نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شوهرم در توهم زندگی میکند

1808
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    758
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرم در توهم زندگی میکند

شوهرم همیشه توهم آرزوهایش را دارد و زندگی را غرق در رویاهایش می بیند به خاطر از دست ندادن من هر دروغی میگوید ووضعیت مالی خوبی ندارد در مورد هر اتفاقی که می افتد آن چیزی که خودش برداشت میکند را قبول دارد نه واقعیت ؟

به نظر شما چطور میشود او را راضی به طلاق کرد؟واقعا از دستش خسته شدم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1215
    تشکـر
    21
    تشکر شده 56 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : شوهرم در توهم زندگی میکند

moshkele shoma az moshkele shoharet badtare chon be khatere ye chize kochik be badtarin rah fekr mikoni hame ye joraee to roya hastan aslan hamin royahast ke vase adam angize mishe vase pishraft age vaghean talash mikone vali nemishe bayad behesh komak koni vali age faghat mishine va to roya seir mikone bahash jedi sohbat kon ke tahamole in sharayeto nadari va age kari nakone to ro ham bayad be royahash ezafe kone

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1742
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خانم مشاور من یک مشکلی دارم که خیلی به مشاوره شما نیاز دارم
    من 22سال ازدواج کردم ازدواج فامیلی دور و بدون تمایلی که خودم داشته باشم دو تا بچه دارم یک دختر یک پسر تا الان خیلی تحمل کردم تا به خاطر بچه هام زندگی کنم چون شوهرم نه اخلاق خوبی با من و بچه هاش داره نه با خانواده ام 22 سال پیش یه معامله ای با پدرم کرد که اون معامله کلاه برداری از اب در اومد وپدرم همه سرمایش که رفت هیچ خودش هم سکته کرد وعمرش داد به شما خلاصه در این معامله تمام جهیزیه و طلا یی که کادو عروسی بود دراین معامله رفت ولی 22 سرکوفتش برای من موند من تحمل کردم ولی الان بچه ها بزرگ شدن و دیگه نمی تونم به زنگی ادامه بدم فقط برای این نیست چون شوهرم نه اخلاق خوبی داره نه اسایشی برای من میگذاره هرروز به خاطر یه مسایل بیخودی جنگ ودعوا راه میندازه و ازاینهاگذشته صبح تا شب پای ماهواره میشینه و کلیپ های بسیار بدخارجی میبینه من درسته زیبایی گذشته را ندارم ولی انقدر هم زشت نیستم که بخواد کل روز رافقط به تلویزیون چشم بدوزه من 17 ساله بودم همین بود خیلی وقتها فکر میکنم خیلی زندگی بی خودی داشتم اون نه پول خرجی که یه زن احتیاج داره تقبل میکنه نه تفریحیی واز نظر جنسی هم از طرف من صفر یک ماه یک باربه اصرار خودش در ضمن تفاوت سنی 13 سال بزرگتره هر وقت هم ادای طلاق کردم بازسرکوفت معامله قدیمی را به سرم می کوبه ومی گه که مهریه تو روز اول تو وخونواده ات گرفتی هیچ حقی نداری در ضمن رفت وامدی با خونواده خودم ندارم و تنها در کرج زنگی میکنم ببخشید طولانی شد ممنون

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    509
    تشکـر
    848
    تشکر شده 362 بار در 242 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام عزیزم
    یعنی شما بدون علاقه و بابت بدهی پدر ازدواج کردین؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk
    امضای ایشان
    دلم به مستحبی خوشست
    که جوابش
    واجبست...
    السلام علیک یا فاطمة الزهرا ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)