نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: زن تنها

1126
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6407
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy زن تنها

من یه زن باردارم که حدودو دوساله با مردی ازدواج کردم که فکرمیکردم دوستم داره اما....
    شوهرم براحتی جلوی من به زنان خیره میشه وبراش مهم نیست من ناراحت بشم بهش محبت میکنم بدتر لوس میشه!باهاش حرف زدم اما حتی نمیخوادباهام حرف بزنه تااروم بشم .هرچی میگم چراناراحتم انگار نمیشنوه خیلی تنهاشدم اومدم توی شهر غریب وازخانوادم دورم وهیچ دوستی ام ندارم که باهاش وقتم بگذره صبح تاشب تنهام شبم که اومده انگار سنگه هیچ توجهی به اشکام وناراحتی من نداره
    من یه زن باردارم اما افسرده بگید بااین همه ناراحتی چیکار کنم توروخدا کمکم کنید

2. کاربران زیر از مهساحسینی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6226
    تشکـر
    13
    تشکر شده 38 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیلی تنهام

الهی بمیرم
    خودم درکت میکنم خانوم گل منم باردارم..ولی تو..
    نمیدونم چی بگم همیشه بامنطق سعی میکردم باشم ولی الان که این متنو خوندم...
    متاسفم واسه خیلی از این ادما که اسم خودشون میذارن مرد
    همیــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــن!

4. کاربران زیر از misha.arjoman بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6407
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون ازهمدردیت عزیزم من دنبال راه حلم نمیدونم چیکارکنم

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6386
    تشکـر
    72
    تشکر شده 39 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام عزیزم

اصلا نذار افسردگی و تنهایی بهت غلبه کنه

میتونی بری کلاس باشگاه و یوگا ثبت نام کنی که هم جسمت فعالیت داشته باشه و هم ذهنت

علاوه بر این نذار هیچوقت تنها و بیکار شی...همیشه وقتتو با مطالعه و کتاب خوندن یا اشپزی بگذرون

در مورد همسرتونم باید بگم خب هر مردی یه ترفندی داره برا خودش !
    بعضی از مردا وقتی بهشون بی محلی کنی میان طرفت ... باید ترفند همسرتو پیدا کنی.بر اساس اون رفتار کنی

موفق باشی و زندگیتون پر از عشق [replacer_img]

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6089
    تشکـر
    11
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیزم واقعاً با خوندن ماجرا متاسف شدم... ولی اینطور اتفاقات گاهاً برای خانمایی که برای ازدواج به زادگاه همسرشون مهاجرت میکنن اتفاق میافته... و بهترین نوع برخورد رو باید از همون ابتدا پیش میگرفتین، یا به قسمی گربه رو باید دم حجله کشت. در واقع همسر شما داره از بی کسی و بی پناهی شما سوءاستفاده میکنه؛ اصلاً نمیخوام بگم آدم بدیه، اصلاً... و در واقع موقعیت سوءاستفاده رو برای دیگران به وجود بیار و لقمه رو ببر جلوی دهنشون... فکر میکنی چند درصد از آدما بتونن خودشون رو کنترل کنن؟! و آره، متاسفانه تک تک ما هم مستثنی نیستیم.

پس خودتون باید از ابتدا سخت گیرتر میبودین تا کار به اینجا نکشه. الان هر چی سماجت به خرج بدین حتی ممکنه تاثیر عکس بذاره و اون در مقابل لجوج تر بشه. میخوام بگم هر دوتون از مشاور کمک بگیرین ولی مطمئنم راضی کردن همسرتون به اومدن پیش مشاور در شرایط فعلی کار ساده ای نیست، پس بهتره فعلاً خودتون این کارو بکنین، حتماً کمکتون میکنه.

به عنوان یه توصیه موقت هم... در این شرایط میتونین از وساطت کسی که در فامیل همسرتون، جانب شما رو داره و همسر شما هم حرف شنوی خوبی از اون بزرگتر داره استفاده کنید... نه اینکه اسرار زندگی خصوصی تون رو براش فاش کنین، نه، چون به خودی خودی همچین کاری در آینده دردسرساز میشه... فقط ازش بخواین تا به همسرتون گوشزد کنه که خانم های باردار نیاز به توجه زیادی دارن و روحیات و آرامش روانی مادر روی پرورش جنین تاثیر زیادی داره. ازشون بخواین تا بهشون سفارش کنن بیشتر با شما مدارا کنن و نیازهاتون رو (درسته که از لحاظ مادی هم به شدت حائز اهمیته) اما نیازهای روحیتون رو تا نهایت حدی که از دستشون بر میاد برآورده کنن. این وظیفه شون به عنوان همسر شما و پدر فرزندتونه.

مسئله دیگه ای هم که هست استرس و اضطراب پدران در زمان بارداری خانم هاست. ممکنه به اشکال مختلفی بروز کنه. اگر این رفتارهاش بعد از بارداریتون تشدید شده احتمالاً بعد از تولد فرزند دلبندتون کاهش پیدا کنه... ولی... بازم اگه فکر میکنین داره زیاده روی میکنه حتماً برخورد جدی با این مسائل داشته باشین که براش تبدیل به عادت نشه تا خدای ناخواسته مشکلی جدی به وجود نیاد و ازدواجی که هر دوتون توش به دنبال خوشبختی بودین و الان عضو جدیدی هم به خانواده گرامیتون اضافه شده با مشکل غیرقابل حلی روبرو نشه.

امیدوارم موفق باشین دوست من.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط مهساحسینی نمایش پست ها
    من یه زن باردارم که حدودو دوساله با مردی ازدواج کردم که فکرمیکردم دوستم داره اما....
    شوهرم براحتی جلوی من به زنان خیره میشه وبراش مهم نیست من ناراحت بشم بهش محبت میکنم بدتر لوس میشه!باهاش حرف زدم اما حتی نمیخوادباهام حرف بزنه تااروم بشم .هرچی میگم چراناراحتم انگار نمیشنوه خیلی تنهاشدم اومدم توی شهر غریب وازخانوادم دورم وهیچ دوستی ام ندارم که باهاش وقتم بگذره صبح تاشب تنهام شبم که اومده انگار سنگه هیچ توجهی به اشکام وناراحتی من نداره
    من یه زن باردارم اما افسرده بگید بااین همه ناراحتی چیکار کنم توروخدا کمکم کنید

خب شما که نمیتونید در یک فرصت کوتاه اخلاق و روش ایشونو تغییر بدی ...

پس بهتره در این مدت بارداری از فکر کردن و افسردگی خودت رو رها کنی ..

چون افسردگی میتونه تغییراتی در هورمونهای بدنت بده ، و این هورمونها در تکامل فرزندتون نقش خواهند داشت

پس بهتره در این مدت به چیزی جزء سلامتی فرزندتون فکر نکنید وگرنه خودتونو تا اخر عمر نخواهید بخشید

بعد از زایمان مسلما" رفتار ایشون تغییر میکنه ... پس فعلا" از فکر کردنهای بیهوده دست بردارید و به فکر فرزندتون باشید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد