نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: قهرکردن زیاد شوهر

1060
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12294
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

قهرکردن زیاد شوهر

سلام من ۲۱ سال دارم سه ساله ازدواج کردم شوهرم چاره همه مشکلاتو تو قهر کردنو حرف نزدن با من میدونه خانواده شوهرمم دقیقا همینطورن زود عصبانی میشه منافع خانوادشو به منافع زندگی خودش ترجیح میده خیلی تحت تاثیر خانوادشه و این موضوع منو اذیت میکنه نمیتونه ظاهرش رو حفظ کنه اگه از چیزی ناراحت باشه تو چهرش نشون میده طوری که همه میفهمن ما مشکل داریم به خصوص تو مهمونی ها چند وقته به خاطر اخلاقش دارم به طلاق فکر میکنم لطفا راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12294
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : قهرکردن زیاد شوهر

کسی نیست منو راهنمایی کنه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12712
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : قهرکردن زیاد شوهر

منم دقیقا همین مشکلو دارم براش مهم نیست کجا هستیم سر مسائلی که99/9درصد برداشت اشتباه خودشه چون بیخود حساسه اصلا همه فامیلشون اینجورین سر هیچ و پوچ زنگ میزنن بهم و گله میکنن و قهر میکنن و جبهه گیری و پشت سر هم حرف میزنن بعد 6سال هنوز اینرفتارا برای من تازگی داره و مسخرس و ازارم میده جلو مخصوصا خانواده من قهر میکنه باهام نه زبونی از رو قیافش هرکسی میفهمه نمیدونم چطور اینو توضیح بدم بعد سریع متوجه میشه اشتباه خودشه اونم بعد اینکه دوتا تنها شدیم و من متوجه اشتباهش کردم بعد کلی عذاب و اذیت شدن میگه غلط کردم ببخشید ولی چه فایده که پیش بقیه تابلو میکنه و این خیلی منو بهم میریزه دوست ندارم هیچکس از مسایل زنگیم سر دربیاره بااینحال یکبار هم پیش نیومده خانوادم به روم بیارن که مثلا فلان روز اینجا بودین بینتون حرف بوده و از رفتاراتون معلوم بوده تو این 6سال حتی یکبار هم هیچکدومشون حتی 1رفتار ناشایست نداشتن که شوهرم بهونه داشته باشه بلکه با این حساسیت و شکاکی بیموردش که ریشه در خانوادش داره دنبال بهونه بوده و هربار به اشتباهش پی برده ولی عوضش من بارها از خانوادش مخصوصا مادرش و حتی بعضی فامیلاش ازار دیدم و تا مرز افسردگی رفتم و شوهرمم هر دفعه کاملا حقو بمن داد ولی تا حالا نه بروشون اوردم نه بی احترامی کردم نه قطع رابطه نه حتی یه جواب سر بالا چون واقعا تربیت خانوادگیم بهم این اجازرو نمیداد ولی میدونم اشتباه میکنم شاید از بی عرضگیم باشه نمیدونم ولی از خانوادش حساب میبره جرات نداره پیش اونا یه بهونه واسه قهر شدن پیدا کنه الان اونا فکر میکنن ما هیچ حرف و حدیثی تو زنگیمون نیست،احساس میکنم چون فهمیده من چقد ابروی زندگیمو میخوام برای اذیت کردن من جلو خانوادم اینکارارو میکنه نمیدونم چیکار کنم از اینکه سریع به اشتباهش پی میبره و مدام تقاضای بخشش میکنه و اینکه میگه خوب میشم گیج شدم نمیدونم چیکار کنم،لطفا یکی کمکم کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)