نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: مشکل جدید و جدی با شوهرم

1864
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3813
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل جدید و جدی با شوهرم

سلام

32 ساله هستم و 1 فرزند دختر 8 ساله دارم. شوهرم چند وقته که خیلی عذابم میده و مدام میگه اجازه بده برم یک زن دیگه بگیرم. یا مثلا میگه من میخوام برم با زنهای دیگه .اینم بگم که توی 1 هفته ایجوری شده و قبلا مشکل خاصی نداشتیم و همه چیز روال عادی رو داشت

چیزی که برام خیلی عجیب هست اینه که شوهرم حاظر نبود چیزی به نام من کنه الان میگه حاضر هست 3 دانگ از داراییش رو به نام من بزنه ولی من اجازه بدم اون یک زن دیگه بگیره

شوهرم که خیلی ساده بود به حدی وقیح شده که اومده به من میگه من از فلان زن مطلقه خوشم اومده و به من احساس ارامش میده .حتی میگه من نه به تو و نه به دخترت هیچ احساسی ندارم ولی اون و بچش به من ارامش میدن

شوهرم فیلم های ماهواره ای ناجور و سایت های غیر اخلاقی رو زیاد نگاه میکنه و من احساس میکنم اینها بی تاثیر نیستند. حتی موقع نگاه کردن این سایت ها یا فیلم ها به من اجازه نمیده کنارش باشم و میگه مثلا برو تو اتاق . من حتی دیروز بهش اعتراض کردم ولی بهم میگه من که اسیرت نیستم خیلی گیر بدی میرم یک خونه اجاره میکنم برای خودم ! که من بهش گفتم این چه کارهایی هست میکنی خوشت میاد من برم توی این سایتها میگه برو مشکلی نداره اروپایی فکر کن !!

روی من تعصب خاصی نداره و بهم میگه باید مانتو خیلی کوتاه بپوشی . موهاتو بیرون بریزی و .... که من خودم هم راضی نیستم اما تا حدودی به حرفش گوش کردم

دیروز اومد خونه بهم میگه من میخوام برم مسافرت خارج و رفته توی سایتهای خارجی هزینه زن های اجاره ای رو درمیاره !

کلا زندگیم عذاب اور شده و اصلا نمیدونم چکار کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

اینم اضافه کنم شوهرم کارمند بانک هست و وضع مالی خوبی داریم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3638
    تشکـر
    207
    تشکر شده 216 بار در 138 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل جدید و جدی با شوهرم

سلام دوست عزیز بهتره با یه مشاور حضوری درست و حسابی در میون بزاری
    جدی بگیر

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

Lightbulb پاسخ : مشکل جدید و جدی با شوهرم

سلام...
    باید بگم ظاهرا" تحت تاثیر شدیدی قرار گرفته ... که دوستاش یکی از این عوامله ...
    یه جور جبران مثلا" عقب افتادگی و بی سرو زبون بودن قبل رو داره درمیاره ...
    امیدوارم شما از نظر آراستگی ظاهر کم نذاشته باشید که اونو مجبور به نگاه به دیگران کرده باشه و یا توجه بیش از اندازه به بچه تون؟
    مورد بعدی اینکه اگه مسئله خیلی حاد بشه باید به خانواده اش خبر بدید و حتما" مشاوره کنید ...
    ولی من یکسری مطلب براتون میذارم شاید گره گشا باشه....انشالله
    *
    راهی برای تحت تاثیر قرار دادن مردی که توجه عاطفی و احساسی به همسرش ندارد و تغییرات سازنده آنها:

ترک و تغییر عادات بسیار وقت گیر، سخت و هزینه بر است و احتیاج به صبوری توام با تلاش فراوان و مستمری دارد.
    همسران معمولا سعی می کنند از کوتاه ترین مسیر و کمترین زمان که دادن اطلاعات، راهنمایی، توصیه، کنایه، تهدید و ….، به تغییر همسرشان و از بین بردن نقاط ضعف او ، اقدام کنند و اینجا همان نقطه ایست که موجب شکاف بیشتر بین همسران و تشدید اختلافات و عمیق شدن نقاط ضعف آنها می شود.

مردی که توجه عاطفی و احساسی به خانمش ندارد احتیاج به توجه و عاطفه بیشتری دارد.هر چه نقاط مثبت همسرتان را بیشتر شناسایی کنید به این معناست که مصالح و مواد بیشتری جهت بازسازی ضعفهای او در اختیار دارید.

در واقع شما با ابراز عاطفه مثبت به همسرتان حس خوبی به او می دهید و او را عملا در مهرورزی آموزش می دهید و به مرور بحث عاطفه برای او مهمتر شده و محور قرار خواهد گرفت…

اگر شما قبلا روش دیگر و منفی در قبال همسرتان داشتید. ممکن است همسرتان با این تغییرات مثبت در شما به تعجب بیفتد، غالبا او برای اینکه ببیند این یک بازی جدید هست یا واقعا شما تغییر اساسی کرده اید، ممکن است روشهای منفی خود را یه کمی شدیدتر بروز دهد، تا متوجه عکس العمل شما شود. اگر شما خود را ببازید و روش پیشین خود را انجام دهید حتما این جمله را از همسرتان خواهید شنید که : « می دونستم این عشق ورزی ها و محبت ها هم یک بازی جدیدیه.. !!!»
    پس نا امید نشوید
    اگرچه این روش دیرتر به نتیجه می رسد، اما نتیجه اش مطلوب است.
    ویرایش توسط farokh : 05-24-2014 در ساعت 04:00 PM
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3813
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون که جواب دادید

باید بگم ظاهرا" تحت تاثیر شدیدی قرار گرفته ... که دوستاش یکی از این عوامله ...
    این حرفتون کاملا درسته و یکی از همکارهای جدیدش که مجرد هم هست خیلی براش تصمیم گیری میکنه و حتی در مورد نوع لباس پوشیدن همسرم هم نظر میده

امیدوارم شما از نظر آراستگی ظاهر کم نذاشته باشید که اونو مجبور به نگاه به دیگران کرده باشه و یا توجه بیش از اندازه به بچه تون؟
    از نظر اراستگی ظاهری اصلا کم نذاشتم و حتی توی خونه هم با ظاهر خوب هستم. در مورد توجه بیش از حد باید بگم حق با شماست و من هم خودم پشیمونمو من به داداشم خیلی توجه میکردم و حتی بارها جلوی شوهرم این گفتم : داداش پیدا نمیشه ولی شوهر پیدا میشه .

راستی اینم بگم توی دعواها بحث هایی که میکردیم ، بعد از قهر کردن همیشه من باید پیش قدم میشدم و شوهرم اصلا جلو نمیومد

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

آخی بمیرم برات الهی جدی میگم تعارف نیست واقعا ناراحت شدم.من یه دوست دارم اونم شوهرش اینجوریه اما با یه تفاوت اون شوهره یواشکی اینکارارو میکنه و نمیذاره حرمتا ریخته شه حتی یه بار زن آورده بود خونشون دوستم رسیده پشت در،شوهره از تو خونه زنگ زده به برادر زنش که بیا خواهرتو ببر کمکم کن،یعنی حاضر شده آبروش پیش برادر زنش بره اما حرمت زنش ریخته نشه.متاسفانه شوهر تو حرمت شکنی کرده و این یه کم سخت میکنه قضیه را.حتما به یه مشاور بگو اما ازین مشاورایی که بهزیستی و نیروی انتظامی دارن و رایگان یا ارزونن نرو اونا زیاد تجربه ندارن.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2762
    تشکـر
    119
    تشکر شده 641 بار در 289 پست
    میزان امتیاز
    11

کاملا مشخصه ایشون دنبال جدایی هست و به علت مهریه میترسه پا پیش بزاره واسه این عذابتون میده تا شما از مهریه بگذری و طلاقش بدی به نظرم اگر مهریت سنگینه اقدام کن و پدرشو در بیار این مرد دیگه مرد بشو نیست البته با تفاسیر شما !

7. 2 کاربران زیر از mronaldo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2736
    تشکـر
    176
    تشکر شده 120 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام
    مگه بچه از شوهرتون نیست ؟ پس چطور می تونه انقدر خاک بر سر باشه که بگه به بچمون هیچ حسی ندارم ؟

در کل تو کار شوهرتون موندم چقدر یه مرد می تونه بی غیرت باشه که به زنش بگه مانتو کوتاه بپشون یا مو هات رو بریز بیرون ؟!!!! دین و ایمان که نباشه همین می شه باید دو دستی بزنیم تو سر خودمون

خواهرم شما هم زیر بار هر خواسته این بابا نرو مثلا پوشیدن مانتو کوتاه ... مگه برده آورده ؟!!!!
    ویرایش توسط cigar : 05-25-2014 در ساعت 09:17 PM

9. 2 کاربران زیر از cigar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3489
    تشکـر
    90
    تشکر شده 233 بار در 133 پست
    میزان امتیاز
    10

شرایط شما سخته ولی قابل حله
    اگه بچه نداشتی میرفتی طلاقتو میگرفتی پدرشم در میاوردی ولی حالا که بچه داری این کار عاقلانه ایی نیست بچه ات گناه داره
    پیش یه شاوره برو تا کمکت کنه که زندگیتو برگردونی
    در ضمن تا میتونی از نظر ظاهری نظر شوهرتو جلب کن
    کارتم واقعا اشتباه بوده که زیادی به برادرت توجه کردی همه برادرشونو دوست دارن و حاضرن براش بمیرن ولی اینو نباید به شوهر بگی که عزیزم
    واقعا اگه بخوایی ادامه بدی و زندگیتو نجات بدی کار سختیه اما شدنیه
    ببین نمیدونم چقد از نظر اعتقادی قوی هستی اما توکلت بخدا باشه محاله از خدا چیزی بخوایی و کمک بخوایی و کمکت نکنه از همین حالا عزمتو جزم کن که بخاطر دخترت بخاطر خودت زندگیتو درست کنی و جاتو واسه این زنای کثیف خالی نکنی
    هم پیش یه مشاوره خوب برو هم حتما دعا بخون از خدا کمک بخواه تو این مدت زیاد سربه سر شوهرت نزار و گریه ام نکن قصه ام نخور یکم به حال خودش بزارش و خودتم هم بکارات برس یعنی حتما یه مشاوره برو و حتما دعارو فراموش نکن
    وقتی که شوهرت نیس دعا بخون نماز بخون عزیزم 40روز خوندن زیارت عاشورا معجزه میکنه بخدا نذر کن و 40روز بخون ولی یادت باشه جلو شوهرت نخون وقتی اون میاد اونطوری که دوس داره باش زیادم سعی نکن همش پیشش باشی و بخوایی سر از کاراش دربیاری
    مشاوره هم فراموش نکن

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7685
    تشکـر
    4
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم واقعا متاسف شدم.ولی من معتقدم طلاق نه فقط بخاطر بچه که بیشتر برای روحیه خودتان چیز خوبی نیست چون بهر حال با تمام بدیهای طرف بهرحال دلبستگی و وابستگیهایی وجود دارد و معضلات بعد از طلاق هم کمتر از ادامه این زندگی رقت بار نیست آنهم متاسفانه با دیدی که جامعه به زنان مطلقه دارد.چه بسا بعد از طلاق از همه حتی خانواده تان سرکوفت بشنوید.بنظرم سعی کنید مشاوره بگیرید یا با هر روشی از جمله محبت به حدو اندازه به زندگیتان برگردانیدش(حتی با هر بدبختی که شده)از ته دل امیدوارم موفق شوی و ما را هم از شادیت با خبر کنی.

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5829
    تشکـر
    470
    تشکر شده 242 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام. معمولا مردایی مثل شوهر شما که انقد سریع هوایی میشن بعد از مدتی بادشون خالی میشه و برمیگردن سرجاشون البته معلوم نیست چقد طول بکشه. عزیزم مردی که زنشو با زنای دیگه مقایسه کنه دیگه نباید روش حساب کرد از طرفی و مهمتر اینه که شوهر شما حتی به دخترشم هیچ حسی نداره خوب پس اگه طلاق بگیرید به نفع دخترتون هم هست چون همچین پدری فقط باعث آزار دخترتون میشه. حالا که میگی از لحاظ مالی تکمیلی خوب ازش بخواه آینده ی تو و دخترتو تامین کنه و ازش طلاق بگیر. یا اینکه 1 مدت ازش دور شو شاید پشیمون بشه. از طرفی شاید اونم داره شمارو امتحان میکنه پس مواظب باش که به هرخواستش تن ندی

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7871
    تشکـر
    14
    تشکر شده 12 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

با نظر دوستان موافقم ضمن اینکه شاید میخاد یه چیز بهت بفهمونه داره اینجوری میکنه؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد