نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: چگونه با همسرم برخورد کنم

836
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25978
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چگونه با همسرم برخورد کنم

سلام
    من علی هستم و 30 سال سن دارم الان 6 ماهی میشه که عقد کردم ولی هنوز سر زندگیمون نرفتیم.در کل با همسرم مشکلی ندارم و خیلی همدیگرو دوست داریم ولی یه چیزه کوچیکی هست که منو اذیت میکنه اونم اینه که وقتی از همدیگه دوریم ، کم بهم زنگ میزنه یا پیام میده چند بار در مورد این قضیه باهم صحبت کردیم ولی هیچ تغییری نکرده .همسرم خونه داره و شاغل نیست که بگم سر کاره و محدودیتی تو زنگ زدن داره.توجیحش اینه که من زنگ میزنم ولی بعضی وقتا درگیره کارای خونه میشم که باعث میشه این اتفاق بیافته .نمیدونم من خیلی حساس شدم یا واقعا باید این توقع رو ازش داشته باشم .مثلا میشه که 4 ساعت یا بیشتر از هم بیخبریم و بیشتر اوقات این منم که بهش زنگ میزنم.نمیدونم باید چیکار کنم لطفا منو راهنمایی کنید که باید چطوری باهاش برخورد کنم تا این مشکل حل بشه چون دوست ندارم هیچ چیزی بین منو همسر اتفاق بیافته.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : چگونه با همسرم برخورد کنم

جالبه که آقا هستیدو نسبت به خانمتون بیتاب تر .

معمولا خانما این گلایه ها رو میکنن که شوهرم بی توجهی میکنه بهم و سراغی ازم نمیگیره .

ولی دوست عزیز اینو بدونید اگه خانمتون ازتون دلخوری نداره ، اگه هیچ بحث یا ناراحتی بینتون نبوده بدونید این اخلاقشه و جزء ذاتشه به معنای این نیست که بی تفاوت نسبت به شما فقط اینجور آدما بیخیالن !!

یعنی یه سری از آدما هستن تحمل دوریه طرفو ندارن ، مدام باید سراغشو بگیرن از حالش با خبر شن ولی یه سریای دیگه کاملا ریلکسن ، دیر به دیر شاید از طرف حالو احوال کنن . این به معنیه این نیست که دوستون نداره یا بی تفاوته نسبت به شما ...

کاریش نمیشه کرد یعنی تغییر دادنشون سخته فقط تنها کاری که میتونید بکنید این کاریه که کردید ، یعنی بهش بگید که دوست دارم تو هم سراغی ازم بگیری ، اینجوری مطمئن میشم که واست مهمم ، اونم مطمئنن برای اینکه خوشحالتون کنه حتما باهاتون ارتباط پیامکی یا تلفنیشو بیشتر میکنه ...

البته یکم شما هم حساس شدی رو این قضیه که به مرور کمتر میشه ، ولی بهتر بود همسرتون وقتی میبینه ناراحتید ازین قضیه دلتونو گرم میکرد با تماسه بیشتر و پرس وجوی حال شما .
    ویرایش توسط love : 01-19-2016 در ساعت 09:12 PM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25318
    تشکـر
    20
    تشکر شده 12 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز.
    ضمن تایید صحبت های love عزیز؛ بهتون توصیه میکنم برای استحکام بیشتر ارتباطتون و پیشگیری از به وجود امدن اختلال در رابطه, سخنرانی خانواده موفق دکتر شاهین فرهنگ را حتما گوش بدهید.
    موفق باشید.

4. کاربران زیر از hamraaz بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25978
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز ممنون برای راهنماییتون

6. کاربران زیر از درویش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد