مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

موضوع: وابستگی شوهر به خانواده

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34194
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : وابستگی شوهر به خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط حناء نمایش پست ها
    معمولا پسرها وقتی بالای 30 ازدواج میکنن دیگه نمیتونن زندگی تااهل بپذیرنو میمونن تو همون حال و هوا مجردی
    بعضیام که زیادی کمک حال خانوادشونن این روال و تا بعد تاهلم انجام میدن و درواقع دست خودشون نیست عذاب وجدان میگیرن اگه انجامش ندن
    خیلی از مردا اینطوری ان نمیدونم زندگی زناشوییشون الویته و بجاش زنشونو عضوی از خانوادشون میدونن..
    کمک به خانواده خوبه در صورتی که لطمه نخوره به زندگی زناشویی
    من جای شما بودم نمیشستم زارزار گریه کنم چون مشخصه تغییری نمیکنن بجاش همراهیش میکردم هرجا که میرفت باهاش میرفتم مشهد تهران سیستان بلوچستان ...
    که بدونه همجا همراشم اینطوری فکر نمیکنه تنهاست و وقتی بدونه همجا باش میری یوقتایی بخاطر حال تو یا خستگیت نمیره

اونم همیشه همینو میگه.. میگه تو باید با من همراه باشی... من باید پیگیر مریضی خواهرم باشم... البته اینو بگم که برادرشوهرم که فوت شده... بخاطر همین بیماری بوده و شوهرم 6 ماه تمام با برادرش بوده تا وقتی که فوت شده... حالا میترسه خواهرش رو هم بخاطر همین بیماری از دست بده... من خیلی باهاش کنار اومدم... حتی به خانواده ام بخاطر اون خیلی درگیر شدم... من پیش خانواده ام از اون بد نمیگم.... یعنی همیشه طرفداریش میکنم... اصلا هم تا حالا نگفتم که بازم بخاطر خواهرش رفتیم فلان شهر.... دعوا همیشه توی خونه خودم بوده و هست.... به خانواده شوهرمم تا حالا بی احترامی نکردم... یعنی تا حالا بهشون نگفتم که چرا همیشه شوهرم باید بره... همیشه میگم طرف حسابم شوهرمه....
    شما درست میگین من باید همراهش باشم...
    ولی سوءاستفاده تا کی.................. من هم خرج خونه رو بدم ... هم واسه خواهرش از جیب خودم هزینه کنم...
    هر وقت مشهد یا تهران میریم کمه کم ... 500 هزارتومن پیاده ایم...حتی یکبار از کارت من رفت واسه خواهرش وقت گرفت... که من همیشه بهش گفتم راضی نیستم.. وقتی هم راضی نباشم درد میشه به خواهرت....
    خب نمیگه زن بدبختم اینقدر کار میکنه واسه پیشرفت زندگیمون که باهمدیگه زندگی رو بسازیم...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از yalda32 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    5.42
    تشکـر
    605
    تشکر شده 1,190 بار در 630 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda32 نمایش پست ها
    اونم همیشه همینو میگه.. میگه تو باید با من همراه باشی... من باید پیگیر مریضی خواهرم باشم... البته اینو بگم که برادرشوهرم که فوت شده... بخاطر همین بیماری بوده و شوهرم 6 ماه تمام با برادرش بوده تا وقتی که فوت شده... حالا میترسه خواهرش رو هم بخاطر همین بیماری از دست بده... من خیلی باهاش کنار اومدم... حتی به خانواده ام بخاطر اون خیلی درگیر شدم... من پیش خانواده ام از اون بد نمیگم.... یعنی همیشه طرفداریش میکنم... اصلا هم تا حالا نگفتم که بازم بخاطر خواهرش رفتیم فلان شهر.... دعوا همیشه توی خونه خودم بوده و هست.... به خانواده شوهرمم تا حالا بی احترامی نکردم... یعنی تا حالا بهشون نگفتم که چرا همیشه شوهرم باید بره... همیشه میگم طرف حسابم شوهرمه....
    شما درست میگین من باید همراهش باشم...
    ولی سوءاستفاده تا کی.................. من هم خرج خونه رو بدم ... هم واسه خواهرش از جیب خودم هزینه کنم...
    هر وقت مشهد یا تهران میریم کمه کم ... 500 هزارتومن پیاده ایم...حتی یکبار از کارت من رفت واسه خواهرش وقت گرفت... که من همیشه بهش گفتم راضی نیستم.. وقتی هم راضی نباشم درد میشه به خواهرت....
    خب نمیگه زن بدبختم اینقدر کار میکنه واسه پیشرفت زندگیمون که باهمدیگه زندگی رو بسازیم...
    با این چیزایی که شما گفتی خیلی خیلی زن خوبی هسنی که احترامهارو نگه داشتی هرمردی ارزوشه همچین زنی داشته باشه
    ولی ولی من نمیدونستم مخارجتون با شماست!!!
    کاردرستی نمیکنه شوهرت که از درامد تو خرج میکنه برای خانوادش
    شمام کار درستی نمیکنی که کمک میکنی شما البته میدونم از مهربونیته ، میگی راضی نیستم ولی میدی این از مهربونیه زیادته

ببین باید یه تغییر اساسی ایجاد کنی
    اگه میتونی اصلا از کارت بیا بیرون،بگو اصلا بیرونم کردن!
    اگر نمیتونی ام و واقعا به درامدت نیاز داری یه وامی چیزی ثبت نام کن که ماهیانه یه هزینه بالایی رو بدی پاش (سه تا سود داره 1.پس انداز خوبی بدست میاری 2.شوهرت یاد میگیره نباید انقدر بهت تکیه کنه 3.بدون اینکه دعوایی پیش بیاد پولی به شوهرت نمیدی)

ببین اصلا حقوق زن برای خودشه اگر به میل خودش واسه زندگیش خرج کنه ایرادی نداره اما به زور اونم برای خاهر شوهر
    گناهه..
    یکاری یه فکری کن برای حقوقت و همچنان همراهیش کن بیشتر با سیاست برخورد کن تا با دعوا
    باور کن بار زندگی رو دوش همسرت باشه انقدر به فکر کمک بلاعوض از عرق تو واسه 0خانوادش نمی افته...

بخشش از کیسه خلیفه که میگن همینه
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

4. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34194
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.06
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حناء نمایش پست ها
    با این چیزایی که شما گفتی خیلی خیلی زن خوبی هسنی که احترامهارو نگه داشتی هرمردی ارزوشه همچین زنی داشته باشه
    ولی ولی من نمیدونستم مخارجتون با شماست!!!
    کاردرستی نمیکنه شوهرت که از درامد تو خرج میکنه برای خانوادش
    شمام کار درستی نمیکنی که کمک میکنی شما البته میدونم از مهربونیته ، میگی راضی نیستم ولی میدی این از مهربونیه زیادته

ببین باید یه تغییر اساسی ایجاد کنی
    اگه میتونی اصلا از کارت بیا بیرون،بگو اصلا بیرونم کردن!
    اگر نمیتونی ام و واقعا به درامدت نیاز داری یه وامی چیزی ثبت نام کن که ماهیانه یه هزینه بالایی رو بدی پاش (سه تا سود داره 1.پس انداز خوبی بدست میاری 2.شوهرت یاد میگیره نباید انقدر بهت تکیه کنه 3.بدون اینکه دعوایی پیش بیاد پولی به شوهرت نمیدی)

ببین اصلا حقوق زن برای خودشه اگر به میل خودش واسه زندگیش خرج کنه ایرادی نداره اما به زور اونم برای خاهر شوهر
    گناهه..
    یکاری یه فکری کن برای حقوقت و همچنان همراهیش کن بیشتر با سیاست برخورد کن تا با دعوا
    باور کن بار زندگی رو دوش همسرت باشه انقدر به فکر کمک بلاعوض از عرق تو واسه 0خانوادش نمی افته...

بخشش از کیسه خلیفه که میگن همینه

ممنونم
    ممنونم حنا جون... آره دقیقا میخوام همینکارو انجام بدم..یه پولی دستم اومده میخوام برای خودم طلا بخرم... هر چند اون میگه پس انداز کن... ولی نه.. میخوام نصف مبلغی که دستم اومده رو حداقل برای خودم خرج کنم...خواهراش و عروسشون انگار از قحطی طلا اومدن... همچین دستاشون رو پر کردن که نگو... ولی من طلاهای عروسیم رو بخاطر خرید ماشین واسه آقا فروختم...
    ولی واقعا حق باشماست... دیگه خیلی پر روش کردم..
    باید به خودم برسم...
    میخوام مابقی حقوقم رو هم در یک قرعه کشی شرکت کنم ... اینطوری پولی دستم نمیمونه که بخوام خرج کنم... اونم میفهمه که من باید قسط قرعه کشی رو بدم... خودش دست میجنبونه واسه زندگی....
    ممنونم از راهنماییت....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)