نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: همسر بد رفتار

1365
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15608
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

همسر بد رفتار

سلام به همه
    من به ته خط زندگی مشترکم رسیدم و هرکاری هم کردم که به اینجا نرسه نتیجه نداد
    وای خدای من < ت منجلابی گیر کردم که نه راه پیش دارم نه راه پس
    یه بچه ی یک ساله دام که عاشقشم و این بچه یخاطر اذیت و آزاری که تو دوران بارداری از طرف شوهرم و خانوادش دیدم خیلی ناآرومه و همش گریه میکنه
    یک ساله از همه علایقم زدم تا بتونم به امیر علی ماهم و شوهر بداخلاقم رسیگی کنم و الان دیگه نمیکشم اگه با تمام مصیبت هایی که کشیدم حداقل همسرم <همسر و همراهم بود میتونستم تحمل کنم ااماااااااااااا..............
    نه میتونم بذارم برم و نه دیگه نای موندن دارم
    بخاطر پدر و مادرم که خیلی رنج کشیدن و نمی خوام منم بار خاطری باشم تو این ایام پیری ، نمی تونم برم و از طرف دیگه رفتاریهای همسرم رو هیج جوره نمیتونم هضم کنم
    هم خسیسه
    هم بداخلاقه
    هم بددهنه
    و خیلی از رذایل اخلاقی که من نمیتونم یه اخلاق خوب اون رو برای خودم تکرارا کنم تا حداقل دلگرم بشم بهش
    و در صورتی که پدر و برادر من فضایل اخلاقی زیادی دارن و تو یه خانواده ی اونطوری بزرگ شدم خیلی برام سخته تحمل مردی که هیچی از مرام و مردونگی نمی دونه
    هیچ ارزشی برای من قائل نیست و مدام جلوی جع منو خراب میکنه توهین میکنه به من
    و من بعد از همه تلاش ها دعواها و کتک خوردن ها دیگه تصمیم به سکوت گرفتم چون دیگه روحیه ای برای درستکردن زندگیم ندارم و همسر مرو دیگه اصلا دوست ندارم و همش با خودم دیگم چرا من
    چرا من
    چرا من

2. کاربران زیر از معصومه غمگین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6383
    تشکـر
    5,296
    تشکر شده 3,316 بار در 981 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : همسر بد رفتار

سلام.خوش اومدین به مشاور.

همسرتون از اول همینطوری بودن؟اگر نه اتفاقی افتاده که باعث این تغییر شده؟سن خودتون و همسرتون چقدر هست؟از چه طریق با هم آشنا شدید؟

4. 2 کاربران زیر از sr1494 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : همسر بد رفتار

نقل قول نوشته اصلی توسط معصومه غمگین نمایش پست ها
    سلام به همه
    من به ته خط زندگی مشترکم رسیدم و هرکاری هم کردم که به اینجا نرسه نتیجه نداد
    وای خدای من < ت منجلابی گیر کردم که نه راه پیش دارم نه راه پس
    یه بچه ی یک ساله دام که عاشقشم و این بچه یخاطر اذیت و آزاری که تو دوران بارداری از طرف شوهرم و خانوادش دیدم خیلی ناآرومه و همش گریه میکنه
    یک ساله از همه علایقم زدم تا بتونم به امیر علی ماهم و شوهر بداخلاقم رسیگی کنم و الان دیگه نمیکشم اگه با تمام مصیبت هایی که کشیدم حداقل همسرم <همسر و همراهم بود میتونستم تحمل کنم ااماااااااااااا..............
    نه میتونم بذارم برم و نه دیگه نای موندن دارم
    بخاطر پدر و مادرم که خیلی رنج کشیدن و نمی خوام منم بار خاطری باشم تو این ایام پیری ، نمی تونم برم و از طرف دیگه رفتاریهای همسرم رو هیج جوره نمیتونم هضم کنم
    هم خسیسه
    هم بداخلاقه
    هم بددهنه
    و خیلی از رذایل اخلاقی که من نمیتونم یه اخلاق خوب اون رو برای خودم تکرارا کنم تا حداقل دلگرم بشم بهش
    و در صورتی که پدر و برادر من فضایل اخلاقی زیادی دارن و تو یه خانواده ی اونطوری بزرگ شدم خیلی برام سخته تحمل مردی که هیچی از مرام و مردونگی نمی دونه
    هیچ ارزشی برای من قائل نیست و مدام جلوی جع منو خراب میکنه توهین میکنه به من
    و من بعد از همه تلاش ها دعواها و کتک خوردن ها دیگه تصمیم به سکوت گرفتم چون دیگه روحیه ای برای درستکردن زندگیم ندارم و همسر مرو دیگه اصلا دوست ندارم و همش با خودم دیگم چرا من
    چرا من
    چرا من
    دوست عزیز هر کسی خودش بهتر از دیگران میدونه که زندگیش در چه مرحله ای قرار داره

اینکه ما شمارو تشویق به موندن و یا جدایی کنیم ، فقط نظرات شخصی هر کدام از ماهاست

ولی وقتی محبت میتونه یک ببر وحشی رو رام کنه ، قطعا" روی یک انسان هم اثرگذار خواهد بود ...

به هر حال اول مشاوره کنید تا بتونید اگر قصد جدایی هم دارید قاطع و مصمم انجامش بدید

چون خانم ها به خاطر وابستگی که دارن در این موارد در شک و تردید هستند
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد