نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: همسر ورزشکار

783
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    تشکر شده 458 بار در 284 پست
    میزان امتیاز
    9

همسر ورزشکار

سلام دوستان مهربون و خوبم.

همسر من یه ورزشکار حرفه ای هستش من همسر رو عاشقانه دوستش دارم و دوریش خیلی نارحتم میکنه . اون سالی یکی دو بار به مسابقه 1 هفته ای کشوری میره . من همش تو یک هفته که ازم دوره نگرانشم اذیت میشم همش تو فکرشم که خدای نکرده اتفاق بدی براش پیش نیاد از طرفی اون ورزش حرفه ای رو عاشقانه دوست داره و نمیتونه کنار بذاره از طرفی هم منم نمیتونم و دلم نمیاد مجبور به کنار گذاشتن ورزشش کنم اون خیلی منو دوست داره میدونم که عاشقمه و ثابت کرده بهم . ما نامزدیم و تا 2/3 ماه دیگه رسمی ازدواج میکنیم. لطفا کمکم کنید من نمیدونم چجوری با این مشکل کنار بیام و بتونم همسرم رو درک کنم که چقد ورزش واسش مهمه. میترسم کارمون به جدای بکشه...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مشکل من ورزشکار بودن حرفه ای همسرم هست

درود ب مشاور خوش اومدین عرض کنم همانطورخودتون هم قید کردید نامزدید و هم عاشقانه همدیگر رو دوست دارید وهم دوری رو نمیتونید تحمل -شما قبل از عقد باید با این شرایط خودتون رومی سنجیدید و با موقعیت شغلی وزندگی ورزشی حرفه ایی همسرتون تطابیق میدادین الان توجه داشته باشید چنانجه ایشون ورزش حرفه ایی رو ازاونجایی که شمارودوست دارند و حس کنند مخل زندگی و برشما اثر منفی ممکن هست رها ودچار ضربه شوند یا خودشون دچار تنش واسترس یا هم پافشاری و نتونن درست تصمیم بگیرند بازم ب مشکل بخورید .

بهرحال توجه داشته باشید که شما این تعهد روپذیرفتید پس باید خودتون رو الان وفق بدید وبه اون باور برسید که موقعی مستقل باشید و روی خودتون حساب وبه خودتون تلقین که این جدایی همیشگی نیس وچند روزه هست وبااشتیاق بیشتر هم برمیگرده چنانچه این رو درنظر نگیدید ونتونید این کنترل و استرس رو مهار دچارافسردگی خفیف ومشکلات روحی خواهید شد با یک مشاو رحضوری هم ملاقات کنید مورد یبود درخدمتم با حق.

3. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    میزان امتیاز
    9

خیلی ممنونم از جوابتون زحمت کشیدید. امیدوارم که بتونم این مشکل رو به میل همسرم حلش کنم. شایدم ما الان چون اول راه هستیم وابستگی بیشتر باشه و برای همین واسم سخته ازم دور باشه. یبار هم بهش گفتم یا من یا ورزشت بم گفت من نمیتونم ترو بذارم واسه انتخاب کردن چون عاشقتم و زندگی با تورو دوست دارم. راستش منم میدونم اگه ورزش رو ازش بگیرم فردا شاید خدای نکرده دچار مشکل بزرگتری بشیم.
    میدونم اول زندگی مشکل کوچیک و بزرگ زیاد هست. من فقط میخوام با این وضعیت بدون ناراضی بودن و نارحتی کنار بیام چون خانمم خیلی برام ارزش منده

5. کاربران زیر از ramesh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    13463
    تشکـر
    204
    تشکر شده 881 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    0

درود برشما دقیقا مورد کلیدی رو اشاره کردید امید که بتونید سازگار بشید واین زندگی رو حفظ کنید وحتی ازاین دوریهای مقطعی نبود موثرشو حس وبیشتر قدردان محبت وعشقش وبیشتر دوستش بدارید .
    وبهرحال میطلبه استقلال وجسارت وتوانایی روداشته باشید و با نوع کا روحرف همسرتون کنار بیایید .
    میتونید دراینده گاها همراهیشون اردوهای خانوادگی یا هم خودتون رو یا مواردچایگزین کنید تا بتونید افکارتون رو متمرکز واین خلا روبا یک هنر و ورزش وکار چیزی پرکنید .
    موردی بود یا راهنمای ومشاوره دوستان وهم من هستیم درکنارتون ب امید موفقیتتون خواهر گلم یاحق

7. کاربران زیر از Dr . Security بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط p30today2014 نمایش پست ها
    درود برشما دقیقا مورد کلیدی رو اشاره کردید امید که بتونید سازگار بشید واین زندگی رو حفظ کنید وحتی ازاین دوریهای مقطعی نبود موثرشو حس وبیشتر قدردان محبت وعشقش وبیشتر دوستش بدارید .
    وبهرحال میطلبه استقلال وجسارت وتوانایی روداشته باشید و با نوع کا روحرف همسرتون کنار بیایید .
    میتونید دراینده گاها همراهیشون اردوهای خانوادگی یا هم خودتون رو یا مواردچایگزین کنید تا بتونید افکارتون رو متمرکز واین خلا روبا یک هنر و ورزش وکار چیزی پرکنید .
    موردی بود یا راهنمای ومشاوره دوستان وهم من هستیم درکنارتون ب امید موفقیتتون خواهر گلم یاحق
    بازم سپاسگزارم از لطفتون خدا ازتون راضی باشه یکم حالم بهتر شد . امیدوارم شب و روز خوشی داشته باشید . بدرود دوست عزیز.

9. کاربران زیر از ramesh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : همسر ورزشکار

نقل قول نوشته اصلی توسط ramesh نمایش پست ها
    سلام دوستان مهربون و خوبم.

همسر من یه ورزشکار حرفه ای هستش من همسر رو عاشقانه دوستش دارم و دوریش خیلی نارحتم میکنه . اون سالی یکی دو بار به مسابقه 1 هفته ای کشوری میره . من همش تو یک هفته که ازم دوره نگرانشم اذیت میشم همش تو فکرشم که خدای نکرده اتفاق بدی براش پیش نیاد از طرفی اون ورزش حرفه ای رو عاشقانه دوست داره و نمیتونه کنار بذاره از طرفی هم منم نمیتونم و دلم نمیاد مجبور به کنار گذاشتن ورزشش کنم اون خیلی منو دوست داره میدونم که عاشقمه و ثابت کرده بهم . ما نامزدیم و تا 2/3 ماه دیگه رسمی ازدواج میکنیم. لطفا کمکم کنید من نمیدونم چجوری با این مشکل کنار بیام و بتونم همسرم رو درک کنم که چقد ورزش واسش مهمه. میترسم کارمون به جدای بکشه...

دوست عزیز این صحبت شما باعث تعجبه که برای خودتون چه مسایلی رو مشکلساز کردید

خب همین الان شما میدونید با چه فردی دارید وارد رابطه عاطفی و در نهایت ازدواج میشید

پس باید خوب به این رفتار و عادت ورزش همسرتون توجه کنید چون وقتی پذیرفتید دیگه گله و شکایتی از شما پذیرفته نخواهد بود

این ورزش عادت و تفریح ایشونه پس اگر نگرانش هستید در این مورد با ایشون رک و صریح صحبت کنید

شاید بتونید در روش زندگیش تغییری ایجادکنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : همسر ورزشکار

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز این صحبت شما باعث تعجبه که برای خودتون چه مسایلی رو مشکلساز کردید

خب همین الان شما میدونید با چه فردی دارید وارد رابطه عاطفی و در نهایت ازدواج میشید

پس باید خوب به این رفتار و عادت ورزش همسرتون توجه کنید چون وقتی پذیرفتید دیگه گله و شکایتی از شما پذیرفته نخواهد بود

این ورزش عادت و تفریح ایشونه پس اگر نگرانش هستید در این مورد با ایشون رک و صریح صحبت کنید

شاید بتونید در روش زندگیش تغییری ایجادکنید
    باهاشون حرف زدم ولی فهمیدم اگه هم بخواد ورزش حرفه ای رو کنار بذاره بخاطر من . ولی راضی به کنار گذاشتن نیست و من ته دلم دوست ندارم کنار بذاره. شاید حق با شما باشه شاید اصلا مشکلی نباشه و من بیش از حد نگرانم و نگرانیم بی مورد هستش ولی من اونقدی عاشق همسرم هستم که اگه خدای نکرده اتفاقی براش پیش بیاد داغون میشم حتی یه اتفاق کوچیک که بدونم درد میکشه . من همیشه نگران حالشم و توی زندگیم خیلی روش حساس هستم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد