نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: لجبازی زیاد همسرم

794
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29207
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

لجبازی زیاد همسرم

با سلام خدمت همه مشاوران محترم
    خانمی هستم 49 ساله همسری دارم 60 ساله در کنارهمه خوبیهایش بسیار لجباز است با باورهای زن ستیزانه شدید(با وجود تحصیلات عا لیه برا ی هردویمان) 22 سال است مدارا کرده ام حتی وقتی هم که حال زندگی خوب است با حمام نرفتنهای طولانی بعضا دو ماهه اهل خانه را آزارمیده هیچ منطقی را نمیپذیرد از ابتدای زندگی درامد من دراختیار ایشان بوده و خودشان در آمد نداشته اند و همواره مدیریت و اختیارات ملی با ایشان بوده و متاسفانه پس از مشاجراتی که بواسطه لجبازیهایش پیش می اید من و بچه ها را از دیدار خانواده ام تا چند سالم محروم می کند تربیت مبننی برخشونت و تنبیه دروجودش است مشاوه و روانشناسی را هم فول ندراد هنوز بعد از جند سال تازه با بدختی یک باراجازه داد بچه ها به دیدار پدر بزرگ و مادربزرگ پیرشان بروند که دعوای دیگری به خاطر حما م نرفتن و در قبال درخواست دلیل سکوت یا فحش شنیدن راه افتاد وچون در جواب بد دهنیهای ایشان کارت بانکم را خواستم و زد و خوردی هم کردیم . حالا تمام مدارک مرا برداشته و من به حسابی که حقوق بازنشستگیم به آن واریز میشود هم دسترسی ندارم حتی دفترجه بیمه را هم ضبط کرده و در جواب به درخواست مدارک میگوید با دادخواست طلاق به در خانه پدرت میفرستم . با التماس میگویم آن پیرزن و پیرمرد 80 و 90 ساله که گناهی ندارند . متاسفانه همواره با تهدید کنترل خانه را داشته . که البته تمام این صفاتی که به نظر من حاکی از مشکلات کودکی اش است را متذکر شده ام و میدانم همین امر هم بر عصبانیتش افزوده چون به هیچ وجه برای خودش نقصان قایل نیست و همواره باید ازو تعریف کرد الان چه باید بکنم دادخواست طلاق را هم نگه داشته تا با کوچکترین بهانه ببرد بدهد تا کی صبر کنم او که قهر کامل است و زندگی در ناآرامی .لطفا بگویید چه کنم...

2. کاربران زیر از zohreh.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)