نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شوهر عصبی و بداخلاق

35445
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10971
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهر عصبی و بداخلاق

من یه زن 32 ساله هستم و 2تا بچه دارم. کارمند و سطح زندگی متوسط به بالا. 8ساله که ازدواج کردم و توی این 8 سال سرجمع به اندازه یکسال زندگی معمولی داشتم و بقیه اش در کشمکش و تلاطم بودیم با شوهرم. شوهرم یه آدم عصبی ، بددهن، لجباز و درونگراست . بارها و بارها باهاش صحبت کردم که بریم پیش یه مشاور اما فقط با فحش جوابمو میده. جدیدا یکی دوبار هم دستش روی من بلند شده. ازش به معنای واقعی متنفرم اما نمی تونم ازش طلاق بگیرم. خانواده ام جایی برای بازگشت نگذاشته اند و از نظر مالی هم تامین نیستم و بعلاوه دو تا بچه دارم. در حال حاضر آنقدر احساس بیچارگی می کنم که فقط آرزوی مرگ شوهرم را دارم و فکر می کنم با مرگ اوست که مهر مطلقه به پیشانی ام نمی خورد و از طرف دیگر از دستش راحت می شوم. خواهش می کنم راهنماییم کنید. خودم و بچه هام داریم از بین میریم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شوهر عصبی و بداخلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.l نمایش پست ها
    من یه زن 32 ساله هستم و 2تا بچه دارم. کارمند و سطح زندگی متوسط به بالا. 8ساله که ازدواج کردم و توی این 8 سال سرجمع به اندازه یکسال زندگی معمولی داشتم و بقیه اش در کشمکش و تلاطم بودیم با شوهرم. شوهرم یه آدم عصبی ، بددهن، لجباز و درونگراست . بارها و بارها باهاش صحبت کردم که بریم پیش یه مشاور اما فقط با فحش جوابمو میده. جدیدا یکی دوبار هم دستش روی من بلند شده. ازش به معنای واقعی متنفرم اما نمی تونم ازش طلاق بگیرم. خانواده ام جایی برای بازگشت نگذاشته اند و از نظر مالی هم تامین نیستم و بعلاوه دو تا بچه دارم. در حال حاضر آنقدر احساس بیچارگی می کنم که فقط آرزوی مرگ شوهرم را دارم و فکر می کنم با مرگ اوست که مهر مطلقه به پیشانی ام نمی خورد و از طرف دیگر از دستش راحت می شوم. خواهش می کنم راهنماییم کنید. خودم و بچه هام داریم از بین میریم.
    خب با توضیحاتی که دادید اگر بخوایت طلاق هم بگیرید با کارمند بودن مشکلی برای امرارمعاش نخواهید داشت

در این مورد نمیدونیم چرا خانواده از شما حمایت نمیکنه ....

البته گاهی دلایلی در زندگی وجود داره که باعث پرخاشگر شوهر شما میشه که باید در مشاوره حضوری با مشاور

عنوان کنید تا به بهترین راه حل برسید ... در این مورد میتونید تنهایی مراجعه کنید

در موقع دعوا باید بگم اقایون با داد و هوار کردن خودشون رو تخلیه میکنن و برعکس ما خانوما که غصه میخوریم و

تو خودمون میریزیم ... و نهایتا" با اشک ریختن تمومش میکنیم

بهتره دنبال اون علت باشید که چه چیزی تونسته ایشون رو تا این حد عصبی و پرخاشگر کنه

چون در مقابل محبت کسی نمیتونه پرخاشگری کنه چون ذاتی نیست

http://forum.moshaver.co/f116/%D8%A2...827/#post36658
    ویرایش توسط Bita moein : 01-13-2015 در ساعت 01:13 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh.l نمایش پست ها
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم شما هم مثل میلیونها نفر درگیر یک ازدواج غلط شده اید الان هم به علت ناتوانی- نگرانی-نیازمندی-نادانی- در این زندگی مانده اید.!

به علت نداشتن توان مالی چاره ای جز ماندن ندارید ولی خواهشا از درگیری بیشتر بپرهیزید چون اون دو کودک خود را بیشتر داغون میکنید

اگر تصمیمتون برای جداییست بهتره اول به فکر کار و درامدی باشید که بتوانید خودتان را تامین کنید بعد جدایی و..... البته من این رو در توان شما نمیبینم.!

اگر ایشون نمیایند پهلوی مشاور حتما خودتان تنها رجوع کنید.

بهتر اینه که ایشون رو با همین اخلاق مزخرفشون بپذیرید و از درگیری نیز دوری کنید و خطای خود را(ازدواج غلط) رو نیز بپذیرید. تا اینکه راه و روش از روی عقل پیدا کنید. موفق باشید

دکترا در روانشناسی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7249
    تشکـر
    163
    تشکر شده 1,316 بار در 478 پست
    میزان امتیاز
    10

"آﺭﺍﻡ ﮐﺮﺩﻥ ﺗﻨﺪﺧﻮﺗﺮﯾﻦ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﺎ ۱۰ﻓﺮﻣﺎﻥ ﺯﻧﺎﻧﻪ"

ﻓﺮﻣﺎﻥ ﺍﻭﻝ:ﺑﺎﻭﺭﺵ ﮐﻦ
    ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺩﻝ ﺷﺎﻥ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺮﺷﺎﻥ ﺑﺎﻭﺭﺷﺎﻥ ﮐﻨﺪ .ﺍﺻﻼ‌ ﺧﻮﺷﺸﺎﻥ ﻧﻤﯽ ﺁﯾﺪ ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺮﺷﺎﻥ ﺩﺭ ﺗﻮﺍﻧﺎﯾﯽ ﻫﺎ ﻭﺍﺳﺘﻌﺪﺍﺩﻫﺎﯾﺸﺎﻥ(ﻣﺜ ‌ ﺩﺭ ﺗﺎﻣﯿﻦ ﺍﻣﻨﯿﺖ ﻭﺭﻓﺎﻩ ﻭ...)ﺷﮏ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ.ﺑﺎ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻭ ﮔﻔﺘﻪ ﻫﺎﯾﺘﺎﻥ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻫﺎ ﺑﻔﻬﻤﺎﻧﯿﺪ ﮐﻪ ﺗﻮﺍﻧﺎﯾﯽ ﻭﻣﻬﺎﺭﺕ ﻭﺍﺳﺘﻌﺪﺍﺩﻭﭘﺸﺘﮑﺎﺭﺷ ﻥ ﺭﺍ ﺑﺎﻭﺭ ﺩﺍﺭﯾﺪﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﻧﮕﻮﯾﯿﺪ ﭼﻮﻥ ﺍﺳﺎﺳﺎﺧﻮﺏ ﻧﯿﺴﺖ.

ﻓﺮﻣﺎﻥ ﺩﻭﻡ:ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻥ
    ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﺑﻔﻬﻤﺪﺷﻤﺎ ﺍﻭﺭﺍ ﺩﺭﮎ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻮﻇﻒ ﮐﻨﯿﺪﮐﻪ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ﮐﻮﺗﺎﻫﯽ ﺩﺭﻫﻤﯿﻦ ﺧﺼﻮﺹ ﺑﺎ ﺍﻭ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻧﯿﺪ..ﺑﯿﺴﺖ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺯﯾﺎﺩ ﻧﯿﺴﺖ .ﻫﺴﺖ؟ﺣﺘﯽ ﺍﮔﺮ ﺟﻮﺍﺑﺘﺎﻥ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﻮﺍﻝ ﻣﺜﺒﺖ ﺑﺎﺷﺪ.ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺻﺤﺒﺖ ﺑﯿﺴﺖ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺍﯼ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﺩﺭﯾﻎ ﻧﮑﻨﯿﺪﭼﻮﻥ ﺗﺎﺛﯿﺮﺵ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﺑﯿﺴﺖ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺫﻫﻦ ﺷﻤﺎﺳﺖ.ﺁﯾﺎ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﺍﺭﺯﺵ ۲۰ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻧﺪﺍﺭﺩ؟

ﻓﺮﻣﺎﻥ ﺳﻮﻡ:ﺗﺎﯾﯿﺪﺵ ﮐﻦ
    ﺍﮐﺜﺮ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻣﻮﺭﺩ ﺗﺎﯾﯿﺪﺑﺎﺷﻨﺪﻫﻤﺴﺮ ﺷﻤﺎﻫﻢ ﻣﺜﻞ ﺑﻘﯿﻪ ﭼﻪ ﻓﺮﻗﯽ ﻣﯿﮑﻨﺪﺗﺎ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺩﺭ ﻣﻨﺎﺳﺒﺖ ﻫﺎﯼ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﺭﺍ ﺗﺎﯾﯿﺪ ﮐﻨﯿﺪ.ﻧﻪ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯﺟﻤﻼ‌ﺕ ﮐﻠﯿﺸﻪ ﺍﯼ ﻭﻣﺴﺨﺮﻩ ﻣﺜﻞ«ﻭﺍﺍﺍﺍﺍﺍﺍﯼ ﺗﻮ ﻓﻮﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺍﯼ...ﺑﯽ ﻧﻈﯿﺮﯼ....ﺗﻮ ﺣﺮﻑ ﻧﺪﺍﺭﯼ..ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻑ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺩﯾﮕﺮ ﻫﯿﭻ ﻣﺮﺩﯼ ﺑﺎﻭﺭ ﻧﻤﯿﮑﻨﺪ.ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺭﺍﺧﺴﺘﻪ ﻧﮑﻨﯿﺪﺩﻟﺘﺎﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺎ ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﯾﮑﯽ ﺑﺎﺷﺪﺍﮔﺮ ﺑﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺭﺍ ﺑﮑﻨﯿﺪ ﻗﺪﻡ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﺩﺭ ﺗﺤﮑﯿﻢ ﭘﯿﻮﻧﺪﺗﺎﻥ ﺑﺮﺩﺍﺷﺘﻪ ﺍﯾﺪ.

ﻓﺮﻣﺎﻥ ﭼﻬﺎﺭﻡ:ﺭﻭﯼ ﺍﻋﺼﺎﺑﺶ ﺭﺍﻩ ﻧﺮﻭ
    ﺁﯾﺎ ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺷﺘﺎﻥ ﻣﯽ ﺁﯾﺪ ﮐﺴﯽ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﮕﻮﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺭﺍ ﺑﮑﻦ ﻭﺁﻥ ﮐﺎﺭ ﺭﺍﻧﮑﻦ؟ﻣﺮﺩﻫﺎ ﻫﻢ ﻣﺜﻞ ﺷﻤﺎ ﺩﻟﺸﺎﻥ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻫﺪﻫﻤﺴﺮﺷﺎﻥ ﻣﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺍﻧﻬﺎ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﺯﯾﺮ ﻭﺭﻭ ﺷﻮﻧﺪﺗﺎ ﺁﻧﺠﺎ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﯿﺪ ﻣﺮﺩﺗﺎﻥ ﺭﺍ ﺁﻧﭽﻨﺎﻥ ﮐﻪ ﻫﺴﺖ ﻗﺒﻮﻝ ﮐﻨﯿﺪﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻫﺎﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻫﻤﺴﺮﺷﺎﻥ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﺁﻥ ﻫﺎ ﺭﺍ ﻣﺪﺍﻡ ﺗﻐﯿﯿﺮﺑﺪﻫﺪﺁﺯﺭﺩﻩ ﺧﺎﻃﺮ ﻭﮔﺎﻩ ﺧﺸﻤﮕﯿﻦ ﻣﯿﺸﻮﻧﺪ.ﺍﺩﻡ ﻣﯿﺘﻮﺍﻧﺪ ﺧﻮﺩﺵ ﺭﺍ ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻋﻮﺽ ﮐﻨﺪﻭﻟﯽ ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩﻥ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺖ ﺍﺳﺖ.

ﻓﺮﻣﺎﻥ ﭘﻨﺠﻢ:ﻣﻐﺰﺵ ﺭﺍ ﮔﺎﺯ ﻧﺰﻥ
    ﺍﮔﺮ ﺷﻮﻫﺮﺗﺎﻥ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯿﺪ ﺑﻪ ﻣﻄﻠﺐ ﻣﻬﻤﯽ ﺭﻭ ﺑﮕﻮﯾﯿﺪ ﺑﻼ‌ﻓﺎﺻﻠﻪ ﺑﻪ ﺍﺻﻞ ﻣﻄﻠﺐ ﺑﺮﯾﺪ ﻭﺣﺎﺷﻪ ﭘﺮﺩﺍﺯﯼ ﻧﮑﻨﯿﺪﺍﮔﺮ ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﺩﺍﻧﺴﺘﻦ ﺟﺰﯾﯿﺎﺕ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﭘﺮﺱ ﻭ ﺟﻮ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ.

ﻓﺮﻣﺎﻥ ﺷﺸﻢ:ﭼﺮﺗﮑﻪ ﻧﯿﺎﻧﺪﺍﺯ
    ﺑﻪ ﻫﺮ ﻃﺮﯾﻖ ﻣﻤﮑﻦ..ﻣﺤﺒﺘﺘﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﻫﯿﺪ ﻭﭼﺮﺗﮑﻪ ﻧﯿﺎﻧﺪﺍﺯﯾﺪ.ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﮏ ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﺧﺎﺹ ﻧﺒﺎﺷﯿﺪﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺭﻣﺎﻧﺘﯿﮏ ﺗﺮﻧﺪ.

ﻓﺮﻣﺎﻥ ﻫﻔﺘﻢ:ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺑﮕﺬﺍﺭ
    ﻭﻗﺘﯽ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﺩﺍﺭﺩ ﺍﻓﮑﺎﺭ ﻭﻋﻘﺎﯾﺪﺵ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﯿﮕﻮﯾﺪﺗﻮ ﺫﻭﻗﺶ ﻧﺰﻧﯿﺪﻫﻤﯿﺸﻪ ﻭﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﻫﯿﺪ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯾﺶ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﻗﺎﯾﻞ ﺍﯾﺪ.ﻭﻗﺘﯽ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﺯ ﮐﺎﺭ ﺑﺮﻣﯿﮕﺮﺩﺩﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﯽ
    ﺣﻮﺻﻠﻪ ﻭﻣﺸﻐﻮﻝ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﻧﺸﺎﻥ ﻧﺪﻫﯿﺪﻭﺑﻪ ﺁﺷﭙﺰ ﺧﺎﻧﻪ ﺩﻭﺭ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﻧﮕﺮﺩﯾﺪ.

ﻓﺮﻣﺎﻥ ﻫﺸﺘﻢ:ﺍﻣﺎﻥ ﺑﺪﻩ
    ﺗﻘﺮﯾﺒﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺩﻡ ﻫﺎﯼ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ ﺍﺣﺘﯿﺎﺝ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺭﻭﺯ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺑﮕﯿﺮﻧﺪﻭﺟﺴﻢ ﻭﺭﻭﺣﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺎﺯﺳﺎﺯﯼ ﮐﻨﻨﺪ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻣﺮﯾﺦ ﻧﯿﺎﻣﺪﻩ ﺍﻧﺪ.ﺑﺎﺯﻫﻢ ﺧﻮﺷﺸﺎﻥ ﻧﻤﯽ ﺁﯾﺪ ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﺯﮐﺎﺭ ﺧﺴﺘﻪ ﻭﮐﻮﻓﺘﻪ ﺑﺮﻣﯽ ﮔﺮﺩﻧﺪ ﺷﻤﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ ﺑﺎﺯﮔﻮﮐﻨﯿﺪ.ﺍﻣﺎﻥ ﺑﺪﻫﯿﺪﺑﮕﺬﺍﺭﯾﺪ ﮐﻤﯽ ﺍﺳﺘﺮﺍﺣﺖ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺑﻌﺪﺁﺭﺍﻡ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﻪ ﺷﺮﺡ ﻣﺎﻭﻗﻊ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻨﯿﺪ.

ﻓﺮﻣﺎﻥ ﻧﻬﻢ:ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﮐﻦ
    ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ...ﺣﯿﺎﺗﯽ ﺗﺮﯾﺖ ﻋﺎﻣﻞ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﮑﻞ ﮔﯿﺮﯼ ﯾﮏ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻣﻮﻓﻖ ﺍﺳﺖ.ﺍﮔﺮ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺩﻟﯿﻠﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﮐﺎﻣﻞ ﻧﺪﺍﺭﯾﺪﺑﻪ ﺟﺎﺳﻮﺳﯽ ﻣﺘﻮﺳﻞ ﻧﺸﻮﯾﯿﺪﭼﻮﻥ ﺍﻭﺿﺎﻉ ﺧﺮﺍﺏ ﺗﺮ ﻣﯿﺸﻮﺩﻣﻨﻄﻘﯽ ﺗﺮﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﯾﮏ ﺁﺩﻡ ﺍﻣﯿﻦ ﻭﺩﺍﺭﺍﯼ ﺻﻼ‌ﺣﯿﺖ ﻣﺸﺎﻭﺭﻩ ﺑﺨﻮﺍﻫﯿﺪ.

ﻓﺮﻣﺎﻥ ﺩﻫﻢ:ﺭﻓﯿﻖ ﺍﺵ ﺑﺎﺵ
    ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺗﺎﻥ ﺭﺍ ﻃﻮﺭﯼ ﺑﺎ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﺗﻨﻈﯿﻢ ﮐﻨﯿﺪﮐﻪ ﻫﻢ ﻋﺎﺷﻘﺶ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻭﻫﻢ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﻭﺭﻓﯿﻘﺶ...ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺘﻮﺍﻧﯿﺪﺳﺎﻝ ﻫﺎﯼ ﺳﺎﻝ ﺩﻭﺳﺖ ﻭﻫﻤﺮﺍﻩ ﻫﻤﺴﺮﺗﺎﻥ ﺑﺎﺷﯿﺪﺑﺎﯾﺪ ﺭﺍﻩ ﻫﺎﯾﯽ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﯿﺪﺗﺎ ﻭﻗﺖ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺑﮕﺬﺭﺍﻧﯿﺪﻭﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺭﺍ ﺑﺎ ﮐﻤﮏ ﻫﻤﺪﯾﮕﺮ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻫﯿﺪ

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36998
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرت تو رو نمی خواسته گرفتدت حالا چرا نمیدونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)