نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: شک به همسر

4633
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35820
    تشکـر
    27
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به همسر

باسلام و خسته نباشید
    من با همسرم 4 ماه هست عقد کردیم ، خداشکر خیلی راضی هستم و روابط خیلی خوبی داریم .فقط چند مورد هست که هربار اتفاق میفته و باعث ناراحتی من میشه و گاها عصبانی میشم از این برخوردها که در زیر اشاره میکنم

1- یک موردی که با همسرم دارم این هست که ایشون قبلا یک مشاوری داشتند که خیلی راهنمایی میکردند و کمک خیلی خوبی بودند برای ایشون و خب ایشون فوت شدند . چندین بار تا الان اتفاق افتاده که وقتی حال خانمم ار نظر روحی و روانی بهم هستش ، ایشون بدون اطلاع بنده به سر مزار میروند . مشکل من سر این که هربار میگند وقتی حرف میزنم من و اروم میکنه ، کاشکی بود که ارومم میکرد و از این قبیل صحبتها. این موضوع من رو ناراحت میکنه و حسی به من منتقل میکنه که من به عنوان شوهر بلد نیستم خانمم اروم کنم و بهش ارامش بدم . این اتقاق چندین بار افتاده و من و یکم ناراحت میکنه

2- رفتار دوم در خصوص چت هست ، ما خیلی شبها باهم چت میکنیم . اتفاقی که بارها افتاده این هستش که ایشون به من میگن خستن ، میخواهن بخوابنند و استراحت کنند و خب افلاین میشوند منم میخوابم . بعد صبح که بیدار میشم یا بعدا روی گوشی میبینم ، 1 الی 1.5 ساعت بعد هنوز مشغول چت بودند یا در گروه ها و... داشتند صحبت میکردند که برای من جای سوال چرا این برخورد میکنه باهام

3- در روابط زناشویی ، خب رابطه خیلی خوبی داریم ، البته رابطه کامل اصلا نداشتیم و گذاشتیم برای بعد از عروسی . مشکل من سر این که حس میکنم ایشون خیلی خجالت میکشند و حیا میکنند ، چندین بار ازشون خواهش کردم جذابترش کنیم ، حرف بزنیم موقعش و ... ولی ایشون میگند نه .

4- مورد دیگه اینکه خانمم روابط عمومی بسیار قوی دارند ، دوستان خیلی زیاد در شهرها مختلف هم دارند . بنده به ایشون اعتماد صد درصد دارم. مشکلی که هست این که چندین بار دیدم بعد از اینکه چت ما تمام شده ، ایشون با یک دوست جنس مذکر ممکن تا 2 ساعت بعد چت کنند . البته بهم گفتن چنین شخصی هست که باهم صحبت میکنیم . این موضوع من و اذیت میکنه . ایا به نظر شما حساسیت من ؟ ایا خانمی که ازدواج میکنه ، درست که با مرد غریب چت کنه تا ساعت 2 و 3 نصف شد ؟

میخواستم ببینم پیشنهاد دوستان برای هرکدام از این موارد چی هستش ؟
    ممنون میشم من را راهنمایی کنید

ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : شک به همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2005 نمایش پست ها
    باسلام و خسته نباشید
    من با همسرم 4 ماه هست عقد کردیم ، خداشکر خیلی راضی هستم و روابط خیلی خوبی داریم .فقط چند مورد هست که هربار اتفاق میفته و باعث ناراحتی من میشه و گاها عصبانی میشم از این برخوردها که در زیر اشاره میکنم

1- یک موردی که با همسرم دارم این هست که ایشون قبلا یک مشاوری داشتند که خیلی راهنمایی میکردند و کمک خیلی خوبی بودند برای ایشون و خب ایشون فوت شدند . چندین بار تا الان اتفاق افتاده که وقتی حال خانمم ار نظر روحی و روانی بهم هستش ، ایشون بدون اطلاع بنده به سر مزار میروند . مشکل من سر این که هربار میگند وقتی حرف میزنم من و اروم میکنه ، کاشکی بود که ارومم میکرد و از این قبیل صحبتها. این موضوع من رو ناراحت میکنه و حسی به من منتقل میکنه که من به عنوان شوهر بلد نیستم خانمم اروم کنم و بهش ارامش بدم . این اتقاق چندین بار افتاده و من و یکم ناراحت میکنه

2- رفتار دوم در خصوص چت هست ، ما خیلی شبها باهم چت میکنیم . اتفاقی که بارها افتاده این هستش که ایشون به من میگن خستن ، میخواهن بخوابنند و استراحت کنند و خب افلاین میشوند منم میخوابم . بعد صبح که بیدار میشم یا بعدا روی گوشی میبینم ، 1 الی 1.5 ساعت بعد هنوز مشغول چت بودند یا در گروه ها و... داشتند صحبت میکردند که برای من جای سوال چرا این برخورد میکنه باهام

3- در روابط زناشویی ، خب رابطه خیلی خوبی داریم ، البته رابطه کامل اصلا نداشتیم و گذاشتیم برای بعد از عروسی . مشکل من سر این که حس میکنم ایشون خیلی خجالت میکشند و حیا میکنند ، چندین بار ازشون خواهش کردم جذابترش کنیم ، حرف بزنیم موقعش و ... ولی ایشون میگند نه .

4- مورد دیگه اینکه خانمم روابط عمومی بسیار قوی دارند ، دوستان خیلی زیاد در شهرها مختلف هم دارند . بنده به ایشون اعتماد صد درصد دارم. مشکلی که هست این که چندین بار دیدم بعد از اینکه چت ما تمام شده ، ایشون با یک دوست جنس مذکر ممکن تا 2 ساعت بعد چت کنند . البته بهم گفتن چنین شخصی هست که باهم صحبت میکنیم . این موضوع من و اذیت میکنه . ایا به نظر شما حساسیت من ؟ ایا خانمی که ازدواج میکنه ، درست که با مرد غریب چت کنه تا ساعت 2 و 3 نصف شد ؟

ممنون
    سلام

مطلب شما را خواندم عزیز و چند سوال و لطفا به صورت نقل قول و با کمی دقت پاسخ دهید:

سن و سال هر دوی شما؟

رشته تحصیلی و مدرک تحصیلی هر دو؟

نوع کار و شغل هر دوی شما؟

تعداد براداران و خواهران هر دو و جایگاه شما ها(چندمین فرزند) و فاصله سنی با انها؟

نوع اشنایی شما با هم؟

مشکل یا سابقه روانی در خانواده هر دوی شما؟

تشخیص بیماری خانمتان و دلیل مراجعه له مشاور چه بوده؟

دارو هم مصرف میکردند و میکنند؟ اگر بله چی و به چه مقدار؟

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

3. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21473
    تشکـر
    1
    تشکر شده 39 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

چت کردن با جنس مخالف همیشه نشونه بدی نیست و ساعات شبانه روز هم لزوما چیز خاصی رو مشخص نمیکنه. منم خانومم ممکنه ساعت دو شب با دوستش بحرفه. الان روزگار جوری شده که روزها وقتی برا ادما نمیمونه که با هم صحبت کنن و همه درگیرن. خدا رو شکر ساعت خواب و بیدار همه هم بهم ریخته. غیرطبیعی نیست این اتفاقها. اما درباره بقیه موارد، بعضیهاش ب خودت برمیگرده. اینکه چرا با خانومت درد دل نکردی. و فکر کن راه اون مشاور چی بوده که تو هنوز کشفش نکردی که خانومتو اروم کنی. اگه صحبت کردن اون با جنس مخالف آزارت میده خب رک بهش بگو. هر چی که گفته نشه عقده میشه و از جاهای دیگه مشکلات دیگه ای برات درست میکنه.

5. کاربران زیر از rex.kax بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36826
    تشکـر
    11
    تشکر شده 9 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2005 نمایش پست ها
    باسلام و خسته نباشید

ممنون
    سلام.

درباره مورد اول ٬ ابتدا بگم که چقدر خوب که آرامش همسرتون جزء دغدغه های شماست.

اما درباره حساسیتی که پیدا کردید به نظر من طبیعیه که دلتون میخواد شما باعث آرامش همسرتون باشین٬ اما خوب یک مشاور تخصصش در همین ایجاد آرامشه؛
    و خوب اینم طبیعیه که در صورت نبودنشون همسرتون جای خالیشونو احساس کنن.

به جاش شما میتونین با افزایش سطح آگاهیتون درباره ویژگیهای خانومها بیشتر خودتونو به ایشون نزدیک کنید تا آرامشی رو که میخوان از شما دریافت کنن.

درباره مورد دوم٬ تا حالا همین سوالو از خودشون پرسیدین؟

شاید با حرف زدن به جواب قانع کننده ای برسین.

مورد سوم که کاملا طبیعیه؛
    اکثر دختر خانومها ابتدای ازدواج این روابط یا براشون سخت و دردناکه یا میترسن یا خجالت میکشن.
    باید صبور باشین و وقت بیشتری با توجه به روحیاتشون براشون بزارید تا کم کم براشون راحت بشه.

مورد چهارم ٬ این روزا خیلی طبیعیه که خیلیا به دلایل مختلف معاشرت با دوستانشون رو میزارن برای آخر شبها؛

البته نظر شخصی من اینه که این موارد فقط تا زمان تجرد یا حداکثر قبل از رفتن زیر یک سقف اشکالی نداره و برای بعد از اون باید طوری برنامه ریزی کرد که باعث تداخل در زندگی مشترک و روابط زن و شوهر نشه.

در مورد چت ایشون هم با یک آقا به نظرم نمیشه در موردش قضاوت کرد.

چون به موارد خیلی زیادی بستگی داره که ما از جزئیاتش اطلاعی نداریم مثل فرهنگ خانوادگی٬ اعتقادات٬طبقه اجتماعی٬ وضعیت شغلی٬ سبک زندگی و و و ...

هر کسی میتونه درباره این موضوع یک نظر شخصی داشته باشه و نمیشه به همه تعمیمش داد.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    با اینکه توی عصر حاضر زیاد نیستن تعداد افرادی که تایم خواب و بیداریشون به خاطر حضور در دنیای مجازی بهم نریخته باشه
    ولی به نظرم آدم باز هم باید سعی کنه شب رو از یه ساعتی به بعد فقط برای استراحت و خواب بذاره
    مگه اینکه گاهی وقت ها استثنا باشه که البته رعایت کردن این مورد همیشه آسون نیست و گاهی آدم سر شب برای کاری ممکنه اکانتش رو چک کنه و سرگرم حرف زدن با دوستان بشه و میبینه کلی زمان گذشته

در این باره نگفتید که علت حرف زدن نامزدتون با اون آقایون چی هست؟
    به خاطر روابط کاری با هم در ارتباط هستن؟
    اینکه به همسرتون اعتماد کامل دارید خیلی عالیه، ان شاالله ایشون بتونن این اعتماد رو همیشه حفظ کنن
    ولی فکر میکنم لازمه با همسرتون بیشتر حرف بزنید
    به خصوص الان که مشاورشون در قید حیات نیستند که ازشون کمک بگیرن
    باید سعی کنید و وقت بیشتری برای شناخت عمیق روحیاتشون بذارید که بتونید موقعی که ناراحت هستن آرومشون کنید
    به هر حال آرامش یکی از نیازها و اهداف اصلی ازدواج هست و زن و شوهر باید این هنر رو داشته باشن که بتونن آرامش متقابل برای همدیگه فراهم کنن.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    جواب تمام سوالهای شما این هست ک برای چیزهایی ک ناراحت تون میکنه و براتون مهم هست با نامزدتون راحت مطرح کنید و بعد ازش بخواین برای بهتر شدن زندگی تون باهم به مشاوره برین تا ایشون بتونه اون مشاور را فراموش کنه و شما هم بفهمید چجوری با همسرتون بهتر رابطه داشته باشین.
    موفق باشید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد