نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15

موضوع: قهر کردن شوهر

1373
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    تشکر شده 53 بار در 35 پست
    میزان امتیاز
    11

قهر کردن شوهر

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان گلم ترو خدا کمکم کنید موندم چیکا کنم. روز جمعه با همسرم سر فلش که توش فیلم هامون بود ازم خواست تا تو فلشش بریزم منم هرکار کردم نشد خودشم نتونست بد گفت فلشت بده 2 شنبه میارم منم بهش گفتم عزیزم لازم دارم و خودم برات میارم 2 شنبه یکدفع قهر کرد و رفت تو اتاق بد گفت که من میخاستم فیلمام با خانوادم ببینم تو به من نمیدی که منم اصلا روحم خبر نداشت که میخاد با خانواده ببینه بدم گفت منو ببر خونه یکدفعگی و بدم قهر کرد حالا گناه من واقا چیه دارم دلسرد میشم از زندگیم شما کمک کنید بگید چیکا کنم 2روزم هست پیام نمیده و منم نمیدم چیکا کنم خیلی لجاز م شده؟؟
    ویرایش توسط behzad211 : 01-10-2016 در ساعت 08:15 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : کمک فوری لطفا کمکم کنید

خب شما هم بهش میگفتی عزیزم من که روحم خبر نداشته که شما میخواستی فیلمارو با خانواده ببینی ?! میگفتی منم بهت میدادم عزیزم ... تو جون بخواه فلش چیه !!!

این ازون قهرای الکیه ، اگه قهر کردن کار هرروزش نیست برو جلو واسه آشتی !! شاید میخواد نازشو بکشیو داره واست ناز میکنه .

حرفتم بزن بگو دشمنی که باهات نداشتم یا از دلت که خبر نداشتم !!

اگه سنش کمه این لجبازیا و نازکردنا و قهرای بیموردش طبیعیه . یجورایی باید همدیگه رو بسازید تا پخته تر بشید ... البته اگر جزء طبیعتش نباشه این رفتارا .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    خب شما هم بهش میگفتی عزیزم من که روحم خبر نداشته که شما میخواستی فیلمارو با خانواده ببینی ?! میگفتی منم بهت میدادم عزیزم ... تو جون بخواه فلش چیه !!!

این ازون قهرای الکیه ، اگه قهر کردن کار هرروزش نیست برو جلو واسه آشتی !! شاید میخواد نازشو بکشیو داره واست ناز میکنه .

حرفتم بزن بگو دشمنی که باهات نداشتم یا از دلت که خبر نداشتم !!
    کار هر دفست منم همیشه غرورم میزاشتم کنار چون عاشقشم ازش عزر خواهی میکردم شدم کار هر دفعش اخه تا کی عزر خواهی کنم همچین قهر کرد که جلو خانوادم ابروم رفت

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad211 نمایش پست ها
    کار هر دفست منم همیشه غرورم میزاشتم کنار چون عاشقشم ازش عزر خواهی میکردم شدم کار هر دفعش اخه تا کی عزر خواهی کنم همچین قهر کرد که جلو خانوادم ابروم رفت
    آقا بهزاد میدونم عاشقشیو دوسش داری تمامه تاپیکاتو خوندم ، اون تاپیکی هم که از فرط دوست داشتنش زدیو ازش تشکر کردی ، توی دوست داشتن شما شکی نیست ، اصلا خالص بودنه عشقو دوست داشتنتون پیداست ، همونطور که گفتم قهر کردنش یه حربست برای اینکه هی نازشو بکشی . به قول خودتون این شده عادتش ، که هی قهر میکنه تا شما منت کشی کنیو عذرخواهی کنی ازش .

ولی اصلا دیگه خوب نیست تا این حد ، یه سال دو سال که نیست ، یه عمررر میخوای این رویه رو ادامه بدی ?!?! یه روزی کم میاری ، یه روزی دیگه به خاطر این اخلاقاش خودشو از چشم شما میندازه و دیگه خبری از دوست داشتن نیست .

به نظر من الان دیگه اصلااااااااا سمتش نرو . به هیچ وجه خبری ازش نگیر . نه اس بده نه زنگ بزن . ببین تا کی میتونه تحمل کنه وقتیم اس یا زنگ زد بهش بگو باید جدی با هم صحبت کنیم .

یکم بترسونش ، بهش بگو اینجوری فایده نداره ، بگو من حرف بدی نزدم که با هر حرفم قهر میکنی .

باید یکم بترسونیشو یکم ازت حساب ببره . من فکر میکنم شما بیش از حد خوب بودی این باعث شده که نازای الکی بیاد واست .

آقا بهزاد زندگی خیلی سختتر از این حرفاست ، مشکلاتو بحثاش خیلی بیشتر از بحثای دوران عقده ، پس باید خانمت این اخلاقو از سرش بندازه بیرونو باید پخته بشه ، که اینم نتیجه ی مدیریته شماست .

یکم خودتو بهش نشون بده ،نمیگم خشونت به خرج ب ه فقط میگم تا الان رفتی سمتشو منتشو کشیدی حتی اگه مقصر نبودی ،از الان به بعد خودتو کنترل کنو سمتش نرو تا اون به خودش بیاد .
    ویرایش توسط love : 01-10-2016 در ساعت 08:43 PM

5. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

آقا بهزاد میدونم عاشقشیو دوسش داری تمامه تاپیکاتو خوندم ، اون تاپیکی هم که از فرط دوست داشتنش زدیو ازش تشکر کردی ، توی دوست داشتن شما شکی نیست ، اصلا خالص بودنه عشقو دوست داشتنتون پیداست ، همونطور که گفتم قهر کردنش یه حربست برای اینکه هی نازشو بکشی . به قول خودتون این شده عادتش ، که هی قهر میکنه تا شما منت کشی کنیو عذرخواهی کنی ازش .

ولی اصلا دیگه خوب نیست تا این حد ، یه سال دو سال که نیست ، یه عمررر میخوای این رویه رو ادامه بدی ?!?! یه روزی کم میاری ، یه روزی دیگه به خاطر این اخلاقاش خودشو از چشم شما میندازه و دیگه خبری از دوست داشتن نیست .

به نظر من الان دیگه اصلااااااااا سمتش نرو . به هیچ وجه خبری ازش نگیر . نه اس بده نه زنگ بزن . ببین تا کی میتونه تحمل کنه وقتیم اس یا زنگ زد بهش بگو باید جدی با هم صحبت کنیم .

یکم بترسونش ، بهش بگو اینجوری فایده نداره ، بگو من حرف بدی نزدم که با هر حرفم قهر میکنی .

باید یکم بترسونیشو یکم ازت حساب ببره . من فکر میکنم شما بیش از حد خوب بودی این باعث شده که نازای الکی بیاد واست .

آقا بهزاد زندگی خیلی یختتر از این حرفاست ، مشکلاتو بحثاش خیلی بیشتر از بحثای دوران عقده ، پس باید خانمت این اخلاقو از سرش بندازه بیرونو باید پخته بشه ، که اینم نتیجه ی مدیریته شماست .

یکم خودتو بهش نشون بده ،نمیگم خشونت به خرج ب ه فقط میگم تا الان رفتی سمتشو منتشو کشیدی حتی اگه مقصر نبودی ،از الان به بعد خودتو کنترل کنو سمتش نرو تا اون به خودش بیاد .
    ممنونم از لطفتون خیلی ممنون فقط دیشب یک پیام داد میخام برم جایی گفتم اکی .پیام داد جواب بدم یا نه اخه خودمم دارم عزاب میکشنم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

ممنونم از لطفتون خیلی ممنون فقط دیشب یک پیام داد میخام برم جایی گفتم اکی .پیام داد جواب بدم یا نه اخه خودمم دارم عزاب میکشنم

پیام داد جوابشو بده ، ولی قربون صدقه نرو ، فقط جوابشو بده فعلا تا بشینید حضوری با هم حرف بزنیدو سنگاتونو وا بکنید .

8. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

پیام داد جوابشو بده ، ولی قربون صدقه نرو ، فقط جوابشو بده فعلا تا بشینید حضوری با هم حرف بزنیدو سنگاتونو وا بکنید .
    باهاش حرف میزنم میزنه زیر گریه منم اعصابم بهم میریزه

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

باهاش حرف میزنم میزنه زیر گریه منم اعصابم بهم میریزه
    منظورت زمانیه که با هم حضوری صحبت میکنید ?!

خب اشکال نداره ، شما بااااید راجب مشکلاتتون صحبت کنید ، باید تمامه حرفاتونو به هم بزنید ، اگه مشکلاتو از همین اول حل نکنیدو دلتونو صاف نکنید بعدا کوهی از مشکلات میشن که تبدیل میشه به کینه از هم .

اگه الان حلش نکنید ده سال دیگه میگید یادته ده سال پیش فلان کارو کردی.

پس باید باهم صحبت کنید ،اشکال نداره اون گریش میگیره طبیعیه ، خانما معمولا اشکشون دم مشکشونه ، اعصابتم خورد نشه چون با گریه کردنش سبک میشه ،ولی حتما حرفاتونو به هم بزنید .

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان گلم ترو خدا کمکم کنید موندم چیکا کنم. روز جمعه با همسرم سر فلش که توش فیلم هامون بود ازم خواست تا تو فلشش بریزم منم هرکار کردم نشد خودشم نتونست بد گفت فلشت بده 2 شنبه میارم منم بهش گفتم عزیزم لازم دارم و خودم برات میارم 2 شنبه یکدفع قهر کرد و رفت تو اتاق بد گفت که من میخاستم فیلمام با خانوادم ببینم تو به من نمیدی که منم اصلا روحم خبر نداشت که میخاد با خانواده ببینه بدم گفت منو ببر خونه یکدفعگی و بدم قهر کرد حالا گناه من واقا چیه دارم دلسرد میشم از زندگیم شما کمک کنید بگید چیکا کنم 2روزم هست پیام نمیده و منم نمیدم چیکا کنم خیلی لجاز م شده؟؟
    سلام
    عزیز متعجب شدم از آنچه که خواندم!؟

ممکنه بفرمائید

شما و همسرتون چند سالتونه

تحصیلات هر دو

و عقد کرده اید یا زیر یک سقفید

شغل و کار شما و ایشون

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام
    عزیز متعجب شدم از آنچه که خواندم!؟

ممکنه بفرمائید

شما و همسرتون چند سالتونه

تحصیلات هر دو

و عقد کرده اید یا زیر یک سقفید

شغل و کار شما و ایشون

سپاس

دکتر
    با سلام جناب اقای دکتر بنده 25 سالم و خانومم 19 سالشه و منم مدیر شرکت حمل نقل هستم من لیسانس مدیریت بازرگانی خانومم فوق دیپلم کامپیوتر داره میگیره ایشون دانشجو که دارن فوق دیپلم میگیرن لطفا کمک کنید

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : قهر کردن شوهر

دوستان تروخدا کمکم کنید

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

چرا اسم این تاپیک قهر کردن شوهرههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فک کنم زنش قهر کرده هااا

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

کاملا درسته دوستان من خانومم قهر مکرده نه من لطفا ناظران محترم درست کنید

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2513
    تشکـر
    50
    میزان امتیاز
    11

دوستان من دارم دیوانه میشم الان 2 روزه خبر ندارم تروخدا کمکم کنید نمیتونم غرورم بزارم زیر پا

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام

ممنون از پاسختون البته نفرمودید که زبر یک سقفید و یا خیر ولی میشه حدث زد که خیر.

ببینید گلم این برخوردها و کنشها و و اکنشها ناشی از عدم بلوغ و ثبات شخصیته که در این سن و سالها به وفور دبده میشه!؟

به همبن جهته که میگن بهتره ازدواج بعد از 25 سالگی صورت بگیره. بگذریم اصلا نه غرور مطرحه ونه...... بهتره از ایشون بخواهین که هر دو با هم به یکی از همکاران مشاور جهت رهنمون ونشان دادن راه و روش زندگی رجوع کنید.

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد