نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: شوهر بی اهمیت

2472
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    تشکر شده 312 بار در 207 پست
    میزان امتیاز
    10

شوهر بی اهمیت

سلام
    قبل از اینکه بخوام مشکلم رو بگم بهتره که یه کم در مورد خودم براتون بگم
    28 سالمه فرزند آخر خانواده هستم خیلی ام احساساتی ام ، قبل از ازدواج یک سال و پنج ماه با همسرم دوست بودیم بعدش دوسال عقد و الانم 50 روزه ازدواج کردیم آهان اینم بگم هم خودم شاغلم و هم همسرم
    و اما مشکلم ؛
    تو دوران عقد به خاطر شاغل بودن فقط هفته ای یکبار همدیگه رو می دیدیم اونم یا خونه می مووندیم یا با دوست همسرم و خانمش می رفتیم بیرون نه تفریح داشتیم و سرگرمی با خودم می گفتیم الان از هم دوریم واسه همین مشکلات داریم بریم زییر یه سقف کمتر دلتنگ می شیم کمتر بهونه می گیریم و ... الان که رفتیم سر خونه زندگیمون تو این مدت کوتاه از زندگی سیر شدم
    من و همسرم هم زمان از سرکار می رسیم خونه من تا میرسم می رم تو آشپزخونه و به کارام می رسم همسرمم تبلتش رو می گیره دستش و شروع به بازی می کنه ( اهل لاین و تلگرام و... نیست فقط بازی ) همش ساکت می شینه و بازی می کنه ولی من چون دختر شلوغی هستم دوست دارم حرف بزنه چه می دونم یه کاری کنه حضورش حس بشه ،‌کمک که اصلا" نمی کنه تفریح که اصلا" نداریم مهمونی ام که به هیچ وجه نمیریم وقتی ام بهش می گم این وضعیت ناراحتم می کنه می گه که داری بهونه می گیری من فکر می کردم تو عاقل و منطقی هستی ولی الان می بینم که اصلا" منو درک نمی کنی که من از سرکار میام خسته ام ! ولی خوب آخه منم کار می کنم منم خسته می شم ولی زندگیمو که تعطیل نمی کنم ، قربونش برم شبا هم که مثل مرغ از ساعت 9 می خوابیم چون آقامون خسته اس موقع خوابم که پشتشو می کنه بهم می گم عادت دارم رو به دیوار بخوابم ( یعنی من اندازه دیوار هم نیستم براش !!! ) خلاصه اینکه حسابی خسته شدم شبا یواشکی میرم گریه می کنم بعد می خوابم بعضی شبا هم میرم تنهایی می خوابم اصلا" متوجه عدم حضور من نمی شه
    احساس می کنم دارم افسرده می شم شایدم شدم دارم مقاومت می کنم
    ممنون می شم اگه کمکم کنید
    امضای ایشان
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : چی فکر می کردیم و چی شد ...!

سلام دوست عزیز
    حق دارید ناراحت باشید اینکه افسردگی گرفته اید یا نه به یه روانشناس خوب مراجعه کنید
    شما برونگرا وهمسرتون درونگرا هستن وقتی که بخواهید با بی حوصلگی با همسرتون صحبت کنید متقابلا جوابی نمیگیرید
    دلیل اینکه همسرتون بیشتر وقت تو خونه روبا تبلت یا چیز دیگه پرمیکنه تا شما چیه؟شما چه کارای میکیند که همسرتون بجای اون کارا حواسش ب سمت شما کشیده بشه وبا شما باشه ؟
    شاید واقعا همسرتون اون مواقع حالو حوصله ندارن وبرای وقت کشی با تبلت مشغول میشن که حرفی نزنن واینکه صحبت کردن وقانع کردن همدیگر که هردو شاغل هستید میتونه کمک کننده باشه ...
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18924
    تشکـر
    24
    تشکر شده 43 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    0

خب مردا بيشتريا همينطورين من كه ٢٢ هستم حالو حوصله خودمم ندارم چه برسه ايشون كه سنش زياده كلا مدلمونه ديگه بايد باهاش صحبت كنيد بهش بگي

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزم
    اولا بهت تبریک میگم
    دوما زندگی کردن تو خونه شوهر با خونه پدر ی خورده فرق داره
    واما کاری ک باید بکنی
    ی زن میتونه همسرش را سرذوق بیاره و اونو سرحال کنه با رفتارهای زنانتون
    وقتی از سرکار برگشتین خونه زودی نرین تو آشپزخونه
    اول برین ی دوش بگیرین بعد ی لباس ناز بپوشین و ی آرایش دلبری و ی ادکلن خمار کنده خخخخ بعدش برین پیش همسرتون و با ناز بهش بگو عشقم چطور شدم و با لبخند نگاش کنید بعد بگین گرسنه ام شده و برین تو آشپزخونه و کارهایی ک میشه تو بیرون از آشپزخونه انجام داد مثل سیب زمینی پوست کندن و سالاد درست کردن و ازاین قبیل کارها را کنار شوهرت انجام بده و به آرامی و با لبخند باهاش حرف بزنید
    از خستگی و سختی ها و دیگران و غصه ها نگین چون انرژی منفی میده بلکه خودتون را شاد نشون بدین و حرفای شاد بزنین ک جذب کننده اس .
    بعدش بیا بهم بگو خدا خیرت بده .شک نکن گلم یاعلی

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mahestey نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    حق دارید ناراحت باشید اینکه افسردگی گرفته اید یا نه به یه روانشناس خوب مراجعه کنید
    شما برونگرا وهمسرتون درونگرا هستن وقتی که بخواهید با بی حوصلگی با همسرتون صحبت کنید متقابلا جوابی نمیگیرید
    دلیل اینکه همسرتون بیشتر وقت تو خونه روبا تبلت یا چیز دیگه پرمیکنه تا شما چیه؟شما چه کارای میکیند که همسرتون بجای اون کارا حواسش ب سمت شما کشیده بشه وبا شما باشه ؟
    شاید واقعا همسرتون اون مواقع حالو حوصله ندارن وبرای وقت کشی با تبلت مشغول میشن که حرفی نزنن واینکه صحبت کردن وقانع کردن همدیگر که هردو شاغل هستید میتونه کمک کننده باشه ...
    وقتی خانواده اش میان خونمون هم باز سرش تو بازیه واقعاً نمی دونم چرا شاید اعتیاد به بازی کلش
    امضای ایشان

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_yas19 نمایش پست ها
    خب مردا بيشتريا همينطورين من كه ٢٢ هستم حالو حوصله خودمم ندارم چه برسه ايشون كه سنش زياده كلا مدلمونه ديگه بايد باهاش صحبت كنيد بهش بگي
    سنش زیاد نیست که هم سن خودمه به هرحال باید به فکر منم باشه
    امضای ایشان

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    اولا بهت تبریک میگم
    دوما زندگی کردن تو خونه شوهر با خونه پدر ی خورده فرق داره
    واما کاری ک باید بکنی
    ی زن میتونه همسرش را سرذوق بیاره و اونو سرحال کنه با رفتارهای زنانتون
    وقتی از سرکار برگشتین خونه زودی نرین تو آشپزخونه
    اول برین ی دوش بگیرین بعد ی لباس ناز بپوشین و ی آرایش دلبری و ی ادکلن خمار کنده خخخخ بعدش برین پیش همسرتون و با ناز بهش بگو عشقم چطور شدم و با لبخند نگاش کنید بعد بگین گرسنه ام شده و برین تو آشپزخونه و کارهایی ک میشه تو بیرون از آشپزخونه انجام داد مثل سیب زمینی پوست کندن و سالاد درست کردن و ازاین قبیل کارها را کنار شوهرت انجام بده و به آرامی و با لبخند باهاش حرف بزنید
    از خستگی و سختی ها و دیگران و غصه ها نگین چون انرژی منفی میده بلکه خودتون را شاد نشون بدین و حرفای شاد بزنین ک جذب کننده اس .
    بعدش بیا بهم بگو خدا خیرت بده .شک نکن گلم یاعلی
    ممنون عزیزم و مرسی به خاطر راهنماییت
    ولی همسر من تا می رسه خونه بعد از سلام اولین چیزی که می گه اينه،عشقم خیلی گرسنه ام شام چی داریم؟!
    امضای ایشان

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a نمایش پست ها
    ولی همسر من تا می رسه خونه بعد از سلام اولین چیزی که می گه اينه،عشقم خیلی گرسنه ام شام چی داریم؟!
    خوب بگو به وقتش میفهمی بعد برو به کارهات برس
    مطمین باش با اون چهره زیبا اگه کنارش بشینی نون پنیر را به همه غذاهای دنیا ترجیح میده

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

وقتی خانواده اش میان خونمون هم باز سرش تو بازیه واقعاً نمی دونم چرا شاید اعتیاد به بازی کلش
    این بازی کلش تو بیشتر خونواده ها مانعی شده که طرفین بهم توجه نمیکنن سعی کن ازش بخای که این بازی رو از تبلت حذف کنه یا اینکه موقعی که خواست بره سمت تبلت با حرف ها وکارایی حواسشوب سمت خودتون سوق بدین
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

یه سری با هم بحثمون شد بهش گفتم دیگه نمیام خونه (می دونم اشتباه کردم) وقتی اومدم خونه دیدم رو تخت خوابش برده بعد کنار خودش زیر پتو با بالشت و پتو یه چیزی شبیه آدم درست کرده تا پنج دقیقه ژل زده بودم بهش و بی حرکت وايساده بودم، این حرکتشو هیچ وقت فراموش نمی کنم
    امضای ایشان

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

یه سری با هم بحثمون شد بهش گفتم دیگه نمیام خونه (می دونم اشتباه کردم) وقتی اومدم خونه دیدم رو تخت خوابش برده بعد کنار خودش زیر پتو با بالشت و پتو یه چیزی شبیه آدم درست کرده تا پنج دقیقه ژل زده بودم بهش و بی حرکت وايساده بودم، این حرکتشو هیچ وقت فراموش نمی کنم
    خوب این ینی همسرتون نیاز هاش را داره و این شما هسین ک اون هیجان و جذب کنندگی را به خرج نمیدین
    اتفاقا این اتفاق باید ی تلنگر برای شما باشه ک کار بیرون از منزل برای شما واجب نیس و زندگیتون را حفظ کنید
    ی مدت امتحان کنید اصلا از همین الان امتحان کنید بسم الله بگین و شروع کنید
    از هیچی عیب نگیرین و گله نکنید به خودتون برسید و ی لباس ناز بپوشین و بدین کنارش و بهش بچسبین و باهاش شوخی کنید بعد اگه جواب نداد ناراحت و دلخور بشین.
    فرصت های زندگیتون را از دست ندین ی وقت میبینید دیر شده خدایی نکرده

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    خوب این ینی همسرتون نیاز هاش را داره و این شما هسین ک اون هیجان و جذب کنندگی را به خرج نمیدین
    اتفاقا این اتفاق باید ی تلنگر برای شما باشه ک کار بیرون از منزل برای شما واجب نیس و زندگیتون را حفظ کنید
    ی مدت امتحان کنید اصلا از همین الان امتحان کنید بسم الله بگین و شروع کنید
    از هیچی عیب نگیرین و گله نکنید به خودتون برسید و ی لباس ناز بپوشین و بدین کنارش و بهش بچسبین و باهاش شوخی کنید بعد اگه جواب نداد ناراحت و دلخور بشین.
    فرصت های زندگیتون را از دست ندین ی وقت میبینید دیر شده خدایی نکرده
    ولی به نظر من این کارش خیلی مسخره بود، حتماً بیشتر از قبل به خودم می رسم و تاثیرشو اینجا می گم
    بازم ممنونم
    امضای ایشان

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

ولی به نظر من این کارش خیلی مسخره بود، حتماً بیشتر از قبل به خودم می رسم و تاثیرشو اینجا می گم
    بازم ممنونم
    نیاز مرد با زن خیلی فرق داره
    ان شاالله دلتون شاد و زندگیتون پراز خوشبختی بشه منتظر خبرهای خوبتونم

14. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24369
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

الهی حتما شوهرت خیلییییییییی دوست داره مشخصه من خیلی از این رفتار ها دیدم وقتی اومدی خونه اصلا اگه وقت رسیدن به خودت رو نداری یه آهنگ شاد بزار با رقص برو آشپزخونه هی صداش کن بگو میشه بیای اینو بهم بدی دستم بنده باهاش خودت بازی کن سر به سربزار من یکی از اشنایان که آبجوی بود میگفت یه سری هی آب میپاشیدم رو صورتش با خنده میگفتم اگه میتونی تو هم بیا بپاش بعد آخرافتاد دنبالم با شوخی خنده دوتامون خیس آب شدیم بعد اون خیلی سعی میکنم تو زندگی بازی کنم چون دوتامون وقت حرف های الکی زدن یا از هم دلخور شدن رو نداریم میگه الان یاد گرفتیم با هم تنیس شطرنج مار پله حتی میگه ایکس باکس خریدیم تو خونه با هم مسابقه میزاریم کوری میخونیم و...من حس میکنم شاید اینجوری شوهرت از بازی مجازی بیرون بیاد

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

عزيزم مردا همينن كلا هر چيكار كني
    منم شاغلم همسرم اوليل دست به هيچ چيز نميزد خلاصه كه يكروز از سر كار اومديم خونه بهم ريخته نياز به گرد گيري داشت زدم زير گريه چون من اينجور مواقع كه خونه كثيف باشه عصبي ميشم دادو بيداد كه منم مثل تو كار ميكنم تو چرا كمكم نميكني مگه من كلفت توام از صبح سركار بعدش هم بيام شام درست كنم خونه تميز كنم (ما با هم همكاريم با هم بر ميگرديم خونه) خلاصه دعوا و داد و بيداد اخرشم رفت گرفت خوابيد منم قاطي زدم طي رو شكوندم بعدشم گرفتم خوابيدم فرداش اومديم خونه قهر بوديم من رفت اتاق گفتم حوصله شام هم نداريم نيمرو بزن واسه خودت رفتم خوابيدم الكي.بعد ديدم داره طي ميكشه طفلي خيلي دلم سوخت.
    براي كار كردن بايد ازش بخاي مثلا بگي عزيزم كتري جوشيد پاشو چاي دم كن من دستم بنده يا مثلا من دارم اين كار رو ميكنم ممكنه تو اينجا روگرد گيري كني يا از اين دسته كارها
    براي تفريح خوب پنجشنبه و جمعه رو داريد شما پيشنهاد بديد بريد اين هفته مهموني مثلا بگو دعوت كردن زشته حتما بايد بريم يا بگو پاشو بريم خريد اگر گفت خسته ام بگو خيلي خب من حوصلم سررفته خودم تنها ميرم فكر نكنم راضي بشه تنها بري اونم باهات بياد يا اينجور چيزا بخاطر اين چيزها خودت رو ناراحت نكن هنوز اول راهي بايد خيلي پيرهن پاره كني تا رگ يه مرد دستت بياد

17. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط eeliiiiii نمایش پست ها
    الهی حتما شوهرت خیلییییییییی دوست داره مشخصه من خیلی از این رفتار ها دیدم وقتی اومدی خونه اصلا اگه وقت رسیدن به خودت رو نداری یه آهنگ شاد بزار با رقص برو آشپزخونه هی صداش کن بگو میشه بیای اینو بهم بدی دستم بنده باهاش خودت بازی کن سر به سربزار من یکی از اشنایان که آبجوی بود میگفت یه سری هی آب میپاشیدم رو صورتش با خنده میگفتم اگه میتونی تو هم بیا بپاش بعد آخرافتاد دنبالم با شوخی خنده دوتامون خیس آب شدیم بعد اون خیلی سعی میکنم تو زندگی بازی کنم چون دوتامون وقت حرف های الکی زدن یا از هم دلخور شدن رو نداریم میگه الان یاد گرفتیم با هم تنیس شطرنج مار پله حتی میگه ایکس باکس خریدیم تو خونه با هم مسابقه میزاریم کوری میخونیم و...من حس میکنم شاید اینجوری شوهرت از بازی مجازی بیرون بیاد
    خیلی دوست دارم باهاش شوخی کنم و سر به سرش بذارم ولی یه بار باهاش شوخی کردم عکس العمل بدی نشون داد واسه همین خیلی محتاط عمل می کنم
    امضای ایشان

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    عزيزم مردا همينن كلا هر چيكار كني
    منم شاغلم همسرم اوليل دست به هيچ چيز نميزد خلاصه كه يكروز از سر كار اومديم خونه بهم ريخته نياز به گرد گيري داشت زدم زير گريه چون من اينجور مواقع كه خونه كثيف باشه عصبي ميشم دادو بيداد كه منم مثل تو كار ميكنم تو چرا كمكم نميكني مگه من كلفت توام از صبح سركار بعدش هم بيام شام درست كنم خونه تميز كنم (ما با هم همكاريم با هم بر ميگرديم خونه) خلاصه دعوا و داد و بيداد اخرشم رفت گرفت خوابيد منم قاطي زدم طي رو شكوندم بعدشم گرفتم خوابيدم فرداش اومديم خونه قهر بوديم من رفت اتاق گفتم حوصله شام هم نداريم نيمرو بزن واسه خودت رفتم خوابيدم الكي.بعد ديدم داره طي ميكشه طفلي خيلي دلم سوخت.
    براي كار كردن بايد ازش بخاي مثلا بگي عزيزم كتري جوشيد پاشو چاي دم كن من دستم بنده يا مثلا من دارم اين كار رو ميكنم ممكنه تو اينجا روگرد گيري كني يا از اين دسته كارها
    براي تفريح خوب پنجشنبه و جمعه رو داريد شما پيشنهاد بديد بريد اين هفته مهموني مثلا بگو دعوت كردن زشته حتما بايد بريم يا بگو پاشو بريم خريد اگر گفت خسته ام بگو خيلي خب من حوصلم سررفته خودم تنها ميرم فكر نكنم راضي بشه تنها بري اونم باهات بياد يا اينجور چيزا بخاطر اين چيزها خودت رو ناراحت نكن هنوز اول راهي بايد خيلي پيرهن پاره كني تا رگ يه مرد دستت بياد
    نه عزیزم از تنهایی بیرون رفتن من ناراحت نمی شه تازه می گه باید یاد بگیری مستقل باشی!!!! جمعه ها می گه یه روز خونه ام می خوام استراحت کنم، فقط جمعه گذشته همه خونه داییم جمع بودن راضی نمی شد بريم رفتم تو اتاق گریه کردم راضی شد، در مورد کار کردنم که اگه يه کار کوچیک ازش بخوام کم کم سه بار باید بهش بگم
    امضای ایشان

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نه عزیزم از تنهایی بیرون رفتن من ناراحت نمی شه تازه می گه باید یاد بگیری مستقل باشی!!!! جمعه ها می گه یه روز خونه ام می خوام استراحت کنم، فقط جمعه گذشته همه خونه داییم جمع بودن راضی نمی شد بريم رفتم تو اتاق گریه کردم راضی شد، در مورد کار کردنم که اگه يه کار کوچیک ازش بخوام کم کم سه بار باید بهش بگم
    ازش بخاه اولشه بعدا كم كم ياد ميگيره بايد بهش ياد بدي تو طول زمان عادت مي كنه اولش يكم سخته و اذيت مي كنن.الان من باردارم شوهرم خودش زودتر از من بلند ميشه صبحانه آماده ميكنه يا شام ميخوريم خودش ظرفها رو جمع مي كنه ميشوره البته بعد سه سال تلاش و ....شما هنوز اول راهي
    درمورد بيرون رفتن هم يه مدت خب اصلا اصرار نكن توام بمون خونه كنارش بعد از يك ماه مثلا بگو خب يك ماه استراحت كردي حالا نوبت منه بايد بريم بيرون زياد اصرار نكن كه باعث بشه دعوا كنيد و بحث راه بندازيد مردها عين بچه مي مونن لجبازي ميكنن حرف گوش نميدن حرف مامانشونو فقط گوش ميدن از اين چيزها دارن چيكار ميشه كرد بايد از همون اول سعي كني عادتش بدي و گرنه بعدا هرچي تلاش كني بي فايده ميشه

21. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    ازش بخاه اولشه بعدا كم كم ياد ميگيره بايد بهش ياد بدي تو طول زمان عادت مي كنه اولش يكم سخته و اذيت مي كنن.الان من باردارم شوهرم خودش زودتر از من بلند ميشه صبحانه آماده ميكنه يا شام ميخوريم خودش ظرفها رو جمع مي كنه ميشوره البته بعد سه سال تلاش و ....شما هنوز اول راهي
    درمورد بيرون رفتن هم يه مدت خب اصلا اصرار نكن توام بمون خونه كنارش بعد از يك ماه مثلا بگو خب يك ماه استراحت كردي حالا نوبت منه بايد بريم بيرون زياد اصرار نكن كه باعث بشه دعوا كنيد و بحث راه بندازيد مردها عين بچه مي مونن لجبازي ميكنن حرف گوش نميدن حرف مامانشونو فقط گوش ميدن از اين چيزها دارن چيكار ميشه كرد بايد از همون اول سعي كني عادتش بدي و گرنه بعدا هرچي تلاش كني بي فايده ميشه
    چی بگم والا ! البته شاید منم زیادی حساسم
    امیدوارم که درست بشه زندگیمون و بتوونیم با شرایط کنار بیایم و هر روز شرایطمون رو بهنر کنیم
    و امیدوارم که خدا بهم صبر بده
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)