نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: سرد شدن در زندگی مشترک

1808
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    تشکر شده 44 بار در 31 پست
    میزان امتیاز
    9

سرد شدن در زندگی مشترک

سلام عزیزان. چند وقتیه که دیگه کم آوردم اینقدر که با شوهرم مشاجره دارم. تو دور و برم هیچ کسو ندارم خیلی تنهام. هیچ دوستی ندارم. چون تو این 4 سال زندگی مشترکی که داشتم شوهرم اینقدر منو تو خونه نشوند که دیگه هیچ کسو ندارم. خانوادم هم ازم دورن و نزدیک نیستن. خیلی تنها شدم. مشکلات زندگیم هم زیاده. (با توجه به چند تا تاپیکی که نوشتم تقریبا در جریان مشکلاتم هستید.) تقریبا هفته ای 2 شب با همسرم مشاجره داریم سر خانوادش و ... و 2 شب هم از هم فاصله میگیریم به خاطر مشاجره هاو خلاصه که داریم از هم دور تر و دورتر میشیم و سرد تر و سرد تر. خیلی تنهام. گاهی فکر های بد به سرم میزنه. فکر هایی مثل خودکشی و یا پناه بردن به یه آدم دیگه و ... . ولی من نمیخوام که یه همچین زنی باشم . دلم میخواد که سالم زندگی کنم و خانواده سالم داشته باشم ولی این شرایط سخت لعنتی نمیزاره و خیلی داره رو مخم تاثیر میزاره که منم برم سراغ خوشی های خودم و جوونی کنم. چیکار کنم؟ حس میکنم دارم به بیراههمیرم. دارم راهو غلط انتخاب میکنم. ولی چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : سرد شدن در زندگی مشترک

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal ziba نمایش پست ها
    سلام عزیزان. چند وقتیه که دیگه کم آوردم اینقدر که با شوهرم مشاجره دارم. تو دور و برم هیچ کسو ندارم خیلی تنهام. هیچ دوستی ندارم. چون تو این 4 سال زندگی مشترکی که داشتم شوهرم اینقدر منو تو خونه نشوند که دیگه هیچ کسو ندارم. خانوادم هم ازم دورن و نزدیک نیستن. خیلی تنها شدم. مشکلات زندگیم هم زیاده. (با توجه به چند تا تاپیکی که نوشتم تقریبا در جریان مشکلاتم هستید.) تقریبا هفته ای 2 شب با همسرم مشاجره داریم سر خانوادش و ... و 2 شب هم از هم فاصله میگیریم به خاطر مشاجره هاو خلاصه که داریم از هم دور تر و دورتر میشیم و سرد تر و سرد تر. خیلی تنهام. گاهی فکر های بد به سرم میزنه. فکر هایی مثل خودکشی و یا پناه بردن به یه آدم دیگه و ... . ولی من نمیخوام که یه همچین زنی باشم . دلم میخواد که سالم زندگی کنم و خانواده سالم داشته باشم ولی این شرایط سخت لعنتی نمیزاره و خیلی داره رو مخم تاثیر میزاره که منم برم سراغ خوشی های خودم و جوونی کنم. چیکار کنم؟ حس میکنم دارم به بیراههمیرم. دارم راهو غلط انتخاب میکنم. ولی چیکار کنم
    دوست عزیز در وهله اول باید بدونید شما و شوهرتون در یک مجموعه واحد به نام خانواده هستید

پس هر کاری هم برای شاد کردن خودت بکنی تحت تاثیر حضور دیگری قرار داره

به همین خاطر باید در زمانی مناسب با آقای شوهر در این خصوص قاطعانه صحبت کنید

و حتما" از مشاوره ای حضوری و دو نفره استفاده کنید تا ریشه اختلافتون رو بتونید حل و فصل کنید

برای اینکه بتونید در خودت احساس مثبت رو ایجاد کنید یکی از بهترین راه ها پیاده روی در طبیعته

به همین خاطر در گروه های پیاده روی و یا کوهنوردی که در هر شهری وجود داره شرکت کنید

میتونید هم حال و هوای خودتون رو تغییر بدید و هم دوستان جدیدی رو پیدا کنید

هنر و یا حرفه ای رو یاد بگیرید چون شدیدا" میتونه در مواقعی که عصبی و ناراحت هستید در تخلیه شما موثر باشه

و در اخر دوباره یادآوری میکنم مشاوره با مشاوری مجرب فراموش نشه

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز در وهله اول باید بدونید شما و شوهرتون در یک مجموعه واحد به نام خانواده هستید

پس هر کاری هم برای شاد کردن خودت بکنی تحت تاثیر حضور دیگری قرار داره

به همین خاطر باید در زمانی مناسب با آقای شوهر در این خصوص قاطعانه صحبت کنید

و حتما" از مشاوره ای حضوری و دو نفره استفاده کنید تا ریشه اختلافتون رو بتونید حل و فصل کنید

برای اینکه بتونید در خودت احساس مثبت رو ایجاد کنید یکی از بهترین راه ها پیاده روی در طبیعته

به همین خاطر در گروه های پیاده روی و یا کوهنوردی که در هر شهری وجود داره شرکت کنید

میتونید هم حال و هوای خودتون رو تغییر بدید و هم دوستان جدیدی رو پیدا کنید

هنر و یا حرفه ای رو یاد بگیرید چون شدیدا" میتونه در مواقعی که عصبی و ناراحت هستید در تخلیه شما موثر باشه

و در اخر دوباره یادآوری میکنم مشاوره با مشاوری مجرب فراموش نشه

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    مرسی از راهنماییتون. ولی همسرم نمیاد بریم مشاوره خیلی باهاش حرف زدم. خودم هم تنها نمیتونم برم چون شرایط طوری هست که نمیتونم. همسر من رفتارش طوری هست که باید همه جا با اطلاع و با حضور اون برم و تنها جایی نمیرم. بعدشم من یه بچه 1.5 ساله دارم که همش پیش خودمه و اینجا کسی رو ندارم که ازش نگه داری کنه تا من بت نم به پیاده روی و یا کلاس برم. خیلی تنها و درمونده هستم. خیلی

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

اگه خیلی زیبا هستید یا رعایت پوششتونو در جمع ندارین ؛ میتونه باعث نگرانی و خودخوری شوهرتون وبه اصطلاح گیر دادن به شما بشه و یااینکه در محیطی کار میکنه که انگشت رو هرکی میزاره

با قابلیت خیانت مواجه میشه و در نهایت میخواد خودشو ایزوله کنه تا مثلا گربه شاخش نزنه!!

به هرصورت تا وقتی با مشاجره شما و قدرتنمائی همسرتون ؛؛ مفاهیم رو به هم منتقل میکنید ؛؛ هیچکدوم موفق نخواهید بود و در این بین لازمه بدونید که ممانعت و ایزوله کردن شما توسط

شوهرتون ؛؛ از عشق و علاقه ناشی میشه و فقط ایشون بلد نیست درست اجراش کنه ؛؛ همین

پس تنها کسی که میتونه به این قائله خاتمه بده فقط و فقط شما هستید ولا غیر

اگه بتونید امنیت ذهنی شوهرتونو تامین کنید و سطح اعتمادشو بالا ببرین ؛ حتما زندگیتون تغییر میکنه و منتظر نباشین کسی براتون آستین بالا بزنه و از همین امروز افزایش اعتمادسازی رو

شروع کنید .وشاید بخواهید از پاکدامنیهاتون بگید ؛؛ کسی منکرش نیست و اون کسی که باید اعتمادش جلب بشه شوهرتونه ونه ما

لطفا و خواهشا" از همین امروز یا همین حال ؛؛ میزان آرایش یا پوشش یا هرچیزی که به زیباتر شدن شما کمک میکنه فکر کنید و روشتونو در این موارد تغییر بدین و مطمئن باشید افاقه خواهد کرد .

در مورد یه آدم دیگه هم اصلا" فکر نکنید که با توجه به سطح حساسیت شوهرتون ؛؛ شروع نکرده گیر میفتین و همین زندگی دست وپا شکسته رو هم با رسوائی از دست میدین و

حالا گناه بودنش هم بماند
    ویرایش توسط ali502902700 : 07-10-2015 در ساعت 03:00 PM

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    اگه خیلی زیبا هستید یا رعایت پوششتونو در جمع ندارین ؛ میتونه باعث نگرانی و خودخوری شوهرتون وبه اصطلاح گیر دادن به شما بشه و یااینکه در محیطی کار میکنه که انگشت رو هرکی میزاره

با قابلیت خیانت مواجه میشه و در نهایت میخواد خودشو ایزوله کنه تا مثلا گربه شاخش نزنه!!

به هرصورت تا وقتی با مشاجره شما و قدرتنمائی همسرتون ؛؛ مفاهیم رو به هم منتقل میکنید ؛؛ هیچکدوم موفق نخواهید بود و در این بین لازمه بدونید که ممانعت و ایزوله کردن شما توسط

شوهرتون ؛؛ از عشق و علاقه ناشی میشه و فقط ایشون بلد نیست درست اجراش کنه ؛؛ همین

پس تنها کسی که میتونه به این قائله خاتمه بده فقط و فقط شما هستید ولا غیر

اگه بتونید امنیت ذهنی شوهرتونو تامین کنید و سطح اعتمادشو بالا ببرین ؛ حتما زندگیتون تغییر میکنه و منتظر نباشین کسی براتون آستین بالا بزنه و از همین امروز افزایش اعتمادسازی رو

شروع کنید .وشاید بخواهید از پاکدامنیهاتون بگید ؛؛ کسی منکرش نیست و اون کسی که باید اعتمادش جلب بشه شوهرتونه ونه ما

لطفا و خواهشا" از همین امروز یا همین حال ؛؛ میزان آرایش یا پوشش یا هرچیزی که به زیباتر شدن شما کمک میکنه فکر کنید و روشتونو در این موارد تغییر بدین و مطمئن باشید افاقه خواهد کرد .

در مورد یه آدم دیگه هم اصلا" فکر نکنید که با توجه به سطح حساسیت شوهرتون ؛؛ شروع نکرده گیر میفتین و همین زندگی دست وپا شکسته رو هم با رسوائی از دست میدین و

حالا گناه بودنش هم بماند
    مرسی از راهنماییتون. من از لحاظ ظاهر و قیافه خیلی معمولی هستم و اینطور نیست که همسرم به خاطر این چیزا منو پنهون میکنه. اینا کلا خانوادگی اینطوری هستن . پدر ش و عموهاش هم همینطورن. من هم با این مساله کنار اومدم و اصلا بابت این رفتارش ناراحت نیستم. ولی مشکل من یه چیز دیگه اس. مشکلم این سردی است که بینمون افتاده و هر کاری میکنم نتیجه بالعکس میشه. مشکلمو واضح تر تو تاپیک های دیگم گفتم.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام.زیبا خانم شما گفتین میخواین دیگه باهاش کاری نداشته باشین ولش کنین!

چی شد بعدش؟

بعد اون پیامک؟!؟

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16436
    تشکـر
    3
    میزان امتیاز
    9

ادمه پست ها رو نخوندید. تاپیک (خیانت شوهر)
    نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه اسمان نمایش پست ها
    سلام.زیبا خانم شما گفتین میخواین دیگه باهاش کاری نداشته باشین ولش کنین!

چی شد بعدش؟

بعد اون پیامک؟!؟

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9782
    تشکـر
    1,321
    تشکر شده 940 بار در 563 پست
    میزان امتیاز
    11

همه صحبتاتون بزارین تو یه تایپیک باشه.اینجوری بنظرم خیلی بهتره

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام عسل خانوم
    ناراحت شدم ک بازم به بمبست رسیدین
    واقعا متاسف شدم
    یادته بهت گفتم شوهرت نباید به دور از زنش بودن عادت کنه و شما گوش نکردین
    به خونه مستقلتون رفتین به سلامتی؟!
    عزیزم تو همه زندگی ها سختی هست و اگه درست مدیریت نشه میشه اجر رو اجر مشکلات و ی ساختمان مستحکم میشه ک خراب کردن اون ساختمان مشکلات نیاز به قدرت ی لودر هست
    حالا هم دیر نشده سعی کن با محبت و بزرگ نشون دادنش بهش نزدیک بشین و با نازهای زنانه دوباره ایشون را عاشق خودتون بکنید.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal ziba نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون. من از لحاظ ظاهر و قیافه خیلی معمولی هستم و اینطور نیست که همسرم به خاطر این چیزا منو پنهون میکنه. اینا کلا خانوادگی اینطوری هستن . پدر ش و عموهاش هم همینطورن. من هم با این مساله کنار اومدم و اصلا بابت این رفتارش ناراحت نیستم. ولی مشکل من یه چیز دیگه اس. مشکلم این سردی است که بینمون افتاده و هر کاری میکنم نتیجه بالعکس میشه. مشکلمو واضح تر تو تاپیک های دیگم گفتم.

راهنمائی فردی ارسال شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد