نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکل رفتار شوهر

1484
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8673
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل رفتار شوهر

با سلام.
    مدتی است که با همسرم که چهار ماه است نامزد شده ایم روی یه سری از مسائل اختلاف نظر دارم مثلا او میگوید هر دو روز یکبار باید کنار هم باشیم این روش با توجه به اخلاق من سازگار نیست چراکه محیط زندگی آنان به گونه ای نیست که من تن به این موضوع دهم. یعنی فرهنگ ما با فرهنگ آنان در این زمینه متفاوت است. شاید تفکر من درست نباشد.
    از طرفی او بدلیل یک سری از موضوعات (که نیاز به بحث مفصل دارد) کمتر رضایت دارد به منزل ما بیاید. اگرچه من به او بگویم می آید.
    لذا این موضوع یک معظل یرایمان شد تا اینکه من به او میگویم نمیتوانم بیایم سریع لجبازی می کند و حتی قهر نیز بین مان صورت میگیرد.
    الان هم مدت جند روز است که من برای تنبیه او ارتباط خود را با او قطع کردم تا او خود را با این شرایط وفق دهد که یک موضوعرا زیاد اصرار نکند و لجبازی هم بخرج ندهد.
    خودم هم میدانم که کار شایسته ای نمی کنم اما برای تنبیه او این کار را کردم.
    البته او چند بار از کار خود اظهار پشیمانی کرد ولی من به او گفتم تا صداقتت برایم ثابت نشود وضعیت به همینطور است.
    از شما راهنمایی می خواهم که چکار کنم؟
    ویرایش توسط mts : 11-17-2014 در ساعت 01:50 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    7919
    تشکـر
    128
    تشکر شده 112 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل رفتار شوهر

دوست عزيز اول هر رابطه اي بخاطر تفاوت هاي طرفين اختلاف نظر پيش مياد ولي اينو بدونيد كه ازدواج ميدان برد و باخت نيست كه شما تنبيه كنيد بهتره كه نيازهاي همديگرو بشناسيد و تفاوتها را بپذيريد

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8038
    تشکـر
    4
    تشکر شده 33 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام.
    با این اطلاعات نمی تونیم خیلی کمکتون کنیم
    اول شما بگید چند سالتونه؟ همسرتون چند سالشونه؟
    و نحوه آشنایی تون چگونه بوده؟
    امضای ایشان
    خدایا ببخش اگه گاهی مغرور شدم و یادم رفت که هر چه دارم از تو دارم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8673
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

28 سالمه و همسرم هم 23 سالشه.
    گفتم که این مثل یه معظل شده برام که با هربار گفتن نه او لجبازی میکنه و حتی گاهی صورتش رو ازم برمیگردونه.
    الانم اسممون افتاده که باید باهم بریم مشهد.
    نمیدونم چکار کنم.
    نحوه آشناییمون این بود که یه نفر معرفیش کرد و ازونجایی که من شناختی نسبت به پدرش داشتم تن به این ازدواج دادم ولی از فرهنگ آنان چندان اطلاعی نداشتم.
    ویرایش توسط mts : 11-17-2014 در ساعت 02:45 PM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8038
    تشکـر
    4
    تشکر شده 33 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

موضوع مشهد رو باهاشون مطرح کنید چون یک مسافرت دو نفره باعث میشه که بیشتر هم دیگر رو بشناسید و بیشتر همدیگر رو درک کنید به نوعی به این سفر با چشم فرصت نگاه کنید یه فرصت هم به خودتون و هم به همسرتون.
    اگر مشکلات تون بعد ار سفر هم ادامه داشت با یک بزرگ تر که رو خانومتون تاثیر بیشتری داری یا شناختی بیشتری از همسرتون داره صحبت کنید تا باهاشون صحبت کنه واینم بگم چون تازه تازه دارید با هم اشنا می شید قائدتا یکسری مخالفت ها و اختلاف نظر ها پیش میاد که باید با خوشی رفع و رجوع کنید یه موقع هایی شما کوتاه بیاید و یه موقع هایی ایشون
    امضای ایشان
    خدایا ببخش اگه گاهی مغرور شدم و یادم رفت که هر چه دارم از تو دارم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط mts نمایش پست ها
    با سلام.
    مدتی است که با همسرم که چهار ماه است نامزد شده ایم روی یه سری از مسائل اختلاف نظر دارم مثلا او میگوید هر دو روز یکبار باید کنار هم باشیم این روش با توجه به اخلاق من سازگار نیست چراکه محیط زندگی آنان به گونه ای نیست که من تن به این موضوع دهم. یعنی فرهنگ ما با فرهنگ آنان در این زمینه متفاوت است. شاید تفکر من درست نباشد.
    از طرفی او بدلیل یک سری از موضوعات (که نیاز به بحث مفصل دارد) کمتر رضایت دارد به منزل ما بیاید. اگرچه من به او بگویم می آید.
    لذا این موضوع یک معظل یرایمان شد تا اینکه من به او میگویم نمیتوانم بیایم سریع لجبازی می کند و حتی قهر نیز بین مان صورت میگیرد.
    الان هم مدت جند روز است که من برای تنبیه او ارتباط خود را با او قطع کردم تا او خود را با این شرایط وفق دهد که یک موضوعرا زیاد اصرار نکند و لجبازی هم بخرج ندهد.
    خودم هم میدانم که کار شایسته ای نمی کنم اما برای تنبیه او این کار را کردم.
    البته او چند بار از کار خود اظهار پشیمانی کرد ولی من به او گفتم تا صداقتت برایم ثابت نشود وضعیت به همینطور است.
    از شما راهنمایی می خواهم که چکار کنم؟

خب دوره نامزدی برای شناخت بیشتر هست و شما میتونید با رعایت خودداری و پرهیز در این دوره

وقتی بیشتری رو در کنار ایشون بگذرونید ... چون در این دوره است که شما میتونید نامزدتون رو بیشتر بشناسید

پس بهتر در روند کار آشنایی و شناخت خودتون تغییری ایجاد کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8928
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من شوهرم خیلی حساس زودناراحت میشه تااینکه درموردخانوادش نظرمیدم خانواده اش خیلی دخالت درزندگی من دارن شوهرم دست بزن داره وخیلی هم فوش میده چیکارکنم که به طرف خودم جذبش کنم کمتربه حرف خونوادش باشه کمکم کنید خواهشا!!!!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد