نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: زود دعواکردن های شوهرم

935
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16144
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

زود دعواکردن های شوهرم

سلام
    من باشوهرم تقریبا۶ماه ازدواج کردیم.اوایل خیلی خوب بودیم ولی الان اوضاعمون خیلی بهم ریختس.من تاشروع میکنم یک کلمه میگم بهش ک بهش برمیخوره شروع میکنه به دعوا ونیش زبون زدن بگین من چیکارکنم ک نمتونم اینکاراشو تحمل کنم چندبارشده.هی میگه تلاقم میده من دوست ندارم ک ازش جداشم چون دوستش دارم.تااینکه دیشب بس ک نیش زبون زد منم ازکوره دررفتمو میخواستم خفه کنمش امابه خودم اومدم و زدم زیرگریه واونم گفت خودت خواستی حالاببین چیکار میکنم من باتو.اون میدونه من عاشقشم ونمتونم ازش جداشم واسه همین یکسره اذیتم میکنه.
    درضمن کارای قبل ازعقدشم بهم گفته ومن بهش شکاک شدم شدم مثل یک بت ک همراهشه.لطفابگین بااخلاق گندخودمو اون چ کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : زود دعواکردن های شوهرم

[/quote]
    نقل قول نوشته اصلی توسط نفیسه ۱۹ نمایش پست ها
    من باشوهرم تقریبا۶ماه ازدواج کردیم.اوایل خیلی خوب بودیم ولی الان اوضاعمون خیلی بهم ریختس.من تاشروع میکنم یک کلمه میگم بهش ک بهش برمیخوره شروع میکنه به دعوا ونیش زبون زدن بگین من چیکارکنم ک نمتونم اینکاراشو تحمل کنم چندبارشده.هی میگه تلاقم میده من دوست ندارم ک ازش جداشم چون دوستش دارم.تااینکه دیشب بس ک نیش زبون زد منم ازکوره دررفتمو میخواستم خفه کنمش امابه خودم اومدم و زدم زیرگریه واونم گفت خودت خواستی حالاببین چیکار میکنم من باتو.اون میدونه من عاشقشم ونمتونم ازش جداشم واسه همین یکسره اذیتم میکنه.
    درضمن کارای قبل ازعقدشم بهم گفته ومن بهش شکاک شدم شدم مثل یک بت ک همراهشه.لطفابگین بااخلاق گندخودمو اون چ کنم

خب با رفتار و ضعفی که در مقابلش نشون دادید نباید انتظار بهتر از اینارو داشته باشید

شما دوستش دارید و نمیتونید ازش دل بکنید پس باید پای دل و عشقتون باشید و با صبر و گذشت زندگی خودتون رو ادامه بدید

اگر میخوایت از این وضع بیرون بیایت باید با ایشون در فرصتی مناسب صحبت کنید

و ببینید آیا واقعا" خواهان تغییر در این زندگی هست یا خیر ؟

در ضمن شکاک بودن شما و زیر ذره بین گذاشتن رو هم باید ترک کنید چون شدیدا" مردان بهش واکنش نشون میدن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)