نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: همسر لجباز

1372
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5639
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Red face همسر لجباز

سلام ، من همسری لجباز و یکدنده دارم تا حدی که وقتی باهم دعوامون میشه و مقصر ایشون باشه طوری رفتار میکنه که انگار خودم مقصر هستم و اون داره بحق حرف می زنه من نمتونم حرفامو ثابت کنم البته این رو هم بگم جایی که من اشتباه کنم رو می پذیرم ولی دوباره برگردوندن این اقا به زندگی عادی خیلی سخته از یک مشکل کوچک یه کوه میسازه لطفا به من بگید چکار باید بکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : مشکل

راستش دوست عزیز تغییر اخلاق کسی که خودشم مایل نباشه خیلی سخته و گاها" باید بگم غیر ممکن...

خصوصا" اقایون که در این مورد تغییر نخواهند کرد چون تفکرشون اینه که مردانگی و غرور اجازه همچین حرکتی رو نخواهد داد ...

پس در این مورد باید با ایشون مدارا کنید و یا اگه تمایل پیدا کرد از این اخلاقش دست برداره ...

به مشاوره روانشناس مراجعه کنید تا بتونه راه کاری رو جلوی پای ایشون قرار بده ....

3. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5611
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر من برای تغییر دادن دیگران شاید لازم باشه گاهی ادمها خودشون تغییر کنند
    پیشنهاد من این که یه مدت کوتاه شاید سه ماه هر قضیه ای که اتفاق افتاد شما خودتون بگید که مقصر هستید حتی اگر کاملا طرفتون مقصر باشه و خودش هم به این اشتباه پی برده تا بعد از مدتی اولا اصلا برای مشکلاتتون دنبال مقصر نباشید دنبال راه حل باشید ودوما این که گذشت تو زندگیتون معنا پیدا کنه
    موفق باشید

5. کاربران زیر از خاتم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط مانیدا نمایش پست ها
    سلام ، من همسری لجباز و یکدنده دارم تا حدی که وقتی باهم دعوامون میشه و مقصر ایشون باشه طوری رفتار میکنه که انگار خودم مقصر هستم و اون داره بحق حرف می زنه من نمتونم حرفامو ثابت کنم البته این رو هم بگم جایی که من اشتباه کنم رو می پذیرم ولی دوباره برگردوندن این اقا به زندگی عادی خیلی سخته از یک مشکل کوچک یه کوه میسازه لطفا به من بگید چکار باید بکنم

راستش تو دنیا برای هر دردی درمانی هست ولی به قول امام معصوم علیه السلام اخلاق بد درد بی درمانه ...

و براش درمانی نیست ، خصوصا" برای افرادی که قبول ندارن چنین اخلاقی دارن ...

به هرحال این تصمیگیری باشماست که چه اقدامی بکنید ...

در ضمن وقتی که دعوا و بحثی پیش میاد فقط و فقط سر یک موضوع واحد بحث کنید و حرف رو به موضوعات دیگه نکشونید ...

در بحث کردن با اقایون از زدن حرفهای احساسی پرهیز کنید چون شدیدا" تحت تاثیر قرار میگیرن ...

به عکس بحث رو استدلالی بیان کنید چون آقایون در این نوع بحث ها کوتاه میان ....
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

7. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام. کسایی که لجبازن میخوان قدرت خودشون و به رخ بکش و ثابت کنن و شما باید به همسرتون ثابت کنید که در نظرتون فردی بسیار با منطق و قدرتمنده اگه این حس و تفکر و به همسرتون انتقال بدید دیگه همسرتون نیازی نمیبینه تو هر مسئله ای بخواد با لجبازی به شما ثابت کنه و البته ای زمان میبره و شما تو مدتی باید رو این مسئله تمرکز کنی .
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

9. کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5639
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شاید بگم چند بار این کار رو کردم ولی متاسفانه با عکس العمل بدی رو برو شدم.

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5639
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام،
    متاسفانه این اخلاقشو یک دفعه رو کرده، سریع حرفای منو بد متوجه میشه یا اون جور که دوست داره متوجه میشه هر چی هم من قسم میخورم که اشتباه متوجه شدی با من منظورم این چیزی که تو فکر میکنی نیست انگار بدتر میشه وقتی هم میگم من دیگه برای تو به خاطر بعضی مسائل که دعوامون میشه قسم نمی خورم خیلی بهش بر میخوره و میگه هر جور دوست داری

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5639
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من هیچ وقت از همسرم نخواستم که از من عذر خواهی کنه متاسفانه هم من هم ایشون ازدواج دوممون هست، در ازدواج اول همسرم همسر اول ایشون خیلی به همسرم دروغ می گفت متاسفانه حالا ایشون حرف های منو باور نمی کنه و فکر میکنه من دارم برای ایشون سریال بازی می کنم واقعا دیگه خسته شدم در این مدت کم حدود 10 روز است که ما با هم ازدواج کردیم واقعا پشیمون شدم و پیش خودم میگم ای کاش ازدواج دوباره نمی کردم

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4490
    تشکـر
    83
    تشکر شده 145 بار در 98 پست
    میزان امتیاز
    10

نه مانیدا جان اینکه میگی پشیمون شدی کاری رو از پیش نمیبره الان باید سعی تو کنی که ایشاا هم شما و هم همسرتون از ازدواجتون راضی باشید شما از خودتون شروع کنید فعلأ از همسرتون انتظاری نداشته باشید اون راه حل قبلی ام که گفتم کاره یکی دو روز نیست و باید صبور باشید اگه ام فکر کردی که شدنی نیست البته حداقل بذار یک ماه بگذره از روشت بعد به مشاوره مراجعه کن.
    امضای ایشان
    تجربه بهترین درس است ، هرچند حق التدریس آن گران باشد . . .

14. کاربران زیر از (تبسم) بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5639
    تشکـر
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    اینم یه نمونه از کاراش من و همسرم باهم همکاریم داشتیم باهم ناهار می خوردیم که یکی از همکارام که خانم باشن کارم داشت همسرم با اون همکار خانم مشکل دارن اومد پیشم سر ناهار بودیم برای اینکه این دو تا همو نبینن من زودتر پاشودم بیام بیرون تا نصفه اومد تو اتاقم همو دیدن سلام کردن تا نامه رو داد من بخونم من متوجه نشدم اون مثل اینکه پشتشو میکنه به همسرم من بعد از 2 دقیقه میبرمش بیرون اصلا متوجه این موضوع نبودم بعد که میره شوهرم شروع میکنه با من دعوا کردن که دیگه پیشت نمی یام ناهار بخورم تو نمی فهمی تو کاری میکنی که همه به من بی احترامی کنند مقصر تویی از این حرفا حالا خدایی من مقصرم من باید الان چی کار کنم هرچی میگم من متوجه نشدم اون بیشعوره ول کن منو مقصر میکنه من واقعا باید چی کار کنم خدایی الان موندم .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد