نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: طرز رابطه شوهر

2225
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

طرز رابطه شوهر

شوهرم فکر میکنه چون من زنش هستم وظایفی رو در مقابل خانواده اون دارم و همیشه بهم میگه خونه بابای من خونه تو هس ولی خونه پدر زنم خونه من نیست و توقع داره ب خانوادش خدمت کنم اما خودش وظایفش رو در قبال خانواده من نمیدونه بی احترامی نمیکنه اما توقع زیادی داره و هروقت میاد خونه پدرم خیلی خشک و رسمی رفتار میکنه ما الان 7 ماهه ک عقد هستیم لطفا منو راهنمایی کنید...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5039
    تشکـر
    0
    تشکر شده 19 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : طرز رابطه شوهرم با خانواده خودم

بزن لهش کن

3. کاربران زیر از bita55 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : طرز رابطه شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim h نمایش پست ها
    شوهرم فکر میکنه چون من زنش هستم وظایفی رو در مقابل خانواده اون دارم و همیشه بهم میگه خونه بابای من خونه تو هس ولی خونه پدر زنم خونه من نیست و توقع داره ب خانوادش خدمت کنم اما خودش وظایفش رو در قبال خانواده من نمیدونه بی احترامی نمیکنه اما توقع زیادی داره و هروقت میاد خونه پدرم خیلی خشک و رسمی رفتار میکنه ما الان 7 ماهه ک عقد هستیم لطفا منو راهنمایی کنید...
    خب شما میتونید این موضوع رو برای خودتون تبدیل به موقعیت کنید

به هر حال شما وقتی به خانواده شوهرتون نزدیک بشید و بهشون محبت کنید ...خصوصا" مادرشوهرت

اونا خیالشون راحت میشه که شما همسر خوبی هستید و میتونید پسرشون رو خوشبخت کنید

پس در کارها و زندگی شما دخالتی نمیکنن

از طرفی شما از این طریق میتونید خواسته هاتونو از طریق مادرشوهرتون به شوهرتون اعلام و اجرا کنید

فکر کنم الان دیگه میدونید چه باید کرد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8470
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من اولین واکنش ها خیلی مهم هستند. شما باید انطوری رفتار کنید که همیشه هستیدتا اونها هم بفهمند که شما از اول اینطور بودید. رفتار شما ایجاد توقع می کند. اگر کاری رو دوست ندارید انجام ندهید.

7. کاربران زیر از maraka بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

دوست عزیز رابطه زناشویی یه رابطه تقابلی نیس و همیشه یکی از طرفین باید با ملایمت و صبوری رابطه رو کنترل کنه...شما بهتره رابطه خوبی با همسرتون و خانوادش داشته باشین و از خانواده خودتون هم بخاید که رابطه خوبی با همسرتون داشته باشن تا همسر شما احساس صمیمیت کنه...

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : طرز رابطه شوهرم با خانواده خودم

شما رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ادب رو رعایت کنید و اگه نمیتونید درست صحبت کنید سکوت کنید

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    خب شما میتونید این موضوع رو برای خودتون تبدیل به موقعیت کنید

به هر حال شما وقتی به خانواده شوهرتون نزدیک بشید و بهشون محبت کنید ...خصوصا" مادرشوهرت

اونا خیالشون راحت میشه که شما همسر خوبی هستید و میتونید پسرشون رو خوشبخت کنید

پس در کارها و زندگی شما دخالتی نمیکنن

از طرفی شما از این طریق میتونید خواسته هاتونو از طریق مادرشوهرتون به شوهرتون اعلام و اجرا کنید

فکر کنم الان دیگه میدونید چه باید کرد
    ممنون آقای فرخ اما دلم میخواد متقابلا همسرمم با خانواده من صمیمی باشه

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maraka نمایش پست ها
    به نظر من اولین واکنش ها خیلی مهم هستند. شما باید انطوری رفتار کنید که همیشه هستیدتا اونها هم بفهمند که شما از اول اینطور بودید. رفتار شما ایجاد توقع می کند. اگر کاری رو دوست ندارید انجام ندهید.
    ممنون از راهنماییتون البته من اونها رو بد عادت نمیکنم ولی دوس دارم همونطور که من باهاشون صمیمی هستم شوهرم با خانواده من صمیمی باشه

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    دوست عزیز رابطه زناشویی یه رابطه تقابلی نیس و همیشه یکی از طرفین باید با ملایمت و صبوری رابطه رو کنترل کنه...شما بهتره رابطه خوبی با همسرتون و خانوادش داشته باشین و از خانواده خودتون هم بخاید که رابطه خوبی با همسرتون داشته باشن تا همسر شما احساس صمیمیت کنه...
    مرسی رز مریم میدونید مشکل من اینه که خانوادم هم بسیار پر توقع هستن و شوهرمم همینطور من این وسط گیر کردم

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8517
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا همیشه این باید خانمها باشن که کوتاه بیانو گذشت کنن مگه دوتا انسان نمیخوان باهم زندگی کنن مگه مردها احساس ندارن؟مگه نمیگن زندگی مشترک؟پس باید گذشت کردن و بخشیدن و کوتاه اومدن هم مشترک باشه

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

تویه رابطه زناشویی باید با هم کنار بیاید دیگه

این که همسرتون بهتون گفته که خونه پدرش خونه شما هم هست ولی خونه پدر شما خونه ایشون نیست خب حرف اکثر مردهاست

ولی خب تقریبا هیچکدومشون این حرفو به زبون نمیارن

در هر حال توی رابطه باید یکی از طرفین کوتاه بیاد دیگه مثالی میزنم تا دقیق متوجه بشید

فرض کنید همسر شما ادم زودرنجی هستش و سریع ناراحت میشه اگه شما هم مثل ایشون باشید سر هر مسئله کوچیکی دعواتون میشه

و با هم جر و بحث میکنید

یا اینکه مثلا همسرتون ادم مغروریه در این صورت اگه شما هم مغرور باشید وقتی دعواتون بشه و با هم قهر کنید به علت غرور کاذب هیچکدومتون

برا اشتی کردن پیش قدم نمیشید و خب اینطور که نمیشه زندگی کرد بالخره یه نفر باید این وسط کوتاه بیاد دیگه

در مورد خشک و رسمی رفتار کردنشون هم به نظرم کار خوبی میکنن.چیه؟شما توقع دارید از یقه پدر و مادرتون اویزون بشنو با مامان جون اقا جون

خونه رو بزارن رو سرشون؟(حالم از اینجور مردها که هنوز نیومده و چایی نخورده انقدر صمیمی میشن به هم میخوره)

من مطمئنم که با این رفتارشون پدر و مادرتون هم ازش بیشتر خوششون میاد تا این که دامادی لوسو خودشیرین داشته باشن پس جای نگرانی نیست

موفق باشید

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=Alisbi;43179]تویه رابطه زناشویی باید با هم کنار بیاید دیگه

این که همسرتون بهتون گفته که خونه پدرش خونه شما هم هست ولی خونه پدر شما خونه ایشون نیست خب حرف اکثر مردهاست

ولی خب تقریبا هیچکدومشون این حرفو به زبون نمیارن

در هر حال توی رابطه باید یکی از طرفین کوتاه بیاد دیگه مثالی میزنم تا دقیق متوجه بشید

فرض کنید همسر شما ادم زودرنجی هستش و سریع ناراحت میشه اگه شما هم مثل ایشون باشید سر هر مسئله کوچیکی دعواتون میشه

و با هم جر و بحث میکنید

یا اینکه مثلا همسرتون ادم مغروریه در این صورت اگه شما هم مغرور باشید وقتی دعواتون بشه و با هم قهر کنید به علت غرور کاذب هیچکدومتون

برا اشتی کردن پیش قدم نمیشید و خب اینطور که نمیشه زندگی کرد بالخره یه نفر باید این وسط کوتاه بیاد دیگه

در مورد خشک و رسمی رفتار کردنشون هم به نظرم کار خوبی میکنن.چیه؟شما توقع دارید از یقه پدر و مادرتون اویزون بشنو با مامان جون اقا جون

خونه رو بزارن رو سرشون؟(حالم از اینجور مردها که هنوز نیومده و چایی نخورده انقدر صمیمی میشن به هم میخوره)

من مطمئنم که با این رفتارشون پدر و مادرتون هم ازش بیشتر خوششون میاد تا این که دامادی لوسو خودشیرین داشته باشن پس جای نگرانی نیست

موفق باشید[/QU
    ممنون از راهنماییتون ولی آخه شما مرد هستین بخاطر همینم از رو تعصب مردونتون همسر منو تایید میکنید اما من مخالف این موضوع هستم ک خونه ی بابام خونه ی من و همسرم نیست این دوره زمونه دیگه همه یک یا دو تا بچه دارن مث خانواده من و همسرم و من این موضوع رو ب شوهرم گوشزد کردم و گفتم همه چیز متقابل اگرچه قبول کرده حرفمو ولی بخاطر ذهنیت قبلیش هنوز کمی مشکل دارم باهاش

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط afsoonM نمایش پست ها
    چرا همیشه این باید خانمها باشن که کوتاه بیانو گذشت کنن مگه دوتا انسان نمیخوان باهم زندگی کنن مگه مردها احساس ندارن؟مگه نمیگن زندگی مشترک؟پس باید گذشت کردن و بخشیدن و کوتاه اومدن هم مشترک باشه
    دقیقا موافقم منم آدمی نیستم ک به هیچ عنوان کوتاه بیام ب نظر من همه چیز متقابل باید باشه

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    میزان امتیاز
    10

من همسرتونو تایید کردم ولی این تایید به علت مرد بودن من نیست و این که همجنس خودمو تایید کنم

و حرفای من هم شاید بوی حمایتاز ایشون رو میداد اما به قصد راهنمایی و کمک کردنتون بود نه تایید ایشون

اما من یه سوال از شما میپرسم راست حسینی جوابشو بهم بگید هر چند که خودم جوابشو هم میدونم

شما وقتی به مادرشوهرتون میگید مامان واقعا دوسش دارید یا بهتر بگم اندازه مادرتون دوسش دارید؟

شما حتی اگه جلو همسرتون هم بگید که اره من مادرتو مثل مادر خودم دوست دارمو این حرفا ولی این حرفا خودمون هم میدونیم که

یه تعارف نه بیشتر

پس قبول کنید که خونه مادرشوهرتون اینا مثل خونه مادرتون اینا نیست و اگر هم اینطور وانمود میکنید به خاطر اینکه ادای راحت بودنو در بیارید نه بیشتر

هرچند هستن دختر و پسرهای لوسی که هنوز نیومده و چایی نخورده صاحب خونه میشنو لوس بازی در میارن و من هم سر صحبتم اینگونه افراد نیستن

از طرفی وجود یه رابطه خشک و رسمی بین همسرتون و خانوادتون بهتره تا سبک بازیای مسخره شک نکنید

موفق باشید

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

[QUOTE=nasim h;43585]دقیقا موافقم منم آدمی نیستم ک به هیچ عنوان کوتاه بیام ب نظر من همه چیز متقابل باید باشه[/QUO

خوب اين رفتار تعريف متقابل بودن نيست گاهي نياز كه شما كوتاه بياين و گاهي همسرتون

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8490
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Alisbi نمایش پست ها
    من همسرتونو تایید کردم ولی این تایید به علت مرد بودن من نیست و این که همجنس خودمو تایید کنم

و حرفای من هم شاید بوی حمایتاز ایشون رو میداد اما به قصد راهنمایی و کمک کردنتون بود نه تایید ایشون

اما من یه سوال از شما میپرسم راست حسینی جوابشو بهم بگید هر چند که خودم جوابشو هم میدونم

شما وقتی به مادرشوهرتون میگید مامان واقعا دوسش دارید یا بهتر بگم اندازه مادرتون دوسش دارید؟

شما حتی اگه جلو همسرتون هم بگید که اره من مادرتو مثل مادر خودم دوست دارمو این حرفا ولی این حرفا خودمون هم میدونیم که

یه تعارف نه بیشتر

پس قبول کنید که خونه مادرشوهرتون اینا مثل خونه مادرتون اینا نیست و اگر هم اینطور وانمود میکنید به خاطر اینکه ادای راحت بودنو در بیارید نه بیشتر

هرچند هستن دختر و پسرهای لوسی که هنوز نیومده و چایی نخورده صاحب خونه میشنو لوس بازی در میارن و من هم سر صحبتم اینگونه افراد نیستن

از طرفی وجود یه رابطه خشک و رسمی بین همسرتون و خانوادتون بهتره تا سبک بازیای مسخره شک نکنید

موفق باشید
    نه هیچ وقت مادر اون نمیتونه مادر من باشه به هیچ عنوان حاضر به تظاهر نیستم من مادرشو مامان صدا میکنم چون بنظرم واژه مناسبتری نیومده و دوستش دارم چون مادر کسی هست که عاشقشم اما دوست داشتن اون قابل مقایسه با دوست داشتن مامانم نیست . من تنها چیزی ک میخام یه رابطه متقابله همین دلم میخواد شوهرم راحت باشه تو خونون نه اینکه حتی شوخی کردناشم متفاوت باشه وقتی سمت خانواده اون هستیم شخصیت واقعیش رو میشه ولی وقتی سمت خانواده من هست رسمیه در صورتی که از من میخواد اینجوری نباشم...

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim h نمایش پست ها
    نه هیچ وقت مادر اون نمیتونه مادر من باشه به هیچ عنوان حاضر به تظاهر نیستم من مادرشو مامان صدا میکنم چون بنظرم واژه مناسبتری نیومده و دوستش دارم چون مادر کسی هست که عاشقشم اما دوست داشتن اون قابل مقایسه با دوست داشتن مامانم نیست . من تنها چیزی ک میخام یه رابطه متقابله همین دلم میخواد شوهرم راحت باشه تو خونون نه اینکه حتی شوخی کردناشم متفاوت باشه وقتی سمت خانواده اون هستیم شخصیت واقعیش رو میشه ولی وقتی سمت خانواده من هست رسمیه در صورتی که از من میخواد اینجوری نباشم...
    فک نمیکنم این اتفاق حالا خیلی هم اتفاق خاص یا زجر اوری براتون باشه

اگه واقعا انقدر با معذب بودن همسرتون در جمع خانوادتون مشکل دارید این مساله مربوط به الان نمیشه و باید در مراسم خواستگاری مطرحش میکردید

در ضمن شما همش دارید از نظر خودتون در مورد معذب بودن ایشون میگید.نظر خانوادتون در مورد این کار همسرتون چیه؟اونا هم مثل شما ناراحتن؟

در هر حال خصوصیات اخلاقی ما ادما چیزی نیست که به این سادگی عوض بشه چون از بچگی با همین خلق و خو رفتار بزرگ شدیم

و جزئی از عاداتمون شده و به نوعی باهاش خو گرفتیم پس عوض شدن همسرتون و باب میل شدنش برای شما کار سختی نیست چون باید عاداتشو کنار بذاره

که کار فوق العاده سختیه

اگر هم این رفتارش تا این حد براتون غیر قابل تحمله خب باهاش صحبت کنید فقط در حین صحبت سعی نکنید طوری حرف بزنید که جبهه بگیره و درخواستتون رو رد کنه

اگه میدونید چطور باهاش حرف بزنید که این کارو بکنید اگر هم نمیدونید که چی باید بگید خب من تو این مورد بهتون کمک میکنم

فقط یادتون باشه زبون خیلی از کارا میتونه بکنه میتونه حتی یه مرد عصبی و بداخلاقو تبدیل به یه موش کنه اگه اون فن بیان لازمو داشته باشید

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد