نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: علاقه شوهر به تصاویر تحریک کننده

1662
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15131
    تشکـر
    12
    تشکر شده 9 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه شوهر به تصاویر تحریک کننده

سلام همسر من تصاویر و فیلم تحریک کننده نگاه میکنه ازش قول گرفته بودم که انجام نده ولی الان ی گروه مردونه از فامیل در فضای مجازی درست کردن که همه چی میزارن و از این فیلم و عکسها هم همینطور، من این رفتار رو بعنوان کنجکاوی میبینم ولی نمیخوام معتاد بشه و یا تو رابطمون تاثیر بذاره با توجه به اینکه من عقد هستم و همیشه پیشش نیستم چیکار میتونم براش انجام بدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : علاقه شوهر به تصاویر تحریک کننده

نقل قول نوشته اصلی توسط immortal نمایش پست ها
    سلام همسر من تصاویر و فیلم تحریک کننده نگاه میکنه ازش قول گرفته بودم که انجام نده ولی الان ی گروه مردونه از فامیل در فضای مجازی درست کردن که همه چی میزارن و از این فیلم و عکسها هم همینطور، من این رفتار رو بعنوان کنجکاوی میبینم ولی نمیخوام معتاد بشه و یا تو رابطمون تاثیر بذاره با توجه به اینکه من عقد هستم و همیشه پیشش نیستم چیکار میتونم براش انجام بدم

بهتره بگیم هیچ کاری از شما ساخته نیست ؟

در این موارد که همیشه با موبایل و نرم افزارهای مخصوص در دسترس هستند ، جز به پرهیز خودش از دست کسی کاری ساخته نیست

به هر حال ایشون وابستگی وابستگی پیدا کرده پس بهتره حساسیت نشون ندید و همراهش باشید

و امیدوار باشید که در زندگی مشترکی که شروع خواهید کرد این عادت رو ترک کنه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 5 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط immortal نمایش پست ها
    با سلام
    اکثر افرادی که برای تحریک جنسی به فیلم و عکسهای تحریک کننده رو میارن ؛ دچار ضعف جنسی هستند که میخوان این ضعف رو با تحریک خارجی ؛ همیشه در اوج نگه دارن
    این اتفاق تامدتی وفق مراد اونا پیش خواهد رفت اما پس از طی دوران که در افراد مختلف متفاوته ؛ به یکباره دچار سقوط میشن و دیگه هیچ چیز اونا رو تحریک نمی کنه و به ندرت ارضاء میشن
    عارضه بعدی که از تحریک با عوامل خارجی دچار اون خواهد شد اینه که دچار تنوع طلبی میشه تا همونطور که گفته شد بتونه ضعف در ارضاء شدنش را رو فرم نگه داره

مطمئن باشید روزهای سختی در انتظار شماست و چون ریشه تمام این رفتارها در ضعف جنسی هست بنابراین احتمال رو آوردن به مصرف انواع آنفتامینها هم پیش بینی میشه

بهتره موضوع رو خوب ارزیابی و با فرد مورد اطمینان مطرح و درنهایت به همسرآیندتون بی پرده صحبت کنید و در هر صورت آینده رو خودتون انتخاب کنید

5. 2 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    10

بنظر من بهتره شما بیشتر از ایشون علاقه نشون بدید و دقیقا یه دست بزارید روی نقطه ضعف آقایون . اگر حتی ایشان نمی خواست ببینه شما فقط از تو گوشی خودش و جلوی خودش نگاه کنید .از آنها تعریف کنید تا همسرتون حداقل بفهمه این کار قشنگی نیست . من دیدم به این شیوه همسری که مجاب شد بخاطر نامزدش چنین فایلی رو حذف کنه.
    البته از داخل فیلمها نقطه ضعفهای همسرتان را بلد (بزرگنمایی ) کنید .

7. کاربران زیر از نازنین 1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین 1394 نمایش پست ها
    بنظر من بهتره شما بیشتر از ایشون علاقه نشون بدید و دقیقا یه دست بزارید روی نقطه ضعف آقایون . اگر حتی ایشان نمی خواست ببینه شما فقط از تو گوشی خودش و جلوی خودش نگاه کنید .از آنها تعریف کنید تا همسرتون حداقل بفهمه این کار قشنگی نیست . من دیدم به این شیوه همسری که مجاب شد بخاطر نامزدش چنین فایلی رو حذف کنه.
    البته از داخل فیلمها نقطه ضعفهای همسرتان را بلد (بزرگنمایی ) کنید .
    باسلام
    از نظرتون تشکر کردم ولی خواستم بگم به این معنی نبود که راه حل شما رو قبول کردم چون برای حل مشکل و گناه همسر لازم نیست آدم خودش هم گناه کنه

و اگر نظر شما عمومیت داشته باشه وبه عنوان یک جهان بینی مطرح می کنید ؛ لابد اگه این خانم ببینه شوهرش بایکی دیگه خوابیده باید این خانم هم بره بایکی دیگه بخوابه تا شوهرشو ادب کنه ؟؟؟!!

پس قبول خواهید کرد که تکرار کار مرد ؛ هرچی که باشه اگر توام با گناه باشه ؛ ممنوعه و بعنوان یک گناه فردی ؛ فردای قیامت باز خواست خواهد شد .

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    10

ممنون اما این موضوع بین زن و شوهره و فکر کنم راه حل بدی نباشه . گاهی کار بد رو هر قدر با کار خوب پاسخ بدی می شه و ظیفه اما گه گاه با عمل می تونی نشون بدی
    از یه کار چقدر متنفری . من نگفتم همیشه اینکار رو انجام بده اما نمی دونم چرا آقایون ایقدربه خودشون حق می دن و همانقدر همسرشون رو ناحق.
    این به منزله تکرار همه کارها نیست و ربطی به خوابیدن و بیدار شدن و ا... نداره

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین 1394 نمایش پست ها
    ممنون اما این موضوع بین زن و شوهره و فکر کنم راه حل بدی نباشه . گاهی کار بد رو هر قدر با کار خوب پاسخ بدی می شه و ظیفه اما گه گاه با عمل می تونی نشون بدی
    از یه کار چقدر متنفری . من نگفتم همیشه اینکار رو انجام بده اما نمی دونم چرا آقایون ایقدربه خودشون حق می دن و همانقدر همسرشون رو ناحق.
    این به منزله تکرار همه کارها نیست و ربطی به خوابیدن و بیدار شدن و ا... نداره
    با سلام
    اینکه چه کسی به خودش حق میده و دیگری رو ناحق میدونه دلیلی برای مسابقه و کورس گذاشتن در ضدیت و قوطه وری در گناه نیست .

شما در دو پست قبلی فرمودید اگه شوهر اون خانم عکسهای مستهجن نگاه میکنه اون خانم هم همن کار رو جلوی شوهرش انجام بده و .....

حالا اگر به فرض این خانم در موقع نگاه کردن این تصاویر ؛ تصویری وجود داشته باشه که به شدت کنجکاو وتحریکش کنه ؛ اونوقت تکلیفش چیه ؟؟!! طبق شرع اگر این خانم به تشویق شما ؛ پیشنهاد شما رو عملی کرد و تحریک هم شد و خدائی ناکرده گناهی هم مرتکب شد ؛ اون گناه دقیقا به پای شما هم نوشته میشه !!

اونوقت جواب خدا رو چی میخواید بدید !!؟؟
    دوم اینکه ؛ چه کسی این بعضی از کارها رو که میشه مسابقه داد رو تعیین و مجوز اقدام میده ؟؟!!

آیا چیزی به جز نفس امارست ؟؟!!
    هدف من هم بحث وجدل باشما نیست و ضمن احترام فقط میخوام توجه داشته باشید که راهی که ممکنه در مورد خودتون وبه دلایلی و اون هم شاید موفق بوده ؛ قابل تعمیم به عموم نیست و راهنمائی دیگران باید به نحوی باشه که انتهای راه حل و پیشنهاد ؛ احتمال خطر و مشکل جدید رو منفی کنه نه اینکه بیائیم ابروشو درست کنیم و چشم اونم کور کنیم !!

موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)