نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: سخت گیری کردن شوهر

14426
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4803
    تشکـر
    30
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy سخت گیری کردن شوهر

سلام
    خواهشا کمک کنید
    دوستم از خانمش(که با هم فامیل هستند) و خانواده خانمش به خاطر حرف و توهین خواهر خانمش یه چند مدتیه ناراحته.
    خانمش ماههای آخر بارداریشه و خیلی عذاب میکشه .میگه اصلا با من حرف نمیزنه و مثل غریبه ها شده با من.
    قبلا هم خیلی همدیگر رو دوست داشتند من چون هر دوتاشونو میشناسم میدونم که بیشتر تقصیر دوستم است. اونم احساس میکنه که خانم و خانواده خانمش دست کم گرفتنش و میخاد به قول خودش سخت گیری کنه.البته اینم بگم که دوستم از پدر زنش یه خورده حرف شنویی داره....
    من قبل اینکه با دوستم صحبت کنم گفتم با شما مشورت کنم یه راهی نشون بدید....
    میدونم نحوه برخورد بد خانمش و یا من می تونه قضیه رو سختتر کنه واسه همین خواستم از تجربتون استفاده کنم.(ببخشید طولانی شد)
    فقط خواهشا راهکار عملی ارئه بدید
    پلـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــیز

2. 2 کاربران زیر از chroo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : سخت گیری کردن شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط chroo نمایش پست ها
    سلام
    خواهشا کمک کنید
    دوستم از خانمش(که با هم فامیل هستند) و خانواده خانمش به خاطر حرف و توهین خواهر خانمش یه چند مدتیه ناراحته.
    خانمش ماههای آخر بارداریشه و خیلی عذاب میکشه .میگه اصلا با من حرف نمیزنه و مثل غریبه ها شده با من.
    قبلا هم خیلی همدیگر رو دوست داشتند من چون هر دوتاشونو میشناسم میدونم که بیشتر تقصیر دوستم است. اونم احساس میکنه که خانم و خانواده خانمش دست کم گرفتنش و میخاد به قول خودش سخت گیری کنه.البته اینم بگم که دوستم از پدر زنش یه خورده حرف شنویی داره....
    من قبل اینکه با دوستم صحبت کنم گفتم با شما مشورت کنم یه راهی نشون بدید....
    میدونم نحوه برخورد بد خانمش و یا من می تونه قضیه رو سختتر کنه واسه همین خواستم از تجربتون استفاده کنم.(ببخشید طولانی شد)
    فقط خواهشا راهکار عملی ارئه بدید
    پلـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــیز
    خب اگر خانم ایشون باردار نبودن میگفتیم که مدتی رو صبر کنید تا از این تب و تاب کاسته بشه

ولی میتونید بارداری و بچه رو بهانه کنید ...هر چند استرس و ناراحتی های زن میتونه روی ساختار روانی فرزند

تاثیر گذار باشه پس بهتره به ایشون بگید برای ناراحتی تا دلش بخواد وقت داره ولی قرار نیست تلافی رو سر

بچه ای خالی کنه که خودشون به این دنیا دعوتش کرده ان

4. 2 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 32 بار در 21 پست
    میزان امتیاز
    5

باید دید دلیل ناراحتی اقا چی بوده
    ناراحتی داریم تا ناراحتی. یه وقت هست ناراحتی سر یه درگیری لفظی هست و یه وقت هست ناراحتی سر شکستن غرورو تبدیل شدن به کینه هست. باید دید ریشه مشکل کجاس

6. 2 کاربران زیر از boshiant بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48676
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام راستش یه موضوعی هست واقعا برام شده اعصاب خوردکن و سوهان روحم شده همسرم دوست داره انگشتش و التش را در پشتم فرو کند و من همیشه ممانعت کردم و اصلا خوشم نمیاد ولی همسرم درک نمی کنه و همیشه سر این موضوع جنگ و دعوا داریم و به هیچکس و اشنا نمی توان بگویم و راهنمایی بخواهم و از رفتن نزد مشاور نیز شرمسارم و با داشتن فرزندان بزرگسال نیز امکان طلاق گرفتن می دونم درست نیست به هرروی این شماره موبایل همسرمه 09121251390 اسمش ناصر اگه محبت کنید باهاش صحبت کنید و این مطلب را برایش توجیه کنید یه دنیا ممنون شما خواهم شد با تشکر فراوان

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43584
    تشکـر
    2
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط khanoomgol نمایش پست ها
    سلام راستش یه موضوعی هست واقعا برام شده اعصاب خوردکن و سوهان روحم شده همسرم دوست داره انگشتش و التش را در پشتم فرو کند و من همیشه ممانعت کردم و اصلا خوشم نمیاد ولی همسرم درک نمی کنه و همیشه سر این موضوع جنگ و دعوا داریم و به هیچکس و اشنا نمی توان بگویم و راهنمایی بخواهم و از رفتن نزد مشاور نیز شرمسارم و با داشتن فرزندان بزرگسال نیز امکان طلاق گرفتن می دونم درست نیست به هرروی این شماره موبایل همسرمه 09121251390 اسمش ناصر اگه محبت کنید باهاش صحبت کنید و این مطلب را برایش توجیه کنید یه دنیا ممنون شما خواهم شد با تشکر فراوان
    سلام اینکه شوهر شما اینکار رو دوست داره مشکلی نداره و بنظرم شما هم نباید سخت گیری کنید البته میدونم شاید یکدفعه انگشت کردن تو مقعد به ادم شوک وارد میکنه و منم بدم میاد از اینکار ولی با هماهنگی بنظرم این مشکل خاصی نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)