نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: شک به همسر

910
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1522
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به همسر

سلام من 7ماهه عقد کردم
    مشکلات زیادی با شوهرم داشتم اما تحمل میکردم البته بارها به جدایی فکر کردم اما بخاطر علاقه زیادم نتونستم. چند روزه که از چندین شخص متفاوت که به من بسیار نزدیک بودن شنیدم که شوهرم لواط میکنه نمیدونم باید چیکار کنم و اصلا چطور میشه این موضوع رو ثابت کنم و اگر واقعا اطمینان پیدا کنم ایا جدایی راه حل مناسبی یه لطفا راهنماییم کنید واقعا درموندم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1077
    تشکـر
    50
    تشکر شده 87 بار در 48 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : سلام

سلام عزیزم
    میشه بیشتر توضیح بدید؟ مثلا چه مشکلاتی توی این مدت براتون پیش اومده؟

در مورد مسئله لواط همسرتون، اول باید اطمینان حاصل کنید که ایشون چنین کاری کردن اگر به صرف برخی شنیده ها حکم صادر کنید تهمت محض خواهد بود.

دوم اینکه به فرض هم که همسرتون چنین کاری رو انجام داده باشن باید به صحبت ها و دلایلشون گوش بدید. شاید بدون رضایت قلبی به این کار مجبور شده باشن و یا شاید تحت تأثیر

وسوسه های دوستان قرار گرفتن و یا اینکه مشکلات زندگی تون ایشون رو به این سمت سوق دادن.

بنابراین قبل از فکر کردن به طلاق :

1. تحقیق و کسب اطمینان از وقوع این عمل.

2. شنیدن صحبت ها و دلایلشون.

3. متقاعد کردن ایشون برای رفتن پیش یک روانشناس یا متخصص دینی. اگر قبول نکردن و ناراحت شدن، از افراد مورد علاقه و اطمینانشون بخواین که با ایشون به طور غیر مستقیم صحبت کنن.

4. انشالا که در مراحل قبل مسئله حل بشه و به طلاق کشیده نشه اما اگر حل نشد .....

خوشبخت باشید عزیزم
    ویرایش توسط نگین سبز : 12-22-2013 در ساعت 11:19 AM

3. کاربران زیر از نگین سبز بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد