نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: همسرم ایرادگیر و بی اعتقاد

1212
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25220
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسرم ایرادگیر و بی اعتقاد

به نام خدا
    حدود 4 سال است که ازدواج کرده ام و یک فرزند کوچک دارم. همسر بنده فردی ب سیار ایرادگیر و تلخ زبان است و اصلا مراعات حال من را نمی کند یعنی به راحتی هرچه می خواهد به من و خانواده ی من توهین میکند ایراد میگیرد، مسخره میکند، لقب میدهد، اعتقاد دارد که مرد هیچ وظیفه ای در قبال خانواده ی زن خود ن دارد اما عروس بر عکس است . رفتارهایش کاملا توهین امیز است هرگز از کلمات محبت امیز استفاده نمی کند اصولا فقط دوست دارد ایراد بگیرد . البته اخلاق کل خانواده شان همینطور است. برای زن خرج نمیکند و متاسفانه بسیار دروغگو ، خودخواه ، خودرای ، مغرور و از خود راضی است . ب ه مسائل دینی هم اصلا پابند نیست یعنی حتی نماز هم نمی خواند همه این مسائل در صورتی است که ایشان در دوره اشنایی خود را فردی مقید به مسائل دینی و ..... نشان داد و الان کاملا خلاف حرفهای خود رفتار میکند .دیگر از دست او و کارها و بی مهری ها و بی دینی اش خسته شده ام. خانواده من خانواده ای بسیار معتقد به مسائل دینی و اخلاقی هستند و ما هیچ تناسبی در هیچ زمینه ای با هم نداریم . ایشان به راحتی به اعتقادات من توهین می کنند و حتی همه ی خانواده ام را زیر سوال میبرند و مسخره میکنند وقتی هم می گویم خواب چرا از همان اول راستش را نگفتی ، چرا به دروغ خود را شخصی دیگر جا زدی می گوید راه باز است برو خانه ی پدرت .

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : همسرم ایرادگیر و تلخ زبان و بی اعتقاد به مسائل دینی است.

گاهي وقتها سخت گيري ميتونه جوابگو باشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23006
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همسرم ایرادگیر و تلخ زبان و بی اعتقاد به مسائل دینی است.

هسر شما نیاز به مشاوره داره.با توجه به اینکه خانوادش هم همین اخلاق رو دارند.و در واقع این رفتارها در او نهادینه شده.09366401949 ماره یک مشاور خوب که مشاوره هاش هم تلفنیه.موفق باشید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : همسرم ایرادگیر و بی اعتقاد

نقل قول نوشته اصلی توسط aman110 نمایش پست ها
    به نام خدا
    حدود 4 سال است که ازدواج کرده ام و یک فرزند کوچک دارم. همسر بنده فردی ب سیار ایرادگیر و تلخ زبان است و اصلا مراعات حال من را نمی کند یعنی به راحتی هرچه می خواهد به من و خانواده ی من توهین میکند ایراد میگیرد، مسخره میکند، لقب میدهد، اعتقاد دارد که مرد هیچ وظیفه ای در قبال خانواده ی زن خود ن دارد اما عروس بر عکس است . رفتارهایش کاملا توهین امیز است هرگز از کلمات محبت امیز استفاده نمی کند اصولا فقط دوست دارد ایراد بگیرد . البته اخلاق کل خانواده شان همینطور است. برای زن خرج نمیکند و متاسفانه بسیار دروغگو ، خودخواه ، خودرای ، مغرور و از خود راضی است . ب ه مسائل دینی هم اصلا پابند نیست یعنی حتی نماز هم نمی خواند همه این مسائل در صورتی است که ایشان در دوره اشنایی خود را فردی مقید به مسائل دینی و ..... نشان داد و الان کاملا خلاف حرفهای خود رفتار میکند .دیگر از دست او و کارها و بی مهری ها و بی دینی اش خسته شده ام. خانواده من خانواده ای بسیار معتقد به مسائل دینی و اخلاقی هستند و ما هیچ تناسبی در هیچ زمینه ای با هم نداریم . ایشان به راحتی به اعتقادات من توهین می کنند و حتی همه ی خانواده ام را زیر سوال میبرند و مسخره میکنند وقتی هم می گویم خواب چرا از همان اول راستش را نگفتی ، چرا به دروغ خود را شخصی دیگر جا زدی می گوید راه باز است برو خانه ی پدرت .
    دوست عزیز در وهله نخست خود شما باید مشاوره کنید چون در حال انفجار هستید

بعد مشاور راهکارهایی رو در برخورد با ایشون به شما آموزش میده و شما باید سعی کنید ایشون رو مجاب به مراجعه پیش مشاور کنید

مثلا" با این الفاظ که خیلی ناراحت هستید که چیزهای زیادی در زندگی وجود داره که ناراحتت میکنه

و خیلی متاسفید که نمیتونید کاری برای آرامشش انجام بدید و به آرامی ایشون رو راضی به مراجعه کنید

و گرنه اگر تمایلی در ایشون برای تغییر نباشه تلاش شما و هر متخصصی بی فایده است و شما باید تصمیم سختی رو در زندگی خودتون بگیرید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25220
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : همسرم ایرادگیر و بی اعتقاد

با تشکر از همه عزیزانی که به سوال من جواب دادند.
    من در واقع میخوام بدونم با این شرایط خودم باید چه روشی رو پیش بگیرم که زندگی شادتری داشته باشم و بتونم فرزند یا فرزندانم رو به خوبی تربیت کنم. امید چندانی به تغییر ایشان ندارم . همسر بنده به هیچ عنوان حاضر به مراجعه به نزد مشاور نیستند و اصلا انها را قبول ندارند . راحت بگویم هیچ کسی که مخالف ایشان سخن بگوید قبول ندارند .البته خانواده ایشان از نظر مالی وضعیت خوبی دارند شاید یکی از دلایل غرور خانوادگیشان همین باشد.بنده را هم نزد مشاور نمی برند و در صورتیکه بفهمند با مشاور در ارتباط بودم انگ دیوانه بودن و......را به بنده و خانواده ام مید هند .
    گاهی اوقات احساس میکنم شاید مشکل از من است نمی توانم نزد مشاور بروم . هزینه تلفن منزل هم اگر زیاد بشود گرفتار میشوم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)