نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: هرکار میکنم نمیتونم این مشکل رو حل کنم!

2932
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35860
    تشکـر
    8
    تشکر شده 6 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

هرکار میکنم نمیتونم این مشکل رو حل کنم!

سلام
    من یه مشکل با نامزدم دارم که نمیدونم مشکل من هست یا اون!
    مشکل اینه که مثلا ما الان داریم توی تلگرام حرف میزنیم بعد ایشون غیب میشه یهو! بعد میگذره تا اینکه فردا ظهر میاد میگه سلام! صبح بخیر!
    بعد من بهش میگم اولا الان ظهر هست. ثانیا دیشب چرا غیب شدی؟
    میگه خوابم برد!

بعد در همین حین که داریم حرف میزنیم یهو ممکنه بره و شب برگرده! یعنی وسط حرف زدن یهو غیب میشه و میره شب میاد.
    توی این مدت هم نه جواب تلفن میده. نه جواب پیامک میده. نه تلگرام.
    بعد میگه سایلنت بودم.
    یا مامانم صدام کرد و دستم بند شد. بعدشم سردرد داشتم اصلا نفهمیدم چطور خوابم برد!

کلا طوری رفتار میکنه که انگار من برای جکم سرگرمی دارم و میره با زندگیش میرسه و هروقت همه کارهاشو کرد و بیکار شد میاد ۲تا پیام توی تلگرام برا من میفرسته!
    و هروقت این جمله رو بهش میگم شدیدا بهش برمیخوره!! و میگه متاسفم که درباره من چنین فکری میکنی!! من که دلیل غیب شدن هربارمو بهت میگم و توضیح میدم و .........

خلاصه اعصابمو خورد کرده! و همین موضوع بارها و بارها باعث دعوای ما شده. که همیشه من قهر کردم و اون منت کشیده و آشتی کرده. ولی چند روز بعد بازم همین آش و همین کاسه!
    اینم بگم که ما دوست اینترنتی نیستیم و خواستگاری رفتیم و تقریبا همه چیز تمومه! ولی عقد رسمی نیستیم هنوز .

الان واقعا شک کردم که آیا این ازدواج درسته یا نه؟
    من آدمی هستم که درونگرا هستم و با هیچکس درد و دل نمیکنم. و هیچکس از رازهای زندگی من خبر نداره. ولی مثل همه ی انسانهای دیگه نیاز به حرف زدن دارم. نیاز به توجه دیدن. و برای همین سعی کردم همه ی این نیاز رو توی یک نفر خلاصه کنم و اونم همسر آیندم باشه. ولی متاسفانه حس میکنم اونقدری که توقع داشتم بهم توجه نمیشه! یا بهتره بگم اونقدری که من فکر میکنم به اون توجه میکنم ، اون به من نمیکنه و تعادل برقرار نمیشه!

و الان از این میترسم که همین مسئله باعث بشه کل عمرم بسوزم! و یا آخرش طلاق بگیرم. یا برم سراغ کس دیگه! چون من این قضیه رو توی رفتار پدر و مادرم هم دیدم! مادر من ۴تا خواهر داره که همه ی زندگیش همون ۴تا هستن. و تقریبا به پدرم هیچ توجهی نداره. یعنی درواقع توجهی که باید داشته باشه نداره. انگار ۲تا همکلاسی هستن توی کلاس خونه! انگار هیچ نیازی به پدرم نداره! چون درواقع همه ی نیازهای عاطفیشو با خواهراش برآورده میکنه!

الان منم میترسم زندگیم بشه عین بابام. واقعا هیچ چیز خاصی از همسرش ندید که بشه اسمشو گذاشت عشق. یه زندگی خیلی کلاسیک و رسمی. انگار مادرم فقط ازدواج کرده چون کاری بوده که باید میکرده! عین مدرسه که همه ما میریم. چه دلمون بخواد چه نخواد! یا حتی دانشگاه رفتن برای خیلیا الان اینطوری شده.

بارها و بارها بهش گفتم من از این رفتارت بدم میاد. حداقل اگر قراره وسط حرف زدن بری، بگو که من دارم میرم! که آدم الاف منتظر نشینه!
    و یا مثلا اگر قراره یک روز مهمونی بری یا جای خاصی بری که اینترنت یا موبایل نداری، خب قبلش بگو من فلان روز یا فلان شب نیستم! یهو ۲۴ ساعت غیب نشو!
    یا مثلا وقتی باهاش تماس میگیرم اکثرا سایلنته. و بعد چند ساعت جواب میده.

شاید به نظر مشکل خیلی خنده دار و مسخره ای باشه. ولی چون فعلا راه دسترسی اصلیمون اینترنت و چت کردنه (چون میگه تو خونه راحت نیستم و نمیتونم با تلفن حرف بزنم) و اونم اینکارا رو میکنه، آدم حس میکنه ارزش خاصی برای اون طرف مقابل نداره و بعدا توی زندگی هم ممکنه همینطوری نادیده گرفته بشه! خصوصا که ۱۰۰ بار تا الان بهش گفتم ولی فایده نداشته و هربار یک بهانه میاره و میگه نتونستم جوابتو بدم!

برای همین ۲ روزه کلا بهش گفتم پیام نده چون جوابتو نمیدم و حتی ممکنه یه چیز بدی بهت بگم! اونم پیام نداده
    الان دارم فکر میکنم آخرین این بازی چی قراره بشه و واقعا رفتار درست چیه؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : هرکار میکنم نمیتونم این مشکل رو حل کنم!

سلام دوست عزیز، خوش اومدین به سایت
    به نظر من این رفتار نامزد شما منطقی و درست نیست و خیلی قابل تامله و لازمه قبل از اقدام بعدیتون برای ادامه ی این رابطه خیلی دقت کنید
    اینطور که شما توضیح دادید خب هر کسی باشه ناراحت میشه
    حالا یه بار یا دوبار که ممکنه آدم کار ناگهانی براش پیش بیاد یا نتش قطع بشه این مسئله ای نیست، البته بعدش هم در اولین فرصت باید ابراز بشه
    ولی این ارتباط به این شکل مسئله ساز هست و نیازه که مورد بررسی قرار بگیره که ریشه یابی و بعد حل بشه
    میگن شیرین ترین دوران عمر آدم ایام نامزدی هست، حال اردسته شما هنوز عقد نیستین ولی خب به هرحال آدم احساس داره و یکی از مهمترین اصول اخلاقی انسان احترام هست
    آدم وقتی با کسی حرف بزنه حالا یا با پیام یا تو شبکه های مجازی میتونه وقتی میخواد بره بگه که نمیتونه بمونه و یا قرار بعدی رو تعیین کنه بعد بره که طرف مقابل بلاتکلیف و سرگردون نباشه
    حالا دوست آدم هم باشه خب طبیعیه آدم احساس میکنه طرف مقابلش بهش بی توجهی میکنه و به نوعی بی احترامی محسوب میشه
    به خصوص اینکه رابطه ی نامزدی باشه
    به نظرم بهتره با ایشون جدی حرف بزنید و ببینید دلیل این رفتارهاشون چیه
    شاید زیاد مایل به این رابطه و ازدواج نیستن
    البته این ها حدس و نظر من هست
    چون آدم وقتی کسی رو دوست داشته باشه موقع حرف زدن باهاش هیمنجوری نمیذاره بره اونم همیشه..!
    بهشون بگید که این رفتارشون درست نیست و ازشون دلیل منطقی بخواید و اینکه ببینید تو همه ی روابطشون اینجوری هستن یا فقط با شما این شکلی برخورد میکنن
    یکی از دوستای من هم رفتارشون مثل نامزد شماست البته نه همیشه
    مثلا وسط حرف زدن یهویی غیبش میزنه بعد روز بعد هم چیزی نمیگه یا اگه یادش بیفته میگه خوابم برده بود یا یادم رفت یا سرم شلوغ بود
    من هم بارها بهش گفتم این رفتارت رو اصلاح کن چون به خاطر تو چند دیقه صبر میکنم و نگران هم میشم که مبادا اتفاقی برات افتاده باشه
    حالا چند روز پیش تو تلگرام حرف میزدیم من نتم قطع شد و بعد کاری برام پیش اومد منتظر بودم کارم تموم شه برم بهش پیام بدم
    دیدم به گوشیم پیام داد گفت وسط حرف نرو! منم گفتم نتم قطع شده بود ولی خب تو همیشه اینجوری هستی!
    بعضی ها متاسفانه اینجوری هستن تو روابطشون
    باید بررسی کنید ببینید علت چی هست
    اگه هم دیدین حل نشد بهتره به یه مشاور مراجعه کنید که دقیق تر بتونه بررسی کنه.
    خودتون هم که زندگی والدینتون رو دیدین درک میکنید بی توجهی همسر تو زندگی چقدر آزار دهنده است
    پس خیلی جدی پیگیر این قضیه باشید و تا حل نشدنش عقد نکنید.
    این ها نظر من بود، مشاوران و بقیه ی دوستان هم میان تاپیکتون رو راهنمایی میکنن.
    موفق باشین.

3. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : هرکار میکنم نمیتونم این مشکل رو حل کنم!

نقل قول نوشته اصلی توسط asil_mard نمایش پست ها
    سلام
    من یه مشکل با نامزدم دارم که نمیدونم مشکل من هست یا اون!
    مشکل اینه که مثلا ما الان داریم توی تلگرام حرف میزنیم بعد ایشون غیب میشه یهو! بعد میگذره تا اینکه فردا ظهر میاد میگه سلام! صبح بخیر!
    بعد من بهش میگم اولا الان ظهر هست. ثانیا دیشب چرا غیب شدی؟
    میگه خوابم برد!
    سلام

رفتار ایشون اصلا شایسته نیست

نه اینکه چون شما نامزدش هستی، نه!

کلا درست نیست آدم کسی رو معطل کنه یا وسط حرف زدنش بره

میتونه با یه معذرت خواهی ساده بگه که فعلا کار دارم خودم باهات تماس میگیرم

ولی جدای از این به عنوان نامزد واقعا آدم بهش برمیخوره اینجوری رفتارها رو میبینه

ببینین این چیزی نیست که فقط من بگم...اکثر آدما توافق دارن که این طرز برخورد حتی با یه دوست غیر صمیمی هم درست نیست

من خودم برام پیش اومده که نتم قطع شده باشه به دوستم از خطم پیام دادم که نتم قطع شده و بعدا جوابت رو میدم

الان رفتار ایشون طبیعی و درست نیست

اگه احترام شما حفظ نمیشه باید با احتیاط بیشتری پیش برید چون اساس رابطه اعتماد و احترام متقابل هست

بهتره قبل از اقدام جدی مشاوره ی حضوری برید حتما

5. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)