نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: غرور و توقع زیاد خانم

931
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20228
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

غرور و توقع زیاد خانم

سلام علیکممن به مدت 9ماهه با خانمی تحصیل کرده و ممتاز عقد کرده اماختلافات ما از روز عقد شروع شد...ولی تا یکماه خانمم هیچ علامتی از نارضایتی بروز نمیداد...ما واسه مهریه هم مشکل داشتیم...اونا بالا میگفتن و ما پایین...اخرش حرف خودشون شدخانواده اش مخصوصن مادرش خیلی احترام منو دارن ولی به نوعی خودشون رو خیلی بالا میدونن و شآن دخترشون رو بالاتر میدونن و تا پنج ماه هی به شوخی و جدی میگفتن دخترمون هنوز خواستگار داره و شمام رو هوا زدیشا...خانوادهامون خیلی اختلاف فرهنگی دارن...اونا شدیدن طرفدار تعریف و بزرگداشت عروس و داماد هستن...اعیاد باید طلاهای خوب خرید اونهم فقط پدرومادر پول بدن...خانواده ما میگن دختر اگه اهل زندگی باشه باید زیر یه سقف رو یه گلیم ساده هم زندگی کنه...خانمم اول به یه جای ساده برا خرید خونه راضی بوده ولی حالا ک پولمون بیشتر شده دیگه راضی نیست و شآنش رو بالاتر میدونههمش میگه فلانی دیپلم داره و قیافش فلانه اینقدر هواشو دارن...من ک فوق لیسانس دارم و قیافم فلانه نباید کمتر ازون باشم...همه الان دارن با عروساشون خوب برخورد میکنن و فلان و فلان...خلاصه نمیدونم چطور با این دختر و خانوادش برخورد کنم...لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : غرور و توقع زیاد خانم

نقل قول نوشته اصلی توسط Almahdi20 نمایش پست ها
    سلام علیکممن به مدت 9ماهه با خانمی تحصیل کرده و ممتاز عقد کرده اماختلافات ما از روز عقد شروع شد...ولی تا یکماه خانمم هیچ علامتی از نارضایتی بروز نمیداد...ما واسه مهریه هم مشکل داشتیم...اونا بالا میگفتن و ما پایین...اخرش حرف خودشون شدخانواده اش مخصوصن مادرش خیلی احترام منو دارن ولی به نوعی خودشون رو خیلی بالا میدونن و شآن دخترشون رو بالاتر میدونن و تا پنج ماه هی به شوخی و جدی میگفتن دخترمون هنوز خواستگار داره و شمام رو هوا زدیشا...خانوادهامون خیلی اختلاف فرهنگی دارن...اونا شدیدن طرفدار تعریف و بزرگداشت عروس و داماد هستن...اعیاد باید طلاهای خوب خرید اونهم فقط پدرومادر پول بدن...خانواده ما میگن دختر اگه اهل زندگی باشه باید زیر یه سقف رو یه گلیم ساده هم زندگی کنه...خانمم اول به یه جای ساده برا خرید خونه راضی بوده ولی حالا ک پولمون بیشتر شده دیگه راضی نیست و شآنش رو بالاتر میدونههمش میگه فلانی دیپلم داره و قیافش فلانه اینقدر هواشو دارن...من ک فوق لیسانس دارم و قیافم فلانه نباید کمتر ازون باشم...همه الان دارن با عروساشون خوب برخورد میکنن و فلان و فلان...خلاصه نمیدونم چطور با این دختر و خانوادش برخورد کنم...لطفا راهنماییم کنید

دوست عزیز باید در این مورد صحبت کنید و از مشاوره ای مجرب هم کمک بگیرید

تا نتونید همدیگرو درک کنید و به نوعی ارتباط کلامی برقرار کنید نمیشه به نتیجه رسید

در ضمن باید در بعضی موارد بعضی از رازهارو دور از دیگران نگه دارید چون به هر حال ایشون بر اساس زندگی که داشته توقعاتی داره که شاید روی زندگی شما تاثیرگذار باشه

یکی از مشکلات سطح فرهنگی در ازدواج شامل همین موارد میشود که باید بپذیرید و برای رسیدن به تعامل تلاش کنید

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)