نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: شک به شوهر

1794
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9949
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به شوهر

.....
    ویرایش توسط نازنین1 : 02-09-2015 در ساعت 06:10 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : شک به شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین1 نمایش پست ها
    سلام من 10 ساله ازدواج کردم و یک دختر 8 ساله و یه تو راهی دارم.
    تازگیا به شوهرم شک کردم فکر میکنم با کسی تلفنی در ارتباطه.البته خودش انکار میکنه و بشدت از اینکه بفهمه بهش شک دارم عصبانی میشه.
    مطالعه کردم میدونم نباید بروش بیارم و محبت کنم تا اگه واقعا چیزی هست به سمتم برگرده.ولی نمیتونم!
    نمیتونم به کسی که به زن دیگه ای هم فکر میکنه محبت کنم.با این وضعیتی که دارم بسیار حساس شدم و کارم فقط گریه است.دوست دارم حقیقتو بدونم بین احساس و منطقم گیر کردم.احساسم و بعضی رفتارای مشکوکش بوی خیانت البته تلفنی میده ولی از طرفی آدم نمازخون و قرآن خونیه وبه من خیلی محبت میکنه و عقلم میگه نباید چیزی باشه.بنظرتون حقیفت چیه؟ چه جوری میتونم با این وجود دوستش داشته باشم؟ کمکم کنید.
    خب همه ما در زندگی دچار این حالت هستیم که گاهی به افرادی که دستشون داریم شک میکنیم

شک میکنیم که آیا در عشقشون هنوز هم ثابت قدم هستند ؟

مسلما با بارداری که شما در اون هستید حساس تر شدید و باعث شده بیشتر در این مورد حساسیت به خرج بدید

دوست عزیز اگر واقعا" از این مورد نگران هستید از افراد قابل اعتماد در فامیل که ارتباط نزدیکی با شوهر شما هم دارند کمک بگیرید

به هر حال باید ارتباط عاطفی خودتون رو با ایشون حفظ کنید تا بتونید در مواقعی اوضاع رو کنترل کنید

پس بیهوده نگران نباشید
    امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10337
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام دوست عزیز
    اولا که شما باردار هستید و این حساسیت شما طبیعی هست.
    دوما شما نباید شک خود تان را برای همسرتان بازگو کنید ,اگر شک شمااشتباه باشد چهر شما در ذهن شوهرتان منفی می شود و اگر مثب شوهر شما می کوشد تا پنهانکاری خود را افزایش دهد تا شک شما برطرف شود.
    سوما به نظر من قبل از اینکه از دوستان کمک بخواید خودتان بازیر نظر گرفتن همسرتان و شناسایی کسانی که با او از طریق تلفن در تماس هستند اقدام کنید البته اگر صدایی زن دیگیری را شنیدید سریع تصمیم نگیرید و پیگیر رابطه باشید ,چه بسا با احساسی بر خورد کردن شما حتی اگر موضوع جدی نباشد جدیت پیدا کند ,پس به جای شک کردن ,در پی رفع شک خود بکوشید و اگر خدایی نا کرده شک حقیقی بود اول به خودتان بعد به فرزندانتان فکر کنید چه بسیار انسانهای که بعد از عبور از این چنین موانعی هنوز کنار هم هستن و زیبا تر از گذشته ریشه یابی بهتر از قطع ریشه است

4. کاربران زیر از ارمانا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10337
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام دوست عزیز
    اولا که شما باردار هستید و این حساسیت شما طبیعی هست.
    دوما شما نباید شک خود تان را برای همسرتان بازگو کنید ,اگر شک شمااشتباه باشد چهر شما در ذهن شوهرتان منفی می شود و اگر مثب شوهر شما می کوشد تا پنهانکاری خود را افزایش دهد تا شک شما برطرف شود.
    سوما به نظر من قبل از اینکه از دوستان کمک بخواید خودتان بازیر نظر گرفتن همسرتان و شناسایی کسانی که با او از طریق تلفن در تماس هستند اقدام کنید البته اگر صدایی زن دیگیری را شنیدید سریع تصمیم نگیرید و پیگیر رابطه باشید ,چه بسا با احساسی بر خورد کردن شما حتی اگر موضوع جدی نباشد جدیت پیدا کند ,پس به جای شک کردن ,در پی رفع شک خود بکوشید و اگر خدایی نا کرده شک حقیقی بود اول به خودتان بعد به فرزندانتان فکر کنید چه بسیار انسانهای که بعد از عبور از این چنین موانعی هنوز کنار هم هستن و زیبا تر از گذشته ریشه یابی بهتر از قطع ریشه است

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام من 10 ساله ازدواج کردم و یک دختر 8 ساله و یه تو راهی دارم.
    تازگیا به شوهرم شک کردم فکر میکنم با کسی تلفنی در ارتباطه.البته خودش انکار میکنه و بشدت از اینکه بفهمه بهش شک دارم عصبانی میشه.
    مطالعه کردم میدونم نباید بروش بیارم و محبت کنم تا اگه واقعا چیزی هست به سمتم برگرده.ولی نمیتونم!
    نمیتونم به کسی که به زن دیگه ای هم فکر میکنه محبت کنم.با این وضعیتی که دارم بسیار حساس شدم و کارم فقط گریه است.دوست دارم حقیقتو بدونم بین احساس و منطقم گیر کردم.احساسم و بعضی رفتارای مشکوکش بوی خیانت البته تلفنی میده ولی از طرفی آدم نمازخون و قرآن خونیه وبه من خیلی محبت میکنه و عقلم میگه نباید چیزی باشه.بنظرتون حقیفت چیه؟ چه جوری میتونم با این وجود دوستش داشته باشم؟ کمکم کنید.
    سلام

شک متاسفانه اختلال بسیر اذیت کننده ای است و به قول تراپیستها خوره انسانیست!

اگر واقعا مسئله یا گفتگویی رو شنیده اید و یا دیده اید خوب جای سوال داره که انسان سالم به سوال بسنده میکنه میپرسه و جواب رو میگیره و قبول میکنه و کنجکاوی بیشتر هم نمیکنه مگر اینکه

خلافش ثابت بشه.

شما مشکل شکاکی رو داری ثابت و یا ثابت نکردن این مسئله نیز مشکلی رو حل نمیکنه تصور کن شوهر شما هم به شما شک میکرد چه حالی بهت دست میداد(چه بی دلیل چه با دلیل)!؟

مشاوره حضوری بگیر عزیز

موفق باشی

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10337
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ببخشید اقا شهرام ادم در لحظه هم روی بد قضیه رو نگاه گنه هم بد اگه شک حقیقت داشته باشه چطور شما مگه این خانم رو میشناسید که می گید بیماری شکاکی داره به نظر من باید در همه لحظه ها ادم مواظب شوهرش باشه من خودم به شخصه صحنه های رو از شوهرم دیدم که اگر من تو اون موقعیت بودم کار دیگه ای می کردم در صورتی که میدونم خیلی دوسم داره ولی انسان جایز الخطا ست اون هم تو این دوره زمونه و این همه ادمای جور وا جور

8. 2 کاربران زیر از ارمانا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط ارمانا نمایش پست ها
    ببخشید اقا شهرام ادم در لحظه هم روی بد قضیه رو نگاه گنه هم بد اگه شک حقیقت داشته باشه چطور شما مگه این خانم رو میشناسید که می گید بیماری شکاکی داره به نظر من باید در همه لحظه ها ادم مواظب شوهرش باشه من خودم به شخصه صحنه های رو از شوهرم دیدم که اگر من تو اون موقعیت بودم کار دیگه ای می کردم در صورتی که میدونم خیلی دوسم داره ولی انسان جایز الخطا ست اون هم تو این دوره زمونه و این همه ادمای جور وا جور
    سلام

نه عزیز ارتباط زناشویی بر پایه عشقه و علاقه و بس(ازدواج درست) و ما نه من. نه شک و دو دلی و اگر هم خطایی در این ازدواج رخ داد که معمولا امکانش خیلی خیلی کمه شخص یا میتونه ببخشه و یا ترک ارتباط و..

وقتی انسان مواظب منافع خودشه که مایی در کار نیست بلکه من وتو است (که متاسفانه اکثریت ازدواجها چنینند) در حقیقت یک نوع داد وستد که توی کشور ما بخصوص خیلی رایج و طبیعیه!! البته خوب همینه دیگه!!!

موفق باشید

دکترا در روانشناسی

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9949
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییهای خوبتون.حقیقتش چند ماه پیش شوهرم دعوایی اساسی راه انداخت و میگفت که تو به من توجه نداری و رسیدگی نمیکنی.البته مدتی کارم زیاد شده بود و حق. داشت ولی او میگفت تو از اول زندگی این بودی که من قبول نداشتم.دنبال طنازی و مسایل زنانه بود که خطایم رو پذیرفتم و از این روز سعی کردم اونی باشم که او میخواد.الان با هم خوبیم ولی روح من آزرده است.خیلی خوردم کرد خیلی ازم ایراد گرفت.خیلی اشکمو درآورد.بعضی شبها دیرتر خونه میومد و یا میرفت تو ماشین میخوابید تا منو اذیت کنه.من تو این ده سال از چشمام بیشتر بهش اعتماد داشتم ولی تو این ماجراها بهش شک کردم که نکنه کسی رو داره که اینقدر بهانه گیر شده.چندبار احساس کردم نصفه شب با کسی صحبت میکنه ولی وقتی مطرح کردم بشدت عصبانی شد و گفت که آهنگ گوش میکرده.تو گوشیش هیچی نمیذاره که آدم بخواد کشف کنه.حتی بعضی وقتا گوشیش رو خونه میذاره تا من بهش شک نکنم.دیگه وانمود میکنم که بهش اعتماد دارن ولی هنوز نگرانم. وقتی بهش شک کردم گوشیشو نشونم نداد که باورم کنم و بیشتر عصبانی شد که چرا بهش اعتماد ندارم.میگفتم تو باید کمکم کنی ام اون گفت هیچی نیست و مشکل خودته اگه شک کنی خودت اذیت میشی.یعنی سعی نکرد که شکم برطرف بشه و من هنوز دو دلم.از بعضی مسایلی که اینجا براحتی میگن تعجب میکنم ومیترسم.واقعا اینقدر دنیا خراب شده؟ توی خانواده های ما از این مسایل نبوده و بهیچ عنوان نمیتونم خیانت یک زن یا مرد متاهل حتی تلفنی باشه رو بپذیرم.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    میزان امتیاز
    11

ممنون از راهنماییهای خوبتون.حقیقتش چند ماه پیش شوهرم دعوایی اساسی راه انداخت و میگفت که تو به من توجه نداری و رسیدگی نمیکنی.البته مدتی کارم زیاد شده بود و حق. داشت ولی او میگفت تو از اول زندگی این بودی که من قبول نداشتم.دنبال طنازی و مسایل زنانه بود که خطایم رو پذیرفتم و از این روز سعی کردم اونی باشم که او میخواد.الان با هم خوبیم ولی روح من آزرده است.خیلی خوردم کرد خیلی ازم ایراد گرفت.خیلی اشکمو درآورد.بعضی شبها دیرتر خونه میومد و یا میرفت تو ماشین میخوابید تا منو اذیت کنه.من تو این ده سال از چشمام بیشتر بهش اعتماد داشتم ولی تو این ماجراها بهش شک کردم که نکنه کسی رو داره که اینقدر بهانه گیر شده.چندبار احساس کردم نصفه شب با کسی صحبت میکنه ولی وقتی مطرح کردم بشدت عصبانی شد و گفت که آهنگ گوش میکرده.تو گوشیش هیچی نمیذاره که آدم بخواد کشف کنه.حتی بعضی وقتا گوشیش رو خونه میذاره تا من بهش شک نکنم.دیگه وانمود میکنم که بهش اعتماد دارن ولی هنوز نگرانم. وقتی بهش شک کردم گوشیشو نشونم نداد که باورم کنم و بیشتر عصبانی شد که چرا بهش اعتماد ندارم.میگفتم تو باید کمکم کنی ام اون گفت هیچی نیست و مشکل خودته اگه شک کنی خودت اذیت میشی.یعنی سعی نکرد که شکم برطرف بشه و من هنوز دو دلم.از بعضی مسایلی که اینجا براحتی میگن تعجب میکنم ومیترسم.واقعا اینقدر دنیا خراب شده؟ توی خانواده های ما از این مسایل نبوده و بهیچ عنوان نمیتونم خیانت یک زن یا مرد متاهل حتی تلفنی باشه رو بپذیرم.
    سلام

عزیز نه دیگه مطمئن شدم شخصیت شکاک داری این هم خودتو اذیت میکنه هم همسرت رو وهم ممکنه زندگیتو از هم بپاشه!

حتما به یکی از همکاران خانم, متاهل باشن رجوع کن. موفق باشین

دکترا در روانشناسی

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

دوست من مردی که از خودش مطمعن باشه
    در هنگامی که شما به ایشون بد بین میشید عصبانی میشه
    ولی اگر واقعا به شما خیانت میکرد هیچوقت عصبانی نمیشد
    بلکه سعی میکرد موضوع رو عوض کنه یا هرجوری شده شک شمارو برطرف کنه
    به نظر من شک شما کاملا بی مورده
    و یه احساسات زنانه است که بخاطر عشق و علاقه اتونه
    بهتره دیگه تمومش کنید این عشق و علاقه رو با شک و 2 دلی خرابش نکنید
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9949
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

خوشحال میشم اگه واقعا مشکل از منه و اون خیانتی نکرده.تحمل نامهربانی را دارم ولی خیانت رو نه.

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9949
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم خیلی ممنونم.حرفاتون آرومم میکنه.هیچ کسی رو نداشتم ازش بپرسم.خیلی کمکم کردین.

15. کاربران زیر از نازنین1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

از زندگی لذت ببرید و زندگی رو بیش تر از این برای خودتون و همسرتون سخت نکنید
    سعی کنید انعطاف پذیر باشید تا بتونید خوبی هاتون و بیشتر و بدی هاتون و کمتر کنید
    مطمعن باشید یه مرد آروم و سالم بی دلیل خیانت نمیکنه
    از زندگی لذت ببرید
    موفق باشید
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

17. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد