نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: عدم سازگاری شوهر با خانوده همسر

1001
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20742
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عدم سازگاری شوهر با خانوده همسر

سلام
    من 29 سالمه حدود 2 سال هست که ازدواج کردم و 1.5 که زیر یک سقف زندگی می کنم. من با همسرم دوست بودم و بعد از حدود 4 5 ماه تصمیم به ازدواج گرفتیم، بعد از اینکه این تصمیم رو گرفتیم ایشون گفتند که خانواده ی بسیار مذهبی دارن، باید من چادر سر کنم چون در غیر این صورت خانوادش منو قبول نخواند کرد. در ابتدا خانوادم مخالفت کردند ما از هم جدا شدیم و جواب رد دادیم به خانوادشون ولی من طاقت جدایی رو نداشتم و به دلیل اینکه از ایشون شناخت تقریبا خوبی پیدا کرده بودم و فکر می کردم که خیلی پسر خوبی هست به دلیل اعتقاداتش و برای زندگی مناسب است، برخلاف میل خودم و خانوادم قبول کردم چادر سر کنم، عروسیه ما بدون هیچ موسیقی برگزار شد.
    بعد از گذشت یک سال زندگی مشترک در حال حاضر مشکلات زیادی با همسرم دارم. ازجمله اینکه چون من تک دختر هستم و احترام زیادی برای خانوادم قائل هستم همسرم فکر می کنه من خیلی به خانوادم وابسته هستم. اصلا با خانوادم رابطه ی خوبی نداره، وقتی خونه ی پدر و مادرم میریم از ابتدا یک گوشه میشینه و فقط با تلفن همراهش کار می کنه تا وقتی که بخوایم اونجا رو ترک کنیم. دو تا برادر کوچکتر دارم که فقط در حد سلام علیک باهاشون صحبت می کنه. خانوادم هرچقدر سعی می کنن مثل پسر های خودشون باهاش رفتار کنن فکر می کنه دارن دخالت می کنن تو کاراش و بهش دستور میدن. کلا دید منفی نسبت به خانوادم داره و من واقعا دارم رنج می برم، نمی تونم تحمل کنم شوهر ایتطوری با خانوادم رفتار کنه، در حدی که به طلاق فکر می کنم ولی برای اینکه خانوادم ناراحت نشن و پیش بقیه سر افکنده نشن سعی می کنم با مسائل کنار بیام.
    این در حالی هست که من رابطم با خانواده ی همسرم خوبه، باهاشون راحتم مخصوصا با مادرش. با خواهر کوچکترش رابطه خوبی دارم. از مادرش هم کمک خواستم ولی مشکل حل نشده. در ضمن مادرش نفوذ زیاد روی ایشون داره و حرف مادر براش سنده.

لطفا راهنمایی کنید.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19577
    تشکـر
    17
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : عدم سازگاری شوهر با خانوده همسر

سلام هانیه خانم.
    همسرتون چند سالشونه، تو دانشگاه دوست بودین یا ...؟ الان تو شهر خانواده شوهرتون زندگی میکنین یا خانواده شما ؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط Banimoshaver نمایش پست ها
    شما با خانواده ای که تاکنون تعاملی نداشتید وارد ارتباط شده اید و حتما اختلاف نظر و سوءتفاهم پیش خواهد آمد،با مراجعه به این صفحه 12 رفتاری که برای بحرانی نشدن رابطه با خانواده شوهر باید انجام دهید. :: روانشناسی و مشاوره - بانی مشاور از 12 رفتاری که برای بحرانی نشدن رابطه با خانواده شوهر باید انجام دهید مطلع شوید . و از مشاوره خانم دکتر رویا فصیحی بهره ببرید.با آرزوی موفقیت برای شما دوستان عزیزم
    تتبلبغ نکن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20742
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسن هستیم، از طریق دوستان مشترک آشنا شدیم. همه دوستانمون مثل ما خانواده های معمولی از نظر مذهبی دارند و ایشون به هیچ کدوم از این دوستان هم نگفته که خانوادش اینقدر مذهبی هست. من فکر می کنم یجوریایی روش نمیشه.
    الان تهران هستیم ولی نزدیک خانواده ی همسرم هستیم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد