نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: شکاک بودن همسرم

1482
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17603
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شکاک بودن همسرم

من تازه 3 ماهه ازدواج کردم.قبل از ازدواج 6 ماه با همسرم دوست بودم و قبل ازدواج کلی ازش قول گرفتم و همه رو قبول کرد....
    اما بعد از ازدواج به شدت به من مشکوکه و من رو در هر زمینه ای مقصر میدونه و مدام فکر میکنه من دارم خیانت میکنم
    حتی توی خیابون راه میریم میگه تو نگاه میکنی یا چیزای اینطوری من دوسش دارم اما نمیدونم چیکار کنم قبول کنه که من بهش خیانت نمیکنم.
    اینم بگم من خودم واقعا خیانت نمیکنم حتی وقتی پیشم نباشه من نه به کسی نگاه میکنم نه دنبال خیانتم.ولی با اینحال همیشه منو مقصر میدونه و هر روز دعوا داریم.
    لطفا کمک کنید.ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    تشکر شده 105 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : شکاک بودن همسرم - کمک کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamaya نمایش پست ها
    من تازه 3 ماهه ازدواج کردم.قبل از ازدواج 6 ماه با همسرم دوست بودم و قبل ازدواج کلی ازش قول گرفتم و همه رو قبول کرد....
    اما بعد از ازدواج به شدت به من مشکوکه و من رو در هر زمینه ای مقصر میدونه و مدام فکر میکنه من دارم خیانت میکنم
    حتی توی خیابون راه میریم میگه تو نگاه میکنی یا چیزای اینطوری من دوسش دارم اما نمیدونم چیکار کنم قبول کنه که من بهش خیانت نمیکنم.
    اینم بگم من خودم واقعا خیانت نمیکنم حتی وقتی پیشم نباشه من نه به کسی نگاه میکنم نه دنبال خیانتم.ولی با اینحال همیشه منو مقصر میدونه و هر روز دعوا داریم.
    لطفا کمک کنید.ممنون
    معمولا دوست دختر و دوست پسری که با هم ازدواج میکنند در یک برهه ای از زمان این شک و تردید و رو نسبت به هم دارن.چون فکر میکنند همونطور که با من بوده و با من گشته شاید به راحتی با یه نفر دیگه هم باشه و این حس اگر با روش درست جلوش گرفته نشه میتونه به مرور زمان خیلی آزاردهنده باشه.توصیه من اینه که به مشاور مراجعه کنید و کارهایی که باعث اعتمادسازی میشه انجام بدید.

3. کاربران زیر از m.stroozan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17603
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

m.stroozan
    من پیشنهاد دادم بریم پیش مشاور ولی قبول نمیکنه.من همه کار کردم ولی باز تا 2 روز میگذره میگه بهش فکرمیکنم و یادم میفته و باز دعوا...

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16464
    تشکـر
    128
    تشکر شده 105 بار در 63 پست
    میزان امتیاز
    9

m.stroozan
    من پیشنهاد دادم بریم پیش مشاور ولی قبول نمیکنه.من همه کار کردم ولی باز تا 2 روز میگذره میگه بهش فکرمیکنم و یادم میفته و باز دعوا...
    خوب اینطور که نمیشه.هم نیاد مشاوره تا مشکلش ریشه ای حل شه هم اینکه دائم این فکرا تو سرش باشه چرا نیاد؟اینطوری هم خودش رو اذیت میکنه هم شمارو مگه دوست نداره مشکلش حل شه؟ یعنی واسش مهم نیست؟ راستی اصلا خودش قبول داره که مشکل داره وشکاکه؟ چون اگر قبول نداشته باشه معلومه نمیاد بره مشاوره فکر کنم همین باشه اون هنوز قبول نکرده که این حسش یه ایراده و میخواد خودشو تبرئه کنه مثل بیمار میمونه که تا قبول نکنه بیماره یعنی بیماریش برای خودش آشکار و ثابت نشه هیچ وقت دکتر نمیره و به طور جدی پیگیر درمانش نمیشه.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    10

دوستم شکاک بودن همسر خیلی خیلی سخته و دردناک اما شاید تاوان دوستی که باهاش داشتی رو داری پس می دی .شاید باهاش قبل از ازدواج روابط خاص داشتی که این رفتارش برمی گرده به همون مسائل . اگراینطور باشه :بنابراین اون حق داره شایدم تو هم حق داشته باشی. پس خودت رو بزار جای اون و ببین اگه جای او بودی خداوکیلی چطور رفتار می کردی.
    من اگه جای تو باشم . فقط با خودش بیرون می رم وهرکار که طبق میل اونه انجام می دم حتی بیشتر از اون چه که می خواد خودم رو می پوشونمو حسابی از هر چه حساسش میکنه دوری می کنم حتی اگه سختم باشه وقتی اعتمادش جلب شد که زمان هم می بره اونوفت همه چی رو کم کم و آرام آرام جای خودش برمیگردونم
    پس صبر صبر صبر .

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز به نظرم سعی کن با همسرت کنار بیای و اعتمادش رو اونجور که خودش میخواد جلب کنی. یه مدت کوتاه طبق میلش رفتار کن و اگه دیدی خوب شد و اعتماد کرد

باهاش منطقی حرف بزن و بگو که میتونه بهت اطمینان کنه و تو اونو انتخاب کردی پس دلیلی نداره که بهت شک کنه. انقدر حرف و گفتگو داشته باشید تا راضی بشه و قبول کنه و

این رفتارا و حساسیت هاشو کنار بذاره

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17603
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دارم همین کارو میکنم ولی سخته همش به چشم یه مجرم بهت نگاه بشه با اینکه میدونی بیگناهی

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17281
    تشکـر
    121
    تشکر شده 106 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

m.stroozan
    وااا به اتفاقی که نیفتاده فکر میکنه و دعوا راه میندازه ؟؟
    وقتی هنوز از شما چیزی ندیده چرا برای خودش ذهنیت غلط درست میکنه؟

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17603
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط manizhe نمایش پست ها
    وااا به اتفاقی که نیفتاده فکر میکنه و دعوا راه میندازه ؟؟
    وقتی هنوز از شما چیزی ندیده چرا برای خودش ذهنیت غلط درست میکنه؟
    ----------
    متاسفانه بله.مدام به چیزهایی فکر میکنه که واقعی نیست.مثلا میگه از کجا معلوم از خونه بیرون میری خیانت نمیکنی یا گوشی مخفی نداری یا....

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17281
    تشکـر
    121
    تشکر شده 106 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

----------
    متاسفانه بله.مدام به چیزهایی فکر میکنه که واقعی نیست.مثلا میگه از کجا معلوم از خونه بیرون میری خیانت نمیکنی یا گوشی مخفی نداری یا....
    خو ب قبل از اینکه این حس و حالش شدت بیشتری پیدا کنه باهاش مقابله نکنید و نذارید بیشتر حساس بشه
    بهش بگید اگه من قرار بود بهت خیانت کنم به هر بهانه ایی شده از ازدواج با تو طفره میرفتم و هیچ وقت اقدام نمیکردم و مشتاق ازدواج با تو نبودم ... مشابه این حرفا بیشتر آرومش میکنه و امیدوارم اوضاع بهتر بشه

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17603
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m.stroozan نمایش پست ها
    خوب اینطور که نمیشه.هم نیاد مشاوره تا مشکلش ریشه ای حل شه هم اینکه دائم این فکرا تو سرش باشه چرا نیاد؟اینطوری هم خودش رو اذیت میکنه هم شمارو مگه دوست نداره مشکلش حل شه؟ یعنی واسش مهم نیست؟ راستی اصلا خودش قبول داره که مشکل داره وشکاکه؟ چون اگر قبول نداشته باشه معلومه نمیاد بره مشاوره فکر کنم همین باشه اون هنوز قبول نکرده که این حسش یه ایراده و میخواد خودشو تبرئه کنه مثل بیمار میمونه که تا قبول نکنه بیماره یعنی بیماریش برای خودش آشکار و ثابت نشه هیچ وقت دکتر نمیره و به طور جدی پیگیر درمانش نمیشه.
    -----------------------------
    قبول نمیکنه که شکاکه و بهش میگم بریم مشاور میگه من روانی نیستم....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد