نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: همسر مشکوک

1662
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6209
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

همسر مشکوک

به شوهرم شک کردم چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : شک

نقل قول نوشته اصلی توسط saharsh نمایش پست ها
    به شوهرم شک کردم چیکار کنم؟
    سلام عزيزم شك خيلي بده هم زندگي ادمو سياه ميكنه هم عمره ادمو ميخوره سعي كن اين حالتو از خودت دور كني يا اعتمادتو بهش بيشتر كني يا وقعا اگه مطمعني شكت درسته سعي كن شكتو به يقين تبديل كني لااقل انقدر عذاب نكشي

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6209
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چیکار کنم؟ چند شب پیش ساعت 2 نصفه شب یه دختر زنگ زد به گوشی شوهرم گفت الووو و اسم شوهرمو برد اونم گوشی و سریع داد به من گفت ببین کیه تا گفتم الو قطع کرد و بعد گوشیو خاموش کرد . البته شوهرم بعدش قسم و التماس که نمیدونم کی بود به نظر شما کی بووود؟؟؟؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    تشکر شده 196 بار در 82 پست
    میزان امتیاز
    10

یعنی الان ما باید بگیم کی بوده؟؟خب هر کسی میتونه بوده باشه البته نمیدونم شما چند وقته که ازدواج کردید ولی از نحوه برخورد شوهرتون تا یه بخش زیادی میتونه نشون بده که واقعا این دخترو میشناخته یا نه ..آوردن اسم شوهرتون درسته که شک برانگیزه ولی دلیل کافی برای متهم کردنش نمیتونه باشه چون هر کسی هم میتونه شماره شوهرتونو داشته باشه هم اسمشو بلد باشه ..ولی شما سعی کن یکمی با دقت بیشتری مراقب اعمال و رفتار همسرتون باشید هم این شک رو از حد نگذرونید که اگه واقعا شخص خاصی نبوده باشه زندگیتونو سر چیز بیخود تلخ کردید ..
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    .................................................. ...............
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    2- برای متوجه شدن کاربر از ادامه داشتن بحث پست مورد نظر رو نقل قول بگیرید
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6209
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

اما چند روز بعدش دوباره رفتم گوشیشو چک کردم دیدم رفته تو پیج دوست دخترای قبل از ازدواجشو البته چندتای دیگه که نمیدونم کی بودن!

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نمیدونم چیکار کنم؟ چند شب پیش ساعت 2 نصفه شب یه دختر زنگ زد به گوشی شوهرم گفت الووو و اسم شوهرمو برد اونم گوشی و سریع داد به من گفت ببین کیه تا گفتم الو قطع کرد و بعد گوشیو خاموش کرد . البته شوهرم بعدش قسم و التماس که نمیدونم کی بود به نظر شما کی بووود؟؟؟؟
    عزيزم اگه شوهرت از خودش مطمعن نبود گوشي رو نميداد به شما؟ببينيد اين دوره زمونه خيلي بد شده شوهر ادمو از دست ادم ميگيرن به هيچ كس نبايد اعتماد كرد يا شايد از اشناهاست ميخاد اذيتتون كنه يا زندگيتونو بپاچونه شما مطمعن باش اگر طرفو ميشناخت گوشي رو نميداد به شما

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6209
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

میدونین چی منو اذیت میکنه اینکه خیلی زرنگه و ترفند بلده واسه فریب دادن زنا و دخترا اما از اونجا که من خودم شاهد همه کاراش هستم و میشناسمش واقعاً نمیتونم تشخیص بدم این کارا واقعیه با فیلم

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    10

اما چند روز بعدش دوباره رفتم گوشیشو چک کردم دیدم رفته تو پیج دوست دخترای قبل از ازدواجشو البته چندتای دیگه که نمیدونم کی بودن!
    ببینید اینی که شما میگی یعنی بعد از ازدواج داره کم کم راه قبل از ازدواج رو پیش میگیره ..بدون اینکه حالا خیلی ریز بشید که گوشیتو چک کردم ودیدم کجاها رفتی میتونی به واسطه همون تلفن اون شب یه بار جدی و به صورت مشخص مواضعتو در رابطه با کارهاش براش مشخص کنی و بهش بگی این مسائل چیزی نیست که برای شما بعنوان یه خانوم تازه ازدواج کرده قابل هضم باشه و اگه این وضعیت ادامه پیدا کنه ممکنه زندگیمون رو دستخوش ناراحتی های زیاد یا حتی خدای ناکرده از هم پاشیدگی کنه ..
    امضای ایشان
    وقتی خدا کاری برات انجام میده تو به توانائی های خدا اطمینان داری و هنگامی که کاری برات انجام نمیده خدا به توانائی های تو اطمینان داره ....
    1- برای تشکر از پست مورد نظرتون از کلید تشکر استفاده کنید (سپاس نشانه قدرشناسی شماست )
    3- جداً از دادن جوابهای طنز و مسخره کردن کاربر و یا دادن جوابهای بدون تفکر حاوی مطالبی همراه با شدت عمل پرهیز کنید ..

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6209
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی میترسه. کلا آدم ترسویی احتمال میدم از این خصلتش باشه که اینکارو کرده باشه. کلا دختر زیاد بهش زنگ میزنه چون تازه عقد کردیم اما این حس زنانه هست که میگه به کدوم باید شک کرد

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6209
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته! اما من چه جوری باید قاطع اینو واسش مشخص کنم که اگه تکرار بشه من دیگه نمیمونم . چون هر دفعه انقدر خودشو میزنه و گریه زاری و التماس میکنه که در ظاهر من باید بخندم و همه چیز به روال عادی برگرده تا اونم آروم بشه. میترسم هر دفعه همینکارو بکنه و بعدشم بیاد گریه زاری تا من یادم بره . نباید به این کار عادت کنه اما روش شو بلد نیستم

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6064
    تشکـر
    32
    میزان امتیاز
    10

نه اینبار که گریه زاری و التماس کرد شما سعی نکن که رابطه رو درست کنی بخندی و همه چی رو به روال عادی برگردونی چون امکان داره از این روش داره سو استفاده میکنه شما حتی اگه شده در ظاهر وقتی جدی حرف زدی هر عکس العملی از التماس و گریه زاری داشت شما محکم روی حرف خودت باش تا در اون موقع ببینی آیا عکس العملهاش تغییری میکنه یا نه یا توی رفتارهاش تغییری حاصل میشه یانه بعد از روی رفتار ایشون میشه نظرهای بعدی رو داد ..
    امضای ایشان

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6209
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

باور کنین من محکم جواب میدم شده تا دو روز طولش میدم عین دور روز و دعوا کتک کاری داریم اما دیگه وقتی میبینم داره سکته میکنه یا یه بلایی سرخودش میاره تمومش میکنم. تور رو خدا ببینین با چه دیوونه ای دارم زندگی میکنم/

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

میدونین چی منو اذیت میکنه اینکه خیلی زرنگه و ترفند بلده واسه فریب دادن زنا و دخترا اما از اونجا که من خودم شاهد همه کاراش هستم و میشناسمش واقعاً نمیتونم تشخیص بدم این کارا واقعیه با فیلم
    عزيزم نبايد واسش عادت بشه ميدونم حساي زنانه هيچوقت اشتباه نميكنن من اگه جاي شما بودم رك و راست ميرفتم بهش ميگفتم: ببين عزيز من, بشين باهم حرف بزنيم ميخام تكليف زندگيمو بدونم . من از وقتي تورو انتخاب كردم يعني متعهد شدم مسوليت قبول كردم اگر انتخابت كردم يعني اينكه دوست داشتم فكر كردم ميتونم زندگيمو با تو بسازم و هر چي تو گذشته بوده رو پاك كردم خيلي ها هستن كه متاهل هستن اما هنوز با پسرهاي ديگه رابطه دارن اين درست نيست كه درسته؟ همينطور مرد؟چرا بايد اخه اينجوري باشه.من زندگيمو دوست دارم و به تو اطمينان اما به همجنس هاي خودم اعتماد ندارم خودم همجنس خودمو ميشناسم ديگه.من هيچ وقت بهت خيانت نميكنم ولي تو انگار هنوز تو گذشتتت موندي اگر دوست داري برگردي به گذشته و مثل يهع ادم مجرد باشي راهمونو جدا كنيم(كه مطمعن باش نميكنه)وقتي نميتوني متاهل باشي چرا ازدواج كردي وقتي نميتوني از دخترهاي ديگه دل بكني من از اين خطات ميگذرم ولي به خدا اگر باز متوجه بشم داري راه كج ميري بدون هيچ حرفي جدا ميشم خود داني تو دوست داري من برم با پسرهاي ديگه در ارتباط باشم؟ چه حسي بهت دست ميده اگر بفهمي من بايه پسر دارم حرف ميزنم يا برم بيرون؟من حرف اخرمو زدم بگو حس هاي زنانه هيچ وقت اشتباه نميكنن اينو مطمعن باش

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6209
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی محمد زاده عزیزم حتماً اینارو میگم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد