نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شک به شوهر

808
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37429
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb شک به شوهر

سلام
    من دختری 20ساله هستم و الان حدود 6ماه از زندگی مشترک من میگذره توی این مدت مشکلاتی با شوهرم داشتم ولی میگفتم اینا تو همه زندگیا هست اما یه بار که رفتم تو تلگرام شوهرم دیدم به یه زن متاهل پی ام داده بود اگه متاهل نبودی میومدم خواستگاریت که حتی اون زن گفته بود لطفا مزاحم نشید شوهرم ببینه پیامتونا برا من بد میشه این پیام و دیدم و اما به رو خودم نیاوردم تو خودم ریختم رعد چند وقت دیدم خیلی سرش تو گوشیه وقتی رفتم تو تلگرامش دیدم با یه خانمی چت کرده وحتی قرارم باهاش گذاشته سر یه جریانی دعوامون شد و من این موضوع رو بهش گفتم ولی ادعا داره بخاطر پیشرفت تو زندگی این کارو میکنه و یه جورایی خر فرض کرد منا الان دیگ امیدی به زندگی ندارم و نمیدونم باید چیکار کنم رفتارشم خوبه اون طوری تیست بگم عوض شده الان که میره سرکار همش فکرمه نکنه رفته باشه دیدن اون خانوم لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : شک

سلام
    همسرتون این کارها را پیشرفت میدونه پس از این کارها دست نمیکشه
    بهتره باهاش اتمام حجت کنید یا باهم مشاوره میریم یا برای ادامه زندگی تصمیم بگیریم
    دوست عزیز به هیچ وجه تا ایشون به مشاوره نیامدن و اصلاح نشدن بچه دار نشین

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شک به شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط رهگذر نمایش پست ها
    سلام
    من دختری 20ساله هستم و الان حدود 6ماه از زندگی مشترک من میگذره توی این مدت مشکلاتی با شوهرم داشتم ولی میگفتم اینا تو همه زندگیا هست اما یه بار که رفتم تو تلگرام شوهرم دیدم به یه زن متاهل پی ام داده بود اگه متاهل نبودی میومدم خواستگاریت که حتی اون زن گفته بود لطفا مزاحم نشید شوهرم ببینه پیامتونا برا من بد میشه این پیام و دیدم و اما به رو خودم نیاوردم تو خودم ریختم رعد چند وقت دیدم خیلی سرش تو گوشیه وقتی رفتم تو تلگرامش دیدم با یه خانمی چت کرده وحتی قرارم باهاش گذاشته سر یه جریانی دعوامون شد و من این موضوع رو بهش گفتم ولی ادعا داره بخاطر پیشرفت تو زندگی این کارو میکنه و یه جورایی خر فرض کرد منا الان دیگ امیدی به زندگی ندارم و نمیدونم باید چیکار کنم رفتارشم خوبه اون طوری تیست بگم عوض شده الان که میره سرکار همش فکرمه نکنه رفته باشه دیدن اون خانوم لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم

شک به شوهر
    دوست عزیز اگر قرار باشه واقع بینانه برخورد کنید باید بدونید هر احتمالی ممکنه
    ولی در مقابل وسواس فکری خود مقاومت کنید. بیشتر افراد وسواسی پس از وسوسه فکری دست به رفتار وسواسی
    برای کنترل اضطراب می‌زنند یعنی به فکر وسواسی خود توجه نشان داده و برای خنثی کردن آن یا آرام شدن، فرد مقابل
    را مدام چک وکنترل می‌کنند یا مورد سوال و پرسش قرار می‌دهند که پس از مدتی هر دو از این روال خسته شده
    و باعث تنش بیشتری می‌شود بنابراین توصیه می‌شود برای مقابله با این رفتار سعی در محدود کردن افکار خود
    از طریق پر کردن اوقات بیکاری، مشغول‌کردن افکار به شنیدن یا توجه کردن به اموری که تمرکز شما را از این موضوع منحرف می‌کند
    مثل استفاده از سی‌دی صوتی و تصویری (آموزشی یا تفریحی) در ساعاتی که بیشتر درگیر این مسئله می‌شوید
    کم‌کردن زمان خیال‌پردازی یا نشخوار فکری (منظور افکار تکراری بیهوده و مزاحم) با گرفتن زمان و به مرور کاهش تعداد دفعات آن کنید
    مثلاً هر بار از زمان فکر کردن خود به این موضوع 5 دقیقه کم کنید تا این افکار به مرور محدود و حذف شوند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد