نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشاجره با شوهر

830
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14469
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاجره با شوهر

من و همسرم جمع با هم بحث کردیم سر مسائل مالی محل کار همسرم(بنده چون حسابدار هستم این موضوع رو به عهده گرفتم)و ما تقریبا 3روزه که باهم صحبت نمیکنیم.می خواستم راهکاری بدید که این قهر تمام بشه
    در این مشاجره من فکر میکنم حق بامنه و او فکر میکنه حق با خودش بوده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مشاجره با شوهر

ی نامه بنویسید.بهش ابرازه علاقه کنید.مردها از اینکه همسرشون ازشون تعریف کنن لذت میبرن.از کلامتی مث تو تکیه گاه منی.تو مث کوه پشتمی.قوت قلب ام هستی...
    درسته شکستن غرور سخته اما بلاخره یکی باید کوتاه بیاد.
    ولی ی طوری بنویسید که فکر نکنه مقصر بودید.و متوجه بشه فقط و فقط بخاطره علاقه و زندگیتون کوتاه اومدین.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود خسته نباشيد درست هست همكاريد ولي هرگز مشكلات كاري رو به حريم خونه راه نديدن بهتره اختلاف سليقه مديريت مشكل درحساب وكتاب وعدم تطابق ووو كاري رودرخونه بذاريد وتو خونه زن وشوهر باشيد گذشت هميشه ميتونه نقطه عطف بشه واستارت دوباره عشق باشه شما بايد باهم عاقلانه مسايلتون رو حل كنيد وطار بزاريد هر مشكل كاري رو به خونه نياريد بهتر الانم ميتونيد قدم پيش گذاشته وبا يعذر خواهي گرچه حق باشماست قدم جلو گذاشته وتمومش كنيد چون اين روند باشه كانون زندگيتون سرد ميشه خواهر من نميتونيد بنويسيد براش وآشتي كنيد بهرحال اگر با همفكري هم راه حلي پيدا ومشكلات كار روحل ودرخونه ديگه اون مشكلو نياريد بهتره الانم شاهد ماحصل هستيد سه روزه حرف نزنيد چ بسا به جاهاي باريكتر ويا تبديل به يه عادت ومشكل هميشگي بشه پس بهتره باهم حرف بزنيد وزندگيتون رو از كار جدا كنيد ودرمحل كار هم بايد ارامشتون روحفظ ووباكمك هم مشكلات كاري روحل كنيد درخونه وظيفه هركس مشخصه شما كدبانويي واون شوهري كنه زندگي رو مستدام ياحق

4. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط tara1 نمایش پست ها
    من و همسرم جمع با هم بحث کردیم سر مسائل مالی محل کار همسرم(بنده چون حسابدار هستم این موضوع رو به عهده گرفتم)و ما تقریبا 3روزه که باهم صحبت نمیکنیم.می خواستم راهکاری بدید که این قهر تمام بشه
    در این مشاجره من فکر میکنم حق بامنه و او فکر میکنه حق با خودش بوده
    خب طبیعیه که ایشون تمایلی به اشتی نداشته باشه چون آقایون در قهر کردن از نظر روحی و جسمی به ارامش میرسند

و این برعکس ما خانم هاست که در این مواقع بسیار آشفته و بیقرار میشیم

بهتره مدتی صبور باشید تا وضعیت شما از این تب و تاب بیفته و جو زندگیتون آرامتر بشه بعد میتونید از راهی که دوستان هم به تعدادی ازشون

اشاره کردن شرایط رو برای پایان قهر اماده کنید

6. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد