نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: عدم ارضاء جنسی

1068
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم ارضاء جنسی

نمیدونم بگم یا نه ولی این خجالت چون خیلی بلا سرم اورده ایندفعه کنارش میزارم
    راستش من حدود سه ماهه ازدواج کردم و نه ماه عقد بودم تو دوران عقد رابطه عمیق با همسرم نداشتم اما در همون سطح مقدماتی بهم خیلی لذت میداد اوایل ازدواجمونم این اتفاق چند بار افتاد ولی یه چند وقتیه که هیچ لذتی نمیبرم و اینقدر لذت نمیبرم که حرکات شوهرم باعث درد م میشه چون بدنم و سیستم عصبیم اصلا آماده نیست و نمیتونه ماهیچه هامو منقبض کنه من. راستش تو این مسیله شوهرم یه چند بار بعد ز رابطه بشوخی ادامو در آورده واسه همین دیگه نمیتونم حرکات اون وقتمو راحت انجام بدم بعدش من با س ک س دهانی خیلی ارضا میشم ولی شوهرم دوست نداره نمیدونم چوبهشبگم من چی دوست دارم و اینکه مدتهاست منو ارضا نکرده و من تمام حرکاتم تصنعیه و ساختگی چطور و کی و تو چه شرایطی بهش بگم چی دوس دارم
    قبلا از راهنماییتون بسیار سپاسگذارم

2. کاربران زیر از sahar_shahsavari67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : عدم ارضاء جنسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_shahsavari67 نمایش پست ها

نمیدونم بگم یا نه ولی این خجالت چون خیلی بلا سرم اورده ایندفعه کنارش میزارم
    راستش من حدود سه ماهه ازدواج کردم و نه ماه عقد بودم تو دوران عقد رابطه عمیق با همسرم نداشتم اما در همون سطح مقدماتی بهم خیلی لذت میداد اوایل ازدواجمونم این اتفاق چند بار افتاد ولی یه چند وقتیه که هیچ لذتی نمیبرم و اینقدر لذت نمیبرم که حرکات شوهرم باعث درد م میشه چون بدنم و سیستم عصبیم اصلا آماده نیست و نمیتونه ماهیچه هامو منقبض کنه من. راستش تو این مسیله شوهرم یه چند بار بعد ز رابطه بشوخی ادامو در آورده واسه همین دیگه نمیتونم حرکات اون وقتمو راحت انجام بدم بعدش من با س ک س دهانی خیلی ارضا میشم ولی شوهرم دوست نداره نمیدونم چوبهشبگم من چی دوست دارم و اینکه مدتهاست منو ارضا نکرده و من تمام حرکاتم تصنعیه و ساختگی چطور و کی و تو چه شرایطی بهش بگم چی دوس دارم
    قبلا از راهنماییتون بسیار سپاسگذارم
    خب دوست عزیز یکی از مشکلاتی که هست اینه که زوج از بیان درخواست هاش تفره میره

بهتره خجالت رو کنار بذاری و خیلی روشن و صریح در این مورد با ایشون صحبت کنید

و تمام نیازهای خودتون و انتقادهای خودتون رو بجای اینجا به خود شوهرتون بی پرده بگید

اینطوری ایشون متوجه میشه که شما لذتی از رابطه جنسی نمیبرید به همین خاطر سعی خواهد کرد جبران کنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8653
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عدم ارضاء جنسی

ممنونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد