نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شک به همسر

962
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4210
    تشکـر
    5
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به همسر

سلام
    چند وقت پیش همسرم که راننده تاکسیه بهم گف یه مسافر گیرم اومده قراره هرروز دربست یه مسیری ببرمش،چون یه خانوم جوونه گفتم بهت بگم که یه موقع کسی چیزی بهت گف شک نکنی!
    چند روز بعد گف این خانوم مانتو فروشی داره یه سربزنیم یه چیزی ازش بخریم
    من رفتم و چیزی نخریدیم
    چند روز بعد همسرم گف این خانوم شمارتو خواسته باهات آشنا شه!گفته دیدتت خیلی ازت خوشش اومده!یه خرده اسمس دادیم و خانومه اصرار داشت قرار بذاریم باهم
    باخانومه که صحبت کردم فهمیدم شوهرش یک سالیه فوت کرده!
    یه بارم برام غذا درست کرده بود فرستاده بود!!!!!!!!!
    تااینکه یه روز من یه اسمس از اون خانوم دیدم تو گوشی شوهرم که گفته بود شب بخیر عزیزم خوب بخوابی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    هرچی به شوهرم گفتم انکار کرد!گف اصن خیلی قته ندیدتش و من شک بیخود بهش دارم
    چندوقت پیش شوهرم گف دوربین و بده دوستم علی میخواد بره سفر دوربین خواسته،دوربین رفت و برگشت من تو رم دوربین عکسای اون خانوم و دیدم!
    دارم دیوونه میشم!
    الان باید چکار کنم؟شوهرم داره خیانت میکنه؟به روش بیارم؟صددرصد مطمئن نیستم!
    چه رفتاری باید نشون بدم
    درضمن باردارم و از اول بارداریم دائم استرس و غصه دارم
    توروخدا راهنماییم کنید
    منتظرم
    درضمن شوهرم خیلی راحت باخانوم ها ارتباط برقرار میکنه،یه طوری که برامنم عادی شده!ولی این یکی رابطه خیلی صمیمانه و عجیبه!
    ویرایش توسط zari77 : 02-26-2015 در ساعت 11:03 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    3829
    تشکـر
    954
    تشکر شده 1,186 بار در 691 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : شک به همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط zari77 نمایش پست ها
    سلام
    چند وقت پیش همسرم که راننده تاکسیه بهم گف یه مسافر گیرم اومده قراره هرروز دربست یه مسیری ببرمش،چون یه خانوم جوونه گفتم بهت بگم که یه موقع کسی چیزی بهت گف شک نکنی!
    چند روز بعد گف این خانوم مانتو فروشی داره یه سربزنیم یه چیزی ازش بخریم من رفتم و چیزی نخریدیمچند روز بعد همسرم گف این خانوم شمارتو خواسته باهات آشنا شه!گفته دیدتت خیلی ازت خوشش اومده!یه خرده اسمس دادیم و خانومه اصرار داشت قرار بذاریم باهم باخانومه که صحبت کردم فهمیدم شوهرش یک سالیه فوت کرده!یه بارم برام غذا درست کرده بود فرستاده بود!!!!!!!!!تااینکه یه روز من یه اسمس از اون خانوم دیدم تو گوشی شوهرم که گفته بود شب بخیر عزیزم خوب بخوابی!!!!هرچی به شوهرم گفتم انکار کرد!گف اصن خیلی قته ندیدتش و من شک بیخود بهش دارم چندوقت پیش شوهرم گف دوربین و بده دوستم علی میخواد بره سفر دوربین خواسته،دوربین رفت و برگشت من تو رم دوربین عکسای اون خانوم و دیدم! دارم دیوونه میشم!الان باید چکار کنم؟شوهرم داره خیانت میکنه؟به روش بیارم؟صددرصد مطمئن نیستم! چه رفتاری باید نشون بدمدرضمن باردارم و از اول بارداریم دائم استرس و غصه دارم توروخدا راهنماییم کنیدمنتظرمدرضمن شوهرم خیلی راحت باخانوم ها ارتباط برقرار میکنه،یه طوری که برامنم عادی شده!ولی این یکی رابطه خیلی صمیمانه و عجیبه!
    اولا" نباید به صراحت و بطور مستقیم چیزی میگفتید چون همونطور که مشاهده کردید با انکار و پنهانکاریش مواجه شدید

بهتره در کنارش باشید و اوضاع رو مدیریت کنید تا در مواقع حساس بتونید حرکت مناسب رو انجام بدید

از طرفی استرس شما ظلم بزرگی به اون فرزندی هست که قراره به دنیا بیارید چون درآینده فردی مضطرب و افسرده رو تحویل خواهید داد

پس اگر قراره نگران باشید و کاری برای زندگیتون بکنید کاری درست و دقیق و واقعی باشه نه اینکه با استرس و دلهره

چون با این روش هیچ کاری انجام نشده و نخواهد شد ....پس با مشاوری در این مورد صحبت کنید تا بتونید راهکارهای درست رو بکار بگیرید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید
    021-22354282

امضای ایشان
    خدا آن حس زيباييست كه در تاريكي صحرا
    زمانيكه هراس مرگ ميدزدد سكوتت را
    يكي همچون نسيم دشت مي گويد
    كنارت هستم اي تنها...

3. کاربران زیر از mahsa42 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد