نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: همسر بد دهن و بد اخلاق

1520
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16205
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy همسر بد دهن و بد اخلاق

درود و سلام بر شما,
    امیدوارم که خوش حال باشید و از زندگی لذت ببرید.

هفت سال پیش با خانمی که الان همسرم هست آشنا شدم, هر دو وبلاگ نویس بودیم و وبلاگ مسبب آشنایی. من ۲۷ سالم بود و او ۲۲ سالش.
    اون زمان چند سالی بود که برای ادامه تحصیل به خارج از ایران اومده بودم و واقعا قصدی برای ازدواج نداشتم, اما دوستی و آشنایی و تشابه عقاید و افکار من رو سوق داد به این سمت که علی رغم مخالفت خانواده ها به دلایل مختلف و خصوصا تفاوت ها, ازدواج کنیم. خانواده ها مخالف بودن اما بسیار زود همراه شدن, رابطه من با خانوادش بسیار خوب و دوستانه ست و هیچ مشکلی از طرف خانواده ها نداشتیم. در این چند سال هم یه مرتبه خانواده هامون اعتراض و دخالتی نداشتن.
    تصور من از زندگی یک زندگی با آرامش و تا اندازی روشن فکرانه به دور از بسیاری از اتفاقات بدوی و خسته کننده زندگی های دیگران بود, اما خیلی زود به این نتیجه رسیدم که بسیاری از حرف ها و چیز هایی که در دوره دوستی مون می گفت, حقیقت نداشتن و یک زندگی بسیار مصرفی و معمولی را شروع کردیم. ... نمی خوام در مورد این مسیله صحبت کنم که الان دیگه حل شده و تا اندازه ای کنار اومدم، فکر نمیکنم که بهم دروغ گفته باشه, صرفا متوجه نبود که چیزایی که داره میگه و تکرار افکار من, چیز راحتی نیست. در هر صورت زندگیمون رو شروع کردیم, درس من هم تموم شده بود و مشغول به کار شدم و در اروپا موندگار شدیم.
    خیلی زود متوجه شدم که هر چقدر من نسبت به خانواده اون مثبت و دوستانه رفتار میکنم, او بسیار منفیه و از هر فرصت استفاده میکنه واسه توهین و دعوا.

من فکر میکنم که این تصور را داره که خانواده پدرش به مادرش ظلم کرده و از همه خانواده های "شوهر" کلا متنفره, در کل این پنج سال ده روز در کنار خانواده من نبوده اما ده ها ماه در مورد اونها حرف زده, ابتدا صرفا تفسیر میکرد و نظر میداد, کم کم فحش و توهین را شروع کرد, در مورد پدرم, مادرم, برادرم و همسرشون, چرا مامانم این جوری, چرا داداشم بچه دار شده, چرا زن داداشم دیکه سرکار نمیره, اینها خیلی ساده شدش هستن, بسیار رکیک و زشت, کلماتی که استفاده میکنه که من حتا از پسر ها هم نشنیدم و واسم جالبه که بدونم از کجا یاد میگیره. خونسردی من و واکنش نشون ندادن ها به حرف های زشتش سبب شده که هر روز وقیح تر از قبل هم بشه, متاسفانه نسبت به دیگران هم همین مشکل را داره, تقریبا هیچ دوستی حقیقی نداره, همه دوستان نزدیکش مجازی هستن و کسانی که از طریق اینترنت باهاشون دوسته, هر کس بهش نزدیک میشه, بعد از مدتی رابطش خراب میشه و خیلی زود فاصله میگیره, قدرته دافعش خیلی زیاد تر از جاذبه اش هست.

من یک آدم خونسرد هستم, میشه گفت که واسم بسیار مهمه که وقتی عصبانی هستم, حرفی نزنم که بعدا پشیمون بشم, اما متاسفانه در مورد همسرم کاملا بر عکسه, به جز حرف های زشت و رکیک، چندین بار هم بهم حمله کرده و یا وسیله به طرفم انداخته, موبایل, ظرف و ظروف, لیوان و ... وقتی که عصبانیت ش فروکش میکنه, انگار نه انگار که چه کرده, واقعن نمیدونم باید چه کنم,

یک مرتبه جریان را به مادرش گفتم, ناراحت شد و گفت که اینطوری نبوده و احتمالا به دلیل دوری از خانوده اینطوری شده, و گفت که باهاش صحبت میکنه, اما اگر هم صحبتی کرد، هیچ فایده ای نداشته.
    یک بار هم که پدر و مادرش مهمان ما بودن, سعی کردم موضوع را مطرح کنم, شاید کمکی بشه, اما شاکی شد و اصلا اجازه نداد که حرف بزنیم,

به زودی سفری چند هفته ای به ایران خواهیم داشت, با خودم فکر میکنم که پیش یک مشاور بریم, اما اولا نمیدونم چطوری با خودش مطرح کنم و دوم این که مشاور خوب نمیشناسم, میشه در این دو زمینه راهنمیایم کنید ؟ آیا باید به خانوادش در مورد رفتارش بگم ؟ چه کار هایی میشه انجام داد,

پیشاپیش سپاس از راهنمایی ها تون
    ویرایش توسط pishavar : 05-15-2015 در ساعت 08:25 PM

2. 2 کاربران زیر از pishavar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : همسر بد دهن و بد اخلاق

نقل قول نوشته اصلی توسط pishavar نمایش پست ها
    درود و سلام بر شما,
    امیدوارم که خوش حال باشد و از زندگی لذت ببرید.
    به زودی سفری چند هفته ای به ایران خواهیم داشت, با خودم فکر میکنم که پیش یک مشاور بریم, اما اولا نمیدونم چطوری با خودش مطرح کنم و دوم این که مشاور خوب نمیشناسم, میشه در این دو زمینه راهنمیایم کنید ؟ آیا باید به خانوادش در مورد رفتارش بگم ؟ چه کار هایی میشه انجام داد,
    پیشاپیش سپاس از راهنمایی ها تون

فرد ذاتا ناسزاگو و بد دهان وجود ندارد؛ یعنی مشکل همسر شما یک مشکل اکتسابی است.

البته افرادی که هیجان خشم و احساس تهدید را بیشتر تجربه می کنند، طبیعتا بیشتر در معرض اکتساب چنین رفتارهای اشتباهی هستند.

اما فردی وجود ندارد که در مورد وی بتوان گفت بد دهان است و هیچ کاری هم نمی شود کرد! همسر شما این عادت را آموخته است.

احتمالا در محیط خانه پدری او، در محیط تحصیلی و یا در بین دوستانش فرد یا افرادی وجود داشته اند که این عادت را به همسر شما منتقل کرده اند.

نکته اول در زمینه بددهانی و ناسزاگویی، نتایج این رفتار است.

فرد بددهان می تواند به راحتی دیگران را تحت تاثیر قرار دهد و بترساند. وی گاه با بددهانی خود را محق جلوه می دهد و مزایایی کسب می کند.

از سوی دیگر برخی افراد با بددهانی و دشنام دادن احساس بزرگ شدن و بلوغ می کنند.

در برخی طبقات اجتماعی، مشاغل و گروه های خاص نیز استفاده از الفاظ زشت و بددهانی نشان دهنده عضویت فرد در آن گروه است

و افرادی که در چنین گروه ها و طبقاتی عضویت دارند اگر از الفاظ زشت رایج درگروه استفاده نکنند کم کم طرد می‌شوند.راه های غلبه بر این عادت چنین است:

۱- قطع مزایای بددهانی:
    مسئولیت اجرای این امر به عهده شماست. شما باید از خودتان سوال کنید همسر من با بددهنی چه مزایایی کسب می کند؟ تخلیه خشم؟ تاثیر گذاشتن بر من و بچه ها تا به میل وی رفتار کنیم؟ ترساندن دیگران؟ انجام ندادن برخی وظایف؟ و یا اجبار دیگران به پذیرفتن عقاید خود؟ شما باید مزایای بددهانی همسرتان را شناسایی و تا حد امکان آن را قطع کنید.

۲- تقویت رفتارهای متضاد:
    همسر شما در لحظات خاصی بددهانی و ناسزاگویی می کند. حتما لحظاتی، هرچند کم، وجود دارد که او به هنجار سخن می گوید و از الفاظ زیبا استفاده می کند. عکس العمل شما در چنین لحظاتی بسیار مهم است. اگر در هر شرایطی همسر شما زیبا سخن گفت یا از الفاظ درست استفاده کرد باید به شیوه مثبت پاسخ دهید. باید به گونه ای عمل کنید که وی تشویق به ادامه این رفتارها شود. شما باید لحظاتی را که وی زیبا سخن می گوید به رسمیت بشناسید و او را تشویق کنید و از زخم زبان یا انتقام گرفتن در این لحظات بپرهیزید.

۳- قطع یا کم کردن رابطه با افراد بددهان:
    اگر همسر شما همکاران، دوستان و یا اقوام ناسزاگو و بددهانی دارد باید تلاش کنید رابطه و رفت و آمد با آن ها را کم کنید. در تمامی رفتارهای اجتماعی الگوبرداری و مشاهده نقش مهمی در یادگیری و تقلید دارد.

۴- در نهایت سعی کنید شما زیبا سخن بگویید. از خودتان بپرسید:
    آیا خودم موقع رانندگی، خستگی شدید بعد از کار یا تماشای فوتبال از الفاظ زشت استفاده نمی کنم؟ آیا هرگز با همسرم مقابله به مثل نمی کنم؟ اگر شما به عنوان همسر زیبایی کلام را حفظ کنید، به همسر و کودکان تان معیار مناسبی برای مقایسه رفتارها می دهید تا بتوانند انتخاب کنند.

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864

http://forum.moshaver.co/f116/%D8%A2...B4%DA%A9-6827/
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام pishavar
    خواستم ی مسئله یی رو واسه شما عنوان کنم
    البته دوستای گلم اینجا ب دل نگیرین ، و پیشاپیش از خانوما عذر خواهی میکنم
    متاسفانه سبک جدید ازدواج دخترای ایرانی این مدلی هست
    اول با شرایط طرف مقابلشون کاملا سازگاری دارن و خودشون رو مث طرف مقابلشون میدونن(بعبارتی پسر رو گول میزنن) بعد اینکه ازدواج صورت گرفت و ب رسمیت شناخته شد دیگه اون حرفای قبل از ازدواج رو کنار میذارن و دقیقا دنبال خواسته های شخصی خود و صد البته خونواده های پدری و مادریشون هستن
    این نمونه بارها و بارها تکرار شده
    حتی من مشکل یکی از دوستانمو مطرح کردم ک دقیقا اونا هم با همچین خانومی مواجه شده بودن
    اینا اصولا میخوان ب اهدافشون برسن
    و با داد و هوار راه انداختن ترس و رعب رو واسه طرف مقابلشون ایجاد میکنن ک ب هدفشون برسن
    دست این مدل آدما کاملا روو شده
    و ایشون دارن از شما سواستفاده میکنن
    و این کاملا با حرفایی ک شما بیان کردین و نوع ارتباطش با خونواده ی شما و خونواده ی خودش کاملا مشخص
    و با این حرفا دقیقا میخواد اون ارتباط کمی ک حتی با خونواده ی پدری رو دارین قطع کنه
    و کم کم شما رو تحت سلطه ی خودش قرار بده
    تا جایی ک از خونواده ی پدریتون ی غول بسازه(عذر میخوام)
    شما باید ب داد و هواراشون بی اعتنا باشین و کارخودتون رو انجام بدین
    دلیلی نداره خونه ی پدرتون نرین چون خانوم شما راضی نیست
    پس شما هم خونه ی پدری ایشون نرین و ارتباط نداشه باشین
    بعدشم ایشون خانم شماست و یکی از وظایفش هست ک ب شما و خونواده ی پدریتون احترام بذاره (گفتم وظیفه)
    رفتارتون رو باید کاملا عکس کنین
    قطعا میترسن ازین رفتارتون و با این قضیه کنار میان
    اینم بگم حرف زدن شما با مادر یا پدر ایشون بی فایده ست، اصولا این دخترا رو مادراشون مدیریت میکنن
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

6. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16205
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    فرد ذاتا ناسزاگو و بد دهان وجود ندارد؛ یعنی مشکل همسر شما یک مشکل اکتسابی است.

البته افرادی که هیجان خشم و احساس تهدید را بیشتر تجربه می کنند، طبیعتا بیشتر در معرض اکتساب چنین رفتارهای اشتباهی هستند.

اما فردی وجود ندارد که در مورد وی بتوان گفت بد دهان است و هیچ کاری هم نمی شود کرد! همسر شما این عادت را آموخته است.

احتمالا در محیط خانه پدری او، در محیط تحصیلی و یا در بین دوستانش فرد یا افرادی وجود داشته اند که این عادت را به همسر شما منتقل کرده اند.

نکته اول در زمینه بددهانی و ناسزاگویی، نتایج این رفتار است.

فرد بددهان می تواند به راحتی دیگران را تحت تاثیر قرار دهد و بترساند. وی گاه با بددهانی خود را محق جلوه می دهد و مزایایی کسب می کند.

از سوی دیگر برخی افراد با بددهانی و دشنام دادن احساس بزرگ شدن و بلوغ می کنند.

در برخی طبقات اجتماعی، مشاغل و گروه های خاص نیز استفاده از الفاظ زشت و بددهانی نشان دهنده عضویت فرد در آن گروه است

و افرادی که در چنین گروه ها و طبقاتی عضویت دارند اگر از الفاظ زشت رایج درگروه استفاده نکنند کم کم طرد می‌شوند.راه های غلبه بر این عادت چنین است:

۱- قطع مزایای بددهانی:
    مسئولیت اجرای این امر به عهده شماست. شما باید از خودتان سوال کنید همسر من با بددهنی چه مزایایی کسب می کند؟ تخلیه خشم؟ تاثیر گذاشتن بر من و بچه ها تا به میل وی رفتار کنیم؟ ترساندن دیگران؟ انجام ندادن برخی وظایف؟ و یا اجبار دیگران به پذیرفتن عقاید خود؟ شما باید مزایای بددهانی همسرتان را شناسایی و تا حد امکان آن را قطع کنید.

۲- تقویت رفتارهای متضاد:
    همسر شما در لحظات خاصی بددهانی و ناسزاگویی می کند. حتما لحظاتی، هرچند کم، وجود دارد که او به هنجار سخن می گوید و از الفاظ زیبا استفاده می کند. عکس العمل شما در چنین لحظاتی بسیار مهم است. اگر در هر شرایطی همسر شما زیبا سخن گفت یا از الفاظ درست استفاده کرد باید به شیوه مثبت پاسخ دهید. باید به گونه ای عمل کنید که وی تشویق به ادامه این رفتارها شود. شما باید لحظاتی را که وی زیبا سخن می گوید به رسمیت بشناسید و او را تشویق کنید و از زخم زبان یا انتقام گرفتن در این لحظات بپرهیزید.

۳- قطع یا کم کردن رابطه با افراد بددهان:
    اگر همسر شما همکاران، دوستان و یا اقوام ناسزاگو و بددهانی دارد باید تلاش کنید رابطه و رفت و آمد با آن ها را کم کنید. در تمامی رفتارهای اجتماعی الگوبرداری و مشاهده نقش مهمی در یادگیری و تقلید دارد.

۴- در نهایت سعی کنید شما زیبا سخن بگویید. از خودتان بپرسید:
    آیا خودم موقع رانندگی، خستگی شدید بعد از کار یا تماشای فوتبال از الفاظ زشت استفاده نمی کنم؟ آیا هرگز با همسرم مقابله به مثل نمی کنم؟ اگر شما به عنوان همسر زیبایی کلام را حفظ کنید، به همسر و کودکان تان معیار مناسبی برای مقایسه رفتارها می دهید تا بتوانند انتخاب کنند.

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864

http://forum.moshaver.co/f116/%D8%A2...B4%DA%A9-6827/
    ممنون فرخ عزیز از توضیحات جالب و نکته هایی که باید کردید
    کاملا با شما موافقم که ناسزا گویی اکتسابی ست, نکته ای که من در مورد همسرم متوجه شدم این ناسزا گویی ارتباطی با خانواده اش نداره و متاسفانه به دوران دانشجویی و جدیدا در اینترنت مرتبط هست, سعی که من داشتم این بوده که در جریان باشه که دلیل بد اخلاقی و ناسزا گویی نمیتونه نتیجه ای به دست بیاره اما نمیتونم بگم که صد درصد موفق بودم, کاملا مشخس هست که گاهی واسه کم کردن استرس و شرایط زندگی کوتاه اومدم و حتا با کاری موافق نبودم ولی انجام دادم.
    کمی طول کشید تا به این نتیجه برسم که اگر مساله ای به نظرم اشتباهه صرفا به دلیل دوست داشتن و علاقه انجام ندم و در همین مدت هم اشتباهاتی شد.

از راهنمایی ها استفاده میکنم اما متاسفانه قطع ارتباط با اینترنت و منبع امکان پذیر نیست ولی سعی میکنم که از باقی راهنمایی ها استفاده کنم و با مشاورین که معرفی کردید, حتما تماس میگیرم.

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16205
    تشکـر
    2
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگل1 نمایش پست ها
    سلام pishavar
    خواستم ی مسئله یی رو واسه شما عنوان کنم
    البته دوستای گلم اینجا ب دل نگیرین ، و پیشاپیش از خانوما عذر خواهی میکنم
    متاسفانه سبک جدید ازدواج دخترای ایرانی این مدلی هست
    اول با شرایط طرف مقابلشون کاملا سازگاری دارن و خودشون رو مث طرف مقابلشون میدونن(بعبارتی پسر رو گول میزنن) بعد اینکه ازدواج صورت گرفت و ب رسمیت شناخته شد دیگه اون حرفای قبل از ازدواج رو کنار میذارن و دقیقا دنبال خواسته های شخصی خود و صد البته خونواده های پدری و مادریشون هستن
    این نمونه بارها و بارها تکرار شده
    حتی من مشکل یکی از دوستانمو مطرح کردم ک دقیقا اونا هم با همچین خانومی مواجه شده بودن
    اینا اصولا میخوان ب اهدافشون برسن
    و با داد و هوار راه انداختن ترس و رعب رو واسه طرف مقابلشون ایجاد میکنن ک ب هدفشون برسن
    دست این مدل آدما کاملا روو شده
    و ایشون دارن از شما سواستفاده میکنن
    و این کاملا با حرفایی ک شما بیان کردین و نوع ارتباطش با خونواده ی شما و خونواده ی خودش کاملا مشخص
    و با این حرفا دقیقا میخواد اون ارتباط کمی ک حتی با خونواده ی پدری رو دارین قطع کنه
    و کم کم شما رو تحت سلطه ی خودش قرار بده
    تا جایی ک از خونواده ی پدریتون ی غول بسازه(عذر میخوام)
    شما باید ب داد و هواراشون بی اعتنا باشین و کارخودتون رو انجام بدین
    دلیلی نداره خونه ی پدرتون نرین چون خانوم شما راضی نیست
    پس شما هم خونه ی پدری ایشون نرین و ارتباط نداشه باشین
    بعدشم ایشون خانم شماست و یکی از وظایفش هست ک ب شما و خونواده ی پدریتون احترام بذاره (گفتم وظیفه)
    رفتارتون رو باید کاملا عکس کنین
    قطعا میترسن ازین رفتارتون و با این قضیه کنار میان
    اینم بگم حرف زدن شما با مادر یا پدر ایشون بی فایده ست، اصولا این دخترا رو مادراشون مدیریت میکنن

سلام و مرسی واسه نظراتی که دادی.
    فکر میکنم که وقتی هدف کسی تنها ازدواج باشه, ممکنه که هر کاری که تو بیان کردی را انجام بده بدون این که به عواقبش فکر کنه, من این مساله را نشان از نادانی و جهل میدونم, نمیتونم بگم که همسر من از این روش استفاده کرد اما بدون شک اختلاف نظراتی داریم, از اون جایی که بیشتر حرف ها هم به صورت کیفی بیان میشه به راحتی میشه بعدا تغییرش داد و قبول نکرد. الان دیگه گیری رو اون مساله ندارم، چون راهی واسه اثباطش نیست و اون هم میتونه همین ادعا را در مورد من داشته باشه، کما این که در یک مساله داره. بارها دیدم که به دخترهای اطراقش توصیه هایی داره که از نظر من اشتباست، حتا دروغ یادشون میده، و میشه گفت عادت کرده و اصلا متوجه نیست که چقدر کارش غیر اخلاقی و نادرسته.

در مورد الان هم میشه گفت، درسته، کاملا یادگزفته که به جای صحبت منطقی و بحث، همش دعوا کنه، بجنگه و به نتایجی که می خواد برسه، عروسی، ماه عسل، خونه خریدن، ماشین، سفرهامون، همه و همه را با زور و دعوا به شیوه ای که دوست داشته انجام دادیم، و هر وقت من ازش خواستم که گوش بده تا روش بهتری داشته باشیم، زیر بار نمیره، روش ساده تری را یاد گرفته که مخرب هم هست.

در این پنج سال با تک تک اعضا خانوادش رابطه خوبی داشتم، از بچه شش ساله تا پسر عمو و دخترخاله و دایی و عمو و ... هر چی سفرم داشتیم با همین ها بوده، اما باز هم واسه دیدار چند روزه خانوادم، دعوا و جنگه، حمله و دعوا و بددهنی و فش... همین الانش هم از تک تک اعضا خانوادم غول ساخته، پنج ساله داره یه سری جمله و بدی در مورد خانوادم میگه و تکرار میکنه، از لحاظ شخصیتی من نمیتونم و نمی خوام مقابله به مثل کنم، دوست دارم که رابطه خوبم با خانوادش را ادامه بدم و اون هم با خانواده من رابطه خوبی داشته باشه، دوست دارم اگر خواسته ای داره، معقولانه و منطقی بحث کنه اما ... روز به روز شرایط بدتر میشه ... در مورد خانواده خودش هم تنها با یکی از عمو ها ارتباط دارند ولی با فامیل های دور مادری هم رقت و آمد دارند... تا اندازه ای میشه گفت بیشتر خانواده های ایرانی اینطوری هستن، اما این همه جنگ و دعوا و بددهنی و ... نمی دونم
    ویرایش توسط pishavar : 05-14-2015 در ساعت 09:45 PM

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    11

ن برادر عزیز من
    دخترای ایرانی فقط خود بین هستن، فقط خودشون و هدفشون و خونوادشون(پدر و مادر) رو میبینن والا غیر
    نمیخوام این جمله رو ب کار ببرم ، ولی شما رو ساده گیر آورده متاسفانه
    از محبت و حرمت شما داره سو استفاده میکنه
    فک میکنه شما متوجه رفتار و کار ایشون نیستین
    ببینین دختری ک ازدواج میکنه همنجوری ک پدر و مادر خودشو داره کنارشم پدر و مادر شوهرشم جز پدر و مادر خودش ب حاسب میاد
    حتی وقتی ی زوج از هم جدا بشن بازم ب پدر و مادر هم محرم هستن
    پس کارشون اشتباه و جز وظایفشون هست کب شما و خونواده ی پدری شما احترام بذاره
    امروز با خونواده ی شما داره بد برخورد میکنه
    فردا هم با خودتون بد میشه و قطعا این روند بدتر و بدتر میشه
    شما باید مقابله کنین با این وضعیت
    فقط داره از محبت و تک تک خوبیای شما سواستفاده میکنه
    من اینارو ب عینه دیدم و میبینم ،
    متاسفانه وضعیتی پیش اومده واسشون ک کار ب خودکشی و . . . رسیده
    امضای ایشان

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    11

نمیخوام راهنمایی اشتباهتون کنم ولی شنا واسه ی مدتی شده با خونواده ش سرد برخورد کنین
    اون داره از داد و هوار کشیدنش نتیجه میگیره
    هر چی فوش بیشتر بده و داد و هوار بیشتریراه بندازه بیشتر شما رو میتوسونه و بهتر ب هدفش میرسه
    امضای ایشان

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    میزان امتیاز
    11

امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد