مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: شوهرمهربون من

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34188
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    15
    تشکر شده 16 بار در 15 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شوهرمهربون من

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سعی کن درکش کنی. به هر علتی تواناییشو نداره خانوادشو نبینه. زیادی دلسوزه. دغدغش اینه حمایتشون کنه اونم بی چشم داشت. به نظرم شمام بی اینکه واکنششون برات مهم باشه باش همراه شو. بی احترامیاشونو نبین. به شوهرت فکر کن که هر قدمی واسه خونوادش برداری خوشحالش میکنه. اگه واقعا عاشقشی اینم امتحان کن.
    شوهرتون کارش درست نیست ولی نمیخاد و نمیتونه خودشو تغییر بده. به نظر من بهترین کار اینه که شمام به جای اینکه روبه روش باشی تو تیم شوهرت باشی هر چیم که به این یه مورد رفتارش اعتقاد نداری.
    ممنونم از دلگرمیت
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از ایتکین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34188
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.37
    تشکـر
    15
    تشکر شده 16 بار در 15 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط narcis نمایش پست ها
    این نشونه خوبیه که خیلی دوستت داره. این خیلی خوبه که شما به خودت آگاهی. به قول حضرت علی (ع) اول خودشناسی بعد خداشناسی. خیلی خوبه که کارهای خوب شوهرت رو درک میکنی. اگه اصلا در مورد خانواده اش و کمکهایی که میکنه حرفی نزنی کم کم آرامش اونم بیشتر میشه و زندگیتون خیلی بهبود پیدا میکنه.
    ممنون ازت

4. کاربران زیر از ایتکین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.16
    تشکـر
    829
    تشکر شده 755 بار در 396 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام عزیزم.

کاملا میفهممت چون منم خانمی رو میشناسم که شوهرش دقیقا اخلاق شوهر شما رو داره!

شوهر ایشون هم با داشتن چنتا برادر و اینکه حتی بچه بزرگ هم نیست بیش از حد و خیلی خیلی بیشتر از بقیه خواهر و برادراش به خونوادش

سرویس میده و همیشه هم حق رو به خونوادش میده و طرف اونا رو میگیره حتی اگه حرفشون ناحق باشه!

اصلا پشت خانومش نیست و با حمایت بی جا از مادرش به دخالتهاش دامن میزنه و طفلک خانومشم روز به روز داغون میشه!

این خانوم و آقا مثل الان شما توی یک برهه ای بدجور با هم کارد و پنیر شدن٬ سر دخالتهای مادرشوهر و حمایت شوهرش از مادرش و رسیدگی بیش از حد شوهرش به خونوادش!

اون آقا هم کوتاه بیا نبود و میگفت خونواده من خوبن و تویی که بدجنسی!

خلاصه کارشون به قهر و وساطت بزرگترا کشید و چون بچه داشتن با هم کنار اومدن و برگشتن به زندگی.

اما نکته مهمش اینجاس که بعد از اون آشتی دیگه با هم دعوا نکردن!

میدونی چرا؟! چون اون خانوم فهمید نمیتونه شوهرشو عوض کنه و این جنگ و جدلها فقط به زندگی اونه که لطمه میزنه و هیچ فایده ای نداره؛
    قلق شوهرشو به دست آورد و فهمید نباید روی نقطه ضعفش که خونوادش هستن دست بزاره !

دیگه اگه مادرشوهرش هر دخالتی میکرد یا حرفی میزد به شوهرش نمیگفت که باز طرف اونا رو بگیره و بحثشون بشه٬ هر کاری هم که شوهرش واسه خونوادش انجام میداد کاری به کارش نداشت!

کلا دیگه هیچوقت از مادرشوهرش و خانوادش هیچ حرف منفی پیش شوهرش نزد!

از طرف دیگه با سیاست زنونه سعی کرد بیشتر دل شوهرشو به دست بیاره تا بیشتر به خودش نزدیکش کنه و صمیمیت و محبت بیشتری بینشون برقرار بشه!

و این کارش نتیجه هم داد٬ درسته که دخالتها و نیش و کنایه های مادرشوهرش هنوز ادامه داره و شوهرشم همچنان داره بهشون سرویس میده اما رابطش با شوهرش خیلی بهتر از سابق شده و بحث و ناراحتی بینشون نیست !

این یک مثال واقعی بود که به نظرم میتونه کمکتون کنه تا حدودی.

میدونی عزیزم کلا هر آدمی خیلی روی خانوادش حساسه٬ حالا اگه مرد هم باشه و سالهای طولانی نسبت به خونوادش مسئول و دلسوز بوده باشه که دیگه بیشتر!

ببین خانومی شوهرت عوض نمیشه٬ هر کاری هم بکنی این وضعیت تغییر نمیکنه. شوهرت خونوادشو دوس داره و به هر قیمتی هم که شده میخواد هر کاری از دستش برمیاد واسشون انجام بده.

پس به نظرم به خاطر دخترت و زندگیت به خاطر عشقی که به هم دارین کوتاه بیا و باهاش سر این مسئله بحث نکن٬
    حیفه وقتی با هم مشکلی ندارین سر چنین چیزی اوقاتتونو تلخ میکنی؛

همینکه واست چیزی کم نمیزاره و بیشتر از اونا به تو و دخترت میرسه نقطه مثبتیه پس به حال خودش بزارش.

سعی کن روی نقطه ضعفش دست نزاری و بقیه جنبه های مثبت زندگیتو قوی کن تا هر دو لذت ببرین از زندگیتون و به آرامش برسین.
    ویرایش توسط رامونا : 03-15-2017 در ساعت 04:15 AM

6. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33867
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.13
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بیخیال باش. بزار شوهرت هر کاری میخواد بکنه. تو چرا دخالت میکنی. زندگیه خودشه. خودتم که میگی نمیذاره آب تو دلت ت************ بخوره. پس این وسط کسی که باید ناراضی باشه(شوهرتون) میبینی مشکلی هم نداره شما چرا ناراحتشی.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

شوهرمهربون من,  شوهرمهربون من,  من سكت سلم,  من و تو,  من ما كنتي تكوني,  منتدى فتكات,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  منزوی بودن,  منزوی شدن,  منزوی یعنی چه,  منزوی شاعر اردبیلی,  منزوی شاعر اهل بیت,  منزوی غزل,  منزوی نوحه,  منزوی شاعر,  منزوی اردبیلی,  منزوی پلنگ و ماه,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)