نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکلات با همسر

855
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8515
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مشکلات با همسر

با سلام خدمت مشاور
    من دختر 24 ساله ای هستم و 5 ماهه با پسر عموم عقد کردم که 28 سالشه قبلش آشنایی با هاش نداشتم توی این مدت همیشه از دستش ناراحتم گریه می کنم هیچ وقت حس خوبی برام ایجاد نکرده با رفتارهای بدش البته دوستش دارم ولی اون اخلاق و رفتار درستی نداره مثلاً درست بهم زنگ نمیزنه همیشه میگه سرم شلوغه و من هم بهش زنگ نمیزنم چون میگه تو محل کارم سختمه جوابت بدم روم نمیشه!و ابراز احساسات نمیکنه اون تو یه شهر دیگه زندگی میکنه یه بار که رفتم خونشون هیچ توجهی بهم نداشت حتی معذب بود حرف نمیزد حتی نگاه نمیکرد وقتی ازش میپرسم میگه مهمون داشتیم 40 روز تا یک ماه طول میکشه تا بیاد محل ما اونم اصلا خونه ما نمیمونه میره دنبال این و اون همیشه بهونه ای پیدا می کند! توی این مدت که عقد بودیم هنوز 5 دقیقه هم کنارم نبوده میگه زشته من بیام خونه شما دیگه نمیتونستم تحمل کنم واسه همین قهر کردم البته همیشه بهش می گم کارت اشتباه ولی گوش نمیده این بار دیگه بریدم باهاش قهر کردم روزی که میخواست بره خیلی التماس کرد و گفت دوستم داره و نمیدونه به چه زبونی بفهمونه ولی کوتاه نیومدم الان خیلی پریشونم نمیدونم چکار کنم نمیدونم به همچنین آدمی چه گفت ولی ارتباطم باهاش قطعه جوابش نمیدم خواهش می کنم کمکم کنید بگید چکار کنم؟؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکلات با همسر

خب دوست عزیز ایشون محفوظ به حیاست و دوست نداره جلوی دیگران ابراز احساسات کنه

به هرحال در کشور ایران که کشوری مذهبی و سنتی هست این رفتارها رو خانواده ها قبول ندارن

به همین خار فرزندان هم با خجالت و حیایی که دارن از این روابط فراری میشن

بهتره در این مورد با ایشون صحبت کنید ...

و حدود خودتون و ایشون رو برای هم مشخص کنید تا بدونید در چه مکانی چه رفتاری باید انجام بدید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. 5 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8515
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

!مگه زشته مرد با همسرش حرف بزنه؟طوری که دیگران حتی فکرمیکننن هیچ علاقه ای نداره بیتوجهی هاش اعصابم رو بهم ریخته!

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7318
    تشکـر
    966
    تشکر شده 1,691 بار در 465 پست
    میزان امتیاز
    10

خب یه سری مسائل هست که خانوما درکش نمیکنن و میزارن رو این حساب که همسرشون دوسشون نداره در حالی که اینطور نیست

من بر خلاف شما عاشق این جور مردها هستم(سوء تفاهم نباشه من پسرم)ولی خب متاسفانه بعضی ها هم از پسرای به قول معروف

بی حیا خوششون میاد

این که ایشون نمیتونه تو محل کارش جواب تلفن شما رو بده خب امری طبیعیه و واضح ربطی به علاقه ایشون هم نداره

مردهایی که زیادی به خانومشون توجه میکنن در دوران نامزدی و یه سری کارارو هم جلو پدر و مادراشون با هم میکنن که از ادب به دوره

اکثرشون دلشون دریاست و قبل شما هم این عزیزم گفتنا رو خرج کسی دیگه کردن و مطمئن باشید شما در اون صورت اولین نفری نیستید

که با عزیزم یا گلم خطابش کرده شک نکنید من همجنس خودمو بهتر از شما میشناسم پس خوشحال باشید که عشق اول ایشون هستید

و ایشون در واقع خجالتش هم به همین دلیله وگرنه اگه این کاره بود تا حالا خجالتش ریخته بود و به قول مهدی احمدوند میگن هیچ عشقی

تو دنیا مثل عشق اولین نیست شامل حال ایشونه پس بازم خوشحال باشید

در ضمن تحقیقات هم نشون داده که پسرای با شرمو حیای بیشتر تو عشقشون پایدارترن و عشقشون حقیقی تره شک نکنید

پس خوشبحالتون

در ضمن تبریک هم میگم بابت عقدتون چون هم همسر خوبی دارید احتمالا و هم اینکه تازه 5 ماهه با همید

این خجالت ها هم خیلی دووم نداره بالاخره یه روز خجالتو کنار میزاره اونوقت دیگه دست به دست هم تو خیابونو

غذا خوردنا تو یه بشقابو خلاصه کارایی که خودتون بهتر میدونید شروع میشه شک نکنید

موفق باشید

6. 4 کاربران زیر از Alisbi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8515
    تشکـر
    1
    تشکر شده 11 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

من مدت شش ماهه که عقد کردم همیشه دور از همیم من همیشه از دستش ناراحتم گریه می کنم وقتی جواب پیامم دیر میده ازش ناامید میشم و میگم دیگه دوستم نداره همیشه باهاش دعوا میکنم میگم ناراحت شدم ولی اصلا گوش نمیده از غم و غصه دارم میمیرم از زندگی سیرم چکار کنم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد