مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: علاقه شوهر به فیلم مبتذل

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26468
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    12
    تشکر شده 19 بار در 12 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    0

علاقه شوهر به فیلم مبتذل

سلام دوستان من قبلا پست گذاشته بودم شوهرم سرد مزاج و ماهی یک بار بیشتر تمایلی نشان نمیده ولی متاسفانه تازگیا همسرم به طرف فیلم های ************ی کشیده شده و این موضوع از ن پنهان کرده و من خودمم شدیدا رو این موضوع حساسم یکبار که گوشیش باز کردم رو این کلیپ ها باز شد ازش پرسیدم و توضیح خواستم بهم گفت گوشیش دست دوستش بود و مثل اینکه ایشون سوء استفاده کرده ولی امشب فهمیدم نه مثل اینکه خودش اینجور کلیپ ها سرچ میکنه ولی به رو خودم نیوردم و الان شدیدا ناراحتم و نمیدونم رفتار درست چیه باید چیکار کنم چون اصلا تصور نمیکردم با توجه به سرد بودن نسبت به من کشیده بشه به اینجور چیزا؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.82
    تشکـر
    2,288
    تشکر شده 1,688 بار در 1,077 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : تازه فهمیدم شوهرم کلیپ های ************ی میببینه >

خانم متاسفانه این نوع فیلم ها جامعه فرا گرفته متاهل ومجرد و کوچک وبزرگ دختر وپسر دسترسی دارند و خواسته ونخواسته می بینند.
    شوهر شما ممکنه با یک بار دیدن ، حس ماحراجویی پیدا کرده برای دیدن ،امکان امکان اینکه معتاد دیدنش بشه و دیدن این نوع فیلم ها براش عادی بشه هست،

سعی کنید با ملایمت و منطقی ازش بخواهید دیدن این نوع فیلم کنار بزاره و عوارض دیدنش هم بهش تذکر یدهید.

نشد پیش مشاور ببرید.

3. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.66
    تشکـر
    6,938
    تشکر شده 4,105 بار در 2,155 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

عزیزم اینو بخون شاید به دردت بخوره ... نکته های خوبی توش داره .

اعتیاد به پورنوگرافی در زندگی زناشویی

درضمن خیلی خودتو ناراحت نکن ، بدتر از اینم امکان داشت اتفاق بیفته

مطمئن باش با نرمی و بیشتر کردن تلاشت میتونی از سرش بندازی دیدن این فیلمارو .

بهش گوشزد کن عواقب این فیلمارو ، متاسفانه دیدن این فیلما باعث میشه آدم تو ذهنش رابطه ی جنسیه ایده آل رو مجسم کنه و توقعاتش بالا بره و امکان داره اگه تو رابطه ی جنسیش کاستی وجود داشته باشه به خواستش نرسه یا اصلا رابطه ی خودش براش کافی نیست اونوقت .

بهش بگو توقعت از رابطه جنسی بالا میره با دیدن این فیلما ، اونوقت دیگه لذت نمیبری از رابطمون ، که این هم به ضرر خودته چون دیگه رابطمون واست ارضا کننده نمیشه

5. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    19324
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    1
    تشکر شده 15 بار در 9 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام متاسفانه تو جامعه ما چنین فیلمهایی رواج پیدا کرده و نمیشه منکر این قضیه شود که کسی نگاه نمیکنه واقعیت این که من خودم 10 سال ازدواج کردم و گاه گداری تو سایتها این فیلمها رو نگاه میکنم ولی این امر باعث نشده نسبت به همسرم سرد بشم و تو مسایل .............. همیشه سنگ تمام گذاشتم
    شما یه مقدار با مهربانی ازش سوال کن و دلیل این کار رو ازش بپرس و سعی کن براش از همه لحاظ کامل باشی که انشالله مشکل شما هم حل بشه

7. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31977
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : علاقه شوهر به فیلم مبتذل

متاسفانه منم همسرم به شدت به این فیلمها اعتیاد داشت و حتی کار به جایی رسید که بهم خیانت کرد و .... خیلی سختی کشیدم خیلی و کار به طلاق هم کشید و چهار پنج ماه قهر تا آخرش گفت توبه میکنم و .... الانم فعلا خوبه تا خدا چی بخواد

8. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.29
    تشکـر
    3,946
    تشکر شده 9,246 بار در 4,548 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : علاقه شوهر به فیلم مبتذل

بعضی از مردان به تماشای فیلمهای پورنو علاقه دارند ،‌اما فکر میکنند این علاقه لزوما به رابطه جنسی شان با همسرشان آسیبی وارد نمی کند. شما باید ببینید که آیا نگرانی تان به زندگی و رابطه زناشویی تان خلیی وارد کرده یا خیر ؛ شما احساس ناامنی می کنید. نگران هستید که این کار شوهرتان نقش شما را در رابطه جنسی تان کمرنگ کند.شاید این حس عدم اطمینان و اعتماد شما نسبت به خود به همسرتان نیز منتقل شده باشد ، پس ابتدا باید روی اعتماد به نفس خود کار کنید. اما اگر شوهر شما خود باعث ایجاد احساسات منفی در شما شده باشد و هیچ تلاشی نیز برای بهتر کردن رابطه تان نمی کند ، باید مشکل را جدی تلقی کنید. حقیقت این است که عادت به ارضای میل جنسی از طریق تماشای فیلم های پورنو نشانه خوبی برای یک رابطه موفق نیست!

راه حل این مشکل در دستان خود شماست ؛ شماید که باید پا پیش گذاشته و در مورد احساسات منفی خود با همسرتان صحبت کنید و هر دو راهی برای این مشکل پیدا کنید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

علاقه شوهر به زن,  علاقه شوهرم به پا,  علاقه به زن شوهردار,  علاقه به شوهر,  علاقه به برادر شوهر,  علاقه به شوهر خواهر,  افزایش علاقه شوهر,  شوهرم ابراز علاقه نمیکنه,  شوهرم به پا علاقه دارد,  به شوهرم علاقه ای ندارم,  فیلم ایرانی,  فیلم فروشنده,  فیلم زایمان طبیعی,  فیلم لامپ,  فیلم عروسی,  فیلم خنده دار,  فیلم جدید گلشیفته فراهانی,  فیلم دانلود,  فیلم دانلود رایگان,  فیلم ایران,  من ما كنتي تكوني,  من سكت سلم,  من و تو,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)