نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: موضوع تصادف همسرم

1098
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30918
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

موضوع تصادف همسرم

سلام و خسته نباشید. یکساله ازدواج کردم با همسرم دوست بودم. ایشون چند سال قبل تصادف کرده بودن ولی به من شدت تصادفو مشکلایی که برای سرشون بوجود اومده رو نگفته بودن که منو از دست ندن. توی تصادف گوش چ÷ شون شنوایی شو از دست دادو من فقط این موضوع رو میدونستم و کنار اومدم. چندروزیه که برگه ی دادگاهشو اتفاقی دیدم ومتوجه شدم مشکلش خیلی زیاده و خوب نشده و تصادف معمولی ای نبوده. خیلی ترسیدم. از طرفیدوستش دارم و از طرف دیگه نمیتونم این دروغ بزرگ رو کنار بیام باهاش. حتی خونوادشم صادق نبودن باما. میخوام ازشون شکایت کنم. چون این مشکلش روروابط زناشویی مون تاثیر گذاشته.ما هفته ای یکبار اون هم به اجبار من و نیاز من رابطه داریم نمیدونم چیکار کنم. لطفا نصیحت نکنید. راهنمایی بفرمایید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : موضوع تصادف همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط saba radan نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید. یکساله ازدواج کردم با همسرم دوست بودم. ایشون چند سال قبل تصادف کرده بودن ولی به من شدت تصادفو مشکلایی که برای سرشون بوجود اومده رو نگفته بودن که منو از دست ندن. توی تصادف گوش چ÷ شون شنوایی شو از دست دادو من فقط این موضوع رو میدونستم و کنار اومدم. چندروزیه که برگه ی دادگاهشو اتفاقی دیدم ومتوجه شدم مشکلش خیلی زیاده و خوب نشده و تصادف معمولی ای نبوده. خیلی ترسیدم. از طرفیدوستش دارم و از طرف دیگه نمیتونم این دروغ بزرگ رو کنار بیام باهاش. حتی خونوادشم صادق نبودن باما. میخوام ازشون شکایت کنم. چون این مشکلش روروابط زناشویی مون تاثیر گذاشته.ما هفته ای یکبار اون هم به اجبار من و نیاز من رابطه داریم نمیدونم چیکار کنم. لطفا نصیحت نکنید. راهنمایی بفرمایید

درسته به شما حقیقت رو نگفته ولی امروز مهمه که بتونه همراهی مطمئن درکنار شما باشه

اگر در این مورد مشکلی وجود نداره بهتره از احساسی برخورد کردن دست بردارید و با خانواده در این مورد مشورت کنید

و گرنه برای جدایی راه مشخصه

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

اگه میخواین به زندگی تون ادامه بدین، برای درمان یا بهبود شرایط ایشون اقدام کنین.
    اگر هم نمیتونین با شرایط جدید سازگار بشین، طلاق بگیرین تا پای نفر سومی وسط نیومده.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30918
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دکترا گفتن عملش 50% شانس زنده بودن هست. و میترسه. دنبال گرفتن دیه هست ولی فقط برای تغییروضع مالی. حالتاش مثل آدم نرماله هیچ مشکلی نداره. ولی بی حوصلگیاش خستگیای مداوم افسردگی و سردردهاش و میل جنسی کمش خیلی نگرانم کرده. مشاوره هم رفتیم و براش دلیل می آورد که به خاطر وضعیت مالی هست. ولی ما اصلا موقعیت مالیمون بد نیست. در ضمن کارشونم خیلی سبکه و اصلا خسته کننده نیست

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30918
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چیزهایی که تو برگه دادگاهش نوشته اینها هست: خیز مغزی ،کوفتگی نسج مغزی،خونریزی زیر ÷رده عنکبوتیه،کاهش شدید سطح هوشیاری،شکستگی قاعده جمجمه،خونریزی گوش چ÷

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30918
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازروزی که متوجه شدم فقط بهش دارم میگم چرا دروغ گفتی. ساکت میشه و هیچی نمیگه.بهم خیلی محبت میکنه ولی خب اون مشکلاتی هم که گفتم و داره

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    خب دلیل اینکه راستشو نگفته و یا دروغ گفته کاملا مشخصه. خیلی شما رو دوس داشته و نخواسته از دست بده. الان هم که شما مرتب در مورد اتفاقات ازش سوال میکنید به نظرم نمک میپاشین رو زخمش. ایشون فقط نخواسته عشقشو از دست بده (لااقل در ذهن خودش) شما فرض کنید که اصلا اون نامه دادگاه ندیدین آیا احساستون تغییر میکرد؟ در مورد روابط جنسی هم مطمئن هستید که علتش از اون سانحه هست؟ باز میتونید در این مورد هم به مشاوره جنسی برید. در ضمن شما و همسرتون چند ساله هستید؟
    ویرایش توسط shahriar : 09-10-2016 در ساعت 08:47 PM

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30918
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من 24ساله و ایشون 28 ساله هستن. نه من یقین ندارم که مشکل از سرشون باشه ولی دلیلش مشکل مالی هم نیست که همسرم میگن.احساس من تغییر نکرده که اگر کرده بودبارها به دادگاه مراجعه میکردم.ولی الان واقعا نمیدونم چبکار کنم و از آینده واهمه دارم که اتفاقی براش نیفته یا این موضوع بدتر نشه
    ویرایش توسط saba radan : 09-10-2016 در ساعت 08:35 PM

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26674
    تشکـر
    170
    تشکر شده 283 بار در 205 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظر من با عشق زندگی رو ادامه بدین مشکلات جنسی هم حل شدنی هست اصلا غم آینده نخورید که معلوم نیست چی بشه و خوش به حالتون که زندگی عاشقانه دارید. آینده واسه همه مجهول هست و معلوم نیست واسه هر کسی چه اتفاقی بیوفته

10. 2 کاربران زیر از shahriar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

دکترا گفتن عملش 50% شانس زنده بودن هست. و میترسه. دنبال گرفتن دیه هست ولی فقط برای تغییروضع مالی. حالتاش مثل آدم نرماله هیچ مشکلی نداره. ولی بی حوصلگیاش خستگیای مداوم افسردگی و سردردهاش و میل جنسی کمش خیلی نگرانم کرده. مشاوره هم رفتیم و براش دلیل می آورد که به خاطر وضعیت مالی هست. ولی ما اصلا موقعیت مالیمون بد نیست. در ضمن کارشونم خیلی سبکه و اصلا خسته کننده نیست
    چیزهایی که تو برگه دادگاهش نوشته اینها هست: خیز مغزی ،کوفتگی نسج مغزی،خونریزی زیر ÷رده عنکبوتیه،کاهش شدید سطح هوشیاری،شکستگی قاعده جمجمه،خونریزی گوش چ÷
    ازروزی که متوجه شدم فقط بهش دارم میگم چرا دروغ گفتی. ساکت میشه و هیچی نمیگه.بهم خیلی محبت میکنه ولی خب اون مشکلاتی هم که گفتم و داره
    من 24ساله و ایشون 28 ساله هستن. نه من یقین ندارم که مشکل از سرشون باشه ولی دلیلش مشکل مالی هم نیست که همسرم میگن.احساس من تغییر نکرده که اگر کرده بودبارها به دادگاه مراجعه میکردم.ولی الان واقعا نمیدونم چبکار کنم و از آینده واهمه دارم که اتفاقی براش نیفته یا این موضوع بدتر نشه

سلام

عزیز خیلی متاسفم از آنچه که خواندم البته تظاهر کردن ایشان و خانواده ایشان حتما کار غلط و نادرستی بوده و از طرفی اگر شما میدانستید تصادف سنگین بوده خوب میبایست تحقیقات بیشتری میکردید

حالا گذشته در گذشته و تصمیم تصمیم شماست ولی حتما بهتره شخصا خودتون با دکتر ایشان تماس بگیرید و از ایشون شخصا بپرسید عوارض و عواقب این تصادف و در صد بهبودی رو و سپس با توجه به

آگاهی ها و اطلاعات تصمیم بگیرید .

فقط لطفا تا رسیدن به نتیجه از باردار شدن خودداری فرمائید

با آرزوی بهترینها

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

12. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)