مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

موضوع: مشکل من و همسرم

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21182
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.26
    تشکـر
    767
    تشکر شده 1,196 بار در 749 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : مشکل من و همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط sabr نمایش پست ها
    من و همسرم 6 ماهه ازدواج کردیم شاید باورتون نشه اما یه ماه اول شاید روزی چند بار بحث و دعوا داشتیم به مرور کمتر شد اما شدید تر ، الان دیگه حسی به زندگیم ندارم فقط دارم زندگی میکنم، تمام مشکلم اینه که شوهرم تو دعوا دهنشو باز میکنه همه چی میگه اگه پا به پاش منم بددهنی کنم اصلا موضوع دعوا رو بیخیال میشه گیر میده به بددهنی من اگه هم چیزی نگم انقد میگه که دوس دارم بکشمش، همیشه به قول خودش میخواد دعوارو خاتمه بده اما شیوش اینه که یه جوری بفهمونه من مشکل دارمو مقصر من بودم دیگه خسته شدم خسته شدم
    سلام عزیزم
    میدونم و مشخصه که چقدر کلافه و ناراحتی ...
    اما نا امید نشو ...
    اوایل بعضی از زندگی ها ؛بخاطر وفق نخوردن طرفین به شرایط زندگی و قبول مسیولیت ؛این مشکلات وجود داره عزیزم .

چیزی که مشکلات رو ادامه دار و بدتر میکنه ؛ همین حاله الان شماست !!!!!!!

حالی که مشخصه فکر میکنید نباید زندگی اینجور باشه و ناامیدید و ادامش براتون سخته !

باور کنید همین هفته پیش دختر عمه ام که شش ساله ازدواج کرده میگفت ..زندگی روز به روز شیرینتر میشه ..اصلا دلم نمیخواد به روزها و سالای اول ازدواج برگردم ..الان دوساله که چم و خم کار و رفتار با همدیگه و خونواده هامون دستمون اومده و دیگه درگیری های قبل رو نداریم و به خم گیر نمیدیم ..حدو حدودامونو برا هم مشخص کردیم و سرش با هم نمیجتگیم ...میگفت که قبلا خیلی سر این چیزها بحث داشتیم ولی دیگه تصمیم گرفتیم تمومش کنیم و برنامه ریزی کردیم و الان ارامشم خیلی بیشتره .

میبینی ؟؟؟؟
    پس همه اوایل زندگی گل و بلبل و بی چالش نیستن !
    من قبلا هم توی یه تایپیک دیگه گفتم :همه زندگی ها یه دوره سختی خاص خودشو داره ؛بعضی ها اوایل زندگیشون خیلی عاشقانه و رمانتیک و بی دغدغه میگزره و بعدش باید سختی بکشن تا خودشونو جمع و جور کنن و این کارو مشغله مطمینا روی روابطشون تاثیر میزاره ...
    یه عده هم همون اول زندگی سختیشون شروع میشه تا چند ماه یا سالی که هم از لحاظ رفتاری به شناخت و صبرو گذشت برسن و هم از لحاظ مالی و رفاهی جمع و جور بشن .

پس شمایی که اول زندگی دچار اختلافات و عدم تفاهم اخلاقی باهم هستین ؛بهتره که بصورت جدی و به عنوان مشکل اوایل زندگی بهش نگاه کنین ولی در عین حال بدونین توی اکثر زندگی ها پیش میاد و براش برنامه ریزی کنین برای حالش .

برای اینکه این مشکلاتی که ازارتون میده رو به وهله های بعدی زندگیتون نبرید .

راه های کنترل خشم و عصبانیت رو با جلسات مشاوره یا حتی خوندن کتاب یاد بگیرید .

به همسرتون به عنوان سر پناه و مرد قدرتمند زندگیتون نگاه کنید و بزارید گاهی شیر بازی در بیاره ؛اگر جلوش مثل یه شیر وایسید دیر یا زود مطمین باشید قورتتون میده !!!

پس یک شیر رو با ارامش اروم و تحت تسلط خودتون در بیارید ...منظورم این نیست که تحت فرمانتون یا به اصطلاح زن ذلیلش کنید ؛نه

ولی هر وقت شبیه شیر غرش کرد و ترسناک شد فقط و فقط اروم باشید و به حرف هایی که میزنه هر چند تلخ و سوزنده بی اعتنا باشید تا نیروش برای ادامه غرش تموم بشه ....

عوضش به این فکر کنید که یک شیر قوی و قدرتمند سرپناه و ماوای شماست .

عصبانیش نکنید ...خودتون هرگز و هرگز و هرگز عفت کلامتون رو بخاطر حرف های همسرتون زیر پا نذارید .
    بزارید شرمنده سکوت و ارامش شما بشه .

باور کن اکثر مردها اوایل زندگی شیربازی زیاد در میارن .
    دلیلش هم اگر بگم خیلی زیاد میشه .

پس نگران نباش و با شهامت و قدرت زنانگی خودت ؛مدیریت ارامش زندگیت و همسرت رو برعهده بگیر .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28860
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.58
    تشکـر
    135
    تشکر شده 155 بار در 105 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : مشکل من و همسرم

چقد اینجا تاپیک تو تاپیکه‌!!!!

دوستای خوب تاپیک جدید بزنید تا بقیه بیان و راهنمایی کنن.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشکل منوهمسرم

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

مشکل,  مشکل وقت کی دعا,  مشکل گشا,  مشکلات زناشویی,  مشکلات زندگی,  مشکل الفاظ کے معنی,  مشکلیں اتنی پڑیں,  مشکل اتصال mtp,  مشکل زیرنویس,  مشکل زیرنویس در kmplayer,  مشکل من و شوهرم,  مشکل من و همسرم,  مشکل من و نامزدم,  مشکل منشوری نیکبخت واحدی,  مشکل منبع تغذیه,  مشکل منقضی شدن واتس اپ,  مشکل منافذ باز پوست,  مشکل من و تو سایفون,  مشکل من چیه,  رفع مشکل منیجر,  من ما كنتي تكوني,  من سكت سلم,  من و تو,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)