نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مموبایلش شده هووی من

1054
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13594
    تشکـر
    10
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry مموبایلش شده هووی من

به خدا دیگه از این زندگی خسته شدم همه هم و غم شوهرم شده موبایلش و ارتباط با دوستاش نه وقتی رو با منو دختراش میگذرونه نه نهارو شام با ما هست نه مهمونی میاد چون نمیتونه از این موبایلش دست بکشه با این که مدام تو خونه است ولی منو دخترام احساسش نمیکنیم نمیدونم چی کار کنم تو رو خدا راهنماییم کنین با وجود دو تا دختر نه راه پس دارم نه راه پیش خیلی تو زندگی سرد شدم .اخه شوهرم اصلا به من اهمیت نمیده بهش میگم بیا باهم غذا بخوریم میگه اگه گشنته بخور .میگم با هم مهمونی بریم میگه دوس داری برو.یه سوالی ازش میپرسم میگه به تو مربوط نیست.میگم دست از این کارهات بکش میگه دلم میخواد .کلافم میکنه میگم دیگه من این زندگی رو تحمل نمیکنم میرم خونه مامانم میگه دوس نداری بمونی برو .قهر و اشتی من بودن و نبودنم براش مهم نیست فقط شب تاصبح و صبح تا شب با موبایلش سیر میکنه خواهش میکنم راهنماییم کنین چطوری سردش کنم از موبایلش؟؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مموبایلش شده هووی من

نقل قول نوشته اصلی توسط رزیتا00 نمایش پست ها
    به خدا دیگه از این زندگی خسته شدم همه هم و غم شوهرم شده موبایلش و ارتباط با دوستاش نه وقتی رو با منو دختراش میگذرونه نه نهارو شام با ما هست نه مهمونی میاد چون نمیتونه از این موبایلش دست بکشه با این که مدام تو خونه است ولی منو دخترام احساسش نمیکنیم نمیدونم چی کار کنم تو رو خدا راهنماییم کنین با وجود دو تا دختر نه راه پس دارم نه راه پیش خیلی تو زندگی سرد شدم .اخه شوهرم اصلا به من اهمیت نمیده بهش میگم بیا باهم غذا بخوریم میگه اگه گشنته بخور .میگم با هم مهمونی بریم میگه دوس داری برو.یه سوالی ازش میپرسم میگه به تو مربوط نیست.میگم دست از این کارهات بکش میگه دلم میخواد .کلافم میکنه میگم دیگه من این زندگی رو تحمل نمیکنم میرم خونه مامانم میگه دوس نداری بمونی برو .قهر و اشتی من بودن و نبودنم براش مهم نیست فقط شب تاصبح و صبح تا شب با موبایلش سیر میکنه خواهش میکنم راهنماییم کنین چطوری سردش کنم از موبایلش؟؟؟؟؟
    راستش راه حلی برای اینکار وجود نداره

متاسفانه تا ما فرهنگ درست استفاده کردن رو نداشته باشیم همین روزگارو هم باید تجربه کنیم

در این مورد تا خودش به این نتیجه نرسه که از خانواده اش دور شده کاری از پیش نخواهید برد

پس بهتره صبور باشید و بدون اینکه غرغر کنید در کنارش باشید و محبت کنید و امیدوار باشید که روزی از حال و هوای این بحث خارج بشه

که قاعدتا" در این افراط دلزدگی رخ خواهد داد ... پس بهتره تمام وقتتون رو برای رشد و تربیت فرزندانتون قرار بدید چون هر اعتراضی که کنید

فقط و فقط خودتون رو خسته کردید

3. 3 کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13594
    تشکـر
    10
    تشکر شده 10 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

یعنی من با وجود بی توجهی شوهرم باید حرفی نزنم و بیشتر بهش محبت کنم ؟خوب اخه مگه میتونم .وقتی میبینم اون اصلا محبت نمیکنه و کار خودشو انجام میده نمیتونم محبت کنم ازش متنفر میشم
    منم تو خونه جبهه میگیرم و میگم اون که به من احتیاج نداره خوب منم پا روی احساساتم میزارم و مثل خودش رفتار میکنم دست خودم نیست چی کار کنم
    اگه این کارهاش تمومی نداشته باشه چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام گلم
    باید با کارهات و رفتارت اون را به زندگیت برگردونی
    لباس های ناز بپوش آرایش کن توخونه
    وقتی میاد خونه برو به استقبالش
    میزغذا را با سلیقه بچین و خودت برو پیشش و باعشق بیارش سر میز
    موقعی دیدن فیلم مورد علاقه اش یا فوتبال برو کنارش و بهش چسبیده بشین و بهش محبت کن
    دوستاش را دعوت کن یا خانواده ها شوهرت و خودت را دعوت کن دیگه جلوی مهمون میاد تو جمع میشینه دیگه
    وقتی مردی تو زندگیش این همه عشق و علاقه ببینه چرا خودش را درگیر کارهای مزخرف بکنه
    سعی کن محیط زندگیت را پراز آرامش و عشق و هیجان کنی
    مخصوصا دخترای گلت ک میتونن خودشون را حسابی واسه بابایی لوووووس کنن و دل بابایی را ببرن
    هووت را ازبین ببر با این شگرد زنانت خخخخخ
    موفق و خوشبخت باشین تاابد
    شادی کلید خوشبختی است
    ویرایش توسط fateme.68 : 04-21-2015 در ساعت 01:33 PM

6. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد