نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شوخی و بددهنی شوهر

911
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11131
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوخی و بددهنی شوهر

با سلام
    دو سال هست که ازدواج کردم. شوهرم ادم شوخ طبعی است که بعضی وقتها توی اون شوخی هاش حرفهای رکیک میزنه . هر طوری که بوده بهش گفتم من از زدن این حرفها حتی به صورت شوخی بدم میاد. هر دفه قول میده اما باز دوباره همون کارو تکرار میکنه. دوس ندارم اون پرده حجب و حیا بینمون پاره بشه. که البته با این کارا و حرفا این اتفاق داره میفته. حتی یکبار به خاطر همین حرفهاش چندروزی باهاش قهر کردم ولی اصلا فایده نداشت.
    واقعا تکرار اون حرفهای زشت خیلی حساسم کرده. دیگه نمیدونم چیکار کنم. تو رو خدا بگید چیکار کنم. آخه با قهر وردن و حرف نزدنم باهاش خودم بیشتر عذاب میکشم.
    ممنون ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شوخی و بددهنی شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh.sh نمایش پست ها
    با سلام
    دو سال هست که ازدواج کردم. شوهرم ادم شوخ طبعی است که بعضی وقتها توی اون شوخی هاش حرفهای رکیک میزنه . هر طوری که بوده بهش گفتم من از زدن این حرفها حتی به صورت شوخی بدم میاد. هر دفه قول میده اما باز دوباره همون کارو تکرار میکنه. دوس ندارم اون پرده حجب و حیا بینمون پاره بشه. که البته با این کارا و حرفا این اتفاق داره میفته. حتی یکبار به خاطر همین حرفهاش چندروزی باهاش قهر کردم ولی اصلا فایده نداشت.
    واقعا تکرار اون حرفهای زشت خیلی حساسم کرده. دیگه نمیدونم چیکار کنم. تو رو خدا بگید چیکار کنم. آخه با قهر وردن و حرف نزدنم باهاش خودم بیشتر عذاب میکشم.
    ممنون ممنون
    خب افراد تحت شرایط محیط و دوستان رفتارهایی رو یاد میگیرن که بددهنی هم میتونه یکی از این موارد باشه

دوست عزیز این بد دهنی و نوع گفتار برمیگرده به نوع محل کار شوهر شما و دوستانی که با شوهر شما در ارتباط هستند

در ضمن اگر بنا به ترک باشه باید این عوامل رو ترک کنه تا در شرایط و محیط جدید بتونه رفتاری متفاوت رو یاد بگیره

از طرفی باید طوری رفتار کنید که حریم رعایت بشه و طوری با ایشون رفتار نکنید که بیخیال این حریم بشه و

به قول و قرار و حرمت شما بی اهمیت بشه ...

چون خوش باید برای ترک کردن این رفتار پیش قدم باشه

3. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد