نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: شک به همسر 2

2142
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    تشکر شده 312 بار در 207 پست
    میزان امتیاز
    10

شک به همسر 2

سلام
    ( من قبلا" یه پست گذاشته بودم ولی فکر کردم اون دیگه خاتمه پیدا کرده و جوابمو گرفتم حالا این پست جدید رو میذارم )
    لازمه بگم که من و همسرم با هم مشکل زیاد داریم البته نمی شه گفت مشکل شاید بهتره بگم اختلاف نظر یا سوء تفاهم ...
    همسرم قبل از آشنایی با من چهار سال با دختر خانمی دوست بودن و به گفته خودش رابطه شون مثل زن و شوهر بوده از همه نظر حتی خواستگاری هم رفتن ولی مادر همسرم به شدت مخالفت کردن ولی به دلیل خیانتی که اون خانم بهش کرده همه چی بینشون تموم شده و الان اون خانم ازدواج کرده ! این مقدمه ای بود که لازم می دونستم بگم
    من و همسرم یکسال و پنج ماه با هم دوست بودیم اواخر دوستیمون که با هم حرفامونو زده بودیم و قول و قرار ازدواج گذاشته بودیم متوجه شدم که با یه دختر خانمی دوست شده رفتارش با من عوض شده بود و من این رو خیلی خوب حس می کردم جواب تلفنامو یکی در میون میداد کمتر میومد پیشم وقتی که بهش گفتم که می دونم با کس دیگه ای آشنا شدی خیلی راحت گفت آره ،‌بهش گفتم که ما با هم عهد بستیم هرچند که هیچ جا ثبت نشده ولی حرفامونو زده بودیم بهم گفت که من دارم شرایط رو سبک و سنگین می کنم تا برای ازدواج یکی از شمارو انتخاب کنم !!!!
    من دیگه کاری باهاش نداشتم بماند که خودم داغون شده بودم و همش کارم شده بود گریه و زاری ولی منم تماسهامو باهاش کم کرده بودم نمی رفتم ببینمش و ... تا اینکه یه روز گفت بیا می خوام ببینمت منم رفتم گفت که رابطه اش با اون دختر قطع شده و می خواد که با من باشه اولش شک داشتم ولی خواستم بهش یه فرصت دیگه بدم تا خودشو بهم ثابت کنه ( من خیلی زود خر می شم ) تا اینکه بالاخره با هم عقد کردیم ولی همیشه یه نگرانی و دلواپسی داشتم ، بعد از دوسال ازدواج کردیم فردای عروسیمون یکی بهش زنگ زد دیدم جلوی من خیلی موذب داره صحبت می کنه بعدشم خیلی کوتاه ازش پرسید کی به تو خبر داده ؟! فلانی ( اسم دوستش رو گفت ) خوب خیلی تابلو بود که داره با یه خانم حرف میزنه ،‌من هیچی ازش نپرسیدم همش منتظر بودم خودش بهم بگه ولی اصلا" به روی خودش نیاورد پنج دقیقه بعدش هم به یه بهونه ای رفت بیرون و زود برگشت خیلی کلافه بودم همش دوست داشتم در مورد ین قضیه باهاش صحبت کنم ولی ترجیح دادم سکوت کنم ، تا اینکه بعد از چند روز طاقت نیاوردم و خیلی دوستانه ازش پرسیدم ولی جوابمو نداد گفت چیز مهمی نبوده
    الان که داره دو ماه می شه از عروسیمون می گذره هنوز فراموش نکردم و خیالم راحت نشده ، شک داره اذیتم می کنه همش با خمودم می گم نکنه اون خانمی که قبلا" چهارسال باهاش دوست بوده برگشته ؟
    به نظرتون چیکار کنم ؟! از همون دوستش بپرسم؟!
    امضای ایشان
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4481
    تشکـر
    2
    تشکر شده 25 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : در مورد شکی که به همسرم دارم از دوستش سوال کنم یا نه ؟لا

سلام و خسته نباشید اولا اصلا خوب نیست یه زندگی رو با این شرایط که ذهنیت بدی به طرف مقابلت داری شروع کنی چون بعدش خودت اذیت میشی مهمترین چیز تو زندگی اعتماد متقابله و اگر خدایی نکرده از بین بره دیگه نمیشه اون زندگی رو ادامه داد یا خیلی سخت میشه ادامه داد . شما باید کامل همسرتون رو محک بزنید و سعی کنید بهش اعتماد کنید بعضی از افکار فقط باعث میشن اون اعتماد از بین بره و همه چی خراب بشه هر کسی ممکنه قبل از ازدواج با چند نفر ارتباط داشته باشه اما مهم اینه که بعد از ازدواج چطور برخورد کنه همسرتون اصلا کار عاقلانه ای نکرده این موضوع ها رو با شما در میون گذاشته و باعث شده شما به شک بی افتی به هر حال سعی کنید از شر این افکار تا زمانی که 100٪ مطمعن شدید خلاص بشید تازه شما همسرتون رو دوست دارید اگر خدایی نکرده مثله ای هم باشه میتونید با رفتارتون مدیریت کنید و اونو متوجه اشتباهش بکنید انسان جایز الخطاست البته این یه فرضیه هست خواهشا فکرتون رو مجددا خراب نکنید اینو گفتم که ته داستان دستتون بیاد و به هیج عنوان از دوستش نپرسید چون بهش میگه و اگر خودش مستقیم بفهمه ممکنه اعتماد بینتون از بین بره ایشاالله که مشکلتون حل بشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سامان12 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید اولا اصلا خوب نیست یه زندگی رو با این شرایط که ذهنیت بدی به طرف مقابلت داری شروع کنی چون بعدش خودت اذیت میشی مهمترین چیز تو زندگی اعتماد متقابله و اگر خدایی نکرده از بین بره دیگه نمیشه اون زندگی رو ادامه داد یا خیلی سخت میشه ادامه داد . شما باید کامل همسرتون رو محک بزنید و سعی کنید بهش اعتماد کنید بعضی از افکار فقط باعث میشن اون اعتماد از بین بره و همه چی خراب بشه هر کسی ممکنه قبل از ازدواج با چند نفر ارتباط داشته باشه اما مهم اینه که بعد از ازدواج چطور برخورد کنه همسرتون اصلا کار عاقلانه ای نکرده این موضوع ها رو با شما در میون گذاشته و باعث شده شما به شک بی افتی به هر حال سعی کنید از شر این افکار تا زمانی که 100٪ مطمعن شدید خلاص بشید تازه شما همسرتون رو دوست دارید اگر خدایی نکرده مثله ای هم باشه میتونید با رفتارتون مدیریت کنید و اونو متوجه اشتباهش بکنید انسان جایز الخطاست البته این یه فرضیه هست خواهشا فکرتون رو مجددا خراب نکنید اینو گفتم که ته داستان دستتون بیاد و به هیج عنوان از دوستش نپرسید چون بهش میگه و اگر خودش مستقیم بفهمه ممکنه اعتماد بینتون از بین
    بره ایشاالله که مشکلتون حل بشه
    ممنون از جوابتون لازمه بگم که ما تو دوران عقد تا مرز جدایی رفتیم ولی فقط و فقط به خاطر مادرم به این رابطه ادامه دادم الانم به خاطر مادرم بازم ادامه میدم نه اینکه بگم فقط به خاطر مادرم دوست ندارم همه چی خراب بشه دلم می خواد یه جوری همه چی درست بشه نگاهم به زندگی عوض بشه بتوونم طوری زندگی رو بسازم که هر لحظه خوشبخت تر از قبل باشیم ولی نمی دونم چه جوری !
    این روزا همش سردرد دارم و عصبی ام همه رفتاراش واسم زننده شده
    امضای ایشان

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a نمایش پست ها
    سلام
    ( من قبلا" یه پست گذاشته بودم ولی فکر کردم اون دیگه خاتمه پیدا کرده و جوابمو گرفتم حالا این پست جدید رو میذارم )
    لازمه بگم که من و همسرم با هم مشکل زیاد داریم البته نمی شه گفت مشکل شاید بهتره بگم اختلاف نظر یا سوء تفاهم ...
    همسرم قبل از آشنایی با من چهار سال با دختر خانمی دوست بودن و به گفته خودش رابطه شون مثل زن و شوهر بوده از همه نظر حتی خواستگاری هم رفتن ولی مادر همسرم به شدت مخالفت کردن ولی به دلیل خیانتی که اون خانم بهش کرده همه چی بینشون تموم شده و الان اون خانم ازدواج کرده ! این مقدمه ای بود که لازم می دونستم بگم
    من و همسرم یکسال و پنج ماه با هم دوست بودیم اواخر دوستیمون که با هم حرفامونو زده بودیم و قول و قرار ازدواج گذاشته بودیم متوجه شدم که با یه دختر خانمی دوست شده رفتارش با من عوض شده بود و من این رو خیلی خوب حس می کردم جواب تلفنامو یکی در میون میداد کمتر میومد پیشم وقتی که بهش گفتم که می دونم با کس دیگه ای آشنا شدی خیلی راحت گفت آره ،‌بهش گفتم که ما با هم عهد بستیم هرچند که هیچ جا ثبت نشده ولی حرفامونو زده بودیم بهم گفت که من دارم شرایط رو سبک و سنگین می کنم تا برای ازدواج یکی از شمارو انتخاب کنم !!!!
    من دیگه کاری باهاش نداشتم بماند که خودم داغون شده بودم و همش کارم شده بود گریه و زاری ولی منم تماسهامو باهاش کم کرده بودم نمی رفتم ببینمش و ... تا اینکه یه روز گفت بیا می خوام ببینمت منم رفتم گفت که رابطه اش با اون دختر قطع شده و می خواد که با من باشه اولش شک داشتم ولی خواستم بهش یه فرصت دیگه بدم تا خودشو بهم ثابت کنه ( من خیلی زود خر می شم ) تا اینکه بالاخره با هم عقد کردیم ولی همیشه یه نگرانی و دلواپسی داشتم ، بعد از دوسال ازدواج کردیم فردای عروسیمون یکی بهش زنگ زد دیدم جلوی من خیلی موذب داره صحبت می کنه بعدشم خیلی کوتاه ازش پرسید کی به تو خبر داده ؟! فلانی ( اسم دوستش رو گفت ) خوب خیلی تابلو بود که داره با یه خانم حرف میزنه ،‌من هیچی ازش نپرسیدم همش منتظر بودم خودش بهم بگه ولی اصلا" به روی خودش نیاورد پنج دقیقه بعدش هم به یه بهونه ای رفت بیرون و زود برگشت خیلی کلافه بودم همش دوست داشتم در مورد ین قضیه باهاش صحبت کنم ولی ترجیح دادم سکوت کنم ، تا اینکه بعد از چند روز طاقت نیاوردم و خیلی دوستانه ازش پرسیدم ولی جوابمو نداد گفت چیز مهمی نبوده
    الان که داره دو ماه می شه از عروسیمون می گذره هنوز فراموش نکردم و خیالم راحت نشده ، شک داره اذیتم می کنه همش با خمودم می گم نکنه اون خانمی که قبلا" چهارسال باهاش دوست بوده برگشته ؟
    به نظرتون چیکار کنم ؟! از همون دوستش بپرسم؟!
    1-هميشه نظر من اين بوده گذشته فرد متعلق به خود فرد بوده و گذشته اگر تصميم به فراموش كردن ميگيريد بايد كلا فراموش كنيد و به شريك زندگي آينده هيچوقت از گذشته اي كه فراموش كرديد نگيد چون باعث شك ميشه
    2- شما مي دونستيد با كس ديگه در ارتباطه و به شما قول ازدواج داده و ايشون هم قبول كرده كه حدستون درست بوده با اين حال بازم به درخواستشون جواب مثبت داديد شما مي دونستيد اين آقا هنوز سير نشده و اون زمان شك نكرديد كه ممكنه بعد ازدواج هم ادامه پيدا كنه؟
    3-انتخاب شما اشتباه بوده از اول و شما خواستيد كه چشماتون رو ببنديد و ادامه بديد
    پشيموني شودي نداره شما بايد زندگيتون رو بسازيد خيلي خيلي جدي ازش سوال كنيد و بخوايد كه قضيه رو براتون از سير تا پيا زتعريف كنه اگر ديديد داستان جديه با خانوادت در ميون بذار و از تصميم اونا با خبر شو بهتره با بزرگترا مشورت كنيد

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    1-هميشه نظر من اين بوده گذشته فرد متعلق به خود فرد بوده و گذشته اگر تصميم به فراموش كردن ميگيريد بايد كلا فراموش كنيد و به شريك زندگي آينده هيچوقت از گذشته اي كه فراموش كرديد نگيد چون باعث شك ميشه
    2- شما مي دونستيد با كس ديگه در ارتباطه و به شما قول ازدواج داده و ايشون هم قبول كرده كه حدستون درست بوده با اين حال بازم به درخواستشون جواب مثبت داديد شما مي دونستيد اين آقا هنوز سير نشده و اون زمان شك نكرديد كه ممكنه بعد ازدواج هم ادامه پيدا كنه؟
    3-انتخاب شما اشتباه بوده از اول و شما خواستيد كه چشماتون رو ببنديد و ادامه بديد
    پشيموني شودي نداره شما بايد زندگيتون رو بسازيد خيلي خيلي جدي ازش سوال كنيد و بخوايد كه قضيه رو براتون از سير تا پيا زتعريف كنه اگر ديديد داستان جديه با خانوادت در ميون بذار و از تصميم اونا با خبر شو بهتره با بزرگترا مشورت كنيد
    مشکل همین ساختن زندگیه ، تمام تلاشمو می کنم همیشه حفظ ظاهر می کنم ولی از درون خودخوری می کنم و می دونم که این تو زندگیمونم تاثیر میذاره ، شاید همسرم هیچ وقت متوجه نشه که من چقدر از این قضیه ناراحتم ولی خودم دارم اذیت می شم
    امضای ایشان

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

مشکل همین ساختن زندگیه ، تمام تلاشمو می کنم همیشه حفظ ظاهر می کنم ولی از درون خودخوری می کنم و می دونم که این تو زندگیمونم تاثیر میذاره ، شاید همسرم هیچ وقت متوجه نشه که من چقدر از این قضیه ناراحتم ولی خودم دارم اذیت می شم
    به نظر م شايد ارزش اينو نداشته باشه كه بخاي خو.دت رو ناراحت يا اذيت كني تكليف هر كس بايد تو زندگي مشخص باشه چون حرف يه عمره شما نمي تونيد بخاطر مادرتون يا حتي كس ديكه يه عمر خودتون و فرزندي كه در آينده بدنيا خواهد آمد تلف كنيد .همسرتون شايد به شما در آينده با ز هم خيانت كنه از كجا مي تونيد مطمعن باشيد كوتاه نياييد خيلي جدي بهش بگيد كه نمي تونيد با اين شرايط زندگي كنيد شايد يكم بترسه و به خودش بياد يا اگر شما اشتباه متوجه شديد روشن ميشيد ديكه با شك هم زندگي نمي كنيد

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    به نظر م شايد ارزش اينو نداشته باشه كه بخاي خو.دت رو ناراحت يا اذيت كني تكليف هر كس بايد تو زندگي مشخص باشه چون حرف يه عمره شما نمي تونيد بخاطر مادرتون يا حتي كس ديكه يه عمر خودتون و فرزندي كه در آينده بدنيا خواهد آمد تلف كنيد .همسرتون شايد به شما در آينده با ز هم خيانت كنه از كجا مي تونيد مطمعن باشيد كوتاه نياييد خيلي جدي بهش بگيد كه نمي تونيد با اين شرايط زندگي كنيد شايد يكم بترسه و به خودش بياد يا اگر شما اشتباه متوجه شديد روشن ميشيد ديكه با شك هم زندگي نمي كنيد
    ممنونم از وقتی که میذارین و جواب میدین ، حق با شماست ولی دلم می خواد بهم ثابت کنه که دارم اشتباه فکر می کنم
    امضای ایشان

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

ممنونم از وقتی که میذارین و جواب میدین ، حق با شماست ولی دلم می خواد بهم ثابت کنه که دارم اشتباه فکر می کنم
    ان شا ا... همينطوره و شما اشتباه مي كنيد اميدوارم
    به خدا توكل كنيد.قران بخونيد آرامش پيدا مي كنيد

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18857
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : شک به همسر 2

اول زندگی تونه تا میتونی بهش محبت کن . سعی کن بهش اعتماد کنی ولی خر نشو با تحقیق به خودت ثابت کن که ارتباط داره یا نه حتی اگه اون شخص پیداش شده زنگ زده بعد عروسیتون اشتباه اون بوده ممکنه شوهرت بهش اصلا بهش میلی نداره و اون ادم خیلی گیره .

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط نجمه خ نمایش پست ها
    اول زندگی تونه تا میتونی بهش محبت کن . سعی کن بهش اعتماد کنی ولی خر نشو با تحقیق به خودت ثابت کن که ارتباط داره یا نه حتی اگه اون شخص پیداش شده زنگ زده بعد عروسیتون اشتباه اون بوده ممکنه شوهرت بهش اصلا بهش میلی نداره و اون ادم خیلی گیره .
    چه جوری تحقیق کنم که وضع بدتر نشه؟! می شه راهنماییم کنید
    امضای ایشان

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

چه جوری تحقیق کنم که وضع بدتر نشه؟! می شه راهنماییم کنید
    کسی هست که بتوونه راهنماییم کنه؟!
    امضای ایشان

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16510
    تشکـر
    76
    تشکر شده 143 بار در 94 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عزیز. سعی کن یه جوری از گوشیش سر در بیاری

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد