نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: قهر کردن شوهر

2121
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

قهر کردن شوهر

سلام.خسته نباشید.شوهرم باهام وقتی قهر می کنه، وری برخورد می کنه که انگار منو نمی شناسه.یه موضوع کوچک را بزرگ می کنه و قهر میکنه و قهر های طولانی.چیکار کنم؟باید چطور برخورد کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : کمکم کنید شوهرم باهام آشتی کنه

سلام دوست عزيز
    به سايت مشاوره خوش آمديد
    مواردي كه در اين پست براي شما مطرح ميشه باتوجه به نوع مشكلتون بي شك در حوزه ي ارايه راهكار عرفي هست و نميتونه پايه علمي 100% داشته باشه.اما با توجه به اينكه زندگي ما مردم با هم مشابه هست مشورت در اين امر خيلي راهگشا ميتونه باشه.
    پيشنهاد اوليه من اينه مواردي كه ذيل پستتون مطرح ميشه رو بوسيله يك مشاور خوب و با تجربه به كار ببنديد

قهرکردن می‌تواند در قالب سکوت طولانی‌مدت، روی برگرداندن از همسر، تنها ماندن در یک اتاق و یا حتی در موارد شدیدتر خروج از منزل و اقامت برای مدتی در منزل یکی از اقوام مانند خانه پدری، یا منزل خواهر، برادر یا … باشد.غالباً مشکلات زوجین با قهرکردن حل نشده و به‌واسطه قهر، اختلاف ایجادشده سنگین‌تر و لاینحل‌تر می‌شود، اما با در نظر گرفتن شرایط زندگی و توجه به عقل در مواقع بروز دعوا به جای طرف‌داری از احساسات، می‌توان از قهر طولانی‌مدت میان همسران جلوگیری کرد.البته منکر این مسئله نمی‌شویم که گاهی قهر‌های ۱۵ دقیقه‌ای یا نهایتاً نیم‌ساعته می‌تواند فضا را کمی ‌آرام کند و طرفین در این مدت کوتاه یک بررسی اجمالی از نحوه رفتار خود با همسرشان داشته باشند، اما به شدت توصیه می‌شود که اگر همسران مهارت اتمام قهر در مدت کوتاه را دارند، وارد پروسه سکوت‌ها و کناره‌گیری‌های کوتاه‌مدت ۱۵ الی ۳۰ دقیقه‌ای بشوند.

راهکارهایی به جای قهر پس از مشاجرات احتمالی
    گاهی شاید نتوان جلوی یک مشاجره را گرفت، اما بی‌شک می‌توان جلوی مهمل‌گویی‌ها و حرف‌های نامربوط را گرفت. فرض بگیرید مشاجره‌ای بین زوجی رخ داده، اما بدون این‌که بین آن‌ها حرف‌های حرمت‌شکن جاری شود. با این وضع به هرحال کمی ‌رابطه میان زوجین تیره و آمیخته با کدورت خواهد شد.
    در این مواقع سریع از اهرم قهر استفاده نکنید. شک نکنید که با کوتاه‌آمدن چیزی از دست نخواهید داد و طرف مقابل حس برتری و برنده‌بودن در این بحث را نخواهد داشت، بلکه با کوتاه‌آمدن هر یک از طرفین، فرقی ندارد مرد باشد یا زن، آن‌ها به دیگری ثابت می‌کنند که به زندگی‌شان بهای بیشتری می‌دهند.به جای قهرکردن بهتر است از راهکارهای زیر کمک بگیرید تا فضای روحی بین شما و همسرتان آرام شود:
    .۱ اکنون حالم خوب نیست، کمی ‌استراحت کنیم بعد با هم صحبت می‌کنیم.
    .۲ بهتر نیست این بحث را به زمان دیگری موکول کنیم که هر دویمان حال روحی مساعدتری داشته باشیم و با قدرت تعقل ادامه دهیم؟.۳ صحبت‌هایت را فراموش نکن تا من یک چای بریزم و با هم بخوریم و بعد ادامه دهیم..۴احساس می‌کنم اگر یک دوش آب سرد بگیرم، حالم بهتر می‌شود و بعد از آن صحبت را ادامه می‌دهیم.و مواردی از این قبیل که بدون القای این‌که شما قرار است با هم قهر باشید، فرصتی را برای شما و زندگی‌تان فراهم آورد که بتوانید کمی‌ تأمل کنید و به عقل‌تان فرصت بدهید تا زمام امور را به دست بگیرد. شک نداشته باشید که پس از مدتی کوتاه، یا دوش آب سرد یا یک چای دو نفره، بهتر می‌توانید به نتیجه برسید.

جلوگیری از مشاجره و قهر
    همیشه شنیده‌ایم که پیشگیری بهتر از درمان است. در موارد روحی و رفتاری هم این جمله صادق است و صددرصد پیشگیری بهتر از درمان خواهد بود.
    راه‌های بسیاری وجود دارد که به زوجین کمک می‌کند از بروز دعوا و مشاجره و قهر جلوگیری کنند، اما ابتدا لازم است زوجین بتوانند این راهکارها را شناسایی و در گام بعدی در زندگی خود پیاده کنند..۱ وقتی که همسر شما بی‌حوصله و یا خسته است اقدام به شروع بحث نکنید..۲ وقتی همسر شما تازه از محل کار برمی‌گردد، بلافاصله اعتراضات و ناراحتی‌های خود را به او بروز ندهید..۳ در صحبت‌هایتان هرچقدر هم که ناراحت هستید، اما از دایره احترام خارج نشوید..۴ در صحبت‌هایتان یک‌طرفه و تندتند سخن نگویید و اجازه دهید همسرتان هم حرف بزند تا از بار روحی او هم کم شود و بحث ملایم و دوطرفه پیش برود..۵ هرگاه خیلی‌خیلی ناراحت یا خیلی‌خیلی خوشحال هستید، به صحبت درباره موضوعاتی که بر سر آن‌ها اختلاف دارید، نپردازید..۶ در هنگام صحبت‌کردن به صورت همسرتان با تبسم نگاه کنید و او را متوجه کنید که به او توجه می‌کنید و از تماشای تلویزیون یا خواندن روزنامه در هنگام صحبت‌کردن طرف مقابل، خودداری کنید..۷ با همسرتان ابراز همدردی کنید و در برخی موارد که متوجه ناراحتی او می‌شوید، به او دلداری بدهید.بدانید که کلید زندگی موفق، گمشده هر زوجی است که با تلاش و ممارست و شناخت موقعیت‌های مختلف زندگی آن را به‌دست می‌آورند و به‌وسیله آن درب خوشبختی را به روی خود می‌گشایند.

دوست عزيز، يادمون نره در زندگي مشترك هركس زودتر گذشت كنه برنده هست و غرور بي معناترين مفهوم توي دنياست

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

3. 3 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : کمکم کنید شوهرم باهام آشتی کنه

سلام
    به نظرتون دلایل این قهر کردن چیه ؟
    منظورم اینه که همسرتون همیشه مقصره ؟
    اگر اوایل ازدواجتونه یه مقدار طبیعیه .
    شما نذار این قهر کردن ها طولانی بشه .
    وقتی که میونه خوبی با م دارید وسرحاله
    یه قرار با هم بزارید که هر چند از دست هم دلخور باشید ولی قهر نکنید .
    اگر شما مسبب این قهرها باشید یه جوری باید معذرت خواهی کنید دیگه .
    اگر هم ایشون مقصر بودن نیازی به عذر خواهی نیست .باز هم شما پیش قدم شو حتی اگر ایشون عذرخواهی نکنه .
    به نظر من در دعواهای زناشویی همیشه دو طرف مقصرن .حال یکی کمتر یکی بیشتر .
    هر ساعتی که از این قهر کردن ها بگذره اسیب بیشتری متوجه زندگی شما میشه وشما از هم دورتر و دورتر میشین .
    من یه تاپیک دارم با نام کی زودتر عذر خواهی می کنه .
    مسابقه بزارید که کی زودتر عذر خواهی می کنه .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

5. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : قهر کردن شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط MRS.SM نمایش پست ها
    سلام.خسته نباشید.شوهرم باهام وقتی قهر می کنه، وری برخورد می کنه که انگار منو نمی شناسه.یه موضوع کوچک را بزرگ می کنه و قهر میکنه و قهر های طولانی.چیکار کنم؟باید چطور برخورد کنم؟

در این مورد باید بدونید مردان در قهر آرامش بیشتری دارن و با ارامش پشت دیوار این قهر زندگی میکنن

ولی این مورد دقیقا" عکس رفتار خانم هاست ... و خانم ها در این مواقع بسیار حساس و تمایل بیشتری به آشتی کردن دارند

تا وقتی که رفتار شما به این سبک باشه همسرتون ازش بعنوان اهرم فشار استفاده میکنه

قهر کردن یعنی قطع ارتباط. وقتی فردی قهر می کند یعنی نمی خواهد درباره موضوع حرفی بزند و به شما هم اجازه نمی دهد که وارد حیطه مورد بحث شوید. اما واقعیت این است که تا زمانی می شود به یک مشکل پرداخت و آن را حل کرد که هر دو طرف به صحبت درباره آن تمایل داشته باشند.

چرا افراد به جای صحبت درباره مشکل یا ناراحتی شان، قهر می کنند؟
    همان طور که می دانیم رفتارها در دوران کودکی بیشتر با مشاهده رفتار والدین آموخته می شوند. اگر در الگوهای رفتاری والدین این افراد دقت کنید یعنی از آن ها سوال شود که وقتی پدر و مادرتان با هم دچار مشکل می شدند نتیجه نهایی بحث آنان چه می شد، بیشتر آن ها این طور جواب می دهند که مثلاً پدر یا مادر قهر می کرد و موقعیت را ترک می کرد! همچنین این باور در این خانواده ها ایجاد و تقویت می شود که در بحث و صحبت درباره یک مشکل، همیشه باید یک نفر پیروز شود. در صورتی که در بحث و صحبت کردن درباره مشکلات پیش آمده، برد و باختی وجود ندارد؛ یعنی ممکن است دو نفر مدت ها درباره آن موضوع با هم بحث کنند و در نهایت به نتیجه مشخصی هم نرسند. پس این سوال پیش می آید که هدف این بحث کردن چیست؟ هدف اصلی صحبت کردن درباره یک مشکل، گفتن از احساسات و ناراحتی ها به جای نادیده گرفتن آن هاست.

گفت وگو کنید
    همیشه سعی کنید درباره مشکلی که با همسرتان دارید، با او صحبت کنید حتی اگر ظاهراً به حرف شما گوش نمی کند. می توانید برای او یادداشتی بگذارید یا پیامکی بفرستید. در ضمن از مردها در بیشتر مواقع انتظار جواب نداشته باشید چون مردها به ندرت به اشتباه خود اعتراف می کنند. شاید علت این که همسر شما قهر می کند این است که فکر می کند نمی تواند در صحبت با شما پیروز شود یا به نتیجه دلخواهش برسد.

برای این که بتوانید همسرتان را برای صحبت کردن با خودتان درباره مشکلات قانع کنید ابتدا سعی کنید به طور کامل به صحبت های او گوش کنید. در این مرحله از خودتان هیچ دفاعی نکنید یعنی سعی نکنید قضیه را توضیح دهید یا حتی نخواهید از ناراحتی همسرتان با این توضیحات کم کنید. از ناراحت شدن همسرتان نترسید، او هم حق دارد گاهی، حتی به اشتباه ناراحت شود. ابتدا همسرتان باید متوجه شود که شما به حرف های او گوش می کنید. خود این کار یعنی گوش کردن، هنر بزرگی است که افراد کمی قادر به انجام آن هستند. وقتی صحبت های همسرتان تمام شد بهتر است در همان موقعیت چیزی در دفاع از خودتان یا برای حل قضیه نگویید و آن را به موقعیت دیگری موکول کنید و اگر نمی توانید تا آن موقع صبر کنید از همسرتان بپرسید که آیا دوست دارد شما در جواب حرف هایش چیزی بگویید یا نه. اگر خواست برایش توضیح دهید.

نترسید از این که گاهی در بحث ها محکوم شوید یا همسرتان حرف شما را درست متوجه نشود. باز هم در آینده فرصت این را خواهید یافت که درباره آن حرف بزنید شاید وقتی که هیچ کدامتان عصبانی یا ناراحت نیستید و می توانید خوب به حرف های هم گوش بدهید.

نشانه اعتماد به نفس پایین
    اگر همسرتان قهر می کند، زود رنج و حساس است یعنی ممکن است رفتاری که بقیه را ناراحت نمی کند او را آزرده خاطرکند چون همیشه در رفتار دیگران به دنبال علایم بی ارزش سازی می گردد یعنی فلانی که این رفتار را انجام داد هدفش توهین به من بود و از این قبیل نتیجه گیری ها و استدلال ها.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اینبار بدترین قهر شوهرم هستش. نه اجازه میده حرف بزنم.نه بهم توجه میکنه حدود دو هفته است قهره. بخاطر این بود که، گوشیش زنگ خورد. اسمی که افتاد شبیه اسم دختر بود.گفت بعدا جواب میدم.منم اسم رو توی گوگل سرچ کردم. ایشون فهمیدن. با عصبانیت واسم خط نشون کشیدن و از خونه بیرون رفتن. که چرا بهش اعتماد ندارم؟
    البته گوشیش رمز داره. یواشکی چت می کنه.کاراش مشکوکه.اما من اصلا توجه نمی کنم که حساس نشه.اما با این سرچ کردنم به همه چیز گند زدم. خیلی بد باهام قهر کرده.حتی یه بار بهم گفت کاری می کنم که درخواست طلاق بدی.کمکم کنید.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یادم رفت بگم. سه ساله ازدواج کردیم.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

اینبار بدترین قهر شوهرم هستش. نه اجازه میده حرف بزنم.نه بهم توجه میکنه حدود دو هفته است قهره. بخاطر این بود که، گوشیش زنگ خورد. اسمی که افتاد شبیه اسم دختر بود.گفت بعدا جواب میدم.منم اسم رو توی گوگل سرچ کردم. ایشون فهمیدن. با عصبانیت واسم خط نشون کشیدن و از خونه بیرون رفتن. که چرا بهش اعتماد ندارم؟
    البته گوشیش رمز داره. یواشکی چت می کنه.کاراش مشکوکه.اما من اصلا توجه نمی کنم که حساس نشه.اما با این سرچ کردنم به همه چیز گند زدم. خیلی بد باهام قهر کرده.حتی یه بار بهم گفت کاری می کنم که درخواست طلاق بدی.کمکم کنید.
    پس ایندفعه مقصر شما بودی ؟

زندگی و ارتباط با آدما همیشه پر از چالش و بالا پائینه. یه وقتایی هم تو این بالا پائینا با هم برخورد می‌کنیم. این برخوردا تو هر سطحی که باشه به هرحال اتفاق خوبی نیست. ما می‌تونیم چشم‌مون رو روی این چالش‌ها نبندیم واز همه اینها به نفع شادتر بودن استفاده کنیم.

یک جمله هست که می‌تونه گره اخمامون رو باز کنه و لب‌مون رو چنان از دو طرف بکشه که دندون عقل‌مون دیده شه. از روابط کاری تا عاشقانه، هیچ چالشی وجود نداره که با جمله “معذرت می‌خوام” حل نشه.

وقتی اشتباه می‌کنیم، آدمی که طرف ما بوده هر لحظه منتظر ماست که ازش دلجویی کنیم و بهش بگیم که متوجه اشتباهی که کردیم شدیم. از این نترسید که عذرخواهی‌تون پذیرفته نشه، از حرف‌هایی که ممکنه بشنوید هم نترسید. هر اتفاقی که بیافته ارزش ترمیم رابطه رو داره. غرور بی‌خود یا بدتر از اون دنبال مقصر گشتن و نقش قربانی رو بازی کردن، هیچ کمکی به ما و آدمی که رنجوندیمش نمی‌کنه. عذرخواهی شما رو بزرگ می‌کنه و به طرف‌تون هم ثابت می‌کنه انقدر بزرگ هستید که فکر نمی‌کنید با عذرخواهی غرورتون می‌شکنه و کوچیک می‌شید.

“معذرت می‌خوام” عین یه مته واسه عمیق کردن روابط عمل می‌کنه. چرا از این ابزار بیشتر استفاده نکنیم؟ کی گفته فقط مقصر داستان باید عذرخواهی کنه. شما کسی باشید که به دیگران خوب بودن و بهتر زندگی کردن رو یاد می‌ده.هر دعوایی دو طرف داره و حتی اگه یکی کمتر مقصر باشه، ولی به هرحال بی‌تقصیر نیست. وقتی مقصر نیستید هم می‌تونید مسئولیت خودتون رو تو یک اتفاق بد به گردن بگیرید. قدم اول رو شما بردارید و نقش خودتون رو تو اون اتفاق بپذیرید. این طوری طرف شما هم راحت‌تر عذرخواهی می‌کنه.

یه آدم رنگی نه از پذیرفتن مسئولیت اشتباهاش می‌ترسه نه از عذرخواهی. یه آدم رنگی همیشه با لبخند عذرخواهی‌ها رو می‌پذیره و از هر فرصتی استفاده می‌کنه تا برنده مسابقه “کی‌زودتر عذر می‌خواد” بشه.

امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از اینکه باهام حرف زدین.آخه فقط تو این انجمن حرف می زنم. هیچکس دیگه نیست که باهاش حرف بزنم.بازم ممنونم.
    من همون روز های اول ازش عذرخواهی کردم.دیروزم عذر خواهی کردم. ولی تا عذر خواهی می کنم، میگه:ساکت.باشه حق با شماست.از این به بعد کلا باهات جور دیگه برخورد می کنم.و هنوز قهره.دیگه دوهفته شده.واسش نامه بنویسم؟ تو نامه چی بگم؟داغون شدم.روی قیافم خیلی حساسه.باید همیشه مرتب،آرایش کرده و شیک باشم.اما الان با این اتفاقات عصبی شدم.صورتم پر جوش شده.ابروهام ریخته...
    واقعا کلافه شدم.از امروز به مدت سه روز میرم شهرستان.عروسی داریم.واقعا داغونم.هرچه طولانی تر میشه، اوضاع بدتر میشه.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

ممنونم از اینکه باهام حرف زدین.آخه فقط تو این انجمن حرف می زنم. هیچکس دیگه نیست که باهاش حرف بزنم.بازم ممنونم.
    من همون روز های اول ازش عذرخواهی کردم.دیروزم عذر خواهی کردم. ولی تا عذر خواهی می کنم، میگه:ساکت.باشه حق با شماست.از این به بعد کلا باهات جور دیگه برخورد می کنم.و هنوز قهره.دیگه دوهفته شده.واسش نامه بنویسم؟ تو نامه چی بگم؟داغون شدم.روی قیافم خیلی حساسه.باید همیشه مرتب،آرایش کرده و شیک باشم.اما الان با این اتفاقات عصبی شدم.صورتم پر جوش شده.ابروهام ریخته...
    واقعا کلافه شدم.از امروز به مدت سه روز میرم شهرستان.عروسی داریم.واقعا داغونم.هرچه طولانی تر میشه، اوضاع بدتر میشه.

عزیزم یعنی میخوای بگی بعد سه سال زندگی مشترک (هرچند زیاد نیست) قلق شوهرت اونجوری دستت نیست که مجبورش کنی به اشتی ؟؟؟

بالاخره یک علایق و یک انزجار هایی داره دیگه نداره ؟؟

از اونها استفاده کن ...نزار قهرتون طولانی بشه ؟سه هفته ؟؟؟؟؟؟؟چه خبره !!!!

چه چیزهایی سر شوق میاردش ؟؟چه چیزهایی باعث برانگیختگیش میشه ؟؟
    قرار نیست شما بعد عذرخواهی مدام بری سمتش بگی منو ببخش بیا آشتی !!شما عذرخواهیتو کردی کافیه !!زمان هم دادی تا موضوع رو هضم کنه !!
    پس دیگه وقت آشتیه !!

چقدر خوبه که روی یک چیزهایی حساسه مثل تیپ و قیافه !چرا از اونها استفاده نمیکنی ؟
    نمیتونی بری یه دست لباس خواب جدید بگیری خودتو زیباتر و خوشبوتر کنی و کنارش باشی ؟میشه رو ذوق نیاد ؟؟؟
    نمیتونی به خودت برسی و یه کیک درست کنی و یه جشن بی بعونه بگیری ؟
    نمیتونی به خودت برسی و یه اهنگ ملایم بزاری و طوری رو مبل لم بدی که عشقی بشه و بیاد سمتت؟

وای هزار تا راه هست یکی یکی امتحان کن نشد بیا باز بهت میگم چکار کنی

12. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم.
    همه ی این کارا رو کردم.اما نمیدونین چقد بی استعدادم.هیچکدوم جواب نداد.حتی چند شب پیش که لباس خواب شیک پوشیدم، بهم گفت، بیخود اینجور چیزا نپوش.کاری به کارت ندارم. یواشکی فقط یک ساعت گریه کردم. غذای خوشمزه پختم.... اما عادتشه که موضوعات رو کش بده و طولانی کنه.اینبار که دیگه خیلی بدتر شده. واقعا واسش مهم نیستم.خیلی بی محلم میکنه.پنج شنبه تولدمه.نمیدونم می خواد چیکار کنه.

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

ممنونم.
    همه ی این کارا رو کردم.اما نمیدونین چقد بی استعدادم.هیچکدوم جواب نداد.حتی چند شب پیش که لباس خواب شیک پوشیدم، بهم گفت، بیخود اینجور چیزا نپوش.کاری به کارت ندارم. یواشکی فقط یک ساعت گریه کردم. غذای خوشمزه پختم.... اما عادتشه که موضوعات رو کش بده و طولانی کنه.اینبار که دیگه خیلی بدتر شده. واقعا واسش مهم نیستم.خیلی بی محلم میکنه.پنج شنبه تولدمه.نمیدونم می خواد چیکار کنه.

اول از همه بگم تولدت رو بیخیال شو ..چون اگر کاری نکنه بخاطر دلگیری که ازت داره ؛همون باعث یه دعوای جدیدو دلخوری جدید نشه .پس بهش فکر نکن و مت قع نشو اینبار .ما هرچی میکشیم از توقعاتمونه !!

گریه کردی تو تخت ؟کنارش ؟

خییییلی بد کردی ...نزار شکستن غرورتو ببینه ..وقتی اون حرفو زد باید میگفتی اصلا هم مهن نبست و من واسه دل خودم پوشیدمش و اونوقت با یه حرکت اونچنانی (|tonguesmiley)بر میگشتی پشت و میخوابیدی !!!

تو نمیدونی که اینجور مواقع چقد مردها از گریه بیزارن ؟میدونی اشکات چقد حیاتی ان ؟برا مواقع حباتی نگهشون دار .

در حال حاضر فقط به طنازی و دلربایی نیاز داری ..نباید فک کنه لبایو پوشیدب برا اون ..یا قر دادی برا اون ..یا فلان حرکتو کردی برا اون ..باید بصورت غیر مستقیم بکشونیش سمت خودت ..چجور بگم اخه ..ضایس :/و

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16490
    تشکـر
    519
    تشکر شده 211 بار در 144 پست
    میزان امتیاز
    0

تو چرا باید هی منت بکشی
    یه خرده غرور داشته باش
    وقتی شوهرت قهره تو چرا باید پیش قدم بشی
    اکثرا مردا باید ناز بکشن اما تو این سایت همیشه توصیه میشه خانما ناز شوهرشونو بکشن که اینکار اشتباه محضه خااانم .
    از همین امشب بیخیالش شوووو
    خودش نزدیکت میشه ..

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh72 نمایش پست ها
    تو چرا باید هی منت بکشی
    یه خرده غرور داشته باش
    وقتی شوهرت قهره تو چرا باید پیش قدم بشی
    اکثرا مردا باید ناز بکشن اما تو این سایت همیشه توصیه میشه خانما ناز شوهرشونو بکشن که اینکار اشتباه محضه خااانم .
    از همین امشب بیخیالش شوووو
    خودش نزدیکت میشه ..
    به اعصابت مثلث باشه

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه تلاشتو کردی ی مدت بیخیال شو
    ن اینکه ادم حسابش نکنی و محلش ندی نه
    ولی جوری رفتار کن ک بفهمه و
    با خودش اینجوری فک کنه
    ک اگه ب خودت میرسی بخاطر خودته
    اگ فلان لباسو میپوشی بخاطر خودته
    اگ بخودت میرسی بخاطر خودته
    ن اون
    تا پنجشنبه هم صبر کن
    شاید میخاد خوشالت کنه و سورپرایز شی

عادی رفتار کن
    بذار بیاد سمتت
    بزار اون پاپیش بزاره
    تو سعی خودتو کردی

موفق باشی
    امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.دوستان از همه ی شما ممنون و متشکرم.واقعا جواب های خوبی بود. من هیچکدوم رو نمیدونستم.راستی، تولدم را تبریک نگفت.بدتر هم شده.میگه بی دلیل باهات ازدواج کردم.بی دلیل هم ازت خوشم نمیاد.فکر کنم موضوع خیلی اساسی شده. بازم بی توجهی می کنه.خواهر و مادر ایشون از شهرستان اومدن خونمون. جلوشون که مجبورم ازش سوال بپرسم، خیلی بد برخورد می کنه.هر روز یه مشکل جدید.وای که تمومی نداره....
    اینقد این چند سال با موضوعات جدید مواجه شدم، که اعتماد به نفسم را از دست دادم و اصلا نمیتونم دختر باشم.خودم باشم.حرکاتم مصنوعی شده.چطور جذبش کنم؟ مثل دوران دانشجویی که اینقد دوستم داشت و می پرستیدم.چطور؟ دوستان واقعا خوشحالم شماها هستید و نظر می دهید.

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    میزان امتیاز
    10

سلام.دوستان از همه ی شما ممنون و متشکرم.واقعا جواب های خوبی بود. من هیچکدوم رو نمیدونستم.راستی، تولدم را تبریک نگفت.بدتر هم شده.میگه بی دلیل باهات ازدواج کردم.بی دلیل هم ازت خوشم نمیاد.فکر کنم موضوع خیلی اساسی شده. بازم بی توجهی می کنه.خواهر و مادر ایشون از شهرستان اومدن خونمون. جلوشون که مجبورم ازش سوال بپرسم، خیلی بد برخورد می کنه.هر روز یه مشکل جدید.وای که تمومی نداره....
    اینقد این چند سال با موضوعات جدید مواجه شدم، که اعتماد به نفسم را از دست دادم و اصلا نمیتونم دختر باشم.خودم باشم.حرکاتم مصنوعی شده.چطور جذبش کنم؟ مثل دوران دانشجویی که اینقد دوستم داشت و می پرستیدم.چطور؟ دوستان واقعا خوشحالم شماها هستید و نظر می دهید.

خب بحث دیگه باید خیلی اختصاصی بشه ؛ ) شاید نشه تو عمومی دنبال کرد .
    احیانا شما بگین تا الان چکارا کردین و عکس العملس در برابر هر کدوم چی بوده ؟
    از چه رفتارهایی از جانب شما بدش میاد ؟
    از چه رفتارها و حرکاتی از جانب شما خوشش میاد ؟؟
    با کدوم یکی از اعضای خونوادتون راحت ترو گرم و صمیمی تره ؟؟
    با کدوم یکی از اعضای خونواده خودش چطور ؟

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26847
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور می تونم توی خصوصی بهتون پیام بدم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد