نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشکلات زندگی خواهرم

801
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25867
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات زندگی خواهرم

خواهرم پنج سال پیش با یکی از همکلاسی های دانشگاهش ازدواج کرد خانواده ام خیلی مخالف بودند ولی یکی از کسانی که بهشون اصرار کرد من بودم به خاطر اصرار های خواهرم از مامانم اینا خواستم کوتاه بیان
    تو این پنج سال این مرد هرطوری حساب می کردی به خانواده ما نمی خورد و ما به خاطر آبرو و زندگی خواهرمون هیچی نمی گفتیم و بدتر از همه اینکه حواهرم هم با من یا مادرم درودل نمی کرد و همش جوری وانمود می کرد که همه چی خوبه ولی ما غصه و اضطراب رو توچشماش می دیدم من خودم چند بار تو گوشی شوهرش دیدم که با دخترای دیگه پیامک رد و بدل می کنه یا اینکه به خاطر رفیق هاش با خواهرم دعوا میکنه ولی هر وقت یا به هر روشی می خواستم از خواهرم حرف بکشم چیزی نمی گفت و می گفت من در جریانم تا اینکه هشت ماه پیش باردار شد خوشحال بود سه ماهه اول یه کم خونریزی داشت همون موقع دکتر بهش استراحت داده بود ولی این شوهر خدانشناسش اجازه نمی داد استراحت کنه یعنی جلوی ما چیزی نمی گفت ولی باهاش دعوا می کرد چقدر مثل خرس میخوابی پاشو با من بریم پارک و گردش پیش رفقاش
    خلاصه با این همه اضطراب مامانم اینا تو خونه اش تریاک پیدا کرند می گفت فقط یک بار کشیده خواهرم توی هفت ماهگی بچه اش رو به دنیا اورد ولی این مرتیکه بیشعور زمانی که خواهرم تو بیمارستان بالای سر بچه اش بودیه زن برده تو خونه البته ما وقتی مچشو گرفتیم فقط زن رو پوشیده تو خونش دیدیم و این بار هم خواهر بدبخت من نمی دونم به خاطر چی دوباره میگه من درجریان بودم و اجازه دخات به ما نمی ده مامان و بابام ه چشمشون اشکه یکی خون الان هم میگه من خودم حل می کنم و اجازه دخالت به ما نمی ده چیکار کنیم چطور کمک خواهر کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکلات زندگی خواهرم

نقل قول نوشته اصلی توسط marzieht نمایش پست ها
    خواهرم پنج سال پیش با یکی از همکلاسی های دانشگاهش ازدواج کرد خانواده ام خیلی مخالف بودند ولی یکی از کسانی که بهشون اصرار کرد من بودم به خاطر اصرار های خواهرم از مامانم اینا خواستم کوتاه بیان
    تو این پنج سال این مرد هرطوری حساب می کردی به خانواده ما نمی خورد و ما به خاطر آبرو و زندگی خواهرمون هیچی نمی گفتیم و بدتر از همه اینکه حواهرم هم با من یا مادرم درودل نمی کرد و همش جوری وانمود می کرد که همه چی خوبه ولی ما غصه و اضطراب رو توچشماش می دیدم من خودم چند بار تو گوشی شوهرش دیدم که با دخترای دیگه پیامک رد و بدل می کنه یا اینکه به خاطر رفیق هاش با خواهرم دعوا میکنه ولی هر وقت یا به هر روشی می خواستم از خواهرم حرف بکشم چیزی نمی گفت و می گفت من در جریانم تا اینکه هشت ماه پیش باردار شد خوشحال بود سه ماهه اول یه کم خونریزی داشت همون موقع دکتر بهش استراحت داده بود ولی این شوهر خدانشناسش اجازه نمی داد استراحت کنه یعنی جلوی ما چیزی نمی گفت ولی باهاش دعوا می کرد چقدر مثل خرس میخوابی پاشو با من بریم پارک و گردش پیش رفقاش
    خلاصه با این همه اضطراب مامانم اینا تو خونه اش تریاک پیدا کرند می گفت فقط یک بار کشیده خواهرم توی هفت ماهگی بچه اش رو به دنیا اورد ولی این مرتیکه بیشعور زمانی که خواهرم تو بیمارستان بالای سر بچه اش بودیه زن برده تو خونه البته ما وقتی مچشو گرفتیم فقط زن رو پوشیده تو خونش دیدیم و این بار هم خواهر بدبخت من نمی دونم به خاطر چی دوباره میگه من درجریان بودم و اجازه دخات به ما نمی ده مامان و بابام ه چشمشون اشکه یکی خون الان هم میگه من خودم حل می کنم و اجازه دخالت به ما نمی ده چیکار کنیم چطور کمک خواهر کنم؟

شاید ایشون در زندگی که داره راحته ...کسی نمیدونه

و شاید ایشون بخاطر اشتباهی کرده راه برگشتی برای خودش نمیبینه

اگر ایشون از زندگیش راضی نبود راضی به آوردن بچه نمیشد

بهتره در این مورد به مشاوری مجرب مراجعه کنید ...شاید ایشون بتونه به عنوان فردی آگاه و بیطرف با خواهرتون صحبت کنه

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    تشکر شده 210 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : مشکلات زندگی خواهرم

واقعا اینجوریه؟ خب چرا خواهرتون ازش دفاع میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟آخه مگه میشه ؟؟؟؟؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد