نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: پنهانکاری شوهر

982
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22056
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پنهانکاری شوهر

سلام...
    منو همسرم 3.5 ساله ازدواج کردیم ویه پسر یه سال ونیمه داریم...منوهمسرم همیدیگرو خیلی دوست داریم..اما مسله ایی که هست اینه که اگر یه مشکل می یا هر مورد دیگه برامون پیش بیاد بخاطر ناراحت نشدنم اصلا بمن نمیگه ودر باه مسایل کاریش تو خونه اصلا چیزی نمیگه..وقتی میاد خونه همه چیزو بیرون پشت در میذره و با روحیه شاد میاد...ادم فکر میکنه هیچ مشکلی نیست...اما بعدا از دیگران از دوستانش از خانواده خودم یاهر کس دیگه می شنوم مشکل مالی پیدا کرده وقتی بهش میگم میکنه نه...سر این مسایل با من رو راست نیست..خودشون شرک خدماتی عمرانی دارن همسرمٰ یه جایی قرار داد داشتند خیلی ضرر کردند اقوا م بمن میگفتند من به ایشون میگفتم می گفت نه واسه اینکه من ناراحت نشم تا اینکه طلبکارا اومدن در خونمون تازه اقرار کرد...یا قسطهای عقب افتاده بانکی رو بهش می گم دادی میگه بله...بعدا از بانک میشنو م میگه نه...دارم اذیت میشم سر رو راست نبودن بامن ومدیریت درست نداشتن همسرم در کارش...خانواده م میگن ولش کن بیا خونه مامانت تا دستش بیاد اما من دوسش دارم نمیتونم...چون فوق العاده مهرونه..هنوز ک هنوزه ازش بدی ندیدم تو رابطه بین خودمون...موندم چیکار کنم.کلی بدهی داریم منم اخرای دکتری مه اما مشغولیت ذهنیم بات بدهی و ادامه مدیریت نداشتن همسرم داره دکترامو به تاخیر میندازه..کمکم کنید چیکارکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : پنهانکاری شوهر

نقل قول نوشته اصلی توسط setare.g نمایش پست ها
    سلام...
    منو همسرم 3.5 ساله ازدواج کردیم ویه پسر یه سال ونیمه داریم...منوهمسرم همیدیگرو خیلی دوست داریم..اما مسله ایی که هست اینه که اگر یه مشکل می یا هر مورد دیگه برامون پیش بیاد بخاطر ناراحت نشدنم اصلا بمن نمیگه ودر باه مسایل کاریش تو خونه اصلا چیزی نمیگه..وقتی میاد خونه همه چیزو بیرون پشت در میذره و با روحیه شاد میاد...ادم فکر میکنه هیچ مشکلی نیست...اما بعدا از دیگران از دوستانش از خانواده خودم یاهر کس دیگه می شنوم مشکل مالی پیدا کرده وقتی بهش میگم میکنه نه...سر این مسایل با من رو راست نیست..خودشون شرک خدماتی عمرانی دارن همسرمٰ یه جایی قرار داد داشتند خیلی ضرر کردند اقوا م بمن میگفتند من به ایشون میگفتم می گفت نه واسه اینکه من ناراحت نشم تا اینکه طلبکارا اومدن در خونمون تازه اقرار کرد...یا قسطهای عقب افتاده بانکی رو بهش می گم دادی میگه بله...بعدا از بانک میشنو م میگه نه...دارم اذیت میشم سر رو راست نبودن بامن ومدیریت درست نداشتن همسرم در کارش...خانواده م میگن ولش کن بیا خونه مامانت تا دستش بیاد اما من دوسش دارم نمیتونم...چون فوق العاده مهرونه..هنوز ک هنوزه ازش بدی ندیدم تو رابطه بین خودمون...موندم چیکار کنم.کلی بدهی داریم منم اخرای دکتری مه اما مشغولیت ذهنیم بات بدهی و ادامه مدیریت نداشتن همسرم داره دکترامو به تاخیر میندازه..کمکم کنید چیکارکنم

دوست عزیز بهتره در این مورد با همسرتون در زمانی مناسب صحبت کنید و بتونید مجابش کنید با شما هماهنگ باشه

خب این کارش میتونه به خاطر اهمالکاری باشه نه اینکه مهربونه و نمیخواد شما رو ناراحت کنه که باید در این مورد برای زندگی خودتون برنامه ریزی کنید

مورد بعدی میتونه بی مسئولیتی ایشون باشه که چنین حالت بیخیالی رو ایجاد کرده و شما باید بعد از صحبت حتما" مشاوره ای حضوری داشته باشید

تا بتونید با ریشه یابی این مشکل راهکاری عملی پیدا کنید

در این مورد میتونید با مشاوران کانون، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد