مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: همسر من یک دختر دارد

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

همسر من یک دختر دارد

با سلام دختری 30 ساله هستم که بعد از 2 سال از آشنایی ازدواج کردم و کاملا پذیرفتم که مرد مورد علاقه من دارای دختری 13 ساله است اما با دو بار مواجه شدن احساس طرد شدگی شدید و ترید و ترس در من به وجود آمد دختر 13 ساله مادرش طردش کرده و اکنون نزد مادر شوهر من زندگی میکند و ماهی یکبار پدر خود را میبیند و دائما مثل سایه دنبال پدر خود راه می رود و لحظه ای فضای چند دقیقه ای حرف زدن را هم از من و همسرم گرفته است و حتی در مهمانی ها بغل پدر خود می نشید و وقتی همسرم دخترش را میبیند توجهی به من نمیکند و احساس بد به من منتقل میشود و برای اولین بار وفتی جایی میرویم احساس غربیه گی و تنهایی میکنم . زمان کوچکی اگر ببیند حتی من دست پدرش را گرفته ام گریه می کند. دختر خوبی است اما من هرچه تلاش میکنم و محبت مرا نمیپذیرد و باعث شده رابطه ما رو به سردی برود از جانب شوهرم لطفا مرا راهنمایی کنید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    10.69
    تشکـر
    10,133
    تشکر شده 12,961 بار در 6,567 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

پاسخ : همسر من یک دختر دارد

سلام دوست عزیز شما میگی ماهی یکبار پدرش و میبینه شما توقع داری همون ماه یکبار دخترش میبینه این همه دلتنگی نکنه ؟؟؟ شما مادر نیستید توقعی هم نیست درک کنید ولی یکم صبور باشید اون دختر تو سن بلوغ مادر بالا سرش نیست پدرش هست اتفاقا باید بیشتر با شما باشه ممکن ایندش نابود بشه اگر پدرش هم بی محلش کنه

به نظر من شما خودتون باید سعی کنید دختر و سمت خودتون بکشید تا باهاتون صمیمی بشه. بتونه به جای مادرش با شما درد و دل کنه و شما هم تسلط بیشتری بهش داشته باشید
    اینجوری هم تو دل دختر بیشتر میرید هم تو دل شوهرت
    و مدیریتت بیشتر میشه رو زندگیت

این دختره الان فکر میکنه شما میخواید. تنها پناهش پدرش و ازش بگیرد بچست به هرحال نمیشه ازش توقع کرد حرکت باید از طرف شما باشه
    ویرایش توسط پریماه. : 05-30-2016 در ساعت 04:48 PM
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

3. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.66
    تشکـر
    4,084
    تشکر شده 9,716 بار در 4,795 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط hadis20627 نمایش پست ها
    با سلام دختری 30 ساله هستم که بعد از 2 سال از آشنایی ازدواج کردم و کاملا پذیرفتم که مرد مورد علاقه من دارای دختری 13 ساله است اما با دو بار مواجه شدن احساس طرد شدگی شدید و ترید و ترس در من به وجود آمد دختر 13 ساله مادرش طردش کرده و اکنون نزد مادر شوهر من زندگی میکند و ماهی یکبار پدر خود را میبیند و دائما مثل سایه دنبال پدر خود راه می رود و لحظه ای فضای چند دقیقه ای حرف زدن را هم از من و همسرم گرفته است و حتی در مهمانی ها بغل پدر خود می نشید و وقتی همسرم دخترش را میبیند توجهی به من نمیکند و احساس بد به من منتقل میشود و برای اولین بار وفتی جایی میرویم احساس غربیه گی و تنهایی میکنم . زمان کوچکی اگر ببیند حتی من دست پدرش را گرفته ام گریه می کند. دختر خوبی است اما من هرچه تلاش میکنم و محبت مرا نمیپذیرد و باعث شده رابطه ما رو به سردی برود از جانب شوهرم لطفا مرا راهنمایی کنید.

این خواسته شما بوده و نمیتونید رابطه دختر و پدر رو در این سن حساس محدود کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

5. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    سیستم عامل و مرورگر

همون ماهی یکبار رو تحمل کن عزیزم.
    اون تنها کوه پشت سرش پدرشه

باید داوطلبانه بیشتر از ماهی یه بار دعوتش کنی خونتون

7. کاربران زیر از Mavadat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    32
    تشکر شده 37 بار در 24 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ماهی یکبار رو نمیتونی تحمل کنی بعد از یه دختر بچه ۱۳ ساله انتظار داری ۲۹ روز ماه رو بدون پدرش به راحتی تحمل کنه اون هنوز بچس احتیاج به خانواده داره یکم به خدا فکر کن و با همسرت صحبت کن تا بیشتر با دخترش در ارتباط باشه

9. کاربران زیر از seyaneh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

همسر من یک دختر دارد همسر من یک دختد داردانجمن تخصصی مشاور همسر من یک دختر داردhadis20627

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
همسر من کیست,  همسر مناسب,  همسر منوچهر نوذری,  همسر منصور ضابطیان,  همسر من تاج سر من,  همسر منوچهر والی زاده,  همسر منوچهر هادی,  همسر منصور ضابطیان کیست؟,  همسر منوچهر وثوق,  همسر مناسب من کیست؟,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من أنت؟,  من تغير عليك,  منتديات الجلفة,  منتدى فتكات,  من النظرة الثانية,  منال العالم,  منتدى الجلفة,  من سيربح المليون,  من و همسرم در جزیره سبز انگلستان,  من و همسرم فرشته جون,  من و همسرم دراروپا,  من و همسرم در اتاق خواب,  من و همسرم در کانادا,  من و همسرم عاشقانه هم را,  من و همسرم در رختخواب,  من و همسرم تو رختخواب,  من و همسرم عکس,  من و همسرم سحر,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)