مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: کادوی عروسی

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    32
    تشکر شده 37 بار در 24 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

کادوی عروسی

سلام من ۲۷ سالمه شوهرم ازم ۸ ماه بزرگتره الان ۳ ساله ازدواج کردیم تازگیا فهمیدم شوهرم کادوهایی که موقع نامزدی و عقد جمع شده بود و به زور و تهدید ازم گرفته بود رو رفته بوده بدون اطلاع من یخچال و فرش گرفته بوده و به اسم پدرش تموم شده و من فکر میکردم پدر شوهرم خریده یعنی به همه گفته بودن پدرش خریده توی شهر ما رسمه ۵ جنس از جمله یخچال و فرش و گاز و تلویزیون و ماشین لباسشویی رو باید سمت داماد بگیره و در مراسم خواستگاری پدرش تعهد کرده بود که خودش بخره ولی با اینکه قول داده بود و از نظر مالی کاملا توانایی داشت که بگیره و برای دخترش هم که دو سال قبلش ازدواج کرده بوده سنگ تموم گذاشته و حتی اون ۵ قلم جنس رو هم که باید شوهر خواهر شوهرم میگرفته رو نگرفتن و پدر شوهر من خودش واسه دخترش گرفته و جهیزیه کامل منزل رو واسش داده ولی واسه شوهر من کم گذاشت پول فیلم بردار رو ناقص داد پول گوشت عروسی رو شوهرم از پدر مادر من گرفت و به پدرش داد تا واسه عروسی گوشت تهیه کنه واسه من خرید عروسی نکردن و دو قلم جنس رو شوهرم از کادوهای عقد من داد کادوهای نامزدیم رو داد وام پدرش رو تصفیه کرد چون وام به اسم شوهر من بود ولی پول رو پدرش گرفت بود و خرج کرده بوده . حتی کادوهای عروسی ما رو هم پدرش واسه خودش گرفت و به ما نداد حتی الان هم که دخترم به دنیا اومده و پدرش واسه دختر من مراسم ده روز گرفت بازم کادوهای بچمو خورد و به ما نداد با اینکه از قبل مقداری از هزینه مراسم رو از شوهرم گرفته بود . یخچالمون خراب شده و می خواستیم دوباره بخریم که شوهرم اعتراف کرد خودش خریده بود بعد سه سال فهمیدم پولایی که با تهدید از چنگم درآورده بوده رو رفته داده واسه یخچال و قالی و منم گفتم پدرت ما رو گول زده و باید الان پولشو اون بده خودمم با پدر شوهرم حرف زدم و مجابش کردم ولی الان به شوهرم میگم برو خودتم بهش بگو نمیگه بهش و همش منو تهدید میکنه و داد و بیداد میکنه وقتی بهش میگم واسه خواهرت گرفته واسه توام وظیفشه بگیره کاری نمیکنه و از حق خودش و من دفاع نمیکنه فقط منو تهدید میکنه و دعوا راه میندازه دیگه از وضع زندگیم خسته شدم نمیدونم چیکار کنم

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    7.08
    تشکـر
    4,007
    تشکر شده 9,393 بار در 4,624 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کادوی عروسی

نقل قول نوشته اصلی توسط seyaneh نمایش پست ها
    سلام من ۲۷ سالمه شوهرم ازم ۸ ماه بزرگتره الان ۳ ساله ازدواج کردیم تازگیا فهمیدم شوهرم کادوهایی که موقع نامزدی و عقد جمع شده بود و به زور و تهدید ازم گرفته بود رو رفته بوده بدون اطلاع من یخچال و فرش گرفته بوده و به اسم پدرش تموم شده و من فکر میکردم پدر شوهرم خریده یعنی به همه گفته بودن پدرش خریده توی شهر ما رسمه ۵ جنس از جمله یخچال و فرش و گاز و تلویزیون و ماشین لباسشویی رو باید سمت داماد بگیره و در مراسم خواستگاری پدرش تعهد کرده بود که خودش بخره ولی با اینکه قول داده بود و از نظر مالی کاملا توانایی داشت که بگیره و برای دخترش هم که دو سال قبلش ازدواج کرده بوده سنگ تموم گذاشته و حتی اون ۵ قلم جنس رو هم که باید شوهر خواهر شوهرم میگرفته رو نگرفتن و پدر شوهر من خودش واسه دخترش گرفته و جهیزیه کامل منزل رو واسش داده ولی واسه شوهر من کم گذاشت پول فیلم بردار رو ناقص داد پول گوشت عروسی رو شوهرم از پدر مادر من گرفت و به پدرش داد تا واسه عروسی گوشت تهیه کنه واسه من خرید عروسی نکردن و دو قلم جنس رو شوهرم از کادوهای عقد من داد کادوهای نامزدیم رو داد وام پدرش رو تصفیه کرد چون وام به اسم شوهر من بود ولی پول رو پدرش گرفت بود و خرج کرده بوده . حتی کادوهای عروسی ما رو هم پدرش واسه خودش گرفت و به ما نداد حتی الان هم که دخترم به دنیا اومده و پدرش واسه دختر من مراسم ده روز گرفت بازم کادوهای بچمو خورد و به ما نداد با اینکه از قبل مقداری از هزینه مراسم رو از شوهرم گرفته بود . یخچالمون خراب شده و می خواستیم دوباره بخریم که شوهرم اعتراف کرد خودش خریده بود بعد سه سال فهمیدم پولایی که با تهدید از چنگم درآورده بوده رو رفته داده واسه یخچال و قالی و منم گفتم پدرت ما رو گول زده و باید الان پولشو اون بده خودمم با پدر شوهرم حرف زدم و مجابش کردم ولی الان به شوهرم میگم برو خودتم بهش بگو نمیگه بهش و همش منو تهدید میکنه و داد و بیداد میکنه وقتی بهش میگم واسه خواهرت گرفته واسه توام وظیفشه بگیره کاری نمیکنه و از حق خودش و من دفاع نمیکنه فقط منو تهدید میکنه و دعوا راه میندازه دیگه از وضع زندگیم خسته شدم نمیدونم چیکار کنم

شما باید خودتون بگید، طرح چنین اتفاقاتی بعد از سه سال چه فایده ای میتونه داشته باشه ؟

یا باید بپذیرید و چشم پوشی کنید یا اینکه مجبورید به این تنش اینقدر ادامه بدید تا کار به جاهای باریک برسه

پس خوب در این مورد فکر کنید ...

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    2717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    32
    تشکر شده 37 بار در 24 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    شما باید خودتون بگید، طرح چنین اتفاقاتی بعد از سه سال چه فایده ای میتونه داشته باشه ؟

یا باید بپذیرید و چشم پوشی کنید یا اینکه مجبورید به این تنش اینقدر ادامه بدید تا کار به جاهای باریک برسه

پس خوب در این مورد فکر کنید ...

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    مسئله مالی واسه من مطرح نیست فقط احساس حماقت میکنم که ازم سو استفاده شده و حس بدی دارم که هر روز زاویه هایی از ظلمایی که در حقم شده داره واسم روشن میشه شوهرم هم با خانوادش همکاری میکنه و به خودمون ضربه میزنه اصلا هم واسش مهم نیست که چه بلایی داره سرمون میاره . آخه کارای خانوادش تمومی نداره و با اینکه شوهرم تک پسره طوری باهاش برخورد میشه که انگار یتیمه و اونا خانوادش نیستن و کاری نباید واسش انجام بدن تا کاری واسه پدرش پیش میاد یاد پسرش میفته کارش که تموم شد مثل یه حیون نادیده گرفته میشه و ادعاشونم اینه که پسره وظیفشه ولی موقع خرج کردن که میشه سه تا خواهرش مثه گرگ میپرن وسط و با همکاری مادرشون کاملا شوهر منو نادیده میگیرن و فقط خودشون خرج میکنن . احساس میکنم ما رو احمق و مترسک سر خرمن فرض میکنن و همین داره دیوونم میکنه

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14456
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    1
    تشکر شده 567 بار در 296 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

اگه واقعا حق با شماست واگذارشون کنین به خدا. مطمئن باشین چنان میذاره تو کاسه شون که نفهمن از کجا خوردن.شما به جای مرور خاطرات تلخ گذشته روابط تون رو با همسرتون تحکیم کنین و اینقدر به اون بنده خدا سرکوفت نزنین. ایشون هم مونده بین شما و خانواده ش. گناه داره. ولشون کنین. به جاش از زندگی تون لذت ببرین. مطمئن باشین تقاص بدی هاشون رو پس میدن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)