نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: همسر بداخلاق

713
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21334
    تشکـر
    41
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    9

همسر بداخلاق

سلام..من واقعا نمیدونم اینجا رو پیدا نمیکردم چیکار میخواستم بکنم
    بیشتر مشکلات زناشویی که خوندم..تقریبا یکی بود حداقل نقاط مشترک زیادی با مشکل من داشت..من الان نمیدونم برای رفع مشکلم باید پیش روانشناس برم یا زوج درمانی ولی اینو میدونم که از مشاوره نتیجه‌ای نگرفتم..اگر اجازه بدید یه تفکیک کلی بکنم..
    مشکل من با همسرم..خودخواه بودنش..پرتوقع..دهن لق..خیلی ساده لوح..بی منطق..بد دهن و عصبی و اینکه حساب و کتاب دستش نیست و مراعات نمیکنه..که هر کدوم از اینها منو خیلی عصبانی میکنه چون به نظرم جز اصول زندگیه..و اما موقعی که من عصبانی میشم لجبازی میکنم و غر میزنم..نگید که عصبانی نشو چون نمیشه..
    اگه لطف کنید یه پزشک یا مرکز زوج درمانی که البته نمیدونم کدومش بهتر میتونه کمکم کنه بهم معرفی کنید ممنون میشم..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : همسر بداخلاق

دوست عزیز باید واقعیت و بپذیرید چون تا همسر شما تمایلی به تغییر نداشته باشه

مسلماشما نمیتونید انتظاری که دارید و مشاهده کنید....

همسر شما اخلاقش فعلا همینی که میبینید و تغییر نخواهد کرد و در زندگی مشترک نیاز به گذشت دارید

همونطور که در دین هم بهش اشاره شده که باید زن و شوهر نسبت به هم گذشت و رفعت داشته باشند

به همین خاطر شما در زمانی مناسب با ایشون صحبت کنید و مواضع خودتون رو قاطع بیان کنید

و به ایشون وقت بدید تا فکر کنه و به شما بگه میخواد در زندگی چه رفتاری رو در پیش بگیره

و در نهایت باید با مشاوری مجرب در این مورد مشورت کنید

شماره های مورد نظر در اول سایت قرار داده شده
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد