نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: مشکوک بودن به شوهر

2056
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکوک بودن به شوهر

نزدیک 1ساله از ازدواجمون میگذره زندگی خوبی داشتیم ومن اعتماد کامل به شوهرم داشتم ولی یک شب که شوهرم شب کاربود یکی فامیلای شوهرم همسرم که شوهرش دوست صمیمی همسرم هست بهم گفت که شوهرامون به ما خیانت میکنند هیچ دلیل ندیدم که دروغ بگه .میگفت گوشی شوهرشو چک میکرده از موضوع باخبرشده.یکم که به یکی دو ماه پیش نگاه کردم چند نقطه ابهام آمیز تو زندگی خودم باهمسر دیدم مثلا دیر ارضا شدنش، زیادشب کار بودنش ،زیاد سرش تو گوشیش بودنش،با همین دوستش رمزی صحبت کردنش ،...ولی با این حال به شوهرم گفتم و اونم منکر شد ولی بازم تودلم بهش مشکوکم نمیدونم چرا ولی نمیتونم باور کنم که راست میگه.به نظر شما من باید چیکار کنم آیا واقعا خیانتکاره ؟اگه هست من باید چیکار کنم؟تورو خدا کمک کنید
    ویرایش توسط dorsa : 01-11-2015 در ساعت 01:18 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکوک بودن به شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa نمایش پست ها
    نزدیک 1ساله از ازدواجمون میگذره زندگی خوبی داشتیم ومن اعتماد کامل به شوهرم داشتم ولی یک شب که شوهرم شب کاربود یکی فامیلای شوهرم همسرم که شوهرش دوست صمیمی همسرم هست بهم گفت که شوهرامون به ما خیانت میکنند هیچ دلیل ندیدم که دروغ بگه .میگفت گوشی شوهرشو چک میکرده از موضوع باخبرشده.یکم که به یکی دو ماه پیش نگاه کردم چند نقطه ابهام آمیز تو زندگی خودم باهمسر دیدم مثلا دیر ارضا شدنش، زیادشب کار بودنش ،زیاد سرش تو گوشیش بودنش،با همین دوستش رمزی صحبت کردنش ،...ولی با این حال به شوهرم گفتم و اونم منکر شد ولی بازم تودلم بهش مشکوکم نمیدونم چرا ولی نمیتونم باور کنم که راست میگه.به نظر شما من باید چیکار کنم آیا واقعا خیانتکاره ؟اگه هست من باید چیکار کنم؟تورو خدا کمک کنید
    در این مواقع نباید به طور مستقیم در این مورد صحبت کنید چون نتیجه اش انکار کردن ایشونه

در این مواقع باید به طور غیر مستقیم حدود و حریم خودتون رو تعریف کنید

تا ایشون بدونه تا چه حدی میتونه از حدود تخطی کنه

چون اگر برای ایشون عادی بشه دیگه ابایی نداره که در حضور شما هر کاری و تماسی داشته باشه

البته همه اینها به فرض محال اینکه ایشون به شما خیانت کرده باشه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10395
    تشکـر
    1,130
    تشکر شده 1,749 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    11

سعي كن يكم بيشتر حواستو جمع كني.ازديد من اين مقدمه فاصله افتادن بين شما و همسر شماست.خيلي مراقب باشيد.اولا نبايستي به هر حرفي توجه كني.اگه به موضوعي مشكوك يا حساس شدي درست در خصوصش تحقيق كن.حتما در اين زمينه از تجربه اثبات شده مشاور بهره ببر.يادت باشه خيلي از زندگي هاي خوب رو همين دخالتهاي بي مورد نزديكان بهم ميريزه.بخودت نگاه كن.تا ديروز زندگي خوبي داشتي.ولي يه حرف باعث شد به همسرت شك كني.البته نميگم كور باش.حساس باش.تحقيق درست انجام بده.از طرف ديگه ببين اگه اين موضوع درست باشه چي براي همسرت كم گذاشتي ك براي جبران اين خلا اين كار رو ميكنه.
    ولي در كل ايشاالله ك ي توهم بيشتر نيست.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتون.ولی من نمیدونم چجوری باید تحقیق کنم.اگه منظورتون تعقیبش کنم ولی چجوری آخه دانشجوییم نمیتونم هر روز دنبالش باشم.اگه منظورتون گوشی شوهرم هست اونم رمز داره ومن نمیتونم در این موردم کاری کنم .اگه منظورتون از دیگرانه که معمولا دوستاش از همچین موضوعی باخبرند اونهاهم صدر صد این موضوعو به من نمیگن .تنها منبع اطلاعاتی من همین همسر دوست شوهرم هست که اونم بر خیانت شوهرمون تاکید میکنه.از یک طرف نمی خوام به شوهرم تهمت بزنم بدون اینکه مطمئن بشم از طرف دیگه نمیدونم چجوری مطمئن بشم .از طرف دیگه هم نمیخوام منو ساده فرض کنه وهر کاری که دلش خواست بامن بکنه.بدجور گیر کردم

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10855
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چجوری مطمئن بشم که خیانت کرده

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5953
    تشکـر
    47
    تشکر شده 22 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa نمایش پست ها
    عزيزم اشتباه شما اينجا بوده كه رفتي رك و راست با همسرت حرف زدي
    نبايد اين كارو ميكردي ازين به بعد هم سعي كن 1 جورايي بهش بفهموني كه تو دوستش داري و حواست بهش هست زيرزيركي
    كه اكه خدايي ناكرده به بيراهه رفته باز سمت تو بركرده

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

به نظر من قبل از اینکه دعوا و کتک کاری راه بندازید
    بهتره دلیل این کارو متوجه بشید
    چون اون موقع راحت میتونید مشکل و حل کنید
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد