نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: زنم ازخونه رفته

3997
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22751
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

زنم ازخونه رفته

سلام خدمت همه دوستان.خواهش میکنم کمکم کنید.حدوددوماهه زنم بدنبال یه بحث جزیی ازخونه رفته.روزاول که رفت احتمالاقصدنیومدن نداشت چون هیچی همراه خودش نبرد.نه پول نه لباس نه طلا وحتی کیفشونبرد.بدلیل اینکه باخانواده پدرش مشکل داره رفت خونه ی عمش.این عمه خودش بیوه هست ومنزل ازخودش داره ومستمری شوهرش میگیره وراحت زندگی میکنه.زنم بعدازرفتن به اونجابه من اعلام کردکه دیگه اززندگی متاهلی خسته شده ومیخوادمجردی زندگی کنه.هرکی روفرستادم وهرچی باهاش صحبت کردم حاضرنیست برگرده خونه.میگه طلق میخوام.میگه اگه طلاق هم نمیدی نده ولی نمیام خونه.مرتب صحبتهایی که توبحثاومشاجرات درطول سیزده سال زندگی داشتیم مطرح میکنه.انگارهمشونوضبط کرده بوده وحالاداره پخش میکنه.نمیدونم چکارکنم.اخیرامیگه یه دونگ خونه بنامم کن تابرگردم.من کارمندهستم وماهیانه سه میلیون درآمددارم.اهل هیچ چیزی هم نیستم .نه دود نه تفریح مجردی نه رفیق بازی.تمام تلاشم برای آسایش وآرامش خانوادمه.یه دخترده ساله هم دارم که خیلی اینروزامشکله واقعا.بی مادری ومن هم کارمن دولت.خلاصه بدجوری ریختم بهم .لطفا اساتیدمحترم راهنمایی کنندچکارکنم.اصلاحاضربه حرف زدن بامن نیست.پیش مشاورهم نمیره.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : زنم ازخونه رفته

نقل قول نوشته اصلی توسط ghddwd نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان.خواهش میکنم کمکم کنید.حدوددوماهه زنم بدنبال یه بحث جزیی ازخونه رفته.روزاول که رفت احتمالاقصدنیومدن نداشت چون هیچی همراه خودش نبرد.نه پول نه لباس نه طلا وحتی کیفشونبرد.بدلیل اینکه باخانواده پدرش مشکل داره رفت خونه ی عمش.این عمه خودش بیوه هست ومنزل ازخودش داره ومستمری شوهرش میگیره وراحت زندگی میکنه.زنم بعدازرفتن به اونجابه من اعلام کردکه دیگه اززندگی متاهلی خسته شده ومیخوادمجردی زندگی کنه.هرکی روفرستادم وهرچی باهاش صحبت کردم حاضرنیست برگرده خونه.میگه طلق میخوام.میگه اگه طلاق هم نمیدی نده ولی نمیام خونه.مرتب صحبتهایی که توبحثاومشاجرات درطول سیزده سال زندگی داشتیم مطرح میکنه.انگارهمشونوضبط کرده بوده وحالاداره پخش میکنه.نمیدونم چکارکنم.اخیرامیگه یه دونگ خونه بنامم کن تابرگردم.من کارمندهستم وماهیانه سه میلیون درآمددارم.اهل هیچ چیزی هم نیستم .نه دود نه تفریح مجردی نه رفیق بازی.تمام تلاشم برای آسایش وآرامش خانوادمه.یه دخترده ساله هم دارم که خیلی اینروزامشکله واقعا.بی مادری ومن هم کارمن دولت.خلاصه بدجوری ریختم بهم .لطفا اساتیدمحترم راهنمایی کنندچکارکنم.اصلاحاضربه حرف زدن بامن نیست.پیش مشاورهم نمیره.
    در این مورد اول سعی کنید با ایشون رابطه برقرار کنید و قراری بگذارید و در مورد مشکلتون صحبت کنید

در ضمن باید از افراد و ریش سفیدان فامیل برای وساطت کمک بگیرید تا در این مورد بتونن به شما کمک کنن

در ضمن باید دادخواست عدم تمکین ایشون رو هم پیگیری کنید تا در مورد ترک نفقه مشکل قضایی و حتی جلب و زندان برای شما اتفاق نیفته

در مورد اخیر کوتاهی نکنید چون هستند افرادی که چنین اعتمادی کردن و به زندان افتادن

3. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22751
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

باتشکرازتیم مشاوره.هرکاری میکنم بامن بیرون نمیادومیگه ازت متنفرم.هرکی هم باهاش صحبت کرده حاضرنیست کوتاه بیاد.راجع به نفقه هم اظهارنامه فرستادم جواب نداده.دیگه راهی هست که من انجام بدم؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ghddwd نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    این نوع رفتار همسرتون نشانه از زخم های سر باز تو زندگی بوده که شما بی اهمیت شمردین و با جملاتی مثل ولش کن و از این قبیل ازش گذشتین ...
    خب شما اگه قطره قطره هم آب تو یک لیوان بریزید مطمعنن یکروز سریز میکنه ، احساسات همسرتون هم اینقدر نادیده گرفته شده که تبدیل به بغض و شده منفجر شده
    و مطمعنن تا وقتی که احساس نکنه شما تغییری نکردین حاضر به مذاکره نمیشه

متسفانه این تفکر غلطیه که همه فکر میکنن همین که اهل خلاف نباشن و آدم پاکی باشن کافیه
    دوست عزیز چیزی که همسرشما ، و خانواده شما نیاز داره اخلاق خوب شماس ، همین که چند نفر ازتون تعریف کنن و بگن آدمی خوبی هستین کافی نیست
    حتی آدمای خلاف کار های هم هستن که به خاطر اخلاق خوبش خانواده ازش راضی و خوشنود ان .

سعی کنید فکر کنین ببینید اگه اشکالی هست در خودتون ریشه یابی و برطرف کنین
    اگه تو زندگیتون کمیت اخلاقی داشتن که انجام نمیدادین سعی کنید یاد بگیرن ، ببیند چه نیاز های بودن که شما نادیده گرفتین ، چه توجه های بودن که ازشون گذشتین !
    زندگی همش پول و کار و مادیات نیست

به همسرتون بگین که حاضرین به خاطرش هردو تای پیش مشاره برین تا زندگی مشترکتون بهتر بشه ، مطمعنن وقتی بفهمن که قصد تغییر دارین نرم تر میشن ، بهش بگین که حاضیرین برای بهتر شدن تغییر کنید
    البته نمیگم صد در صد شما در این رابطه تقصیر کار هستین ، اما خب مرد نقش پرنگی رو برای زن تو خانواده داره
    مطمعن تاثیر های خارجی و... هم بودن که روی همسرتون اثر گذار بوده باشن
    وقتی هردو پیش یک مشاور خوب برین ، به هر دوی شما کمک میکنه تا زندگی مشترک بهتری رو داشته باشین و از اشتباهات ، کم و کاستی های همدیگه باخبر بیشن

بهتر از اینکه به جدایی فکر کنید و بعد از جدایی تلنگر اشتباهاتتون رو بخورین و دوباره دنبال ساختن زندگی باشین ، زمان از دست رفته رو نمیشه برگردوند .

6. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24098
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خدمت شما
    ضمن سپاس از اقا رضا بابت پاسخ مطلوبشون
    اما دیدگاه اقا رضا و دیگر دوستان فقط از دید خارجیه که به زندگی شما دارند اون هم از طریق متن ارسالیه کوتاهتون
    اما باید خدمت اقا رضا عرض کنم اگر یک انسان هزاااار دلیل برای رفتن داشته باشه بالاخره یه دلیل خوب از طرف مقابلشون برای موندن پیدا میکنه
    اما درمورد رابطه شما
    شما باید توضیحات بیشتری درمورد رابطتون می دادید دقیقا از بعد از قهر کردنتون برامون نوشتید و این توضیح مناسبی نیست
    اما با توجه به متنتون من احساس می کنم داخل زندگی شما همدلی و همزبانی وجود ندارد
    یعنی( من من و تو تو) داخل زندگی شما زیاد وجود دارد
    خب همدلی یعنی چی؟یعنی در رابطه زناشویی پذیرفتن این که تنها زاویه دید شما مهم نیست و باید گاهی دنیا را از چشم همسر خود ببینید. همدلی به معنی توانایی درک و فهم احساسات دیگران است، به طوری که شما بتونید خودتون رو به جای دیگران بگذارد. از دید او به موضوع نگاه کنید و احساسات او را درک کنید. همدلی به معنی تایید رفتارهای فرد مقابل نیست بلکه فقط به این معنی است که او و شرایط او را درک می کنیم.
    در اینجا شما باید با یک معذرت خواهی کوچک و انجام ندادن عملی که او را ناراحت می کند این احساس همدلی را بین شما به وجود اورد.
    در اخر با توجه به صحبتاتون همسر شما در حال حاضر فردیست غیر منطقی و به احساسات و ناراحتی های شما اهمیت نمیدهداما شما می توانید با او خلوت کنید و از ناراحتی و حساسیت خود نسبت به این موضوع کنید و به او اطمینان بدید دیگر عملی که ایشون رو ناراحت میکند انجام نمیدید اما منتظر تاثیر سریع نباشید بهشون فرصت بدید اگر مثل شما به زندگیشون شما ودخترتون اهمیت بدند زودی برمیگردند
    موفق و سربلند باشید

8. کاربران زیر از aliressa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط aliressa نمایش پست ها
    سلام خدمت شما
    ضمن سپاس از اقا رضا بابت پاسخ مطلوبشون
    اما دیدگاه اقا رضا و دیگر دوستان فقط از دید خارجیه که به زندگی شما دارند اون هم از طریق متن ارسالیه کوتاهتون
    اما باید خدمت اقا رضا عرض کنم اگر یک انسان هزاااار دلیل برای رفتن داشته باشه بالاخره یه دلیل خوب از طرف مقابلشون برای موندن پیدا میکنه
    اما درمورد رابطه شما
    شما باید توضیحات بیشتری درمورد رابطتون می دادید دقیقا از بعد از قهر کردنتون برامون نوشتید و این توضیح مناسبی نیست
    اما با توجه به متنتون من احساس می کنم داخل زندگی شما همدلی و همزبانی وجود ندارد
    یعنی( من من و تو تو) داخل زندگی شما زیاد وجود دارد
    خب همدلی یعنی چی؟یعنی در رابطه زناشویی پذیرفتن این که تنها زاویه دید شما مهم نیست و باید گاهی دنیا را از چشم همسر خود ببینید. همدلی به معنی توانایی درک و فهم احساسات دیگران است، به طوری که شما بتونید خودتون رو به جای دیگران بگذارد. از دید او به موضوع نگاه کنید و احساسات او را درک کنید. همدلی به معنی تایید رفتارهای فرد مقابل نیست بلکه فقط به این معنی است که او و شرایط او را درک می کنیم.
    در اینجا شما باید با یک معذرت خواهی کوچک و انجام ندادن عملی که او را ناراحت می کند این احساس همدلی را بین شما به وجود اورد.
    در اخر با توجه به صحبتاتون همسر شما در حال حاضر فردیست غیر منطقی و به احساسات و ناراحتی های شما اهمیت نمیدهداما شما می توانید با او خلوت کنید و از ناراحتی و حساسیت خود نسبت به این موضوع کنید و به او اطمینان بدید دیگر عملی که ایشون رو ناراحت میکند انجام نمیدید اما منتظر تاثیر سریع نباشید بهشون فرصت بدید اگر مثل شما به زندگیشون شما ودخترتون اهمیت بدند زودی برمیگردند
    موفق و سربلند باشید

پستایی که میخونید نظر شخصی افراده
    باتوجه به اطلاعات و تجربیات و نگرش خودشون
    که صرفا جهت همفکری و کمک ارائه میشه
    میتونه درست باشه یا اشتباه

قضاوت و تصمیم نهایی به عهده استارتر
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24098
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    پستایی که میخونید نظر شخصی افراده
    باتوجه به اطلاعات و تجربیات و نگرش خودشون
    که صرفا جهت همفکری و کمک ارائه میشه
    میتونه درست باشه یا اشتباه

قضاوت و تصمیم نهایی به عهده استارتر

هر تجربه ای مختص خود اون شخصه و نمیتونه توی زندگی دیگه ای کاربرد داشته باشه
    استارتر اگر مشکل اتخاذ تصمیم نداشتند از ما کمک نمیخواستند پس ما باید بهترین راه نمایی رو نه بر اساس تجربه و دید خودمان بلکه از دید علمی و روانشناسی براشون بازگو کنیم تا بتونند بهترین تصمیم رو اتخاذ بکنند
    موفق باشیذ

12. کاربران زیر از aliressa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

من هم با نظر اقا رضا موافقم .
    احساسات وعواطف ونیاز های همسرتون در طول چند سال زندگی مشترک نادیده گرفته شده .
    وقتی همسرتون به این نتیجه رسیده که در زندگی دیده نمیشه .منتظر یه جرقه بوده تا فوران کنه .
    اگر حاضر به مشاوره نیست شخصی رو که مورد اعتماد ایشون هم باشه بفرستید سراغشون تا باهاشون صحبت کنه .
    اگه دلیل رفتنش مشخص بشه بهتر مشکل شما حل میشه .
    به هر حال ایشون وارد این زندگی نشده که بعد از چند سال بزاره بره .انتظاراتشون براورده نشده .
    خانم ها کوه صبرن .اقایون کوه یخ .برای همین هم هیچ وقت به هم نمیرسن .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

14. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

هر تجربه ای مختص خود اون شخصه و نمیتونه توی زندگی دیگه ای کاربرد داشته باشه
    استارتر اگر مشکل اتخاذ تصمیم نداشتند از ما کمک نمیخواستند پس ما باید بهترین راه نمایی رو نه بر اساس تجربه و دید خودمان بلکه از دید علمی و روانشناسی براشون بازگو کنیم تا بتونند بهترین تصمیم رو اتخاذ بکنند
    موفق باشیذ
    این نظر شماست
    ممکن نظر شما درست نباشه نظر اقا رضا درست باشه ...چون هرکی یه دیدی داره نسبت به مشکل طرف مقابل و همه صرفا جهت کمک نظراتشون میگن نظر هرکسیم 100درصد قابل قبول یا غیر قابل قبول نیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16452
    تشکـر
    220
    تشکر شده 173 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    0

بهتر بود تیم مشاوره جواب کاربرارو بده و کاربرای دیگه از اظهار نظرهای شخصی تو مسائل مهم این چنینی پرهیز کنن. من با علیرضا تا حدودی موافقم
    اینجا هر کی یه مشکلی داره بعد حل مشکلش یا عدم حلش اتوماتیک رو میاره به مشاوره دادن به بقیه که واقعا خنده دار و مضحکه

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

زنم ازخونه رفته

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark Knight نمایش پست ها
    بهتر بود تیم مشاوره جواب کاربرارو بده و کاربرای دیگه از اظهار نظرهای شخصی تو مسائل مهم این چنینی پرهیز کنن. من با علیرضا تا حدودی موافقم
    اینجا هر کی یه مشکلی داره بعد حل مشکلش یا عدم حلش اتوماتیک رو میاره به مشاوره دادن به بقیه که واقعا خنده دار و مضحکه
    اگر نظر دادن و همفكرى بقيه برات خنده دار و مضحكه پس نظر خودتم كه با كاربر عليرضا موافقى رو بردار تشريفتو ببر يه سايت ديگه!

18. کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16568
    تشکـر
    164
    تشکر شده 286 بار در 181 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiyant نمایش پست ها
    اگر نظر دادن و همفكرى بقيه برات خنده دار و مضحكه پس نظر خودتم كه با كاربر عليرضا موافقى رو بردار تشريفتو ببر يه سايت ديگه!
    موافقم. همفکری برای حل مشکل به هیچ وجه. مضحک نیست ۰ همیشه عقل جمعی بهتر از تصمیم یکنفره ست
    امضای ایشان
    سختی ها باعث میشوند که بعضی ها بشکنند و بعضی ها رکورد بشکنند

20. 2 کاربران زیر از کیانا94 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24098
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان
    اقا علیرضا
    اقاشو بزارید اولش
    بعدش
    منظورم دوستمون این بود که نظر دادن های عادی مضحکه مثل اینکه تو کوچه خانم ها جمع شدن دارند نظر میدن ممکنه فرد از راه هایی که این افراد میگن سعی داشته باشند رابطه زناشوييشون رو درست بکنن که با راهنمایی های اشتباه دیگران کار اشتباه رو انجام میدن
    شاد باشید

22. کاربران زیر از aliressa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

دوستان
    اقا علیرضا
    اقاشو بزارید اولش
    بعدش
    منظورم دوستمون این بود که نظر دادن های عادی مضحکه مثل اینکه تو کوچه خانم ها جمع شدن دارند نظر میدن ممکنه فرد از راه هایی که این افراد میگن سعی داشته باشند رابطه زناشوييشون رو درست بکنن که با راهنمایی های اشتباه دیگران کار اشتباه رو انجام میدن
    شاد باشید
    شما خیلییی حالیتون نه؟؟شما دکترای روانشناسی دارید نه؟؟؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24098
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

دکترا ندارم اما لیسانس رواانشناسی بالینی + لیسانس ای تی رو دارم

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24098
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

در ضمن خدمتتون بگم این طرز صحبتتون صحیح نیست بهتره از کلمات مناسب یه خانم استفاده کنید
    شما خیلی حاليته صحیح نیست
    اگر میخواید کنایه ای بگید بهتره بگید
    شما از نظرتون خیلی پاسخ های تخصصی بیان میکنید؟

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16357
    تشکـر
    301
    تشکر شده 249 بار در 171 پست
    میزان امتیاز
    9

در ضمن خدمتتون بگم این طرز صحبتتون صحیح نیست بهتره از کلمات مناسب یه خانم استفاده کنید
    دوست عزيز كسى كه به دنبال پاسخ هاى تخصصي هست بايد مراجعه حضورى كنه پيش مشاور...فروم يه جاى عموميه كه هركسى حق اظهار نظر داره...اون كسى هم كه تاپيك ميزنه خودش عقل داره سبك سنگين ميكنه نظرات رو و بعد اقدام درست رو انجام ميده.

27. 2 کاربران زیر از sooshiyant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اولا طرز صحبتم کاملا درست مخصوصا برای شما

دوما من خدارشکر هیچ ادعایی ندارم و اصلا تخصصی جواب نمیدم ولی هم فکری میکنم.

سوما خدارشکر فقط لیسانس دارید اگه دکترا داشتید مطبم داشتید ادعاتون عالمو کور کرده بود

سعی کنید فقط نظر بدید و با دوستان تبادل نظر کنید نه اینکه ایراد بگیرید

اگه چیزی از روانشناسی بلد بودید باید بدونید اینجا همه جور ادمی نظر میده و اینکه هرکسی طبق عقیده و فکر و فرهنگ و تجربه خودش صحبت میکنه ...

موفق باشید
    شب خوش
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

29. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24098
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    اولا طرز صحبتم کاملا درست مخصوصا برای شما

دوما من خدارشکر هیچ ادعایی ندارم و اصلا تخصصی جواب نمیدم ولی هم فکری میکنم.

سوما خدارشکر فقط لیسانس دارید اگه دکترا داشتید مطبم داشتید ادعاتون عالمو کور کرده بود

سعی کنید فقط نظر بدید و با دوستان تبادل نظر کنید نه اینکه ایراد بگیرید

اگه چیزی از روانشناسی بلد بودید باید بدونید اینجا همه جور ادمی نظر میده و اینکه هرکسی طبق عقیده و فکر و فرهنگ و تجربه خودش صحبت میکنه ...

موفق باشید
    شب خوش
    ینده هیچ ادعایی نکردم
    اگر این طور صحبت کردن مخصوصا با من درسته پس من ازتون نمیخوام که صحبت کردنتون رو با من تغییر بدید چون علم روانشانسی میگه از هرکسی اندازه درکش توقع داشته باش

اگر شما به این حرفتون ایمان داشته باشید از من خرده نمیگرفتید که چرا میگم بهتر است که مشاوران تخصصی با شنیدن ساعت ها حرف یک مراجعه کننده سپس تشخیص و سپس راه کار ارایه بدند
    اما اینجا براساس چند خط به یک نفر میگن دختره شما رو دوست نداره
    وقتی از طرف مقابل احترام میخواد چه ارتباطی به دوست داشتن داره؟

موفق هستم شب شما هم خوش

31. کاربران زیر از aliressa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22751
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

باتشکرازهمه ی دوستان به خصوص آقای reza1 که نوشته هاش تقریبانزدیک به ماجرای مامی باشد.والاتلاش زیادی کردم که بتونم باش صحبت کنم اصلاحاضربه صحبت نیست.ازطریق یکی ازدوستان صمیمیش که رفت وآمدخونوادگی داشتیم واردشدم امامتاسفانه اوناهم ازروی دلسوزی فقط ازاون حمایت میکنند.کسی هم توخونوادشون نیست.نه پدرنه مادرنه برادرعاقل وپخته.درحال حاضرباعمه هاش زندگی میکنه که بیوه هست وخیلی خیلی هم بدجنس وسنگدل وموزیه.اخیرادرخواست یه دانگ خونه درازای برگشتنش کرده.زنی که به خاطربچه اش حاضربه زندگی نیست وبارهابه من گفته نمیتونم باتوزندگی کنم وازت متنفرم آیاصلاحه که من یه دانگ خونه بنامش کنم تابرگرده؟لطفادوستان بجای بحث باهمدیگه وپرداختن به حاشیه،کمک وراهنمایی کنید.

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22751
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ضمنادوستش به من میگه خیلی باهاش صحبت کردم وفایده ای نداره ودیگه تمومه.بیان این جمله که دیگه کارتمومه اون هم بعدازدوماه نشون دهنده ی اینه که دوستش چقدرفکرش کارمیکنه.ماهنوزدادگاه نرفتیم.باهم یاباخونواده هادرگیرنشدیم.طلاقی انجام نگرفته و..دوستش میگه تمومه ودیگه فایده ای نداره ودیگه اصلابه زنت فکرنکن/

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22751
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی نیست همکاری کنه وراهکاری ارائه بده؟کاربران عزیزبجای بحث های حاشیه ای درموردموضوع مهم من اظهارنظرکنین.ممنون میشم

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24369
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید من خیلی دلم میخواد کمکتون کنم اما کامنت مربوط به مشکل شما نیست یا پاک شده به هر حال دوباره مشکلتون رو در پیج بزارید تا بتونم پاسخ گو باشم

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22751
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.خيلي ازتوجهتون ممنونم دوست عزيز.اگه به صفحات قبل برگرديدتمام توضيحات دوستان وكامنت من هم موجوده.باتشكر

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22751
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد