مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در مورد همسر وابسته به خونوادش چیه؟

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34

موضوع: وابستگی شدید زنم به خوانواده

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30655
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    0

Exclamation وابستگی شدید زنم به خونوادش

سلام.شش ماهه ازدواج کردیم.بعد از عقد فهمیدم خانم مشکل ذهنی داره.به این صورته که همه کارا مثل آشپزی ، مرتب کردن خونه ، شست شو ....رو خوب انجام میده.اما از نظر درک ریاضی مشکل داره.بیشتر از هشت نمیتونه بشمره.خوندن و نوشتن نمیدونه.همچنین خوندن ساعت رو بلد نیست.موقه خاستگاری بهمون گفتن دخترمون بی سواده.منم گفتم عیبی نداره ، خودم یادش میدمو ازدواج کردیم.اما بعد عقد فهمیدم اصلن ذهن به خاطر سپردن مطلب جدید رو نداره.ینی هیچ چیزیو نمیتونه یاد بگیره.برنامه های تلیویزیون رو درک نمیکنه و به نظرش همه رقص هستن حتی تبلیغات یا فیلمهای سینمایی...

بی اندازه وابسته فامیلهاشه.ینی اگه فامیلاش بهش بگن بمیر میمیره.از من حرف شنوی نداره و اگه موضوعی رو بهش بگم گوش نمیده اما اگه همون موضوع رو یکی از اعضای خونوادش بهش بگه بی چونو چرا انجامش میده.

یه رفتار عجیبی داره.مثلن وقتی یه چیزیو میشکنه بعدش به من میگه...هی...چرا شکستیش !
    روزایی که باهام مهربونه میفهمم میخاد بره پیش خونوادش و این مهربونی به این خاطره که من ببرمش.باقی وقتا مدام بهانه میگیره.اگه بگه فلان چیز رو برام بگیر و اگه نگیرم...زمین و زمان رو زیرو رو میکنه.
    همش از خاستگارهاش جلو من میگه .اونم با آب و تاب.

حالا از خودم بگم...

مردی 39 ساله هستم و تا حالا دو ازدواج نا موف داشتم.مبتلا به سرطان پوست هستم اما این بیماری آنچنان شدید روی ظاهرم تاثیر نذاشته.از اشعه یووی مثل ۀفتاب و لامپهای کم مصرف و مهتابی اجتناب میکنم.هر چند ماه یکبار توده سرطانی روی صورتم بیرون میزنه که با داروی خانگی یا جراحی اونو در میارم.دلیلش تحریک پوست هست.به توصیه پزشکان باید از حرص خوردن و جوش زدن اجتناب کنم اما با وجود همسرم این امر امکان پذیر نیست.بعد از طلاق همسر دوم و غبل از ازدواج با این خانم هر چند ماه یک توده روی پوستم رشد میکرد اما طی این چند ماه چهار توده داشتم.ینی بیماریم وخیم تر شده .به دلیل مشکلم قادر به کار کردن در بیرون از منزل نیستم و از پدرم ماهیانه دریافت میکنم. اینا رو شب خاستگاری به خونوادش و خودش گفتم ، بدون هیچ کم و کاستی....و اونا هم قبول کردن.حالا به من میگه به من نگفتی...اما جلسه خاستگاری ، وقتی دوتامونو تنها گذاشتم همه رو بهش گفتم.اما حین صحبت من همش ذول میزدو لبخند میزد.هرچی گفتم از خودت بگو....هی ذول میزدو میخندید.

با وجود این مشکلات و با اینکه موقه خاستگاری همه رو گفتم اما همسرم مدام گیر میده میگه ...بورو کا کن...میگم نمیتونم پوستم.....میگه بقیه مردها پس چرا کار میکنن....منظورم اینه اصلن من و شرایطمو درک نمیکنه.

حالا با اینکه میدونم بعد از این دختر فرصت دیگه ای واسه تشکیل خونواده ندارم ، اما تصمیم گرفتم ازش جدا بشم.حالا از دوستان و متخصصین امر میخام خصوصی یا عمومی راهنماییم کنین ...با تشکر از همه دوستان و مدیر این وبسایت زیبا و مفید.
    ویرایش توسط مردتنها : 09-07-2016 در ساعت 01:55 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    شماره عضويت
    19153
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.08
    تشکـر
    1,693
    تشکر شده 5,594 بار در 1,812 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : وابستگی شدید زنم به خوانواده

سلام

دوست عزیز نظر سنجیتون اصلا درست نیست

هم اینکه برای این مسئله نظر سنجی نمیکنن هم اینکه موارد خیلی بدی رو به عنوان گزینه قرار دادید.

یک اینکه شما میدونستید همسرتون بی سواد هستند پس در این مورد اعتراضی وارد نیست

دوم اینکه همسرتون میدونستند شما بیمار هستید پس در این مورد هم اعتراضی وارد نیست

مثل اینکه هردوی شما شرایطی داشتید که اول برای سر گرفتن ازدواج اونهارو قبول کردید

اما بعد از ازدواج فهمیدید نمیتونید باهاش کنار بیاید

باید قبل از ازدواج چشمهاتون رو روی همه چیز باز کنید بعد از ازدواج چشمهاتون رو یسری مسائل ببندید.

باید باهم صحبت کنید و هردوتون شرایط رو بپذیرید اگر به نتیجه ای نرسیدید باید از یک فرد بی طرف استفاده کنید تا تو

جلسه صحبتتون حضورداشته باشه یا اینکه مشاوره حضوری تشریف ببرید

میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864

ویرایش توسط سمیراه : 08-31-2016 در ساعت 12:24 PM
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

3. 5 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    20630
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    281
    تشکر شده 215 بار در 130 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo
    میزان امتیاز
    3

منم با سمیرا موافقم جالب اینجاست 4 نفر تو نظر سنجی باید کتکش زدو انتخاب کردن...مرد به چه حقی زنش رو کتک میزنه در این صورت فرقی با حیوانات نداره به نظرم شما دوبار زنتونو طلاق دادید هنوز تجربه کسب نکردید و ازین راهها می خواید مشکلو برطرف کنین ؟کتک زدن؟طلاق دادن؟قطع رابطه؟اصلا تو رابطتتون عشقی ام هست؟بعید میدونم

5. 3 کاربران زیر از ژوان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30662
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

زن سرکشو باید تنبیه کرد تا درست بشه.اگه از همون اول باهاش جدی برخورد میکردی از خواستگارای دیگش جلوت حرف نمیزد

7. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.19
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,078 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط ژوان نمایش پست ها
    منم با سمیرا موافقم جالب اینجاست 4 نفر تو نظر سنجی باید کتکش زدو انتخاب کردن...مرد به چه حقی زنش رو کتک میزنه در این صورت فرقی با حیوانات نداره به نظرم شما دوبار زنتونو طلاق دادید هنوز تجربه کسب نکردید و ازین راهها می خواید مشکلو برطرف کنین ؟کتک زدن؟طلاق دادن؟قطع رابطه؟اصلا تو رابطتتون عشقی ام هست؟بعید میدونم
    الان شدن 6 نفر که باید کتکش زدو تیک زدن . همشونم حتما مرد هستن .

باز گلی به جماله اون یه نفر که گفته باید رابطشو با خانوادش قط کرد چقدر روحیه ی رمانتیکی داره !!

8. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30655
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    0

Smile پاسخ : وابستگی شدید زنم به خوانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط ژوان نمایش پست ها
    بله.من هم با کتک زدن مخالفم.اصلن انسانی نیست.توی مدت آشناییمون حتی یک بار دستمو روش بلند نکردم.

موارد نظرسنجی رو گذاشتم تا ببینم چه نتیجه ای میده.جالب و باعث تعصفه گزینه کتک زدن رو نظز دادن...
    اینکه میگین عشق...اگه عشقی نبود که باهم ازدواج نمیکردیم.
    در مورد نظر آخر بگم با کسی که درک از اطرافش داره و معنی با هم بودنو میفهمه میشه گفتگو کرد.اما این خانوم این چیزا رو درک نمیکنه و براش نامفهومه...
    در مورد اینکه دوبار جدا شدم بگم هرکی مشکلاتی داره و دلیلم واسه جدایی ها منطقی بوده.اینجا جاش نیست وگرنه توضیح میدادم...
    باز هم سپاس از توجهتون.
    و در مورد گزینه طلاق...بگم این رو بیشتر واسه خودش میگم.به دلیل وابستگی شدیدش به خونوادش همیشه اسرار میکنه بریم خونه باباش[..این در حالیه که در هفته یکی دو روز میریم....].بهش میگم تاغبل عصر نمیتونم برم بیرون...[ میگه چرا مردهای مردم میرن بیرون؟چرا من مبرم بیرون هیچیم نمیشه...]چند ماهه این خانوم با منه.بارها براش توضیح دادم اما هنوز بیماریمو درک نمیکنه.منم میبینم اینجور در رنجه بهتره به این رابطه پایان بدم تا شاید به آرامش غبل ازدواج برگرده.

10. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30655
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    0

!!!
    ویرایش توسط مردتنها : 08-31-2016 در ساعت 01:13 PM

11. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30655
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mesana_120 نمایش پست ها
    زن سرکشو باید تنبیه کرد تا درست بشه.اگه از همون اول باهاش جدی برخورد میکردی از خواستگارای دیگش جلوت حرف نمیزد
    خو نمیتونم بزنمش...دلم نمیاد...گناه داره.دست خودش که نیست.مقصر اصلی پدر مادرشن که با این که میدونستن دخترشون چه وضعیتی داره ، اجازه دادن بریم خاستگاریش.

12. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.19
    تشکـر
    6,908
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز

اولا نتیجه ی این نظر سنجی رو زیاد جدی نگیرید ، به احتمال زیاد دوستان برای فان این نظرات رو دادن وگرنه کتک زدن هیچ دردی رو دوا نمیکنه ، فقط با گفت و گو مشکلات حل میشن .

از نظر من خانمتون اصلا به این درک و فهم نرسیده که زندگی چیه و فعلا براش زود بوده که ازدواج کنه .

از طرفی اینطور که مشخصه خانمتون از نظر ذهنی مشکل دارن و فکر کنم بتونید طلاق بگیرید . چون اصلا توان فهمیدن ماهیت یه زندگی و رفع مشکلاتش رو ندارن .

13. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.19
    تشکـر
    6,908
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط مردتنها نمایش پست ها
    خو نمیتونم بزنمش...دلم نمیاد...گناه داره.دست خودش که نیست.مقصر اصلی پدر مادرشن که با این که میدونستن دخترشون چه وضعیتی داره ، اجازه دادن بریم خاستگاریش.
    شما باید تحقیقات لازم رو میکردید مطمئنن دوست و همسایه این موضوع رو به شما گوشزد میکردن .

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)